Kasper Elissaar: Tervitus jalgpallisõpradele!
Kasper Elissaar: Tallinnas on ilm sombune. Sooja on umbes neli kraadi.
Kasper Elissaar: FC Flora: 21-Meerits, 16-Jürgenson, 22-Baranov, 6-Mets, 24-Palatu, 8-van Streek, 25-Frolov, 99-Prosa, 9-Alliku, 73-Luigend, 31-Post.
Varus: 12-Toom, 5-Peitre, 34-Mütt, 13-Laabus, 18-Logua, 33-Mööl, 17-Adou.

FC Levadia: 1-Smiško, 21-Jahhimovitš, 3-Artjunin, 18-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 22-Pikk, 23-Kaljumäe, 5-Dmitrijev, 10-Subbotin, 9-Rättel, 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 25-Koger, 16-Paur, 4-Teever, 7-Koliaev, 6-Antonov.
13:56
Kasper Elissaar: Publikut on praegu veel vähe. Flora fänne umbes 15, Levadia omi 10.
13:58
Külastaja Mällar kommentaar
Päris huvitav, et Levadia pingil pole mitte ainsatki kaitsjat. Noh, õnneks vasakpoolik Artur Pikk võib seda kohta täita, kui peaks vaja minema.
13:58
Kasper Elissaar:  Meeskonnad tulevad väljakule.
Külastaja Hello kommentaar
Isn't Teever Levadia's best striker? why is he on the bench??
14:02
Kasper Elissaar: He had a very bad injury.
14:03
Kasper Elissaar: Esimene nurgalöök Florale.
14:04
Kasper Elissaar: Pall maandub Roman Smiško käes.
14:05
Kasper Elissaar: Flora fännid laulavad "Võitle, võitle FC Flora, võitle, võitle FC Flora! Võitle ikka võiduni!"
14:06
Kasper Elissaar: Paremini on alustanud Flora, kes hetkel palli veeretab ja käike otsib.
14:06
Kasper Elissaar: Levadia survestab siiski kõvalt.
14:07
Kasper Elissaar: 5. minut. Sander Post (Flora) sooritas esimese pealelöögi, kui suunas peaga Karl-Eerik Luigendi tsenderdusest tulnud palli värava keskele.
14:07
Kasper Elissaar: Värav 6. minut. Igor Subbotin (Levadia) viib külalised juhtima!!!!
14:08
Kasper Elissaar: 25 meetri pealt tagumisse nurka... Imeline kauglöök!
14:09
Kasper Elissaar: Milline algus! Ei millestki vaikne rünnak, kaugelt löök väravale ja seis ongi 1:0.
14:10
Kasper Elissaar: Flora teine nurgalöök, ning Karol Mets sai pea vahele, kuid löök lendas kindlalt mööda.
14:10
Külastaja Juu kommentaar
Kus oli Meerits?
14:10
Kasper Elissaar: Väravas oma kohal. Hüppas ka, aga löök tuli niivõrd ootamatult ja oli väga täpne.
14:12
Kasper Elissaar: Flora veeretas rünnakul ilusti palli, kuid pealelöögini ei jõutud.
14:13
Kuidas saab olla ootamatu löök?
14:13
Kasper Elissaar: Subbotin üldiselt tsenderdab äärelt. Sedapuhku tuli vaikselt keskelt ja järsku virutas. Ja nii täpselt.
14:15
Kasper Elissaar: Rimo Hunt tormas võimsalt ründesse, kuid viimasel hetkel sekkus Flora keskkaitsja Karl Palatu, klaarides olukorra.
14:16
Kasper Elissaar: Hoiatus 15. minut. Albert Prosa (Flora) teenis hoiatuse kohtuniku loata väljakule naasmise eest.
14:18
Kasper Elissaar: Smiško lendas tsenderdusele minnes vastu väravat, nihutades selle mitukümmend sentimeetrit paigast ära. Kohtunik tõstis paika tagasi...
14:18
Külastaja ... kommentaar
Flora mehed kukuvad ikka maru kergelt mu meelest.
14:19
Külastaja junn kommentaar
inimlennuk Smishko?
14:20
Kasper Elissaar: Absoluutselt. Ukrainlane on õhus võimas!
14:21
Kasper Elissaar: Aleksandr Dmitrijev virutas kaugelt peale, kuid Meerits sedapuhku püüdis.
14:22
Külastaja onu kommentaar
palju publikut on? 200-300?
14:22
Kasper Elissaar: Kuskil 200 ilmselt jah. Tribüün on ikka väga palju hõredam kui nädala eest.
14:24
Kasper Elissaar: Alliku on maas pikali.
14:25
Kasper Elissaar: Tuli platsi kõrvale ja mäng jätkub.
14:26
Kasper Elissaar: Märkamatult on avapoolaeg jõudnud juba oma keskpunkti. Aeg on läinud kiiresti, kuigi väga palju pealelööke pole olnud.
14:27
Kasper Elissaar: Rättel purjetas läbi Flora kaitseliini, kuid lõpuks tegi ise vea.
14:27
Kasper Elissaar: Hoiatus26. minut. Sander Postil käed kõrgel õhuvõitluses. Ei ole hetkel ilmselt rõõmus, et ta küünarnukid teiste meeste näo kõrgusel on.
14:29
Kasper Elissaar: 27. minut. Rimo Hunt (Levadia) puges osavalt Flora kaitsjate vahelt läbi ning saatis karistusala joonelt teele ohtliku löögi, mis napilt mööda lendas.
14:30
Kasper Elissaar: Luigend teeb äärel vea. Levadial võimalus karistuslöögiks ja tsenderduseks.
14:31
Kasper Elissaar: Artjunini tsenderdusest tulnud pall leiab Prosa ja nurgalöök.
14:32
Kasper Elissaar: Nurgalöögist ei tulnud midagi.
14:32
Külastaja joou kommentaar
Rauno Sappinenist on miskit kuulda?
14:33
Kasper Elissaar: Pärast U-17 EM-eliitturniiri koondisemänge ei ole mänginud. Tõenäoliselt sel nädalavahetusel Esiliigas saab teda siiski jälgida.
14:36
Kasper Elissaar: Mõlemal poolel on head rünnakud liiga pika ettesöödu nahka läinud.
14:39
Kasper Elissaar: Hoiatus38. minut. Artur Pikk (Levadia) sõitis Flora paremkaitsjale Nikita Baranovile jalgadesse.
14:40
Kasper Elissaar: OIOIOI! Artur Pikk teeb teise vea järjest!
14:40
Kasper Elissaar: Van der Streek on 25 meetri peal pikali maas.
14:40
Kasper Elissaar: Roomer Tarajev halastab vist...
14:41
Kasper Elissaar: Uskumatu. Pikk pääseski kaartist. Levadia peab praegu rõõmus olema.
14:41
Külastaja ??? kommentaar
mis krdi kohtunik see on ??? puhas kollane ju
14:42
Kasper Elissaar: Luigendi karistuslöök on ebatäpne. Pall lendas selgelt üle raamide.
14:44
Mõnes mõttes sarnane olukord eelmisele nädalale või mis...
14:44
Külastaja jou kommentaar
kohtunik seebiks
14:45
Kasper Elissaar: Väga sarnane olukord eelmisele nädalale. Tarajev ei tahtnud Tohvri saatust enda nahal tunda saada.
14:46
Kasper Elissaar: 44. minut. Rätteli (Levadia) pealelöök lendas selgelt mööda.
14:46
Kasper Elissaar: Avapoolajale üks lisaminut.
14:47
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Levadia 1:0 eduseisuga!
14:52
Külastaja Ed kommentaar
Kas saab nettis seda mangu vaadata?
14:52
Külastaja Jass kommentaar
Postil aeg maha istuda, mõelda. Mõelgu veelkord, kas tasub ikka meeskonna huve silmas pidades igas mängus kaarte teenida käppadega vehkimise eest. Mäng on muidu ilus vaadata.
14:56
Kasper Elissaar: Reporter staadionilt: "Floral on midagi korrast ära. Iga teine sööt adressaadita. Tiim ei ole selleks mänguks valmis."

Lisas, et kui Levadia sedasi jätkab, siis läheb mäng kindlasti neile. Flora peab midagi muutma. Tundis kahetsust, et publikut nii vähe on, aga see läheb tõenäoliselt jäise tuule arvele. Mäng üldiselt on siiski huvitav, aga loodaks rohkem momente.
14:56
Külastaja mhmmh kommentaar
oleks võind kohe öelda et mängu näidatakse ka netis :D ma nagu loll kujutasin ette et äkki kunagi näidatakse meistriliigat ka internetis :D
14:57
Kasper Elissaar: Telemängud on alati ka internetist nähtavad.
15:01
Mul kurb meel. Oli kunagi väga viis ründemees isand Prosa Tammeka võistkonnas. Sama näoga , kuid enamasti hädapätakana mõjuv tegelane nüüd Floras palli taga ajamas. Milles probleem? Mehele taas eneseleidmist soovides!
15:03
Kasper Elissaar: Vahetus46. minut. Flora vahetab: Irakli Logua sisse, Albert Prosa välja.
15:03
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
15:06
Kasper Elissaar: 48. minut. Roman Smiško (Levadia) teeb suurepärase tõrje, kui Post palli hästi karistusalas hästi meeskonnakaaslasele jättis, kelle löögi väravavaht tõrjus.
15:09
Kasper Elissaar: Flora ründab, kuid korraliku pealelöögini ei jõuta.
15:11
Kasper Elissaar: 52. minut. Logua (Flora) sai Luigendilt liini taha suurepärase söödu ning mees virutas karistusala paremast küljest vasaku jalaga väga ohtliku löögi raamidesse. Smiško tõrje päästis Levadia!
15:11
Kasper Elissaar: Järgnenud nurgalöögist ei tulnud midagi ja nüüd juba Flora taas veeretab.
15:13
Kasper Elissaar: Tuul on hakanud pikkade pallide mängimist segama hakanud.
15:15
Kasper Elissaar: Meerits ei suutnud Subbotini tsenderdust püüda, kuid tema õnneks kaitsjad klaarisid olukorra.
15:18
Kasper Elissaar: 60. minut. Logua (Flora) pääses 12 meetri pealt löögile, kuid pall läks täpselt värava keskele ja Smiško püüdis.
15:18
Kasper Elissaar: Flora vahetus on end selgelt ära tasunud. Logua on seni hea ning parem, kui Prosa oli.
15:19
Kasper Elissaar: 61. minut. Frolovi (Flora) välisküljelöök lendas napilt posti kõrvalt mööda. Väravahõngu on tunda.
15:21
Kasper Elissaar: Värav 2:0!!!!!!
15:21
maardu keevitajatel on kumm kuidagi tühi!
15:21
Kasper Elissaar: 63. minut. Artur Rättel (Levadia) teeb seisuks 2:0!
15:22
Kasper Elissaar: Rättel kõksas Subbotini tsenderduse välisküljega värava eest posti kõrvale. Meerits jäi palli vaid pilguga saatma, üks kaitsja üritas pead vahele saada, kuid ei ulatanud.
15:23
Päris kehv lugu siis, kui tühja kummiga suudetakse Tallinna floristidel värav palle täis lüüa.
15:25
Kasper Elissaar: Vahepeal on EJL oma kodulehel teatanud, et publikut on mängul 310 inimest.
15:25
Külastaja mutionu kommentaar
Adou ka Flora eest väljakul on käinud siiani?
15:26
Kasper Elissaar: Ainult Esiliigas duubli eest.
15:27
Kasper Elissaar: Florale nurgalöök.
15:27
Kasper Elissaar: Ei tule sellest midagi.
15:29
Kasper Elissaar: PENALTI!!! Penalti Levadiale!
15:29
Kasper Elissaar: Hoiatus71. minut. Karol Mets (Flora) tõmbab karistusala joonel Rätteli maha ja Levadiale penalti.
15:29
Kasper Elissaar: Jahhimovitš asub lööma.
15:30
Kasper Elissaar: Värav72. minut. Jahhimovitš (Levadia) tulistab palli lati alla. Flora on 0:3 kaotusseisus!