Esiliiga B esikolmikule kolmeväravalised võidud (0)
Esiliiga B 8. voorus teenisid kõik esikolmiku klubid - Tallinna Infonet II, Tartu Santos ja Sillamäe Kalev II - kolmeväravalise võidu.
Liider Infoneti duubel oli parem karikavõistluste poolfinalistist HÜJK Emmastest 5:2, Santos alistas Tallinna Flora III 3:0 ja Sillamäe duubel võitis FC Elvat 4:1.
Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):
18. aprillil kell 19.00 Sportland Arenal
Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve JK Järve 1:0 (1:0)
29. Artjom Balahnitšjov
Hoiatused: 54. Dmitri Bereitorov, 69. Artjom Balahnitšjov - 37. Aleksei Larin
Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 38
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Roland Meritee, Anton Biktimirov
Legion: 89-Usikov, 3-Reintal, 4-Balahnitšjov, 7-Sirotkin (73. 19-Gassimov), 10-Mikailov, 15-Bereitorov, 18-Kirn (73. 11-Frolov), 20-Tšendei (78. 93-Sadovoi), 9-Kisseljov (46. 21-Skamnitski), 5-Titenok, 17-Latõnin (90. 55-Lihotin).
Varus: 21-Skamnitski, 19-Gassimov, 55-Lihotin, 93-Sadovoi, 16-Kotšergin, 11-Frolov.
Järve: 1-Panfilov (89. 16-Gussev), 15-Malahhov, 7-Stepanov, 3-Vladimirov, 30-Aksjonov, 42-Tihhonov, 24-Kulikov, 99-Larin (65. 50-Tšurakov), 4-Jakovlev, 33-Hlobõstin (89. 11-Stratiitšuk), 20-Tipukin (56. 10-Davidenko).
Varus: 16-Gussev, 10-Davidenko, 11-Stratiitšuk, 50-Tšurakov.
20. aprillil kell 13.00 Maardu kunstmurul
Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Ararat TTÜ 2:4 (1:2)
45. Rain Aasmäe, 90. Andrei Borissov - 11. Andrei Antonov, 41. Silver Alex Kelder, 80. Robert Sadovski, 90+1. Rasmus Sinivee
Hoiatused: 19. Rainer Põld, 57. Andrei Antonov
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Jüri Štšebunjajev, Risto Eelmaa
Starbunker: 1-Mamutov, 2-Russak, 5-Borissov, 12-Kovtun, 20-Aasmäe, 11-I. Zelentsov, 7-Abdullajev, 8-M. Krivošein (63. 6-Katsimon), 17-Šalabai, 3-Zabelo, 13-Gostev.
Varus: 14-A. Zelentsov, 6-Katsimon, 9-Formantšuk.
Ararat: 1-Pulkkinen, 26-Tammerik, 19-Tkatšuk, 37-Dmitriev, 18-Rimmel (69. 5-Novikov), 10-Arutjunjan, 8-M. Parkala (29. 15-Sadovski), 4-Põld, 16-Antonov (78. 27-Sinivee), 14-Savotškin, 7-Kelder.
Varus: 5-Novikov, 15-Sadovski, 27-Sinivee, 33-Tukan.
20. aprillil kell 13.00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadionil
JK Sillamäe Kalev II - FC Elva 4:1 (2:0)
11. Kirill Novikov, 15. pen., 49. Oleksii Lazebnõi, 80. Pavel Aleksejev - 74. Ats Joandi
Hoiatused: 59. Reginato - 15. Rando Kuus, 51. Kaarel Tinn, 77. Andris Altsaar, 81. Ats Joandi
Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Igor Kübarsepp, Roman Treial
S. Kalev II: 35-Levizi, 5-Panov, 33-Reginato, 27-Aleksejev, 17-Lazebnõi, 77-Muhhin, 14-Novikov, 11-Kolipov (80. 12-Lavrentjev), 25-Mironov, 10-Volkov, 2-Lihhatšov (5. 13-Kulik).
Varus: 13-Kulik, 12-Lavrentjev.
Elva: 1-Käkk, 5-Kuus, 6-Kütt (47. 10-Kiho), 3-Thomson, 4-Bussov, 22-Avasoo, 7-Kerro (66. 21-Timm), 8-Tinn (73. 20-Mekk), 9-Joandi (82. 14-Frei), 15-Samoilov (57. 11-Altsaar), 17-J. Kuresoo.
Varus: 12-Lõhmus, 10-Kiho, 2-Haan, 11-Altsaar, 20-Mekk, 21-Timm, 14-Frei.
20. aprillil kell 16.00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora III - Tartu FC Santos 0:3 (0:1)
19., 56. Juri Vereštšak, 66. Robert Pluum
Hoiatused: 45. Silver Grauberg, 78. Andrei Klimtšuk, 82. Gregor Kreitsberg - 4. Juri Fljak
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 26
Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Anni Rahula
Flora III: 21-Karofeld, 7-Wahl (69. 14-Pere), 2-Keert, 15-Holst, 3-Grauberg, 17-Vard (60. 11-Kreitsberg), 10-Pärn, 18-Nurmsaar (46. 5-Dzestelov), 19-Kruusalu, 8-Karpov (46. 16-Klimtšuk), 9-Siim (55. 20-Urva).
Varus: 12-Tali, 6-Eensoo, 14-Pere, 5-Dzestelov, 11-Kreitsberg, 16-Klimtšuk, 20-Urva.
Santos: 1-Säesk, 2-Valtna (46. 25-Eessaar), 4-Võrno, 6-Kallandi (46. 22-Roops), 12-K. Laas, 26-Fljak, 11-Sonn (46. 3-Teniste), 24-Laurson, 10-Vellemaa (46. 17-M. Laas), 19-Pluum, 27-Vereštšak.
Varus: 17-M. Laas, 25-Eessaar, 3-Teniste, 22-Roops.
20. aprillil kell 19.00 Sportland Arenal
Tallinna FC Infonet II - HÜJK Emmaste 5:2 (4:0)
2. Nikita Martõnov, 7., 35. Marten Saarlas, 25. Vadim Aksjonov, 74. ov. Marek Laasik - 59., 68. Janar Tükk
Hoiatused: 53. Erik Vinogradov, 76. Vassili Kulik, 86. Nikita Martõnov, 88. Saveli Artemjev - 85. Rivo Reinson
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 38
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Sander Sepp
Infonet II: 25-Zelentsov, 18-Artemjev, 8-Veide, 20-Gurtšioglujants, 38-Andreitšuk, 77-Malinin, 21-Saarlas (60. 11-Kulik), 14-Martõnov, 9-Aksjonov, 17-Televinov, 10-Vinogradov (71. 22-Varfolomejev).
Varus: 1-Fokin, 11-Kulik, 22-Varfolomejev.
Emmaste: 39-Ventsel, 14-Tursk (46. 3-Laasik), 32-Luhaorg, 22-Nõmme, 15-Sillaste, 29-Martinson (90. 4-Malgin), 21-Ottis, 30-Kaukvere, 38-Reinson, 25-Tükk (77. 34-Laurits), 11-Reinvald (62. 16-Laasberg).
Varus: 26-Armas, 7-Raamat, 3-Laasik, 4-Malgin, 16-Laasberg, 34-Laurits.
Tabeliseis:
1 | Tallinna FC Infonet II | 8 | 7 | 1 | 0 | 31:7 | 22 |
2 | Tartu FC Santos | 7 | 6 | 0 | 1 | 20:2 | 18 |
3 | JK Sillamäe Kalev II | 8 | 5 | 1 | 2 | 24:9 | 16 |
4 | HÜJK Emmaste | 8 | 4 | 1 | 3 | 19:20 | 13 |
5 | Maardu FC Starbunker | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:24 | 10 |
6 | Tallinna JK Legion | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:22 | 10 |
7 | Tallinna FC Ararat TTÜ | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:15 | 8 |
8 | Tallinna FC Flora III | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:25 | 7 |
9 | FC Elva | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:17 | 6 |
10 | Kohtla-Järve JK Järve | 8 | 0 | 1 | 7 | 7:22 | 1 |