Holland andis Hispaaniale uue õppetunni (1)

Teisipäeval pidi järjekordse kaotuse Hollandilt vastu võtma Hispaania koondis, kes ei suutnud MM-i hävingu eest revanši võtta.

Hispaanial oli võimalus Hollandi vastu näidata, et suvisest 1:5 kaotusest on õpitud, kuid korraks tundus, et neid ootab ees uus kolakas, kui Holland juba 13. ja 16. minutil oma esimesed väravad lõi.

Neile Stefan de Vrij ja Davy Klaasseni tabamustele küll lisa ei tulnud, aga Hispaania ise ei suutnud samuti võrku sahisema panna ning jäi seega 0:2 alla.

Mujal tegid Inglismaa ja Itaalia viigi ning Läti suutis võõrsil Ukraina vastu hilisest väravast samuti 1:1 skoori kätte saada. Kõigest mõne päeva eest olid lätlased suutnud viigistada valikmängus Tšehhiga. Õhtu viimases kohtumises sai üllatusega hakkama Roheneemesaarte koondis, kes alistas enamikele põhimeestele puhkust andnud ja 60. minutil punase teeninud Portugali 2:0.