Anti-Istanbul: Liverpool mängis maha 3:0 edu (20)

Liverpool mängis Meistrite liigas Sevilla vastu ideaalse esimese poolaja, kuid kohutav teine kolmveerandtund tähendas siiski 3:3 viiki.

Juba 85. sekundil lõi nurgalöögijärgsest kombinatsioonist Roberto Firmino klubi ajaloo kiireima Meistrite liiga värava. Sellele tuli peagi lisa, sest täpselt samasugusest liikumisest sündis 22. minutil ka Sadio Mane tabamus. 3:0 eduseisu kindlustas 30. minutil taas Firmino.

Vaheajal tegi Sevilla ühe vahetuse, kui platsile tuli Franco Vazquez. Kõrvaltvaatajale jäi aga mulje, et vahetati välja terve meeskond. Wissam Ben Yedder lõi veerandtunniga kaks tagasi ning siis sai Liverpool mängu üle näilise kontrolli.

Viigivärav oli aga pidevalt õhus ning kolmandal üleminutil see tuligi, kui terve mängu sümpaatselt esinenud Ragnar Klavan nurgalöögi järel palli peaga minema klaaris, aga Guido Pizarro selle siiski karistusalast võrku lõi.

Enne viimast vooru on kõik E-alagrupis veel lahtine: Liverpool vajab edasipääsuks kodus Moskva Spartaki vastu vähemalt viiki.

Täna kindlustasid koha kaheksandikfinaalis Real Madrid ja Istanbuli Besiktas. Reali ründaja Cristiano Ronaldo lõi ka kaks väravat ning uuendas sellega iseenda rekordit ehk ta on löönud 2018. aastal Meistrite liigas koguni 18 väravat.

Grupp E:

Sevilla - Liverpool 3:3 (0:3)
51., 60. pen. Wissam Ben Yedder, 90+3. Guido Pizarro - 2., 30. Roberto Firmino, 22. Sadio Mane

APOEL - Real Madrid 0:6 (0:4)
23. Luka Modric, 39., 45+1. Karim Benzema, 41. Nacho, 49., 54. Cristiano Ronaldo

(146.255.182.***)
See Liverpool on küll täiesti mõttetu sats!
Hans   •
Miks liverpool mängida ei oska? Lihtsam oleks neil nüüd spartakile kaotada ja euroopa liigasse minna,sest ega kui 16 parema sekka jõuavad,siis nad seal edasi nkn ei pääse. Inglise liigas ja nad esimese nelja sekka võivad ainult suure õnne korral pääseda. Euroopa liiga võit oleks kõige loogilisem,kui muidugi arsenal neile finaalis sauna ei küta
Lennujaamakoristaja   •
(2a02:aa13:6202:9780:59.***)
Hans on nõme mees,lihtsalt Hans
Hans   •
Sevilla vääris võitu,aga sai kahjuks viigi ainult! Liverpool vääris kaotust! Üks tipp tasemel sats ei saa jalgu nii sirgu ajada,kui kolmega juhivad. Sre näitab selgelt,et päris euroopa tippudega pole neil üldse konkureerima minna. Sest kujutate te ette,et bayern,psg,juventus,real või barca annaks sevillale,city laseks sevillal 0:3 pealt 3:3 peale tulla meitritr liigas. Arvan,et isegi maribor ega apeol ei oleks lasknud sellel juhtuda. 😂😂
Hans   •
Ei imesta üldse,miks coutunho sealt klubist minema tahtis minna. Selle klubi tase pole tema jaoks piisav. Klopp peaks ka hakkama mõtlema Bayerni või mingi muu klubi peale. Muidu teeb oma maine nii alla. Ta on minu arust üks parimaid treenereid,aga selle klubiga ta kaugele ei jõua. Seda mõistab isegi mu 6aastane väike vend
Hans   •
(194.150.65.***)
Ja tema kuue aastane väikevend ei tohiks enam jalgpalli vaadata.
To hans   •
(77.233.95.***)
Kuule mees ole rahulik, see on sinu arvamus ainult. Jalgpallis juhtub igast asju.
Hans   •
Rasmus voolaid kommenteeris,et liverpool hävitab. Ta ei tohiks üldse kommenteerida. Minu arust liverpool hävis. Jalgpallis juhtub asju,aga selliseid käkke nagu se liverpooli kaitse teeb on ju valus vaadata. See pole meistrite liiga tasemel kaitseliin ja eks see terve võistkond ei viitsi seal kaitset mängida peale raku. Loveren on puujalg. Moreno oleks pidanud ammu maha müüma nagu klopp seda eelimne aasta mõtles juba.
Kui klopp dortmundi juhendas,siis oli ikka nauditav vaadata,kuidas terve võistkond võitles eeimesest minutist kuni viimase sekundini,aga liverpooli mehed mõtlevad vist,et me oleme liverpool ja küll võidame,aga ei võida nad midagi see aasta. Kahju sellest,et raku ja klopp sellises meeskonnas koos on ja kahju,et raku selliste väntadega nagu lovren ja moreno vahel peab mängima
Hans   •
Esimesed kaks 200% number 18 süüdi ehk moreno.
Kolmas värav kapteni süü,sest ta oleks pidanud sellele sevilla mehele lähemal olema mitte kuskil kahe meetri kaugusel. Kogenud kapnten ei tohiks selle koha peal meest üksi jätta
Hans   •
Olen ikkagi kindel,et nad võiksid spratalr 0:7 kaotada,et siis euroopa liigasse pääseda. Siis neil võimalus vähemalt midagi võitagi 😂
Hans   •
Mul hakkab neist nii kahju,kui nad peavad euroopa esimese laine meeskonnaga 16 parema seas kohtuma. Neid häbistatakse ja meie meest ka häbistatakse. Saavad nagu arsenal üks aasta bayernilt 10:2kahe mängu kokkuvõteks vms. Bestikasega või kellegi muuga kokku lähevad,siis pääsevad 5:2 seisuga,aga ikkagi pole mõtet häbistada meie meest euroopa suures mängus. Seemäng pole neile nende nuppudega nad mänge ei võida
üks kyss   •
(85.253.72.***)
hans kui higine sa oled hetkel?
123   •
(2001:7d0:8878:b580:bda.***)
Täielik debiilik välja ilmunud. Lambitiimid ikka Sevillale 3 väravat poolajaga ei löö. Lasti jalg sirgu siis lasti, alagrupp võidetakse ikka. Ainuke kes Inglismaalt selleks võimeline veel oleks on Man City. Ülejäänud läheks ju rõvedalt bussi parkima!?
Hans   •
Kui sa debiilik oled,siis sa ei pea seda kuulutama siin 😂
Ei löö jah lambi klubid,aga sevilla euroopa tugevatele ka naljalt poolajaga kolme ei löö...kui siis ainult euroopa keskmikule ja noo lambikatele
Isegi klopp ütles,et see oli,kui kaotus
Esimene poolaeg ei loe midagi,et lõid kolm...mäng kestab 90+ minutit ja terve mängu peab 100% keskenduma ja jalgpalli mängima....euroopa tipp klubid seda suudavad
Hans   •
Ja kes bussi parkimisest rääkis??
Need liverpooli mängumehed oleks pidanud peale 2:3 enda võimalused paremini ära kasutama ja 2:4 lööma
See oli häbiväärne
Eee   •
(82.147.162.***)
Hans mine pesema, küllalt higistanud siin omaette. Ma ei arva, et sa oled õige vend rääkima kes kuidas jalgpalli mängima peaks.
haha   •
(213.205.251.***)
joond oled hans we...liverpool polegi euroopa tippmeeskond nagu sevillagi...mis on siis? :D saavad nii kaugele kui tase lubab
Manni   •
(37.157.103.***)
Wtf?! Hans sul on igav v?
To Hans   •
Mida sa tatt köhid siin oma vigase eesti keelega?
nojah   •
(2001:bb8:2002:7c00:24c.***)
ManU kaotas üldse Baselile 1:0.

KARJÄÄR JÄTKUB
Aasta vabaks võtma pidanud Kruusmann otsustas anda jalgpallile uue võimaluse ning taasliitus Sakuga
TÄNA OTSEPILT: kas ambitsioonikas uustulnuk suudab tiitlikaitsjat üllatada?  (kell 17!)