Raskustes Bayern kaotas punkte (0)

Müncheni Bayerni allajäämine Meistrite liigas Atletico Madridile kandus pettumusena üle ka tänases Saksamaa Bundesliga kuuendas voorus, kui koduväljakul mängiti viiki Kölniga.

Hooaega üllatavalt hästi alustanud Köln suutis täna ka Bayerniga sammu pidada. Oodatult haaras mängus kontrolli valitsev Saksamaa meister ja 40. minutil viis Joshua Kimmich kodumeeskonna ette.

Teisel poolaja algul Bayern ohtlikke võimalusi tekitada ei suutnud ja 63. minutil karistas Kölni ründaja Anthony Modeste võõrustajad ära. 71. minutil oli aga lahti rullumas midagi väga pöörast, kui Yuya Osako jäi Bayerni puuriluku Manuel Neueriga silmitsi ning jaapanlane saatiski palli väravasse, kuid viimasel hetkel vilistas kohtunik suluseisu.

Ei läinud palju aega mööda, kui Bayern oleks ikkagi ise mängu juhtima läinud. Nurgalöögist tulnud pallile sai pea vahele Thomas Müller, kuid Kölni väravavaht Timo Horn suutis mänguvahendi tõrjuda posti ja sealt edasi kaitsjad klaarisid olukorra ära. 86. minutil Bayerni turmtuli jätkus, kui Juan Bernati löök tabas posti.

Täiesti ootamatult oli teisel üleminutil Kölni ründajal Simon Zolleril ideaalne võimalus röövida Bayernilt ka lohutuspunkt, aga karistusalast tehtud löögist veeres pall väga napilt tagumisest postist mööda.

Küllaltki haarava kohtumise mängisid välja ka Darmstadt ja Bremeni Werder. Hooaega katastroofiliselt alustanud ja ka peatreeneri vallandanud Bremen jäi täna 19. minutil kaotusseisu Antonio Colaki penaltist.

Teise poolaja alguses oli aga külalistel vastus olemas Ludovic Sane värava näol. Bremen läks Serge Gnabry väravast 67. minutil kohtumist isegi juhtima, kuid kuus minutit hiljem taas Antonio Colak lõi palli väravasse ja aitas kodumeeskonnal viigipunkti teenida.

Ingolstadti ja Hoffenheimi kohtumine kulges külaliste juhtimisel. Sandro Wagner viis Hoffenheimi 11. minutil juhtima ja Kerem Demirbay kasvats eduseisu kahele väravale. Kodumeeskond Ingolstadt lõi auvärava viiendal üleminutil, kui täpne oli Lukas Hinterseer.

Berliini Hertha oli Vedad Ibisevici kahest tabamusest üle Hamburger SV meeskonnast. Freiburg teenis samuti võidu, kui koduväljakul alistati minimaalse tulemusega Frankfurdi Eintracht.

Tänases viimases põnevuslahingus lähevad vastamisi kodumeeskond Leverkuseni Bayer ja Dortmundi Borussia.

Homme seisab järjekordne tõehetk ees Schalkel, kui kodus üritatakse üle mängida Mönchengladbachi Borussia ja esimesed punktid sellel hooajal tabelisse teenida. Wolfsburg üritab pärast Dortmundi Borussiale 1:5 allajäämist häbi maha pesta kodus Mainzi meeskonna vastu.

Bayern München - Köln 1:1 (1:0)