Ivar Lepik: Tervitused Lillekülast!
18:36
Ivar Lepik: Meeskonnad on juba mõnda aega väljakul soojendust läbi viimas, publikutki vaikselt tuleb nii tribüünile kui festivalialale. Päris täismaja täna oodata ei tasu, aga usun, et 6000-7000 inimese kanti võiks staadionile jõuda küll.
18:37
Ivar Lepik:  Ilm oli täna üsnagi kena, aga siin staadionikatlas on tuul keerutama hakanud, küll ühte, küll teistpidi. Eks näis, mis see järgneva kahe tunni peale teeb, aga see täna siin natuke mängu mõjutada võib küll.
18:41
Ivar Lepik:  Küsiks vahepeal teie arvamust, head lugejad - mida täna ootate?
18:42
Ivar Lepik:  Eks selge on see, et võrreldes neljapäevase Kreeka mänguga on Eestilt oodata natuke midagi muud, aga mis tulemuse see tuua võiks, on küll natuke keeruline ennustada. Küpros üldiselt on meeskond, keda kodus võiks võita, aga nende 3:2 võit Bosnia üle pani natuke kahtlema - eks nad täna kõva tuhinaga peale tulevad kindlasti.
18:45
Ivar Lepik: Nüüd on väljakule jäänud vaid Eesti varumehed, kes Matvei Igoneni väravale pealelööke teevad.
18:46
Külastaja T kommentaar
Tere Ivar. Isiklikult oleks lootnud natuke ründavamat kooseisu. Aga arvan, et täna näeme vähemalt 3väravat
18:47
Ivar Lepik:  Käimegi siinkohal koosseisu üle!
18:48
Ivar Lepik:  Eesti: Mihkel Aksalu, Taijo Teniste, Nikita Baranov, Enar Jääger, Karol Mets, Artur Pikk, Sergei Zenjov, Mattias Käit, Ilja Antonov, Ats Purje, Henri Anier.
Varus: Marko Meerits, Matvei Igonen, Joonas Tamm, Karl Mööl, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Martin Miller, Brent Lepistu, Siim Luts, Konstantin Vassiljev, Ken Kallaste, Artjom Dmitrijev.
18:49
Külastaja Njaa kommentaar
Ei tea kus kohast need 6000-7000 välja ilmuvad. Hetkel tundub, et max 4500.
18:49
Ivar Lepik:  Paberile märgiti see kui 5-4-1, aga lähtudes mängijatüüpidest usun, et näeme pigem võibolla 3-4-3 täna. Võimalik on ka 4-2-3-1, aga võibolla vasak äär ei ole selle jaoks õige paremini mehitatud täna. Igatahes variante on mitu ja see on ainult hea.
18:50
Ivar Lepik:  Eks eestlane on krooniline viimasel minutil jõudja igale üritusele.
18:50
Külastaja Tsaar kommentaar
Väravaid tuleb kindlasti täna , aga palju seda ei tea arvan , et 1-2 mitte rohkem. Loodame, teisel poolajal tuleb Kostja ka sisse .
18:51
Ivar Lepik:  Püha Miikaeli poistekoor esitab täna Eesti hümni, suur kari poisse nüüd väljakule tuli. Üks tubli 30 noormeest.
18:53
Ivar Lepik:  Meeskonnad tulevad!
18:57
Huvitav, et Aksalu on kapten Metsa asemel.
18:57
Külastaja Lee kommentaar
Ei tea kas pole ise t'hele pannud, aga kas Antonov on varem hümni kaasa laulnud? Praegu igatahes ju täitsa laulis, mis on meeldiv.
18:58
Ivar Lepik:  Antonovile plusspunktid küll selle eest. Kapteni osas, jah, eks Aksalu oma juhendamisega tegelikult väärib seda rohkem ka, ma ütleks.
19:00
Ivar Lepik:  Ja läksime!
19:00
Ainus kes kaasa ei laulnud oli Zenjov. Pikk laulis samuti :)
19:00
Külastaja Hipper kommentaar
Koor peabki hümni laulma, mitte mingi "staar"...Antonov ja Pikk on lahedad mehed
19:01
Ivar Lepik:  Kui enne mängu levinud piltidel oli Zenjov paremal ja Purje vasakul, siis reaalselt väljakul ja viimasel paberil on mehed ära vahetanud.
19:02
Ivar Lepik:  Esimene poolteist minutit on väga julgustav? Anierile ja Purjele juba jooksule mängitud, aga ei õnnestunud praegu veel midagi teha - segadus see-eest küllaga!
19:02
Külastaja Jj kommentaar
A baranov?
19:05
Ivar Lepik: Kohtunikebrigaad on täna Šveitsist, nende nimed on uudisest leitavad. Esimene rahvuskoondiste tasemel mäng neile.
19:09
Külastaja Arx kommentaar
See hümni teema on imelik, paljud venelased ei laula ka oma kodumaa hümni. Mehed keskenduvad mängule erinevalt. Lõpetame selle kiusu ja vingu ära
19:10
Ivar Lepik:  Eesti on alustanud ehk veidi paremini, üsna julgustav algus, aga samas oleme ka ettevaatlikud olnud - väga kõrgele äärekaitsjad veel tulnud ei ole.
19:11
Külastaja R kommentaar
Kurat, kui siit ka võitu ei tule..
19:13
Ivar Lepik: Hoiatus  Küprose Jason Demetriou on mängu 12. minutil esimene protokollimees, kui Ilja Antonovi maha hakkis keskväljal! See oli Küprose üldse esimene viga tänases mängus.
19:14
Külastaja mihkel kommentaar
zenjovisugused out,teistele vene poistele roheline tee,kõik ok,edo
19:16
Ivar Lepik:  Metsa tagasisööt on nüüd natukene fookusest väljas ja Aksalu peab paar kiiremat sammu tegema, aga õnneks midagi väga ohtlikku siit ikkagi luua ei suudetud.
19:17
Ivar Lepik:  Ja uuesti Metsalt väike eksimus, kui lubab Charalambos Kyriakoul ennast üle mängida, aga paikab ise olukorra.
19:19
Ivar Lepik: Esimene ehk väga hea moment Eestile, kui Ats Purje jooksul leitakse, aga murdosa sekundit jääb puudu, et oleks siit vasakuga mingi löögi välja võlunud!
19:19
Külastaja Mart kommentaar
Mets on Järvela üks lemmikmängijaid. Kiidab pidevalt
19:23
Külastaja Huviline. kommentaar
Pärast seda kommentaari enam midagi muud ei kuulegi... Mets, Mets, Mets....
19:23
Ivar Lepik:  23. minutil saab Artur Pikk õnne proovida! Henri Anier mängis Pika vasakul äärel jooksule, Pikk tõmbas keskele ja sai paremaga virutada, aga alumisest nurgast mööda natuke!
19:24
Ivar Lepik:  Ja Küprose väravavaht Kostas Panayi magab nüüd natuke, lüües viiekastijoonelt vastu Zenjovi! Tema õnn, et pall väravast mööda põrkas.
19:24
Ivar Lepik:  See Pika üritus oli ka mängu esimene pealelöök.
19:24
Järvela kommib v
19:25
Ivar Lepik:  Ei kommenteeri.
19:26
Ivar Lepik:  Esimesed 25 minutit on küll täiesti meie mäng olnud. Tuleb ära võtta!
19:28
Ivar Lepik:  Nurgalöögi järel sai Enar Jääger esmalt peaga ja siis jalaga lüüa, aga peaga ei õnnestunud suunamine ja jalaga löök blokeeriti.
19:29
Ivar Lepik:  Eesti ehitab ilusti rünnakut, viib tagant läbi ja tuleb uuesti, aga Zenjov lõpetab paremas nurgas kahe vastase vastu ja kaotame palli.
19:30
Ivar Lepik:  Nüüd oluline hetk, Nikita Baranov on murul pikali, aga aidatakse püsti ja vist ikkagi saab jäkata. Joonas Tamm läks juba sooja tegema, aga hetkel Baranovil vist ikkagi muret ei ole.
19:34
Külastaja mutionu kommentaar
huvitav et küprosel pole hetkel platsil mitte ühtegi APOEL-i mängijat
19:34
Ivar Lepik:  Ja nüüd 34. minutil Küprose esimene pealtnäha ohtlikum moment, kus Mihkel Aksalu korraks kõhkleb ja väravasse taganeb, aga Pieros Sotiriou oli suluseisus.
19:37
Ivar Lepik:  Üks tühi Haribo kuldkarukeste pakend on väljakule eksinud. Viibib hetkel siin vasakul väljakupoolel.
19:38
Ivar Lepik:  Eesti poolelt hea rünnakuehitus taas, kui Antonov leiab äärel Zenjovi, kes leiab keskel Purje, kes aga pärast kahest kaitsjast mööda astumist peab palli äärele tagasi viima. Lõpptulemusena teeb hoopis Pikk haiget Vincent Labanile.
19:41
Zenjov vaheajal välja
19:42
Ivar Lepik:  Ma arvan, et Luts päris poolaega ei saa, äkki toimub vahetus 60. minuti paiku.
19:45
Ivar Lepik:  Küpros teeb 45. minutil oma mängu esimese pealelöögi, aga Mihkel Aksalu saadab selle silmadega rõõmsalt üle otsajoone.
19:46
Ivar Lepik:  Ats Purje pääseb vasakult kasti ja ta terav sööt-löök tabab kaitsjat, põrgates päris ohtlikult esimese posti juurest üle otsajoone!
19:46
Kas kokku on pealelööke tehtud siiani 1? Mõlema meeskonna peale? Vassiljevit oleks vaja, kes julgeks lüüa ka..
19:46
Ivar Lepik:  Nüüd juba kolm, aga jah, seni oli üks.
19:46
Ivar Lepik:  Mattias Käit võetakse nüüd karistusala vasakul äärel maha ja Eestile võimalus.
19:47
Ivar Lepik:  Antonov läks head palli panema, lati alla ohtlikult liikus, aga pead olid seal vahel ja väravat ei tulnud! Siit nüüd poolaeg!
19:48
Ivar Lepik: Statistikat Eesti poolt: pealelöögid 2:1, raami 0:0, latid-postid 0:0, nurgalöögid 4:1, vead 9:5, suluseisud 1:4.
19:48
Külastaja d kommentaar
Purje lükkab palli ühest mängijast mööda, kommentaator karjuks nagu Ronaldo oleks kolmest mehest mööda läinud
19:48
Ivar Lepik:  Võib öelda, et julgustav poolaeg. Tuleb nüüd sisu näidata ja ära võtta!
19:50
Ivar Lepik:  Aga siit väike paus ja oleme tagasi!
19:59
Külastaja Sillamäe kommentaar
Asula tänava mehed peavad KüproseKüpros
19:59
Külastaja RR kommentaar
2 pealelööki, raamidesse 0, mis asi on julgustav?
20:00
Ivar Lepik: Olen nõus, et täpp i-lt on puudu, aga kuni viimase lahenduseni on kõik täna toiminud. Me oleme suutnud palliga ka ohtlikesse olukordadesse jõuda.
20:00
Ivar. Millal eesti suutis 2 mängu järjest taga 0 hoida
20:01
Ivar Lepik:  Tegelikult üldse mitte nii ammu, selle aasta märtsis, kui Küprosega võõrsil 0:0 tegime ja kodus Horvaatiat 3:0 võitsime. Aga valikmängus ...
20:01
Ivar Lepik:  2015 - San Marino 2:0 ja Leedu 1:0.
20:01
Tänase mängu viik on meile kaotus.. :D
20:02
Ivar Lepik:  Enne mängu oli portaalis üleval ka hääletus, et kuidas tänane mäng lõppeb: 62% toetas Eesti edu, 14% viiki ja neljandik usub, et Eesti ei võida täna. Elame-näeme!
20:02
Tabeli põhjal oleks tänane viik meile võit, aga mängu põhjal pigem tõesti kaotus.
20:02
Külastaja Kasper kommentaar
Väga huvitav. Mitte ükski mängija ei teinud Eesti poolelt pausi ajal sooja. Isegi mitte kõige viimane varumees, kes nkn mängu ei saa. Kõik olid riietusruumis. Ilmselt oli tähtis ja kõva jutuajamine riietusruumis.
20:04
Külastaja veiko kommentaar
kui küpros pole raamidesse löönud siis aksalu välja ja kostja platsile
20:04
Ivar Lepik: Eesti saab nüüd võimaluse pall uuesti lahti mängida, sest Zenjovi lahtisöödu ajaks olid Anier ja Purje juba 15 meetrit Küprose poolele jõudnud. Aga läksime!
20:05
Ivar Lepik:  Vahetusi poolajal ei tehtud.
20:05
Aga ootaks Lutsu ja Vassiljevit..
20:10
Ivar Lepik:  Küpros tekitab vahelduseks taas ohtliku momendi, aga Dimitris Christofi on suluseisus. Hetkeks tundus küll, et äärekohtunik ei tõsta, aga siiski.
20:10
Külastaja V6it kommentaar
Kas pallivaldamis% on teada kuskilt?
20:10
Ivar Lepik:  Ei oska öelda. Pakuks et 55-45 Eestile ehk.
20:13
Jep ivar 55-45
20:13
Külastaja no kommentaar
kõige viimasel varumehel polegi mõtet sooja teha, kui tema niikuinii väljakule ei saa
20:14
Ivar Lepik:  Eesti poolel on Martin Miller kõvasti sooja tegemas praegu, samas Lutsu ja Vassiljevit ei ole seal hetkel üldse näinud.
20:14
Ivar Lepik:  Pikk pall paremale viiekasti nurka Tenistele, kes proovib peaga keskele viia, aga kaitsjad klaarivad!
20:15
Külastaja Troll kommentaar
57 43 ütleb bbc
20:16
Kõige suurem üllatus siiani Pikk olnud?
20:17
Ivar Lepik:  Jah - arvestades seda, et Valgevenes sisustab oma aega treenimisega ja kutsuti viimasel hetkel, siis väga hästi hakkama saanud.
20:18
MOTM Pikk või Mets siiani minu arvamusel.
20:18
Reim ei pane täna lutsu ega kostjat
20:19
Ivar Lepik:  Ma kahtlustan ka ja tegelikult nõustun - pole mõtet riskida. Kui ei ole mehed valmis, siis ei ole.
20:20
Ivar Lepik: Eesti pole tänavu veel valiksarjas väravat löönud: 0:0 Küprosega, 0:2 Belgialt, 0:0 Kreekaga ja täna hetkel ka 0:0. Kas tuleb? Sõprusmängude põhjal nagu võiks - Horvaatiale kolm, Lätile kaks...
20:20
Külastaja möh kommentaar
2 eesti ryndajat 4 kyprose kaitsesid vastu.... mida see reporter kriiskamai pistils tvs?
20:21
Eestil pole pingilt siis kedagi võtta ka eriti
20:22
Ivar Lepik: Anier võidab vastase kolmandikul palli ja läheb löögini välja, aga veeretab postist mööda! Seni Eesti parim moment ilmselt!
20:22
Külastaja Ken_VTEC kommentaar
Raporteerin staadionilt. Forza Juve. Eesti lööb varsti värava ära. Mark my words.
20:22
Samas luts ja kostja vöiks tull 75minutil mängu
20:23
Ivar Lepik:   Ega ründefaasi tõesti ei ole väga valikuid ja Kostja praegu sooja teeb! Mööl ja Miller ka seal.
20:25
Ivar Lepik: Vahetus  Mängu esimese vahetuse teeb Küpros, 66. minutil Andreas Avraam välja ja Grigoris Kastanos sekkub.
20:25
Kas tõesti ei tehra 90mini jooksul ühtegi lööki raami (kumbki pole tabanud raami )
20:27
Ivar Lepik: Baranov eksis ohtlikult oma kolmandikul sööduga, aga Küprose mehed kinkisid palli tagasi! Artymatas ei suutnud midagi mõistlikku teha.
20:27
Eesti rünnakute lõpetamine ei kannata üldse kriitikat.
20:28
Kostja platsile saab siis tuleb ka lööke.. hetkel eesti üritab palliga vist väravasse triblada
20:28
Kuradi Laban.. Koguaeg kuulen, et Klavan, Klavan, Klavan
20:29
Ivar Lepik:  Siin on täna ikka selgelt küsimus selles, kuidas Kostjat kasutada täna - kui ta tuleb Anieri asemele tippu, siis ma kardan, et ta ei leia ka neid olukordi sealt.
20:29
Ivar Lepik:  Klavan on täna täitsa kohal, enne mängu staadioni ees silmasin. Kahju jah, et mängu vahele peab jätma, aga tänane kolmik on hakkama saanud küll.
20:29
Luts ja kostja ainukesed eesti koondisel , kes löövad kaugelt
20:31
Ivar Lepik:  20 minutit jäänud. Oleks vaja midagi!
20:31
Kostja Antonovi asemele. Kostja siis ründaja alla, Käit temaga. Mets suudab DMi mängida. Täiega peale lihtsalt. Viik pole päris see tulemus.
20:31
Ivar Lepik:  Võibolla tasuks 4-2-3-1 peale proovida küll, jah.
20:31
Ivar Lepik:  Vahepeal moment. Antonov saab karistuslöögi kasti mängida.
20:32
Ivar Lepik:  Käit sai peaga löögile ka, aga jõudu ei olnud ja väravavaht nopib!
20:32
Külastaja V6 kommentaar
Tarmu kink lööks ka kaugelt :)
20:32
Külastaja noorfänn kommentaar
Kas meil koondises täitsa umbkeelseid poisse on? Või saavad väljakul kõik juhistest ikka aru?
20:32
Ivar Lepik: Saavad kõik ikka Eesti keelest aru.
20:32
Antonov ka ikka tasemes sammu edasi teinud, võrreldes Levadia ajaga.
20:32
Huvitav, et Reim hoiab neid vahetusi alati nii hiliseks..
20:33
Ivar Lepik:  Antonovi üle on hea meel jah, ta on üsna oluline lüli meile lähiaastatel vähemalt.
20:35
Külastaja muigega kommentaar
Viriseks meie meeste kimmalise väljakunägemise üle või pigem selle puudumise üle. Pallita mehed üritavad juskui ennast vabaks joosta aga palliga mees kipub ikka palli hoidma ja neid avanemisi mitte märkama
20:35
Ivar Lepik:  Olen nõus, paaril korral on üle hoitud. Siin mingis momendis jäi Purje sellega silma.
20:35
Ivar Lepik:  Eesti teeb nüüd ka vahetuse, sagimiseks läks!
20:35
Ivar Lepik:  Publik skandeerib Kostja Vassiljevit, aga Martin Miller võtab soojendusdressi maha.
20:36
Ivar Lepik:  Hoiatus77. minutil võtab Henri Anier kollase kaardi.
20:36
Ivar Lepik:  Aga Kostja ka!
20:36
Ivar Lepik: Vahetus  Esmalt Miller sisse ja Zenjov puhkama. 78. minut.
20:37
Ivar Lepik:  Aksalu päästab! Küproselt esimene hea moment ja 79. minutil paneb Dimitris Christofi, kapten, ka raami, aga Aksalu tõrjub esimeses postis!
20:37
Miller - Zenjov.. No ma ei tea
20:38
80 min eesti pressi ja Küprosel mängu parim moment :D
20:38
krt, mida meie mehed kaitses teevad. pall otse vastase jalale
20:39
Ivar Lepik:  Oodati nüüd ära, et Küprose rünnak taanduks, ei tahetud Kostjat enne tuua.
20:40
Ivar Lepik:  Miller astub õnnega pooleks Margacast mööda, aga kaks tsenderdust järjest ei leia sihtmärki.
20:40
Ivar Lepik:  VahetusJa nüüd Kostja! Henri Anier teeb ruumi!
20:41
Mida miller korraldab TÄNA, tuli mängu ja jura toodab hetkel
20:41
Türipaide see miller teeb.
20:42
Ivar Lepik:  Tsenderdused olid kehvapoolsed, aga muidu on värskust toonud küll siia. Ei saa kriitikaga kohe päris nõus olla, vaatame, mis edasi saab.
20:42
Närv sees mehel ehk
20:42
Ivar Lepik:  Just.
20:42
Ivar Lepik:  Küprosele võimalus nüüd karistuslöögiks. Natukene kaugel ehk, aga võib lüüa ka.
20:43
Ivar Lepik:  Vigu on Eesti küll rohkem teinud kõvasti.
20:43
Ja minu arust ei ole teine poolaeg eestil õnnestunud, lisaks vahetused olnud liiga hilised ja mitte piisavalt tehtud selleks ajaks. Ei saa kriitikaga nõustuda??? Meie kasti ääres söötis Miller tagasi vastase jalale, millest tekkis väga ohtlik moment. Lisaks ebaõnnestunud söödud ja tsenderdused ning puuted.
20:44
Tunne, et hea mäng rikutud ja kas nüüd viik või kaotus tuleb, Muidugi tahaks võitu, aga no ei tea
20:44
Ivar Lepik:  Taas anname Küprosele võimaluse standardit mängida.
20:44
Ivar Lepik:  5491 pealtvaatajat!
20:44
Ja väga ebavajalik viga praegu milleri poolt jälle
20:45
Ivar Lepik:  Joonas Tamm meie viimane vahetus.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus  Küprosel Christofi ära ja Costs Charalambides sisse, Eestil Purje ära ja Tamm sisse. Huvitav.
20:46
Minnakse 0:0i hoidma?
20:46
viik on ka tulemus,kas on ilus punkt,ei tea,ei näe mängu.Mida te arvate.
20:46
No joppenpuhh, järjest paremaks lähevad vahetused. Joonas Tamm??? Vasja oli ainuke õige vahetus ja ajaliselt õige. Teised kaks vahetust oleks pidanud enne kostja vahetust tehtud olnud ja kindlasti mitte Tamm
20:47
Ivar Lepik:  Tamm tuli paremasse ääreründesse praegu, sinnasamasse, kust Purje välja. Huvitav roll talle.
20:47
Ivar Lepik:  Viik lõpuks vaat et on aus tulemus, kuigi tahtnuks rohkemat.
20:47
oioioi kui palju tuleb meie meestel tehnikat lihvida kuni saavutatkse vöhemalt see tase kui Eesti paly-offile jõudid
20:48
Ivar Lepik:  Kostja nüüd leiab esimest korda ruumi ja saab proovida, aga üle! No oli natuke punnitatud.
20:48
Ei olnud praegu seda head löögikohta vasjale
20:49
Kostja on vasakujalgne?
20:49
Ivar Lepik:  Kostja on mõlemajalgne :) Pigem vasak, jah.
20:49
Vasja on ju poolvigane, sellises mängus, kus teised on võimelised viigipunkti ära tooma, ei hakata temaga riskima, pealegi on J.Tamm end. ründaja
20:49
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit!
20:50
Miller, Miller, Miller
20:50
Ivar Lepik:  Mets nüüd oli eksimas, aga päästis ise olukorra.
20:51
Ivar Lepik: Värav  MATTIAS KÄIT, MATTIAS KÄIT!
20:51
Ivar Lepik:  MATTIAS KÄIT TOOB EESTILE SIIT TÄNA IKKAGI ÄRA!
20:51
Ivar Lepik:  Joonas Tamm võtab pika palli peaga maha, see kukub Käidile ette, kes liigutab kaitsjast kõrvale ja virutab nurka ära!
20:51
WTF!!!!!! Ei ole nii!!!!! Pressiti lõpus ära!!!!!!!!
20:52
Külastaja das.hf kommentaar
Kostja on paremajalgne. Karistuslööke ja nurgalööke lööb paremaga.
20:52
Ivar Lepik:  Ja kõik! Magus magus!
20:52
Ivar Lepik:  Kolm punkti Eestile siit täna juurde, no ei olnud ehk teenitud, aga õnn oli täna ikkagi tugevama poolel!
20:53
Joonas Tamm ründes on uus megataktika
20:53
Jooonas tammm uuueks ründajaks koondisesse
20:54
Võitjaid ei kritiseerita aga on küsimärke mida arutada järgmiseks korraks.
20:54
Käit oli seda väärt, mul sellesse mehesse ammu usku olnud, et suudab kaugemale jõuda kui Klavan. Ja tuua sedasi kolm punkti, mängus kus enamikel oli usk juba kadunud, kaasa arvatud minul. Annab kindlasti kõva motivatsioonilaengu Käidile.