Elva kaks edukat nurgalööki polnud FC Tallinna vastu piisavad (0)

Kaks väravasöötu andnud Kirill Nesterov. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee (arhiiv)

FC Elva sai Esiliiga üheksandas voorus kahest edukast nurgalöögist hoolimata esimese kodukaotuse, jäädes alla FC Tallinnale 2:3.

Külalised avasid skoori 21. minutil, kui Viktor Plotnikov andis söödu karistusalasse ja Aleksandr Volkov lõi terava nurga alt värava.

Mängukeelu alt naasnud Esiliiga hooaja parim väravakütt Mauris Villems viigistas 63. minutil peaga Jasper Reilsoni kornerist seisu. Aga vaid neljaks minutiks, kuna Kirill Nesterovi läbisöödu kõmmutas Plotnikov siis tagumisse ülanurka.

85. minutil andis Nesterov oma teise väravasöödu ning vahetusmees Nikita Ševtšuk viis peaga FC Tallinna 3:1 juhtima. Lõppseisu vormistas rannajalgpalligi harrastav Elva keskkaitsja Martin Thomson viimase minuti käärlöögiga.

FC Tallinn paikneb Esiliiga tabelis viiendal kohal. Viis punkti vähem kogunud Elva on seitsmes.