Laupäev, 26. august 2017
18:00
Kasper Elissaar: Tervitused kõikidele Kadrioru staadionilt! Levadia ja Kalju lahingus pandi pall mängu!
18:02
Külastaja LOL kommentaar
On mingeid viimase minuti muudatusi kummaski meeskonnas olnud?
18:03
Kasper Elissaar:  Viimase minuti muudatusi ei ole, kohe käin koosseisud ka üle.
18:04
Kasper Elissaar: Täna on pealtvaatajatele plaksuteid jagatud, mis tekitavad päris huvitavat atmosfääri siin tribüünil.
18:05
Kasper Elissaar: Mängu esimene ohtlikum pealelöök Liliult! Kalju teenib nurgalöögi.
18:05
Kasper Elissaar: Nurgalöögist keegi pealelöögini ei jõudnud.
18:08
Kasper Elissaar:

Levadia: Sergei Lepmets, Igor Dudarev, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Gando Biala, Josip Krznaric, Kaspar Mutso, Tarmo Kink, Jevgeni Kobzar, Joao Neto Morelli, Rimo Hunt.
Varus: Priit Pikker, Pavel Marin, Andreas Raudsepp, Nikita Andrejev, Ingemar Teever, Marko Lipp.

Kalju: Vitali Teleš, Andrei Sidorenkov, Maximiliano Ugge, Deniss Tjapkin, Karl Mööl, Reginald Mbu Alidor, Artjom Dmitrijev, Robert Kirss, Artur Valikajev, Nikolai Mašitšev, Ellinton Antonio Costa Morais.
Varus: Pavel Londak, Henrik Pürg, Trevor Elhi, Tarmo Neemelo, Igor Subbotin.

18:09
Kasper Elissaar: Koosseisudes suuri üllatusi ei ole. Kuigi eeldasime, et Levadia poolelt ennitatakse äkki Tabi Manga tagasi koosseisu, et Kalju pikkade pallidega paremini toime tulla, siis Gando oma kohta ei ole loovutanud. Lisaks on Kaspar Mutso oma koha keskväljal säilitanud. Kalju poolelt on Kirss Subbotini asemel põhis, aga eks nendegi vahel oli enne mängu olukord 50-50.
18:10
Kasper Elissaar: Kalju on kerge surve peale saanud, aga tsenderdused ei ole veel ohtlikuks kujunenud.
18:11
Külastaja oo kommentaar
miks seediagonaalderbi
18:13
Kasper Elissaar: Sest ajakirjanduse ülesanne ongi luua vastasseise, kangelasi, antikangelasi, anda vürtsi kõigele sellele, mis toimub.
18:15
Kasper Elissaar: Kasutusel oli see nimetus juba kevadel meeskondade eelmise omavahelise vastasseisu puhul.
18:15
Kasper Elissaar: Liliu on ikka sigakiire! Proovis praegu Dudarevi üle joosta, aga Dudarev lükkas asja nurgalöögiks.
18:16
Kasper Elissaar: Dudarev ise klaaris olukorra.
18:16
Kasper Elissaar: Kuigi Tallinnas on sooja 13 kraadi ja ilm on pilves, siis tribüün on meeldivalt rahvast täis ja meeleolu on täitsa jalgpallimänguline.
18:17
Kasper Elissaar: Esimese 17 minuti järel võib öelda, et Levadia algus on väga nõrk olnud ning Kalju hetkel dikteerib kõike, mis väljakul toimub. Samas pole see ka imekspandav, kui meenutame eelvaateski kirjutatut, et kodumeeskond selle duelli mänge ei võida. Üldiselt. Viimase 10 matši näitel.
18:20
Kasper Elissaar: Artjunin päästis viimasel hetkel Levadia! Liliu pööras Podholjuzini pealt end jooksule, aga siis tuli teine kaitsja ette.
18:20
Kasper Elissaar: Kalju järjekordsest standardolukorrast keegi löögile ei saanud.
18:21
Kasper Elissaar: Levadia sai nüüd kontrarünnakule, aga Tjapkin segas piisavalt Hunti, et pall läks välja.
18:23
Kasper Elissaar: Levadia sai nüüd palli enda kätte ja valdavad.
18:24
Kasper Elissaar: OSSA! Tarmo Kink keeras end 30 meetri pealt löögile ja päeva ohtlikuim sooritus! Teleš tõrjus!
18:24
Külastaja a kommentaar
kalju fannid väga vaiksed ja kuhugi üles nurka pugenud
18:24
Kasper Elissaar: Kalju fännid on alati Kadrioru staadionil seal, kus nad tänagi.
18:25
Kasper Elissaar: Aga nüüd avanesid taevaluugid. Kadriorus sajab vihma!
18:25
Kasper Elissaar: Kink tõmbas nüüd äärel Sidorenkovi maha ja vandus oma süütust, et ta ei puutunudki, kuid Roomer Tarajev peab väikese loengu.
18:26
Kasper Elissaar: Levadia jagatud plaksutid on täna täitsa päris jalkamängu tunde siin tribüünil loonud. Ei mingit pasunapininat.
18:27
Kasper Elissaar: Levadiale 30 pealt karistuslöök. Dudarev, Morelli ja Kink palli taga.
18:27
Kasper Elissaar: Kink lõi, aga müüri.
18:29
Kasper Elissaar: Morelli jättis Krznarici kannaga löögile, kuid kaitsja vahel.
18:29
Kasper Elissaar: Nurgalöögi virutas Tjapkin pikaks. Levadia on saanud surve.
18:31
Külastaja das.hf kommentaar
Palju pealtvaatajaid umbes?
18:32
Kasper Elissaar: Väga raske öelda, sest ma olen samal tribüünil, kus kogu rahvas. Tribüüni keskosal tundub isegi üsna vähe tühjasid kohtasid olema. Ei imesta, kui siin õhtu lõpuks ligi 1000 pead on.
18:34
Kasper Elissaar: Kink pani 40-meetrise diagonaali otse Kobzari jalale, viimane murdis kasti ja jõudis ka löögini, ent Teleš tõrjus!
18:36
Kasper Elissaar: Täna on lisaks Levadia tavalistele ultrafännidele ka peatribüünil mingi punt rahvast, kes trummi löövad ja laulavad.
18:37
Kasper Elissaar: Krznarici nurgalöögist keegi löögile ei saanud.
18:37
Külastaja ... kommentaar
Need, kes Kinki maha kandsid, peavad küll korralikult sõnu söòma, Eesti liiga jaoks taset küll ja veel
18:37
Kasper Elissaar: Kink on seni väga hea olnud jah, eriti arvestades, et vahepeal mängis vaid rannajalkat.
18:38
Kasper Elissaar: Gando sai nurgalöögi järel löögile, aga üle.
18:38
Külastaja njaa kommentaar
Üllatavalt igav mäng seni.
18:38
Kasper Elissaar: Ma küll ei ütleks. Tribüünil on melu, mängus on tempo. Väga häid võimalusi on tõesti vähe olnud, aga platsil toimuvat on põnev jälgida.
18:38
Kasper Elissaar: Mašitšev sai kaitsjate selja taha ja nende kartuses virutas kohe 20 pealt väravale, aga üle.
18:40
Kasper Elissaar: Viis minutit avapoolaja lõpuni.
18:42
Kasper Elissaar: Valikajevi pealöök kümnelt meetrilt kukkus värava katusele.
18:44
Kasper Elissaar: Mööl teenis oma jooksuga Kaljule nurgalöögi. Avapoolaja viimane minut on käimas.
18:44
Kasper Elissaar: Lepmets tuli ebakindlalt välja, aga tema õnneks lendas pall meeste vahelt läbi ja kedagi jaol ei olnud.
18:45
Kasper Elissaar: Läbi! Esimene poolaeg on lõppenud 0:0 seisuga. Aus skoor! Alguses domineeris Kalju, seejärel Levadia ning lõpuks kõik võrdsustus.
19:00
Külastaja asd kommentaar
Väravat paluks.
19:00
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas! Vahetusi ei ole. Vihma hakkas ka taas sadama.
19:02
Kasper Elissaar: Värav47. minutil läheb Levadia juhtima! Kingilt paremalt äärelt ilus tsenderdus ning Hundilt värava eest akrobaatiline löök. 1:0!
19:04
Kasper Elissaar: Oi kui ohtlik! Lepmets pudistas Sidorenkovi paremalt äärelt karistuslöögist tulnud tsenderduse, aga kaitsjad aitasid klaarida.
19:06
Külastaja realist kommentaar
Dudarev tsendardas
19:07
Kasper Elissaar: Kinnitasid ka teised, tõesti: väravasööt siiski Dudarevile. Olid seal mehed kõrvuti ja neil väga sarnased putsad ka.
19:11
Kasper Elissaar: Levadial enam kiiret ei ole.
19:13
Kasper Elissaar: Hoiatus59. minutil saab Artjom Dmitrijev kollase. Järgmise omavahelise mängu koondisepausi järel jätab ta vahele.
19:15
Kasper Elissaar: Tarmo Neemelo on õigepea Kaljut päästma tulemas.
19:16
Kasper Elissaar: Levadialt väga ilus Podholjuzini poolt algatatud kontrarünnak, aga Hundi löök langes Teleši saagiks.
19:17
Kasper Elissaar: Kusjuures Dmitrijevil on nii, et järgmisest kolmest mängust koguni kahes ei saa ta mängida, sest ka koondises on tal mängukeeld.
19:17
Kasper Elissaar: Vahetus  63. minutil Mašitšev puhkama ja Neemelo Kalju rünnakule.
19:20
Kasper Elissaar: Hetkel keskväljaheitlus.
19:21
Kasper Elissaar: Liliu kukkus karistusalas, aga Kalju mängib edasi.
19:22
Kasper Elissaar: Levadia sai palli kätte ja Krznaric lõi palli auti erinevalt Kalju enda meestest.
19:22
Kasper Elissaar: Kalju on Subbotinit õigepea mängu toomas.
19:23
Kasper Elissaar: Kalju on viimased minutid palliga olnud. Levadia loodab kontratele.
19:24
Kasper Elissaar: Subbotinil kästi pusa uuesti selja panna. Istub tagasi pingile.
19:24
Kasper Elissaar: 20 minutit jäänud.
19:25
Kasper Elissaar: Hunt lasi värava eest palli läbi, Kobzar tõi teiselt poolt sisse tagasi, aga Mööl võitis kahevõitluse Kingiga.
19:26
Kasper Elissaar: Sa mu meie! Sidorenkov virutas 30 meetri pealt nii jõhkra kuuli täpselt üle ristnurga, et oli kohe virutatud.
19:27
Kasper Elissaar: VäravLEVADIA KAKS, KALJU NULL! Hunt jättis Morelli kasti joonele löögile ning vasaku jalaga väravasse.
19:28
Kasper Elissaar: Sidorenkov ja Dudarev maas. Arstid väljakul.
19:29
Kasper Elissaar: Vahetus74. minutil Kirss puhkama ja Subbotin sisse.
19:30
Kasper Elissaar: Mehed püsti ja Sidorenkov andis juba kasti tsenderduse, mille Tjapkin pehmelt väravast mööda saatis.
19:31
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil Kobzar puhkama ja Marin väljakule.
19:32
Kasper Elissaar: Rahvas hullub vahetuse peale. Korralik melu.
19:34
Kasper Elissaar: Ametlik publikunumber on 560. Veidi vähem, kui eeldasin.
19:34
Kasper Elissaar: Hunt kukkus karistusalas ja Prins sai maruvihaseks, et penaltit ei määratud.
19:36
Külastaja Henri kommentaar
"Kusjuures Dmitrijevil on nii, et järgmisest kolmest mängust koguni kahes ei saa ta mängida, sest ka koondises on tal mängukeeld." -JUMAL TÄNATUD, see mees on jalgpallurina idioot, füüsiliselt tugev, kuid idioot.