Leicester võttis Unitedi üle rahvaliigaliku võidu (12)

Inglismaa kõrgliigas võttis Leicester City Manchester Unitedi üle võidu mängu ja seisuga, mis kangesti meenutab rahvaliigat - 1:3 kaotusseis mängiti 5:3 võiduks.

Kõik algas Unitedi jaoks hiilgavalt. Juba esimese veerandtunniga mängiti Leicesteri kaitseliin üle kahel korral, väravate autoriteks Robin van Persie ja meeskonna uus talisman Angel Di Maria. Sellele aga oli eelmisel aastal esiliiga võitnud meeskonnal koheselt vastus, kui Jose Leonardo Ulloa ühe tagasi suutis lüüa.

Tosin minutit pärast vaheajalt naasmist kasvatasid Punased Kuradid oma eduseisu taas kaheväravaliseks ning tundus, et täna ei ole Leicesteril nende vastu rohtu.

Siis aga kõik muutus - mõnevõrra kaheldav vile Mark Clattenburgilt ning David Nugent lõi penaltist ühe tagasi. Kaks minutit hiljem sai oma värava Esteban Cambiasso, kes lõi umbes samast kohast, kuid mängusituatsioonis ja viigiseis oligi tablool. Esimest korda Premier League'i ajaloos kaheväravalise eduseisu maha mänginud Unitedi jaoks läksid asjad veelgi hullemaks 79. minutil, mil Jamie Vardy kiirrünnakust Leicesteri ette viis.

Aga isegi sellega polnud veel Unitedi kannatuste jada läbi, neli minutit hiljem saadeti punase kaardiga duši alla Tyler Blackett ning Ulloa sai penaltist kirja oma teise.

Samal ajal toimus Londonis Tottenham Hotspuri ja West Bromwich Albioni vaheline mäng, 1:0 võidu võttis West Brom.

Leicester City - Manchester United 5:3 (1:2)
17., 83. pen. Jose Leonardo Ulloa, 62. pen. David Nugent, 64. Esteban Cambiasso, 79. Jamie Vardy - 13. Robin van Persie, 16. Angel Di Maria, 57. Ander Herrera

Eemaldamine: 83. Tyler Blackett

Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion 0:1 (0:0)