Kaardipakist teise jokkeri tõmmanud Tranmere võitis Manchester Unitedi (1)

Inglismaa tugevuselt kolmanda liiga ehk League One'i väljalangemistsoonis virelev Tranmere Rovers tegi taas imet ja saab nüüd preemiaks kohtuda Manchester Unitediga. Juba pühapäeval!

4. jaanuar. Watford võõrustab Inglismaa karikavõistluste kolmandas ringis Tranmere'i ja juhib 34 minutiga 3:0, suurem osa staadionile kogunenud 14 373 pealtvaatajast mõmiseb mõnusalt. Aga külalised ei viska püssi põõsasse ja korraldavad teisel poolajal tagasituleku, mille üle oleks uhke iga meeskond; 22 minutiga lüüakse kolm tükki tagasi ja 3:3 tähendab kordusmängu.

Vaatus kaks peaks toimuma Tranmere'i kodus 14. jaanuaril, aga paduvihm tõmbab plaanile kriipsu peale. 23. jaanuaril on üpris viimane võimalus mängu läbi viia, sest võitja peab neljandas ringis loosi tahtel vaid kolm päeva (!) hiljem võõrustama Manchester Unitedit.

Ja Tranmere'i kodu Prenton Park on tunnistajaks järgmisele imele. Watford pannakse lisaajal 2:1 selili, mis tähendab, et Unitedit ei oota pühapäeval reis mitte Londonisse, vaid Liverpooli tagaaeda - naabruses asuv Prenton on koduks ka Liverpooli reservidele ja naiskonnale.

Tranmere Rovers - Watford 2:1 (1:0; 1:1; 2:1)