Kristjan Remmelkoor:  Tere, kohe hakkab toimuma Ida-Virumaa derbi.
15:57
Kristjan Remmelkoor: Sillamäe on esmakordselt Tšurilkini pingile jätnud.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenid Suhharov ja Irie loosisid kohtunikega väljakupooled ära.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe lükkas palli käima!
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Kovtunovitš sai vabalt palli värava ette panna, sealt Irie puhastas.
16:02
Külastaja Tom kommentaar
Isegi Starodubtsev on peale Levadia sauna pingile jäetud.
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Vnukov aitas Suhharovil kaptenipaela korralikult käevarrele tagasi sättida. Suhharov on saanud juba mitu kornerit kasti tsenderdada, aga seal pole Sillamäe veel löögile pääsenud.
16:06
Kristjan Remmelkoor: Sillamäe üritas pikalt paremast äärest läbi murda, aga ei õnnestunud. Kontrarünnakul lõi Ferapontov terava nurga alt peale, Orehov oli löögi teekonnal ees.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Jepifanov pääses Suhharovi nurgalöögist peaga löögile, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov pani madala palli värava ette, seal sai Jepifanov võitluses Ferapontoviga veidi haiget.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin võttis jõuliselt, kuid puhtalt oma karistusalas Ferapontovilt palli ära.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov läks pärast vilet Aleksejevile päris konkreetselt jalgadesse, aga seejärel vabandas ja naeratas ning saktsioone ei järgnenud.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Brõlin sai 20 meetrilt löögile, kuid saatis palli üle värava.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on pallivaldamise mõttes enamikku senisest kohtumisest selgelt kontrollinud, aga viimasel ajal on Transi kõrge pressing vilja kandnud ja sillamäelased pole rünnata suutnud.
16:31
Külastaja Asd kommentaar
Remmelkoor kumba v6idule v2ikese panuse teeksid?
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Raske küsimus, aga pigem vist Narva peale, sest nad on kaitses üsna kindlad tundunud.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusOrehovile kollane kaart ja Transile penalti! Ovsjannikov andis oivalise söödu kaitseliini seljataha ning Mihhailov pääses üks-ühele ja tõmmati maha!
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Aga Orehov püüdis Jakovlevi pehme penalti! Seis endiselt 0:0.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Transilt hea söödumäng, mille lõpetuseks sai Tamberg kasti joonelt vabalt löögile, kuid lõi pooleldi pallist mööda - väga ebaõnnestunult tabas.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  VäravPoljakov viib 43. minutil nurgalöögi-järgses olukorras Transi juhtima!
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov söötis kannaga Jakovlevile, kelle madal kauglöök takerdus meestesumma, palli sai uuesti Poljakov, kes rammis selle posti kõrvale.
16:44
Külastaja LOL kommentaar
Tahtsin just Narva peale 20€ panna.
16:46
Kristjan Remmelkoor: Jakovlev murdis vasakult kasti ja pani ohtliku palli värava ette, Slaštšjov suutis palli mõnelt meetrilt üle oma värava lükata.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg sai läbi! Trans 1, Sillamäe 0.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe domineeris poolaja esimest poolt, aga seejärel lükkas Trans teise käigu sisse ja kuigi penaltit ei realiseerinud, suutis ikkagi juhtima minna.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Väravat kordusest vaadates tundus, et pall põrkas Poljakovile ette Ferapontovist, nii et võib-olla saab Ferapontov enda nimele väravasöödu.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal on Sillamäe vahetuse teinud: Ivanjušin välja, Davõdov sisse.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Irie sai kokkupõrkes Volkoviga haiget, aga kosus kiiresti.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Vnukov lõi umbes 22 meetrilt selgelt üle.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus55. minutil Transi esimene vahetus: Mihhailov välja, Lvov sisse.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus55. minutil vahetab ka Sillamäe: Grigorevski välja, Tšurilkin sisse.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJakovlev jäi Orehovi vastu hiljaks ja sai 56. minutil kollase kaardi.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Tšurilkin läkski Grigorevski asemele ründesse, mitte oma harjumuspärasele kohale kaitsesse.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Davõdov libises ja tsenderduse asemel oleks pall peaaegu kogemata ristnurka lennanud, aga lendas veidi mööda. Seejärel sai teiselpool väljakut Lvovi tsenderdusest löögile Jakovlev, aga ei suutnud palli terava nurga alt raamide vahele suunata.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus66. minutil sai kollase Kovtunovitš, kes läks palli lööma, aga lõi Plotnikovi.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov kaotas palli oma karistusala juures Jakovlevile, kes viivitas keskele Ferapontovile söötmisega ja kaitse sai jala vahele.
17:27
Kristjan Remmelkoor: Kotenko püüdis esiposti juurest Volkovi lähilöögi.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav74. minutil Suhharovilt imeline terav kauglöök tagumisse ristnurka ja seis on 1:1!
17:33
Kristjan Remmelkoor: Suhharovini põrkas pall pärast seda, kui Kotenko tõrjus jalaga Volkovi terava lähilöögi.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Transi teine vahetus: Jakovlev välja, Tunjov sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Ida-Virumaa derbit jälgib 123 pealtvaatajat.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Brõlinil oli hea võimalus Tunjovi söödu järel üks-ühele pääseda, aga tema palli vastuvõtt ebaõnnestus ja pall jäi seljataha.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil sai kollase Ovsjannikov.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Narvas on kõvasti vihma sadama hakanud.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Jepifanov sai Volkovi söödu järel kastist löögile, kuid lõi mööda.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSlaštšjov sai 90+1. minutil kollase ja Trans teenis väga heast kohast trahvilöögi.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Tunjov lõi müüri, pall põrkas talle tagasi ja seejärel virutas ta posti!
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Lisatud on 3 minutit, millest 2 on nüüd täis.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on 3 lisaminutit täis ja lõppseisuks jäi 1:1!
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Peagi on algamas ka Tallinna Levadia ja Nõmme Kalju mäng, nii et jääge Soccernet.ee lainele. Minu poolt head päeva jätku!