Suarez tõi El Clasico võidu Barcelonasse (4)

Barcelona võttis koduväljal Real Madridi üle tähtsa 2:1 võidu ning nii on liigatiitel üle mitme aasta taas väga lähedal.

Vutifännide poolt kaua oodatud lahing läks koheselt tuliselt käima ja võimalusi jagus mõlemale poole - lattilööki tuli Cristiano Ronaldo poolt oodata näiteks kõigest tosin minutit.

Kui võis eeldada, et tuleb suurte ründeässade duell, siis avavärav läks kirja ühele ootamatuimale mehele ehk Mathieule, kui ta Lionel Messi suurepärase tsenderduse peaga ära lõi.

Ronaldo ja Reali vastust ei pidanud kaua ootama ning pooltunni möödudes ol seis taas viigis, kui maailma parimaks jalgpalluriks valitud portugallane Karim Benzema suurepärase kannasöödu ära lahendas.

Pärast vaheaega jätkus lahtine, kaartiderohke ja emotsionaalne mäng. Pealkirjad röövis endale aga Luis Suarez, kui ta 56. minutil tõelist tipptaset näitas. Dani Alves leidis ta pika palliga ning suurepärane omaks võtt jätkus ilusa olukorra lõpule viimisega.

Sellele Real enam vastata ei suutnudki ning vahe liigatabelis on kümme vooru enne lõppu juba neli punkti.