Heas hoos Puri lõi debüütvärava (15)

Sander Puril on nüüd Iirimaal kirjas kaks väravat - esimese lõi ta liigakarikas. Foto: Sligo Roversi TwitterEesti koondislane Sander Puri on Iirimaal heasse hoogu sattunud ning reede õhtul lõi ta sealses kõrgliigas oma debüütvärava.

Puri koduklubi Sligo Rovers sõitis külla Derry Cityle ning eestlane oli juba avapoolajal lähedal väravale, ent võõrustajate väravavaht tõrjus mehe löögi. 51. minutil mängis poolkaitsja aga puurilukust mööda ning lükkas palli tühja võrku, viies Sligo juhtima.

Paraku püsis Roversi eduseis vaid minuti jagu, kuna Seanan Clucas saatis teisel pool väljakut palli värava ülanurka, tehes seisuks 1:1. 67. minutil jäi kodumeeskond vähemusse, kuid Sligo ei suutnud ülekaalu võiduks kallutada ning matš lõppes viigiga. Seejuures mängu lõpus oli Puri lähedal oma teisele väravale, ent õhust sooritatud löögist lendas nahkkera üle lati.

Äärepoolkaitsja sai lisaks väravale kirja 90 minutit ning avapoolajal teenis ta vastasele ka kollase kaardi, kui Seamus Sharkey teda särgist tiris.

Sligo Rovers on 14 vooruga kogutud 12 punktiga 12 meeskonna konkurentsis 10. kohal. Derry City on 14 silmaga seitsmes.