Teisipäev, 22. august 2017
17:57
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpalliõhtut!
17:57
Kasper Elissaar: Teeme põnevust täis õhtule alguse Pärnu Vapruse ja Narva Transi kohtumisega. Mõne minuti pärast Premium liiga raames Pärnus Raekülas pall mängu pannakse.
18:00
Kasper Elissaar:

Vaprus: Hendrik Vainu, Oskar Lepik, Magnus Villota, Karl Palatu, Tõnis Vihmoja, Robyn Hallmere, Rasmus Peetson, Kristofer Kaasik, Enrico Veensalu, Kristen Saarts, Rauno Tutk.
Varus: Dmitri Kutsarev, Rocco Mõtt, Kevin Helin, Artur Šalda, Martin Vunk, Andreas Kallaste.

Trans: Artur Kotenko, Viktor Plotnikov, Tanel Tamberg, Bi Sehi Elysee Irie, Artjom Škinjov, Ioan Jakovlev, Igor Ovsjannikov, Nikita Brõlin, Vadim Mihhailov, Ilja Ferapontov, German-Guri Lvov.
Varus: Aleksei Matrossov, Sergei Kondrattsev, Arseni Kovaltšuk, Aleksandr Jurõšev, Mihhail Pavlov, Nikita Savenkov.

18:01
Kasper Elissaar: Sellised on koosseisud. Soojendusel vigastas oma jalga Martin Vunk, seega tema asemel ennistati põhirivistusse Robyn Hallmere.
18:02
Kasper Elissaar: LÄKS!
18:06
Kasper Elissaar: Esimesed minutid on olnud rahulikud Pärnus.
18:06
Kasper Elissaar: Uudises võite tutvuda juba ka kahe järgmise kohtumise algkoosseisudega.
18:09
Kasper Elissaar: Narva on seni palliga rohkem mänginud, aga ei midagi ohtlikku.
18:12
Kasper Elissaar: Nüüd sai Lvov Jakovlevi nurgalöögi järel jalaga löögile, aga virutas üle.
18:20
Kasper Elissaar: Palatu tegi nüüd küllalt ohtlikus kohas Ferapontovi vastu vea. Karistuslöök umbes 28 meetri pealt.
18:20
Kasper Elissaar: Plotnikovi madal pommlöök takerdus kaitsjatesse.
18:21
Kasper Elissaar: VäravTamberg viib Transi 19. minutil juhtima! Plotnikov lükkas palli kasti tagasi, Tamberg võttis omaks ja virutas taha nurka.
18:25
Kasper Elissaar: Vabandused kõikide lugejate ees, et tekstiaken vahepeal tühjana näis. Nüüd on asi korras ja kõik sissekanded uuesti nähtavad.
18:28
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt! Sillamäel on nii Kalev kui ka Levadia platsil.
18:29
Meinhard Pulk: Sillamäe poolt on koosseisus nii mõnigi üllatus. Lisaks Dmitri Kovtunovitšile on pingil nende suurim väravakütt Aleksandr Volkov.
18:30
Meinhard Pulk:  Levadia pani palli mängu!
18:31
Meinhard Pulk:  37. sekundil esimene ohtlik võimalus Levadial! Hunt võttis pika palli maha, pööras kastis ümber, löök läks liialt keskele ning Starodubtsev tõrjus palli nurgalöögiks.
18:33
Kasper Elissaar: Pärnu pole kaotusseisu jäämise järel head vastust narvakatele leidnud. Trans on paremini mängus sees.
18:35
Külastaja Soccernet kommentaar
Tänast mängu arvesse võttes, kumma jaoks võib keskkaitsja (Sander Post ja Kaarel Kiidron) puudumine halvemini mõjuda? Kuidas Tuleviku kaitse ilma Postita tundub?
18:36
Kasper Elissaar: Tulevik on tänavu väga palju pidanud ilma Postita mängima. Rohkem, kui Tammeka ilma Kiidronita. See ilmselt mõndagi tähendab.
18:37
Meinhard Pulk:  Kui esimestel minutitel sai Levadia mitu ohtlikku rünnakut ja ka kaks nurgalööki, siis nüüd päädis Sillamäe viimaste minutite kerge surve karistuslöögi teenimisega kasti nurgas.
18:38
Meinhard Pulk:  Tšurilkin läks panema teravat madalat palli esimese posti lähistele, aga Lepmets püüdis kindlalt.
18:38
Meinhard Pulk:  Savin kukkus taaskord, seekord karistusalas sees, aga penaltit ei tule!
18:38
Kasper Elissaar: Pärnul oli päris lubav rünnak, aga Veensalu tsenderdus klaariti ja nii see lõpu ka sai.
18:40
Kasper Elissaar: Vainu tõrjub Brõlini kauglöögi nurgalöögiks. Oli ohtlik!
18:41
Meinhard Pulk:  Krznarici löögi pareeris Starodubtsev.
18:43
Meinhard Pulk:  Sillamäe sai umbes samast kohast karistuslöögi kui viis minutit tagasi. Vnukov lahendas selle aga identselt Tšurilkinile.
18:43
Kasper Elissaar: Transi mäng on hetkel voolav - ilus kohe vaadata.
18:47
Meinhard Pulk:  17. minutil teenib Levadia penalti!
18:47
Kasper Elissaar: Pärnus saab avapoolaega nautida ühe lisaminuti võrra kauem.
18:47
Meinhard Pulk:  Pealtnäha lihtne tsenderdus Levadialt, Slaštšjov on kastis küll täiesti üksinda, aga märja väljaku tõttu põrkub pall vastu tema kätt.
18:48
Kasper Elissaar: Avapoolaeg Pärnus on lõppenud Transi 1:0 võiduga!
18:48
Meinhard Pulk:  Värav 18. minutil lööb Hunt palli panenkalikult keskele
18:48
See on reaalselt viimane kord, kui ma betin. :D Hea töö, Sillamäe!
18:48
18:49
Meinhard Pulk:  Vabandust, värava lõi siiski Morelli.
18:51
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Hunt väravale lähedal! Murdis end kaitsjat mööda, mängis ka Starodubtsevi üle, kuid löök terava nurga pealt läks küljevõrku.
18:52
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Hunt väravale veelgi lähedamal! Pääses taas üks-üks olukorda, aga pall läks paari sentimeetri jagu postist mööda!
18:53
Meinhard Pulk:  Värav 23. Aga nurgalöögile järgnenud rünnakust lõi Gando Biala esipostist palli jalaga väravasse! 2:0!
18:57
Meinhard Pulk:  Kobzar röövis keskväljalt palli, andis hea läbisöödu Hundile, kuid Starodubtsev tuli hästi vastu.
18:59
Külastaja realist kommentaar
Levadial kindlat penaltilööjat pole jah
18:59
Meinhard Pulk:  Stardodubtsev näitas nüüd neuerlikku mängu ja klaaris 25 meetri kauguselt palli Krznarici nina eest.
19:00
Ivar Lepik:  Tervitused päeva kolmanda mänguga, kus vastamisi Tartu Tammeka ja Viljandi Tulevik! Avavile kohe-kohe kõlamas, koosseisud uudises.
19:00
Meinhard Pulk:  25 päris ei olnud. Pigem 20 meetrit siis.
19:02
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Pärnus!
19:03
Ivar Lepik:  Suuri üllatusi Tartus kummalgi pool ei ole, väikeseid vangerdusi küll - Tammekal Martin Jõgi ründava poolkaitsjana, Tulevikul Gerdo Juhkam poolkaitses ja Kaarel Henn ka vigastuspausilt tagasi.
19:06
Meinhard Pulk: Savin sai Suhharovi karistuslöögi järel peaga ka löögile, aga pall läks kindlalt Lepmetsale sülle.
19:07
Ivar Lepik:  Esialgu Tammeka domineerivam, mõned juhuslikud momendid tekkinud, aga seni Nõmm hiilgama pole pidanud.
19:09
Meinhard Pulk:  Dudarev pani võimsa pommi ristnurga suunas, aga Stardodubtsev tõi selle ilusti välja.
19:09
Kasper Elissaar: Kotenko on paar korda juba sekkuma pidanud. Vaprus soovib ja otsib oma viigiväravat.
19:10
Meinhard Pulk: Hoiatus  40. minutil võttis Morelli Fedotovi maha ja sai kollase.
19:11
Meinhard Pulk:  Mäng on viimased kümmekond minutit suhteliselt rahulik olnud. Sillamäe on veidi enam palli vallanud.
19:15
Meinhard Pulk:  Üks lisaminut Sillamäel.
19:15
Ivar Lepik: Viljandil nüüd kontrast mängu esimene supervõimalus, Juhkam pääses Vaabliga silmitsi ja sai tükk aega sättida, aga Vaabel võtab üks-ühe ära!
19:16
Meinhard Pulk:  Poolaeg lõppes päris terava olukorraga. Kink sai ilusa tõste järel kaitseliini seljataga palli, aga mängis selgelt üle ning kaotas palli.
19:17
Kasper Elissaar: VahetusŠalda vahetas Pärnu poolelt puhkama Hallmere 60. minutil.
19:18
Kasper Elissaar: Plotnikovi karistuslöök ebaõnnestus täielikult, aga õnnestus teenida rikošett ja nurgalöök. Selle järel sai Trans veidi suruda, aga ohtlikuks asi ei läinud.
19:22
Kasper Elissaar: Vahetus65. minutil tuleb Rocco Mõtt Karl Palatu asemel väljakule. Palatu sai mõned hetked tagasi viga.
19:24
Ivar Lepik: Värav  Tristan Koskor viib Tammeka 1:0 ette!
19:24
Kasper Elissaar: Mõtt oli Kotenkoga silmitsi pääsemas, aga Irie segas piisavalt ja väravavaht püüdis palli.
19:25
Ivar Lepik:  Sander Kapper murrab paremalt kasti ja veeretab penaltipunktile, kust Koskor oma ära lööb ja Tammeka ette!
19:27
Kasper Elissaar: Plotnikov tegi korraliku overlapi'i, murdis kasti, lõi madalalt peale, ent Vainu püüdis!
19:31
Meinhard Pulk: Sillamäel algas teine poolaeg. Vahetusi tehtud ei ole.
19:31
Külastaja njaa kommentaar
Ferapontov on mu fantasy kapten #masendav
19:31
Kasper Elissaar: Vahetus75. minutil lõppeb Lvovi tööpäev ja Savenkov tuleb Transi kaitset tsementeerima.
19:31
Kasper Elissaar: Kotenko püüdis Peetsoni nurgalöögi probleemideta.
19:33
Meinhard Pulk: Värav  48. Kohe teise poolaja alguses lööb Kobzar 3:0!
19:33
Meinhard Pulk:  Morelli saab üks-üks olukorda, lükkab palli tagumise posti suunas, kus Kobzar palli tühja väravasse lööb.
19:35
Ivar Lepik:  Sander Kapperi parem hüppeliiges sai haiget. Tundub pahasti. Võimalus Kevin Rääbisele?
19:36
Meinhard Pulk:  Morelli saab taas üks-üks olukorda, kui jäi veidi tukkuma ning Ivanjušin tuleb korraliku tankina sisse ja röövib palli.
19:37
Kasper Elissaar: Kümme minutit Pärnus jäänud. Transil endiselt 1:0 eduseisu.
19:37
Meinhard Pulk: Sillamäe kaitse on üliauklik olnud teise poolaja alguses. Nüüd oli Hundil palju vaba ruumi, kuid suht kehva löögi tõrjus Starodubtsev.
19:38
Kasper Elissaar: Ferapontov sai nurgalöögi järel löögile, aga rikošett ja uus korner, millest ei tulnud midagi.
19:38
Kasper Elissaar: Vahetus82. minutil Kristen Saarts puhkama ja Kevin Helin väljakule.
19:39
Meinhard Pulk: Värav  53. minut ja tuleb neljas! Suhharovi puhastamine ebaõnnestub ja Morelli lööb posti põrkest palli väravasse
19:41
Ivar Lepik:  Tulevik nüüd ehk veidi domineerivamaks pooleks olnud viimasel viiel minutil, aga Vaabel sekkus vaid nurgalöögi rusikaga minema lükkamiseks.
19:41
Külastaja mc kommentaar
Hea näha, et Levadia on oma väravatesoone üles leidnud, ehk suudetakse veel suurde mängu tagasi tulla.
19:42
Kasper Elissaar: Pärnus on 138 pealtvaatajat.
19:42
Meinhard Pulk:  Värav 57. minut ja 5:0! Starodubtsev tuleb väga kaugele välja, pall maandub Tarmo Kingi jalal, kes tõstab palli 40-45 meetrilt tühja väravasse! Kaunis värav!
19:43
Meinhard Pulk:  Värav 58. Kink murrab äärest läbi, annab paremaga tsenderduse kasti ja Hunt suskab peaga väravasse. KUUS-NULL!
19:44
Kasper Elissaar: Pärnu Rannastaadionil on naiste Meistrite liiga ootel hetkeseisuga juba rohkem kui 138 pealtvaatajat, raporteeris Soccerneti toimetaja Rasmus Voolaid.
19:44
Ivar Lepik: Värav  TULEVIK LÖÖB TAGASI! TANEL LANG, 44. minut!
19:45
Ivar Lepik:  Teor saab paremal äärel kõrge palli, Grauberg eksib ja Teori pall tagumisse posti on Langile mõõdetud!
19:45
Meinhard Pulk: Kommentaatori sõnul käskis vihane Sillamäe omanik Aleksandr Starodubtsev kuuenda värava järel hakata vahetusi tegema. Dmitri Kovtunovitš pani end seejärel platsile tulekuks valmis.
19:45
Kasper Elissaar: Kotenko püüdis Veensalu terava palli!
19:46
Ivar Lepik:  Üks lisaminut muutust ei too ja 1:1 pealt Tartus riietusruumi minnakse. Saab päris põnev teine poolaeg olema.
19:47
Meinhard Pulk:  Vahetus 61. Mõlemad meeskonnad vahetavad. Davõdov välja, Kovtunovitš sisse. Levadial tuleb Artjunin puhkama ja Raudsepp väljakule.
19:47
Kasper Elissaar: Vahetus90+1. minutil läheb Jakovlev puhkama ja Kondrattsev sisse.
19:47
Kasper Elissaar: Vainu tõrjub Brõlini tugeva löögi värava esimesest ülemisest nurgast!
19:48
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit kokku Pärnus anti. Kaks on jäänud.
19:49
Kasper Elissaar: Vahetus90+2. teeb Trans viimase vangerduse: Mihhailov ära, Kovaltšuk sisse.
19:49
Levadia võiks nüüd Teeveri ja Andrejevi ka väljakule lasta, siis saaksid nad ka oma väravad kirja.
19:50
Kasper Elissaar: Pärnu saatis viimasel hetkel kõik jõud ette, aga Kotenko püüdis Tutki tsenderduse.
19:50
Kasper Elissaar: Hoiatus90+4. teenib Kondrattsev kollase keskväljal tehtud vea eest.
19:51
Kasper Elissaar: LÄBI! Vaprus saab kodus üle hulga aja väga napi kaotuse, aga siiski kaotuse. Trans 1, Vaprus 0. Aitäh jälgimast!
19:53
Meinhard Pulk:  Vahetus 68. Roman Grigorevski puhkama, Erik Anohhin sisse.
19:55
Meinhard Pulk:  Värav 70. Josip Krznaric! Taas väravasööt Morellilt, kes karistab Starodubtsev järjekordse seiklemise ära. 7:0!
19:56
Meinhard Pulk:  Vahetus 71. Hunt välja, Andrejev sisse. Kaptenipael Teeverile.
19:56
Kristjan Remmelkoor: Kalju ja Flora meeskonnad marssisid ilutulestiku saatel väljakule.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Kummagi meeskonna algkoosseisus üllatusi pole.
19:58
Kelle asemele Teever väljakule tuli?
19:58
Meinhard Pulk: Vahetus  Kerge error ka siinkirjutaja poolt. Kaptenipael läks Kingile, kelle asemel tuli omakorda nüüd platsile Pavel Marin. Ehk Ingemar Teever täna mänguaega ei saa.
20:00
Kristjan Remmelkoor: Sappinen lükkas palli mängu.
20:01
Ivar Lepik:  Teine poolaeg Tartus ka alanud!
20:02
Jäin ilutulestikust ilma, otsisin ülekannet erri lehelt....
20:02
Sillamäe peaks väravavahti vahetama, päris Manuel Neuer Mihhail Starodubtsev siiski ei ole.
20:03
Ivar Lepik: Värav  48. minut ja Martin Jõgi lükkab Silver Graubergi nurgalöögi peaga võrku! Tammeka 2:1 Tulevik!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed kaks minutit käis kogu tegevus Flora väljakupoolel. Seejärel teenis teisel platsipoolel Saliste karistuslöögi, mille Beglarišvili kasti tsenderdas, Mööl puhastas.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Värav6. minutil lööb Alliku 1:0 Florale! Milleri madal löök tabas posti ja tagasipõrganud pallil oli värava ees jaol Alliku.
20:06
Meinhard Pulk:  Värav  80. minut ja Krznaricilt kauglöögist 8:0! Eelnevalt oli Podholjuzin fenomenaalse soolorünnaku lõpetuseks posti löönud.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne väravat vahetasid Flora ja Kalju fännid vastastikku teist osapoolt solvavaid laulukesi.
20:06
Külastaja uko kommentaar
kalju võib tiitlist suu puhtaks pühkida.
20:08
Meinhard Pulk:  Hoiatus83. minutil teenis Dudarev kollase. Suhharovi karistuslöögile vastas Lepmets hea tõrjega.
20:09
Külastaja oeh kommentaar
Minge pekki kui Flora võidab
20:09
Külastaja taavi aas kommentaar
Kaljul on ka üks eestlane platsil! Pole paha!
20:09
Ivar Lepik:  Oskar Berggren hoiab reiest kinni ja vahetus tulemas. Pahasti.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Liliu teenis 20 meetrilt karistuslöögi, kuid virutas selle müüri, kust pall Toomi saagiks põrkas.
20:10
Ivar Lepik: Vahetus  55. minutil tulebki Berggren ära ja Siim Saar sisse.
20:10
Külastaja Tomm kommentaar
Keegi teab kuna koondise koosseis avalikustatakse?
20:10
Kristjan Remmelkoor:  11. minutil tabab Valikajevi pealöök posti! Tsenderduse andis vasakult Sidorenkov.
20:13
Eelmine aasta avalikustati 24ndal
20:16
Ivar Lepik:  Kapperil mitmendat mängu järjest kohtuniku viimane hoiatus ja täna juba teine, aga kuidagi suudab mitte kaarti saada.
20:16
Meinhard Pulk:  Värav 90. Sillamäe kaitse ei saa taas midagi aru. Kaks Levadia mängijat on küll suluseisus, aga Marin võtab nende asemel ise palli, mängib jällegi kaugele-kaugele välja tulnud Starodubtsevist mööda ja lööb tühja. 9:0.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderduseni jõudis esiposti lähistel Liliu, kuid suunas palli terava nurga alt mööda.
20:16
Meinhard Pulk:  Sillamäel on kõik. Selline mäng siis.
20:17
Ivar Lepik:  JÕGI murrab paremalt sisse ja lööb ise peale, aga tagumisest postist tuleb väljakule tagasi!
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Saliste sai Milleri söödust 15 meetrilt löögile, aga lõi pehmelt Telešile sülle.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin virutas 30 meetrilt karistuslöögi madalalt müüri.
20:19
Ivar Lepik: Vahetus  Tammekal esimene vahetus 65. minutil, Koskor puhkama ja Marek Tšernjavski väljakule - eks saab näha, kas Tšernjavski tippu või Jõgi nüüd ette.
20:22
Külastaja spekulant kommentaar
Kas Soccerneti toimetus sellenädalases Pohlaku kommentaaris ei tahaks tõstatada küsimust meie kõrgliiga tõsiseltvõetavuse kohta Levadia viimase võiduskoori valguses või on see liialt ebamugav teema?
20:22
Ivar Lepik: Hoiatus 67. Tanel Lang võtab Kevin Andersoni maha ja peab Pärnu vastu mängu vahele jätma. Oi-oi.
20:23
Ivar Lepik:  Minumeelest on sellest juba juttu olnud kuskil. Oleks nagu lugenud, neid skoore on siin kahjuks juba mitu head kuud. Hetkel viidata siiski ei oska.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on rohkem rünnanud, aga Flora kaitsest läbi murda on raske.
20:26
Ivar Lepik:  70 Tartus mängitud ja Tulevik ehk hetkel natuke domineerimas. Vajaks nad seda viiki vähemalt küll.
20:27
Külastaja Hh kommentaar
To spekulant , täiesti nõus sinuga, kui võrrelda teisi liigase kas või soome läti vene , siis seal eiole hooajal sellised mänge. Jagage poole hooaja pealt liiga pooleks , siis vähemalt eitule sellised mängr enam
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus28. minutil sai Dmitrijev kollase kaardi, kuna tegi vea Lepistule.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi madal kauglöök läks napilt mööda.
20:29
milline üllatus, et artjom kaardi saab
20:29
20:29
Ivar Lepik: Vahetus  75. minutil huvitav vahetus Viljandilt, Sinjavski välja ja Ahjupera sisse.
20:31
Ivar Lepik:  Lang teeb nüüd sellise vea, mis vabalt oleks võinud lõppeda teise kollase kaardi ja dušiga. Aga Saar hetkel halastas.
20:31
Külastaja Henri kommentaar
Sellest liiga pooleks tegemist poole hooaja pealt on palju räägitud, aga kahjuks vist mitte EJL's. Kunagisest on kusagilt meelde jäänud kellegi jalgpallitegelase(äkki pohlaku enda) kommentaar, et siis ei saaks teise otsa klubid tugevaid mäge, mis on minuarvates ülimalt sitt argument...
20:34
Ivar Lepik:  Paurilt hea löök, aga natuke mööda!
20:35
Ivar Lepik:  Kevin Anderson proovis käärlööki praegu.
20:37
Ivar Lepik:  Vahelduseks jõudis Tulevik kasti ja pall päris ohtlikult seal rippus, aga lõppeb klaarimisega. Lorenz saab haiget.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  38. minutil lükkas Toom näppudega Mašitševi võimsa kauglöögi latti!
20:38
Ivar Lepik:  Hoiatus83. minutil Siim Saarele kollane - võttis jooksu peal Kapperi maha karistusala serval. Kindel kollane, võibolla et isegi...
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev võttis jõuliselt Millerilt palli ära ja tsenderdas, Liliu proovis käärlööki, kuid mitte kõige õnnestunumalt.
20:42
Ivar Lepik:  Laabus võtab 25 meetri peal Langi maha - löögivõimalus.
20:43
Ivar Lepik:  Kapper jääb täiesti üksi Nõmme vastu, aga lööb täiest jõust vastu väravavahti! No kas hiljem kahetsetakse?
20:45
Kristjan Remmelkoor:  45. minutil tekkis Sidorenkovi nurgalöögist ärev sagin, Toom tõrjus Dmitrijevi pommlöögi enda ette ja Ugge jätkulöök läks Toomile pihta.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus  90. minutil Tammeka teine vahetus, Markus Lokk sisse ja Sander Kapper puhkama.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg on sellega Hiiu staadionil lõppenud, Flora juhib 1:0, kuigi Kalju on kaks korda väravaraame kolistanud.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Pijpers kõnnib väljakult riietusruumi naerusuiselt.
20:46
artjom saab täna veel punase ära, ei suuda oma slaavi verd taltsutada
20:47
Ivar Lepik:  Tammel veel kaks üleminutit jäänud.
20:47
Ivar Lepik: Vahetus  Kevin Rääbis sisse ja Martin Jõgi - hetkel võiduvärava lööja - välja.
20:48
Ivar Lepik:  Neli ühele rünnak, aga Tekko sööt tabab seda ainsat kaitsjat!
20:49
Ivar Lepik: Valus-valus oleks, kui nüüd Tulevik ära lööks, aga 20 sekundit jäänud.
20:49
Külastaja asd kommentaar
hea töö smuuti
20:49
Ivar Lepik:  Ja ongi kõik, Tammekale 2:1 võit kirja ja kuues koht!
20:50
Ivar Lepik:  Üks poolaeg seega jäänud veel - mina tänan, aga ärge kuskile minge.
20:59
Kristjan Remmelkoor: Kalju - Flora teine poolaeg algas.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev andis madala tsenderduse ja Valikajev ei suutnud mõnelt meetrilt palli raamide vahele lüüa!
21:03
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tulistas kasti joonelt, Toom tõrjus alt nurgast ära! Tõotab tulla Flora jaoks raske poolaeg.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  Ja milline võimalus 51. minutil Flora vasturünnakust! Beglarišvili andis läbisöödu Sappinenile, kelle löögi Teleš tõrjus. Tagasipõrganud pallil oli taaskord jaol Alliku, kuid seekord ei löönud ta väravat, vaid kõmmutas üle!
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on läinud päris närviliseks, Frischer rahustas Ugge ja Alliku maha.
21:11
Kristjan Remmelkoor: Hiiu staadionil on pealtvaatajaid 1083.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili nurgalöögi järel põrkasid kaptenid Lepistu ja Teleš omavahel kokku, aga mõlemad tõusid mõne aja pärast püsti ja mäng jätkus.
21:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Kalju esimene vahetus: Subbotin vastumeelselt lahkus, Kirss tuli platsile.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi puhtakslöök lendas üle Hiiu staadionihoone katuse.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdusest tekkis värava all segadus, mis lõppes Toomi supertõrjega. See pole Flora puurivahi esimene hea tõrje tänases mängus.
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on palju elavam ja lahtisem kui esimene. Kalju ründab suurte jõududega ja ärevust tekib nii Kalju rünnakutel kui ka Flora kontratel.
21:20
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu ja Alliku söötude järel sai Sappinen kastist löögile, kuid virutas kümme meetrit üle.
21:22
kas ainsalu saab ikka kalju fännidelt sõimu?
21:23
Kristjan Remmelkoor:  "Reetur!" on Ainsalule hüütud küll, suuremat sõimu pole kuulnud.
21:24
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöögile sai Lepistu pea vahele, aga Teleš püüdis.
21:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 73. minutil Valikajev välja, Neemelo sisse.
21:27
kalju fännid ei saa lihtsalt aru, et jalgpallurid vahetavad klubisid. kuna kaljul oli algkoosseisus 1 eestlane, siis näha on mis karjääri selles klubis noorjalgpallur teha saaks. iga ajudega mees tõmbaks sealt tuld.
21:29
Külastaja sten kommentaar
Kaljul on rohkem kui üks Eestlane algkoosseisus kallis Uko. Aga selleks, et premiumi taset tõsta on see kahjuks vajalik.
21:30
Külastaja Juss kommentaar
Ei ole ei kalju ega flora poolehoidja, aga kalju sügas mees pinki ja teda ei hinnatud, floras on põhi mees, mängija arengule on oluline ka plarsile saada ja tundub et hea otsus oli vahetada klubi Ainsalul
21:30
Kes see eestlane veel algkoosseisus oli ?
21:30
Kristjan Remmelkoor:  Kirsi tsenderdus keris ohtlikult värava peale, Toom lükkas üle lati.
21:31
eestlane kirjutatakse väikse tähega sten!
21:33
Külastaja rallikas kommentaar
Kallis Uko.. Ainsalu oli enne lahkumist vaevalt alles 18 ning sai tolle hooaja lõpus juba väga mitu mängu algkoosseisus alustada, sh edukalt. Kaljus oli ta juba põhikoosseisu piirimail ning vend ise ei tahtnud Kaljuga lepingut teha. Selletõttu see idioot ongi Reetur minnes Kalju kõige otsesema vastase ja vihatuima klubi juurde.
21:33
ainsalu saab veel koondisesse ja välisklubidesse mängima, kvaliteeti temas on. kaljus ta ei oleks seda elu sees seda saavutanud. nimetage mõni kaljus karjäärile hoo sisse saanud noormängija.
21:33
Kristjan Remmelkoor:  Lukka blokeeris Mašitševi löögi.
21:33
Külastaja Vello Silmus kommentaar
Lause alguses võiks ikka suure tähega kirjutada.
21:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus81. minutil sai kollase kaardi Lepistu, kes sõitis sisse Mašitševile.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Flora esimene vahetus: Miller välja, Aloe sisse.
21:38
Külastaja SaunaMadis kommentaar
Rallikas ära valeta , Kalju ei pakkunud Ainsalule mingit lepingut , Lahkumise põhjus oli kutil kindlasti sportlik , kui aasta läbi trennides ainult mängitakse ilma harjutusi tegemata isegi talvise hooaja ettevalmistus on ainult jalgpalli mäng 11 vs 11 , siis ei saagi sealt mingit arengut tulla . Täna on selge ,et kutt tegi õige otsuse .
21:38
Kristjan Remmelkoor:  Kirss pääses Sidorenkovi tsenderdusest löögile ja Toom tegi järjekordse imetõrje!
21:40
Kristjan Remmelkoor:  Kalju surve on väga tugevaks muutunud.
21:41
kaljust ei ole tuult tiibadesse saanud vist mitte ükski mängija. enamus florast ja nõks vähem levadiast. kes need kaljust tõusnud noored on? klubi jaoks jah, parem on panna brasiillased platsile, aga noore mängija jaoks ei ole see õige koht.
21:43
Kristjan Remmelkoor:  Liliu sai peaga Sidorenkovi kornerist löögile, lõi üle.
21:44
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora vahetas 89. minutil Alliku välja, Sobtšenko sisse.
21:44
Kristjan Remmelkoor: Keskväljal tekkis väike rüselus, Neemelot ja Lepistut oli vaja rahustada.
21:46
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusToom sai 90+1. minutil viivitamise eest kaardi.
21:47
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Flora võitis 1:0 ja nende edu on nüüd kümme punkti. Kohtumiseni!