Kalju II kindlustas Dupikovi kübaratriki toel esikohta (3)
Esiliiga B 32. voorus kindlustas oma kohta tabelitipus Kalju järelkasvumeeskond, kes alistas Alo Dupikovi kaabutriki abil Flora III meeskonna.
Pikka aega väga tihe olnud tabelitipp Esiliiga B-s on nüüd mõnevõrra selginenud ning 32. voor muutis vahesid veel pisut suuremaks.
Esikohta kindlustas Kalju järelkasvumeeskond, kes alistas Alo Dupikovi kolme värava toel 6:2 Flora III esinduse.
Kuna samal ajal suutis FC Elva röövida koduplatsil Jürgen Kuresoo penaltite toel Pärnu Linnameeskonnalt punkti, siis kasvaski Kalju duubli edu pärnakate ees juba 5-punktiliseks.
Teistes selle vooru kohtumistes üllatas Tallinna Legionit JK Järve, kes kirjutas 1:0 võiduga endale tabelisse alles selle hooaja kolmanda võidu. Kiired väravad aitasid Sillamäe duublil alistada Ararati ning Emmaste tegi mõnevõrra pettumustvalmistava 2:2 viigi Dünamoga.
Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):
4. oktoobril kell 19.30 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Tallinna JK Legion - Kohtla-Järve JK Järve 0:1 (0:1)
40. Grigori Tipukin
Hoiatused: 49. Dmitri Koltsov - 59. Grigori Tipukin, 81. Anatoli Beregovski
Mänguolud: +8, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 27
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Andres Jahimaa
Legion: 24-M. Artjuhhov, 4-Balahnitšjov, 3-Reintal, 15-Bereitorov, 11-Frolov (62. 12-Ussov), 9-Samulin (70. 13-Sadovoi), 8-Koltsov, 20-Tšendei, 17-Andrejev, 10-Mikailov, 2-Gornostajev (46. 18-Šalavin).
Varus: 18-Šalavin, 12-Ussov, 13-Sadovoi.
Järve: 1-Panfilov, 22-Vigovski, 10-Smirnov, 75-Beregovski, 17-Ivanjušin, 8-Kaivoja, 42-Tihhonov, 18-Berdyugin, 27-Apet (83. 13-Grauberg), 80-Popov (77. 33-Hlobõstin), 20-Tipukin (86. 3-Škaleta).
Varus: 32-Sarajev, 13-Grauberg, 3-Škaleta, 33-Hlobõstin, 11-Gusev.
6. oktoobril kell 14.00 Hiiu kunstmurustaadionil (Pidu tn 11, Tallinn)
Nõmme JK Kalju II - Tallinna FC Flora III 6:2 (3:2)
9., 28., 60. Alo Dupikov, 37. Tanel Melts, 58., 90. Rasmus Kuber - 17. pen. Freddy Karpov, 32. pen. Silver Kruusalu
Hoiatused: 17. Märten Kuusk, 31. Hendrik Pürg, 77. Hindrek Ojamaa, 79. Robert Kirss
Mänguolud: +12, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Rando Kesküla
Abikohtunikud: Andres Jahimaa, Andres Kalvik
Kalju II: 69-Aland, 3-Mägi, 15-Kuusk, 5-Ojamaa, 14-Pürg, 16-Melts, 21-Reginato (57. 20-Kuber), 23-Kaldma, 7-Listmann (57. 10-Tõkke), 20-Dupikov, 17-Kirss.
Varus: 13-Karumaa, 10-Tõkke, 20-Kuber.
Flora III: 21-Nurmik, 20-Keert, 17-Sõrmus, 2-Wahl, 19-Kruusalu (46. 6-Eensoo), 8-Karpov, 18-Nurmsaar, 16-Ever, 10-Vard, 11-Astur, 12-Tamm.
Varus: 1/4-Tali, 15-Pere, 6-Eensoo, 9-Kahr.
6. oktoobril kell 14.00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadionil (Kesk 30, Sillamäe)
JK Sillamäe Kalev II - TallinnaFC Ararat TTÜ 2:1 (2:0)
2. Kosuke Usami, 3. Oleksii Mukhin - 77. Avetis Harutjunjan
Hoiatused: 42. Oleksii Mukhin, 84. Artemi Levizi - 17. Andre Järva, 72. Maksim Novikov, 87. Rainer Põld
Mänguolud: +8, pilves vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Andrei Vorobjov, Eduard Andreev
Sillamäe II: 35-Levizi, 2-Cherkasov, 77-Mukhin, 13-Kulbis, 23-Trofimov (90+3. 18-Kolipov), 25-Panov, 27-K. Novikov, 7-Raido Leokin, 10-Torinava (79. 5-Bordikov), 15-Usami, 19-Ovtšinnikov.
Varus: 53-Kolesnikov, 11-Larin, 18-Kolipov, 5-Bordikov.
Ararat: 1-Pulkkinen, 19-Tammerik, 7-Kostin, 11-Põld, 5-M. Novikov, 15-Arutjunjan, 7-Harutjunjan, 18-Lahmanov, 36-Savotškin, 2-Järva (72. 29-Tkatšuk), 9-Kelder (46. 14-Ivanov).
Varus: 14-Ivanov, 29-Tkatšuk.
6. oktoobril kell 14.00 Elva linnastaadionil (Tartu mnt. 12, Elva)
FC Elva - Pärnu Linnameeskond 3:3 (1:3)
6. Marek Naaris, 64. pen., 76. pen. Jürgen Kuresoo - 2. Anton Issakov, 5. Henri Hanson, 34. Rasmus Peetson
Realiseerimata penalti: 86. Lauter (Käkk püüdis)
Hoiatused: 11. Veiko Haan, 45. Taavi Aasmäe, 79. Deniss Samoilov, 86. Veiko Kütt - 27. Ronek Saal, 63. Kristen Saarts, 76. Tõnis Vihmoja, 90.+2. Rasmus Peetson
Mänguolud: +9, pilvine ja udune ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 158
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Siim Rinken, Juta Saan
Elva: 1-Käkk, 18-Naaris (50. 20-Mekk), 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 19-Aasmäe, 11-Altsaar (46. 10-Kiho), 3-Thomson, 15-Samoilov, 9-Joandi.
Varus: 10-Kiho, 8-Tinn, 20-Mekk.
Pärnu: 22-Vabrit, 3-Saal, 10-Saarts, 20-Vihmoja, 12-Pärnat, 21-Issakov, 7-Lauter, 9-Pent, 16-Lepikn (87. 17-Midenbritt), 8-Peetson, 15-Hanson.
Varus: 1-Vainu, 17-Midenbritt.
6. oktoobril kell 18.00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
HÜJK Emmaste - Tallinna JK Dünamo 2:2 (1:1)
26. Reimo Oja, 63. Tõnis Kaukvere - 40. Emil Guseinov, 76. Dmitri Židkov
Hoiatused: 55. Priit Raamat - 45. Valeri Korobtšov, 57. Ilja Monakov
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Kaur Lillipuu
Emmaste: 26-Armas, 7-Raamat, 6-Vahtramäe, 32-Luhaorg, 3-Pärt, 20-Kasterpalu (50. 29-Martinson), 21-Ottis, 36-Paapsi, 30-Kaukvere, 9-Hurt (81. 16-Laasberg), 19-Oja (74. 25-Tükk).
Varus: 29-Martinson, 25-Tükk, 34-Laurits, 13-Kase, 37-Pavelts, 23-Lember, 16-Laasberg.
Dünamo: 1-Grigorenko, 3-Korobtšov (70. 24-Basharin), 5-Božko, 6-Polotnjanõi, 8-Gussev, 9-Monakov, 10-M. Židkov, 11-Kuzmin (78. 2-Lefanov), 12-Guseinov (61. 18-Gerassimov), 13-Gribovski, 14-D. Židkov.
Varus: 2-Lefanov, 15-Skatškov, 18-Gerassimov, 20-Tui, 21-Tšistjakov, 24-Basharin.