85. minutil võiduväravani jõudnud Tammeka tõusis teisele kohale, Flora käis Põlvas röövretkel (lisatud galerii Viimsist) (0)

Naiste Meistriliiga kolmandas voorus sai mullune pronksiklubi Tartu Tammeka hooaja teise võidu, kui võõrsil alistati Viimsi 2:1.

Kohtumise kolmest väravast kaks löödi esimese kaheksa minutiga. Viiendal minutil pani Annegret Kala paremalt äärelt teele tsenderduse, mis läks niivõrd üle jala, et maandus hoopis Liisa Liimetsa selja taga. Kolm minutit hiljem kodunaiskond viigistas, kui vasturünnakul sai jooksu Gerli Israel, kes vastase karistusalasse jõudes pani võrgu sel hooajal teist korda sahisema.

59. minutil oli Viimsil kasutada penalti, mida asus lööma Israel. Siiski võõrustajad juhtima ei läinud, sest Lisette Teder tõrjus.

Tammeka võiduvärav sündis 85. minutil, kui nurgalöögist tulnud palli proovisid tartlased kolm korda puuri saata, aga kahel korral oli ees Liimets ja ühel korral Melissa Aume, misjärel surus Katriin Rodi kera üle joone. 16-aastase mängija jaoks oli tegu debüüttabamusega Meistriliigas.

Kolme vooru järel on Tammekal kirjas kaks võitu ja üks kaotus, mis viis nad liidernaiskonna Tallinna Flora taha, Viimsi on ühe võidu ja kahe kaotusega viies. Järgmisena külastab Viimsi Tallinna Ararati ning Tammeka võõrustab Saku Sportingut.

Tiitlikaitsja Flora külastas Põlva Lootost, kelle vastu saadi 5:0 võit. Rohesärkide tabamuste eest hoolitsesid Kristina Teern, Anastasia Ivanova, Liselle Palts, Dajana Smirnova ja Maarja Saulep. Lootosel on esimese kolme mänguga kirjas kolm kaotust, Floral kolm triumfi.