Infonet ei suutnud Paidet lahti muukida (0)

Nägid kohtumist? Hinda mängijaid siin!

Kohtumine algas vaikses tempos, kus palliveeretamise võttis enda õlule kodumeeskond Infonet. Paide istus aga kaitses enesekindlalt ega lasknud tallinlasi enda seljataha. Esimesed 15 minutit ei toonud kummalegi poolele märkimisväärseid võimalusi.

Aja möödudes hakkas Paide mängu rohkem lülituma ning kohtumine muutus võrdsemaks. Mõlemad meeskonna mängisid väga tulihingeliselt ja vigaderohkel ning nii pidi peakohtunik Martin Salong pidevalt mängu seisma panema. Ka poole tunni möödudes kestis väravavõimaluste ikaldus, kus vähest ärevust pakkusid Manucho nurgalöögist mööda löödud löök ja Sander Rõivassepa blokeeritud kuul.

40. minutil oli Infonet avaväravale lähedal, kui suurepäraste kombinatsioonidega mängiti Deniss Malov löögile. Paide väravavaht Mart-Mattis Niinepuu oli aga valvel ning tõrjus pantrihüppega tallinlase soorituse.

Poolaja lõpuminutitel said uuesti oma võimaluse Manucho ja Rõivassepp, kellest esimene ei suutnud taaskord nurgalöögist maksimumi võtta. Paide ründaja Rõivassepa löögi tõrjus aga Matvei Igonen.

Teise poolaja algul tegid mõlemad meeskonnad vahetuse. Paide poolelt lahkus väravavaht Niinepuu, kes oli esimesel poolajal õhuvõitluses õnnetult vigastada saanud, ega suutnud kohtumist jätkata. Asemele tulnud Siim-Sten Palm pandi koheselt proovile, kui Malov 20. meetrilt peale virutas, kuid Paide väravaht läbis eksami ning tõrjus soorituse.

Mida rohkem kell kohtumise lõpu poole tiksus, seda enam muutus mäng tulisemaks. Vigu tehti palju ning seetõttu kõlas sageli kohtuniku vile ning välkusid kaardid.

Infonet vajas aga väravat ning selle leidmiseks toodigi väljakule Artjom Dmitrjev, kes viimastel aastatel välismaal klubijalgpalli mänginud. Dmitrjevil aga võimalusi ei tekkinud, küll aga Manuchol, kes taaskord nurgalöögist tulnud pallile ei suutnud otsustavad puudet anda.

Korra sai palli väravasse Deniss Malov, kuid suluseisust. Nii lõppeski kohtumine 0:0 viigiga. Infonet jätkab oma ajaloo tegemist, kellele oli see kohtumine kümnendaks järjestikuseks kaotuseta mänguks, kuid kindlasti ei saa nad rahule jääda, sest jällegi ei hakanud nende hammas Paidele külge.

Mängu parim - Paide kaitseliin

Raske on kedagi erilist välja tuua - kogu Paide kaitseliin töötas palju ning nägi vaeva. Panid kodumeeskonna käigud kinni ning nulliti nende vähesed väravavõimalused.