Esiliiga B-sse langenud Vändra alistas Elva, Welco kaotas PJK-le (0)

Vändra Vaprus. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Elva kaotas treeningmängus Vändra Vaprusele 1:2 ja Tartu Welco jäi 0:1 alla Pärnu Jalgpalliklubile.

Vändra haaras juhtohjad 15. minutil, kui skooris Toomas Mangusson. Ka Elva tabamuse autor oli Mangusson, kes lõi 72. minutil omavärava. Vändrale kinkis võidu Rainer Peipsi värav kümme minutit enne lõpuvilet. Mõlemad klubid mängisid eelmisel hooajal Esiliigas, kuid Vändra sai üheksanda koha ja langes aste madalamale ehk Esiliiga B-sse.

PJK alistas Esiliiga klubide treeningmängus Welco 1:0, kui kohtumise ainsa värava lõi 42. minutil Oliver Vaabel. Pärnu Jalgpalliklubi jäi eelmisel hooajal Esiliigasse püsima, saades kaheksanda koha. Welco sai Esiliiga B-s Paide Linnameeskonna U21 järel teise koha ja kerkis Esiliigasse.