Kuressaare alistas Lootuse (0)

Foto: Catherine KõrtsmikFC Kuressaare alistas enda viimases hooajaeelses mängus 2:0 Esiliiga klubi Kohtla-Järve Lootuse, kusjuures väravad lõid nende uued täiendused.

Kärdla Linnameeskonnast saarlastega liitunud Tauno Laja avas skoori 21. minutil ning Põlva Lootosest üle tulnud Egon Kasuk vormistas lõpptulemuse 77. minutil.

23. minutil eemaldati väljakult Elari Valmas, aga teda asendas Endrik Jäger ning mõlemad meeskonnad jätkasid üheteistkümnekesi.

Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi ütles klubi kodulehele, et viimases hooajaeelses sõprusmängus oli oluline saada ise palju palliga mängida.

"Kui Soomes peetud mängudes saime me näiteks väravaesistest lahtilöökidest minimaalselt lühidalt lahti mängida, siis täna saime seda palju harjutada," rääkis Zamogilnõi, "samuti saime palju kasutada ääreründajaid, kes meie mänguskeemis olulisel kohal on."

Teistes Sportland Arenal peetud kohtumistes alistas FC Viljandi kuue vastuseta väravaga HÜJK Emmaste ning Esiliigas palliv Tallinna Flora duubelvõistkond oli 3:1 üle Keila JK-st.

03.03. kell 14:00 Sportland Arenal

FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus 2:0 (1:0)
21. Tauno Laja, 77. Egon Kasuk

Hoiatused: 67. Endrik Jäger - 20. Dmitri Gabinet, 32. Artjom Kovaljov, 56. Vjatšeslav Smirnov, 60. Aleksei Petjukevitš
Eemaldamine: 23. Elari Valmas
Mängupaiga olud: +3, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak väga heas seisukorras.