Benevento võimatu missioon ei tundugi enam kuigi ulmeline, Juventus sai liidrikohta nautida vaid mõni tund (0)

Napoli meeskond jätkab kindlalt meistritiitli püüdmist, alistades täna minimaalse tulemusega SPAL-i ja tõugates Torino Juventus tabelis uuesti teiseks. Benevento teenis hooaja kolmanda võidu ja šansid liigasse püsima jääda kasvasid oluliselt.

Benevento jaoks hakkasid asjad alustuseks ikkagi viltu vedama 11. minutil, mil Giovanni Crociata viis Crotone 1:0 ette. Poolaeg lõppes aga viigiliselt endise Tottenhami poolkaitsja Sandro abiga.

Karjääri jooksul peamiselt Londoni Arsenali ja Manchester City särgis tuntud paremkaitsja Bacary Sagna sai teiseks poolajaks Benevento eest platsile ja tulemust oli ka näha, sest kodumeeskond läks 65. minutil Nicolas Viola väravast 2:1 ette. Kuigi külalised tõid veelkord viigi majja, oli lõppsõna Mali koondise ründajal Cheick Diabatel ning Benevento suutis oma hooaja kolmanda võidu kätte saada. Tõsi, pikk tee on veel minna, et liigast väljakukkumisest pääseda, aga tabelis ilutsevad kümme punkti annavad kahtlemata selleks lootust.

Napoli vajas SPAL-i alistamiseks vaid ühte väravat, mille sai kuuendal minutil enda nimele brasiillasest keskväljamees Allan. Möödunud hooaja 11. meeskond Sassuolo on üpris suures mõõnas, kui tänase kaotusega Cagliarile jäävad nad kriitilisest tsoonist vaid kuue punkti kaugusele.

Napoli - SPAL 1:0 (1:0)