Lewandowski kuuenda üleminuti värav päästis Bayernile punkti, Dortmundile kindel võit (Hamburger SV ja Freiburg viigistasid) (0)

Saksamaa kõrgliiga 21. voorus pääses Müncheni Bayern napilt kaotusest Berliini Herthale. Kindla võidu teenis samal ajal Dortmund, kui alistati Wolfsburg.

Kolmapäeval Meistrite liigas skooriga 5:1 Arsenali purustanud Bayern on viimasel ajal koduses liigas raskustes. Eelmises voorus suudeti Ingolstadt alistada alles kohtumise lõpuminutitel ja täna oldi ülilähedal hooaja teisele kaotusele.

Kodumeeskond Hertha asus kohtumist juhtima 21. minutil Vedad Ibisevici väravast. Bayernit suudeti hoida tervelt 95 minutit väravata, kuid seejärel tõusis Robert Lewandowski sangariks ja päästis 1:1 viigiväravaga valitsevale meistrile punkti.

Dortmundi Borussia pesi eelmise vooru häbi maha, kui kaotati liiga punasele laternale Darmstadtile. Wolfsburgi keskkaitsja Jeffrey Bruma omavärav andis poolajaks võõrustajatele 1:0 eduseisu. Kolm minutit pärast teise poolaja algust tõi Lukasz Piszczek tabloole numbrid 2:0. Ousmane Dembelele jäi lõppsõna, kelle tabamus 59. minutil tõi kokkuvõttes kindla 3:0 võidu Dortmundile.

Ülejäänud kolm vastasseisu lõppesid kõik tulemusega 2:0. Bremeni Werder alistas Serge Gnabry ja Thomas Delaney esimese poolaja väravatest Mainzi. Vastupidiselt eelmisele mängule lõi teisel poolajal kaks väravat Andrej Kramaric ja aitas sellega Hoffenheimil alistada Darmstadti.

Ingolstadt oli Roman Bregerie ja Pascal Grossi väravate toel üle Frankfurdi Eintrachtist. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümne mehega, sest punase kaardi teenis kodumeeskonna eest 34. minutil David Abraham ja 81. minutil Ingolstadti poolelt Mathew Leckie.

Laupäevases viimases kohtumises mängisid Hamburger SV ja Freiburg omavahel 2:2 viiki. Aaron Hunti ja Maximilian Philippi väravatest oli poolajaks tablool numbrid 1:1.  57. minutil viis Michael Gregoritsch Hamburgi meeskonna juhtima, kuid Vincenzo Grifo 72. minuti värav seadis jalule lõplikult viigi.

Hertha Berliin - Bayern München 1:1 (1:0)