Ats Purje hoolealused alistasid penaltist Viimsi, Harju võttis terava lõpuga võidu Legioni noortelt (0)

Ats Purje keskendus seekord juhendamisele. Foto: Liisi Troska

Taliturniiril alistas Tallinna Kalevi duubelmeeskond 1:0 Viimsi JK, Harju JK oli aga väravaterohkes mängus 4:2 parem TJK Legioni järelkasvust.

Kalevi duubelmeeskonna ainsa värava lõi tänavu Esiliiga B-s mängivate vastaste duellis juba kuuendal minutil penaltist Robin Tukia. Seejuures mängis duubelmeeskonna juhendaja Ats Purje käe all Kalevi tänavuse hooaja esindusmeeskonna treener Aivar Anniste. Viimsil oli 78. minutil ka hea viigivõimalus, kuid Karl Anton Sõerde ei suutnud realiseerida penaltit.

Harju JK asus Legioni U21 vastu kiirelt juhtima, jäi seejärel kaotusseisu ja oli veel paarkümmend minutit enne lõppu tagaajaja osas. Siis realiseeris Andre Järva penalti ja lisas kohe veel ühe tabamuse, lõppseis vormistati viis minutit enne lõpuvilet.

Taliturniiril tuleb homme platsile ka Kalevi esindusmeeskond, kes mängib isolatsioonist pääsenud Viljandi Tulevikuga. Lisaks lähevad laupäeval vastamisi Elva ja Vändra Vaprus ning Tartu Welco ja PJK, naiste turniiril kohtuvad Pärnu Vaprus ja Saku Sporting.