Joaquin lõi ühe, kaaslased kaks, aga jaapanlase värav jättis Real Betisi ikkagi võidust ilma (0)

Hispaania kõrgliiga 25. vooru esimene kohtumine peeti Benito Villamarini staadionil Sevillas, kus tabeli keskel paiknev Real Betis võõrustas väljalangemisega võitlevat Mallorcat. Haarav ja väravaterohke matš lõppes 3:3 viigiga.

Külalised haarasid esmakordselt ohjad 16. minutil, kui teist vooru järjest tegi skoori 20-aastane Kolumbia ründaja Cucho. Eduseis püsis vähe, sest 19. minutil viigistas Sergio Canales penaltist.

Mallorca taastas eduseisu 27. minutil, kui täpne oli Ante Budimir, aga taas jõudis Real Betis kiiresti viigini ja taas sündis tabamus penaltist. Seekord realiseeris 11 meetri karistuslöögi üle-eelmises voorus FC Barcelona vastu värava löönud, aga ka punase kaardi teeninud poolkaitsja Nabil Fekir.

Real Betis asus kohtumist esimest korda juhtima 48. minutil, kui vasakult äärelt murdis karistusalasse meeskonna 38-aastane kapten Joaquin, kelle madal löök sahises posti kõrvalt võrku. Tegemist oli Joaquini selle hooaja juba kaheksanda väravaga, millega ta tõusis meeskonna väravaküttide edetabelis jagama esikohta ründaja Loren Moroniga.

Omade võitu Real Betisi fännid aga tunnistada ei saanud, sest 70. minutil lõi jaapanlane Takefusa Kubo 3:3. Betisi peatreener Rubi reageeris kahe ründava vahetusega, tuues Joaquini ja William Carvalho asemel platsile Carles Alena ja Cristian Tello, aga võiduväravat Betisil lüüa ei õnnestunud.