Ivar Lepik: Tervitused Meistrite liiga lainelt!
21:40
Ivar Lepik: Üks edasipääseja juba selge, teised selgumas.
21:41
Ivar Lepik:  Olgu siis ka öeldud, et vähemalt esialgu vaatan Sevilla ja Basaksehiri mängu - sellel lihtsal põhjusel, et see on ainus, mida telekast hetkel võimaldab.
21:42
Ivar Lepik:  Aga kui seal asjad ikka väga selged või kuskil mujal teravaks kisub, siis oleme valmis paindlikud olema.
21:44
Ivar Lepik:  Kellel võimalus, tasub kindlasti vaadata Nice'i püüdlusi: Mario Balotelli ja Wesley Sneijderi duo võib seal täna teha küll midagi. Ja nagu eelvaates kirjutatud, võivad mõlemad Balkani mängud ettearvamatud olla.
21:46
Ivar Lepik: Pallid mängus!
21:48
Ivar Lepik:  Correal kohe moment, aga jätab löömata!
21:56
Ivar Lepik:  Kümmekond mängitud igal pool ja seni skoorid avamata. Ootame pingsalt.
21:59
Ivar Lepik:  Sevilla jahib, Mercado kauglöök rihib väravaraami!
22:00
Ivar Lepik: Värav  15. minutil läheb Maribor 1:0 ette ja on nüüd üldkokkuvõttes Hapoel Beer Sheva vastu edasi minemas!
22:01
Ivar Lepik:  Pika rünnaku lõpetuseks kukub pall Mitja Vilerile ja 1:0 on tõsiasi. Sloveenid juubeldavad.
22:02
Ivar Lepik: Värav  BASAKSEHIR ETTE!
22:03
Ivar Lepik:  Eljero Elia paneb tsenderduse paarilt meetrilt võrku ja nüüd on mängu küll! 2:2 kokku, Basaksehir hetkel veel välja jäämas, aga üks värav veel ja räägiksime juba teist juttu!
22:11
Ivar Lepik: Värav  Olympiakos Rijekas 1:0 ette ja kahe mängu kokkuvõttes 3:1!
22:11
Ivar Lepik:  See on horvaatidele nüüd raske seis, vajatakse kolme.
22:11
Ivar Lepik:  Selline mees nagu Marko Marin on vahepeal 28-aastaseks saanud - kes teda veel mäletavad? Värava ta igatahes lõi!
22:14
Ivar Lepik: Oi-oi kui valusalt see Rijeka värav tuli, keskväljal kaotati pall ja Marin oli vasakus ääres täitsa üksi jäänud. Kiire kontra ja olemas.
22:16
Ivar Lepik:  Hispaanias on praegu nii palav, et tehakse poolaja keskel joogipaus. Sevillas 37 kraadi sooja, siia Eestisse tundub täitsa mõnus.
22:25
Ivar Lepik:  Balotelli saab vahepeal kergelt viga, aga kõigi jalgpallisõprade rõõmuks pole hullu. Saab jätkata.
22:33
Ivar Lepik:  Poolajad! Hetkeseisuga edasi Maribor, Napoli, Olympiakos ja Sevilla, aga kahes paaris võib ühe väravaga asi muutuda. Mängida küll ja veel.
22:39
Külastaja noorfänn kommentaar
see link Basaksh.. loole ikka ei toimi
22:40
22:45
Külastaja kasper kommentaar
Väga huvitav. Mul enne see uus link toimis, aga enam ka ei toimi. Veider.
22:45
Ivar Lepik:  Reptiilid on süsteemi pugenud.
22:47
Ivar Lepik:  Nonii, esimesed mängud läksid ja kohe teised ka.
22:50
Ivar Lepik:
22:50
Ivar Lepik:  Ei lähe Prantsusmaal Balotellil ja sõpradel väga hästi.
22:51
Ivar Lepik: Värav  LÄHEB VEEL HALVEMINI! JOSE CALLEJON!
22:53
Ivar Lepik:  Keskväljal valesööt, Napoli murrab kontrasse ja Hamšik paneb superpalli värava eest läbi. Callejon on mees õigel kohal. Napoli 1:0 ja 3:0 ees.
22:55
Ivar Lepik: Värav  Sevilla jahutab natuke, aga ainult natuke!
22:56
Ivar Lepik:  Escudero tagumises postis peaga! 1:1 tabloole, aga ikkagi üks värav Basaksehirile tähendaks lisaaega!
23:00
Ivar Lepik:  Kui Napoli 1:0 juhtima läks, ei olnud Balotelli väljakul, sest ta ehteid teibiti kinni. Oijah.
23:09
Ivar Lepik: ~25 minutit veel jäänud mängudes. Endiselt kahes mängus asi ühe värava otsustada.
23:10
Ivar Lepik:  Üsna kindlalt saab end tunda Napoli, sest Nice vajaks nelja. Olympiakosel Rijeka aga kahte. Need kaks mängu on pigem tehtud.
23:17
Ivar Lepik:  Basaksehir on küll tugeva surve all. Sevilla peaks ühe ära lööma, niikaua on närviline.
23:18
Ivar Lepik: Värav  SEDA NAD TEEVAD!
23:19
Ivar Lepik:  Wissam Bin Yedder saab Nolitolt söödu ja paneb ilusti alla nurka ära! 2:1 siin ja 4:2 kokku!
23:20
Ivar Lepik:  Nüüd on siis nii, et põhiline põnevus Sloveenias, kus Maribor võõrustab Hapoel Beer Shevat. Mõlema jaoks on Meistrite liiga alagrupiturniir kõva saavutus.
23:24
Külastaja realist kommentaar
Sloveenia ülikoolilinna klubi ju varemgi CLi alagrupis olnud, viimati saadi jah Chelsealt 0:6 ....
23:25
Ivar Lepik:  Olid jah korra, 2014/15 hooaeg oli see vist. Samas sellel sajandil pole rohkem jõutud, niiet kõva sõna igal juhul.
23:25
Ivar Lepik: Värav  Basaksehir paneb ühe tagasi, aga sellest ju ei piisa!
23:26
Ivar Lepik:  Edin Viscale kukub pall jala peale. 83. minut. Üks veel ja Basaksehir oleks edasi!
23:31
Ivar Lepik:  Nüüd rünnatakse ka. See mäng ei ole läbi.
23:32
Ivar Lepik: VäravNapoli teine! See ei muuda enam suurt midagi.
23:32
Ivar Lepik:  Lorenzo Insigne autoriks.
23:33
Ivar Lepik:  POSTI! Basahsehiri karistuslöök tabab raami!
23:34
Ivar Lepik:  Maribor läheb samal ajal 1:0 võiduga edasi. Miinimumprogramm täideti!
23:36
Ivar Lepik:  Napoli ka kinnitatud alagrupiturniirile!
23:37
Ivar Lepik:  Olympiakos ka.
23:38
Ivar Lepik:  Ja Basaksehiri armuaeg saab ka otsa! 4:3 Sevilla ikkagi edasi!
23:38
Ivar Lepik:  Täna siis ühtegi lisaaega ega penalteid ei näe. Ehk homme, kui võistlustules ka Liverpool. Kas Klavan mängib? Tasub tagasi olla!