Lillevere: neli on liiga palju! (0)

Foto: Jana PiparViljandi Tuleviku peatreener Aivar Lillevere tunnistas pärast 0:4 kaotust Nõmme Kaljule, et ei tea, mis tema meeskonnaga teise poolaja alguses juhtus.

"Ei tea, meil on viimastes mängudes palju raskusi olnud," ei osanud Lillevere kaotuse põhjuseid lahata. "Ei tahaks huupi pakkuda, tuleks mäng veel korra läbi vaadata. Väikesed asjad, väikesed asjad...

Üllatas mind hoopis teise poolaja algus, see oli kaheksa minutit katastroofi. Neli on liiga palju!"

Tuleviku keskkaitsja Sander Posti sõnul mängis rolli ka tööpäev. "Kõigepealt on esmaspäev ja amatööridel väga raske mängida. Kuskilt lagunesime teise poolaja alguses täiesti ära ja praegu ei oskagi kedagi või midagi süüdistada, tuleb mäng üle vaadata."

Nõmme Kalju peatreeneri Sergei Terehhovi sõnul lasid väravad meestel mängu nautida. "Kolm punkti on tabelis olemas, see on kõige tähtsam. Küsimus ei olnud taktikas - pigem selles, kuidas meeskond häälestub. Viimane omavaheline mäng oli ka veel meeles.

Realiseerimine võiks muidugi palju parem olla. Me jätame palju selliseid asju löömata, mis tekitavad teistes mängudes palju pingeid. Mida kiiremini me oma võimalused ära lööme, seda kiiremini me hakame mängu nautima. Seda nautimist oli ka täna näha."

Jorge Rodriguese ilma vahetuseta pingile võtmist 70. minuti paiku põhjendas Terehhov lihtsalt mehele enne neljapäevast euromängu puhkuse andmise sooviga. "Jah, ta oli päris väsinud, lasin tal 20 minutit puhata."

Kübaratriki autor Ats Purje loodab, et täna löödud väravad annavad talle rohkem kindlust ka Vaduzi vastu. "Ma arvan küll - kahjuks need kindlasti ei tulnud! Loodame, et Vaduzi vastu lähevad ka üritused sisse."

Tuleviku vastu kasutas Purje ära võimaluse, mille sarnane Liechtensteinis kasutamata jäi. "Vaduzis oli sisuliselt samasugune olukord, aga siis oli nii palju aega mõelda, et kuhu ja kuidas lüüa... Täna ei olnud nii palju aega, oli vaja lihtsalt kõrvale minna ja lüüa."