Infonet säilitas liidrikoha ning rõõmustas Kaljut ja Florat (lisatud pildigalerii) (0)

Premium liiga 32. vooru suurmäng Levadia ja Infoneti vahel lõppes Kadriorus 2:2 viigiga, mis jätab Infoneti tabeliliidriks ja laseb täna võidukad olnud Floral ja Kaljul esimestega vahet vähendada.

Mäng algas paremini külalismeeskonna Infoneti jaoks, kes korduvalt palliga võõrustajate kasti tungis. Eriliselt paistis silma Vladimir Voskoboinikov, kelle löögid Sergei Lepmetsale ohtu valmistasid. Hea soorituse tegi hüppelt löögile pääsedes ka Ofosu Appiah, kuid sellegi palli peremeheks osutus Lepmets.

Avapoolaja kõrghetkeks jäi Dmitri Kruglovi karistuslöök 34. minutil umbes sama arvu meetrite pealt - Infoneti vasakkaitsja lajatas teele täieliku kuuli, mis vaevu Levadia väravavõrku pidama jäi. Külalised said juhtima.

Edu ei saanud nautida mehed aga liialt kaua, sest 42. minutil päästis Hindrek Ojamaa Levadia luhta kiskunud rünnakus palli otsajoonelt värava ette, kust Anton Mirantšuk selle raamide vahele suskas. Viiki jäi ka avapoolaja vigastuste saldo: Infoneti poolkaitsja Sergei Mošnikov tegi kokkupõrkes vastasega viga põlvele, samuti sai haiget Levadia ründaja Rimo Hunt, kes mõlemad pingile vahetati.

Teine poolaeg algas ideaalselt Infonetile, kes juba 50. minutil oma eduseisu taastas. Aleksandr Kulinitš kerkis nurgalöögi olukorras kõige kõrgemale ja suunas Sergei Tumasjani tsenderduse peaga kindlalt võrku - 2:1.

64. minutil viigistas Pavel Marin aga seisu, kui ta juba untsu minema hakanud Levadia rünnakul palli sai ja selle vasaku jalaga tagumisse nurka keerutas. Viimasel kümnel minutil noolis Levadia väga agaralt võiduväravat, kuid seda ei tulnud ja matš lõppes 2:2 viigiga, mis jätab Infoneti tabeliliidriks.

Mängu parim - Sergei Tumasjan

Infoneti keskpoolkaitsja oli särav nii ründe- kui kaitsefaasis ja andis muuhulgas väravasöödu külaliste teisele tabamusele. Mehe tervenemine ja üha enam vormi saamine on Infoneti keskväljale Aleksandr Dmitrijevile väärilise partneri andnud.