Reede, 8. september 2017
18:59
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele Premium liiga vutisõpradele! Õigepea läheb Tartus lahti kohaliku Tammeka ja Paide lahing. Mina toon teieni seal toimuva.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, Pärnus pandi sealse Vapruse ja Viljandi Tuleviku kohtumises pall mängu.
19:00
Kasper Elissaar: Enne veel aga, kui tänase matši juurde suundume, annan teile lugemissoovituse. Premium liiga augustikuu sümboolne koosseis on nähtav siit!
19:00
Kasper Elissaar: Tartus pandi pall mängu!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Värav2. minutil viib Ilves kontrarünnakul Tuleviku juhtima! Herol andis hea läbisöödu ja üks-ühele pääsenud Ilves veeretas palli võrku.
19:03
Kasper Elissaar:

Tammeka: Karl Vaabel, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Reio Laabus, Tauno Tekko, Kaspar Paur, Kevin Rääbis, Martin Jõgi, Tristan Koskor.
Varus: Karli Kütt, Silver Grauberg, Siim Kask, Mihkel Järviste, Mart Paul Preiman, Markus Lokk, Marek Tšernjavski.

Paide: Magnus Karofeld, Michael Lilander, Martin Kase, Sören Kaldma, Vladimir Tšvertko, Edgar Tur, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Henri Hanson, Samson Iyede, Ander Ott Valge.
Varus: Sten-Marten Vahi, Daniil Mandrikov, Kristjan Kurim, Artjom Badjuk, Kristofer Piht.

19:07
Kasper Elissaar: Nagu näha, siis Tammeka poolelt on Kevin Rääbis ja Martin Jõgi vastupidiselt meie ennustustele algkoosseisu pääsenud. Aga eks nad Järviste ja Tšernjavskiga ole kõik suhteliselt sarnasel tasemel.

Paide poolelt on mutuseid rohkem. Tšvertko tegemas Paide poolelt paremkaitses oma algkoosseisudebüüti. Eemale jäävad Novopašin (murdis trennis sõrmeluu), Jasper (tuleb vigastusest endiselt tagasi), Mägi (vigastas U21 koondises tagareit), Vainumäe (vigastas augusti lõpus hüppeliigest) ja Rande (haigestus).
19:07
Kasper Elissaar: Tartus on mängul päris mõnus algus olnud. Karofeld on saanud juba tõrjetööd teha, teisel pool väljakut virutas Lilander tugeva löögi tagaposti kõrvalt mööda.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav9. minutil lööb Juhkam 2:0 Tuleviku kasuks! Lang tegi paremal äärel hea eeltöö ja Juhkam lõi lähedalt palli väravasse!
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Kübar lõi kasti joonelt peale, selle Vainu püüdis.
19:11
Ivar Lepik:  Tervitused ka minu poolt Hiiult! Mängu alguseni on siin veel üksjagu aega, soojendus käimas, aga ilm on jalgpalliks mõnus ja ootame põnevat lahingut. Üllar Jörbergi ka mõistagi.
19:11
Kasper Elissaar: Kristjan suudab mind rõõmustada! Ilves ja Juhkam on mul mõlemad Fantasys koosseisus, Ilves koguni kapten. Ilusad hetked siia jalkaõhtu algusesse. Pärnust on muidugi inimlikult kahju, aga nüüd on küll selge, et Esiliigas järgmisel aastal mängitakse.
19:12
Kasper Elissaar: Paju (Tammeka) lasi väga terava tsenderduse värava eest läbi.
19:12
Kristjan Remmelkoor: Värav 12. minutil lööb Herol 3:0 Tulevikule! Vasakult poolt tuli sööt ja Herol lõi palli seitsmelt meetrilt ühe puutega lati alla!
19:15
Kasper Elissaar: Tartus on väga lahtine vutimäng. Tammeka on rohkem palliga, aga Paide kiired üleminekud rünnakusse on seni head olnud.
19:16
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises, suurt midagi põhjapanevat ei ole - Kaljul Carlos tervenenud ja alustab, Deniss Tjapkin on aga Artjom Dmitrijevi mängukeelu tõttu üles nihutatud ja keskkaitses Henrik Pürg. Äärtel Subbotin-Mašitšev. Midagi tagasi ei hoita.
19:17
Kristjan Remmelkoor: Värav 17. minutil lööb Veensalu latipõrkega seisuks 1:3! Saarts andis söödu ja Veensalu sai umbes kuuelt meetrilt löögile.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Alliku kauglöök läks mööda.
19:18
Ivar Lepik:  Levadia jätkab kaitsefaasis Gando Bialaga, Tabi alustab pingilt. Äärtel täna Kink ja ehk veidi üllatuslikult Pavel Marin - Jevgeni Kobzar samuti pingil. Küll aga ehk kõige suurem uudis, et kolmanda ringi parim mängija Joao Morelli on täna koosseisust puudu.
19:18
Ivar Lepik:  Seega number kümne peal Hunt ja tipus Nikita Andrejev ehk üsna sarnane sellele, millega hooaja esimeses pooles peale mindi.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu püüdis oma teist väravat lüüa, aga keerutas 15 meetrilt üle.
19:20
Kasper Elissaar: Tammeka ja Paide mängus on mõnus tempo - väga ohtlikke olukordi vahepeal olnud ei ole.
19:22
Kristjan Remmelkoor: Veensalu lööb 22. minutil posti! Äärepealt oleks ta seisu minimaalseks vähendanud, aga tema madal löök veeres vastu tagumist posti.
19:24
Kasper Elissaar: Andersonilt (Tammeka) korralik tõus vasakult äärelt, aga terav sööt maandus Karofeldi kätes.
19:25
Kasper Elissaar:  VäravHenri Hanson viib 24. minutil Paide 1:0 juhtima! Karofeld avas mängu kiirelt, Edgar Tur pani vasakult äärelt söödu penaltipunkti juurde, kust Hanson võrku lükkas.
19:25
Külastaja junn kommentaar
Riibergilt on nimi ka ära võetud!
19:26
Kasper Elissaar: Riiberg soovib ise, et teda Heroliks nimetataks.
19:27
Kasper Elissaar: Kevin Rääbis näitas head tehnikat ja mees teenis Tammekale 25 pealt karistuslöögi. Paur palli taga.
19:28
Ivar Lepik:  Hiiul on mõnus suure mängu sumin. Meeskonnad peagi tulemas. Esimesena tuli Artjom Dmitrijev, kes täna musta pusaga tribüünil.
19:29
Kasper Elissaar: Hoiatus29. minutil sai Tšvertko kollase hoiatuskaardi. Tegi oma äärel vea.
19:29
Ivar Lepik:  Ilutulestiku saatel saab Joao Morelli kohe-kohe kätte 3. ringi parima mängija auhinna.
19:29
Kasper Elissaar: Karistuslöögist oli oht üleval, aga Tammekale esialgu vaid nurgalöök.
19:30
Kasper Elissaar: Tammeka kornerist löögile ei saanud.
19:30
Ivar Lepik: Jevgeni Kobzar sai samal ajal augustikuu parima preemia. Täna nad kumbki algkoosseisus ei ole.
19:31
Külastaja uko kommentaar
kas kuno tehva osaleb ka kohalikel omavalimistel?
19:31
Ivar Lepik: Ei ole kursis.
19:31
Kasper Elissaar: Hoiatus31. minutil teeb paremal äärel vea Henri Hanson ja temagi saab hoiatuskaardi.
19:32
Kasper Elissaar: Oi kui ohtlik! Tekko, Koskor ja Jõgi kombineerisid, aga rikošetist tuli korner Tammekale.
19:32
Ivar Lepik:  Ja avavile! Mängu algus nüüd viibis kolm minutit, aga tühja sellest.
19:33
Kasper Elissaar: Kornerite järel oli Jõgi palliga karistusalas, aga lõpuks maandus Paju tsenderdus Karofeldi käte vahel. Tammeka surub.
19:34
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 35. minutil Tuleviku sunnitud vahetus: lonkav Kübar välja, Loigo sisse.
19:35
Kasper Elissaar: Paur ja Jõgi tahtsid omavahel söötudega üksteist vabaks mängida, aga Paide kaitsjad said kasti joonel jalad vahele.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine37. minutil sai Kõrre punase kaardi ja Pärnu on vähemuses! Herol oli keskelt läbi purjetamas, kui Kõrre ta viimase mehena maha võttis.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Järgnenud Heroli karistuslöök langes selgelt Vainu saagiks.
19:40
Kasper Elissaar: Väga ohtlik karistuslöök taas Tammekalt - taas pikendati hästi ja taas kaitsjad vahel.
19:40
Kasper Elissaar: Kiidron lõi 40. minutil peaga väga hästi, aga nurgalöögist tulnud palli suunas ta täpselt posti kõrvalt mööda!
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Saartsi madal löök 20 meetrilt veeres mööda.
19:41
Ivar Lepik: Esimesed seitse-kaheksa minutit võitluse peale olnud Hiiul, märkimisväärsete võimalusteta. Isegi raske öelda, kumb domineerib.
19:42
Ivar Lepik:  Üks bussitäis politseinikke - noh, viis-kuus meest vähemalt - sõitis praegu säästusektorisse. Visuaalselt seal midagi toimumas ei ole, käitutakse ka üsna rahulikult. Mõne naabri müramure?
19:43
Kasper Elissaar: Hanson vajus maha ja hoiab põlve piirkonnast kinni. Liisi Sakala väljakul.
19:43
Kasper Elissaar: Külm tundus nii palju aitavat, et mees on tagasi püsti ja kohe uuesti väljakul.
19:45
Kristjan Remmelkoor: Sinjavski pääses Heroli söödu järel 45. minutil kastist löögile, Vainu tõrjus lati alt.
19:45
Kasper Elissaar: Viimasel Hiiul peetud Kalju - Levadia mängul hakkasid Levadia fännid seal säästusektoris möllama ja lõpuks panid koguni kunstmuruväljaku põlema. Siis toodi ka politseinikud kohale. Võib-olla üritatakse ennetada, Ivar.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus lisatakse esimesele poolajale 1 minut.
19:45
Külastaja Hyrax kommentaar
Vapruse ja Tuleviku mängu kommentaator ütleb, et valele mehele läks punane kaart :)
19:45
Kristjan Remmelkoor:   Hoiatus44. minutil oli saanud Vihmoja kollase kaardi, kuna tegi oma karistusala kõrval vea.
19:46
Ivar Lepik:  Sidorenkovi karistuslöök karistusalla oli päris hea, aga sihtmärgiks osutunud Pürg lükati suuremate meeste poolt lihtsalt minema. Ei tulnud esimest õiget võimalust ka siit.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Pärnus lõppes. Vähemuses Vaprus 1, Tulevik 3.
19:46
Kasper Elissaar: Martin Jõgilt avapoolaja normaalaja lõppu ohtik löök, ent Kaldma üle mängimisel läks vasakuga tehtud löök küljevõrku.
19:47
Kasper Elissaar: Avapoolaeg Tartus on lõppenud Paide 1:0 eduseisuga! Tammeka oli domineerivam, aga Paide kasutas oma kontrarünnaku ära ja jalgpallis loeb lõpuks vaid tulemus.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus oli avapoolajal palju pallilükkamist keskväljal, aga esimese veerandtunni jooksul pääses Tulevik kergelt kolm korda Vapruse kaitsest läbi ja see on saamas otsustavaks. Pärast Vapruse punast kaarti on mäng täielikult Tuleviku kontrolli all.
19:49
Ivar Lepik:  Esimest korda on Levadia nüüd palliga püsivamalt Kalju poolele jõudnud, aga pikast rünnakust ei sünni endiselt midagi.
19:52
Ivar Lepik:  Gando sai keskväljal väikese müksu Subbotinilt ja vajab tohterdamist. Mõnikümmend sekundit varem sai Levadia leegionär kohtunik Külljastinenilt ka loengu, kui oli Subbotinile vea teinud.
19:55
Ivar Lepik:  Nüüd esimene pealelöök, kui Kink saab karistuslööki edasi suunata, aga väravast mööda! Teleš pidi esimest korda tõsiselt valmis olema.
19:56
Ivar Lepik:  Andrejevi löök maandub otsatribüüni ülemises reas, aga Gando on samal ajal taas pikali.
19:57
Ivar Lepik:  Valmistatakse vahetust ette!
19:57
Ivar Lepik:  Tabi Manga võtab soojendusdressi maha ja Gando mäng on ilmselt küll läbi. See tähendab, et Artjunin ilmselt vasakkaitsesse.
19:58
Ivar Lepik:  Ja Gando läkski riietusruumi ära. Tabi saab kohe võimaluse peale tulla.
19:59
Ivar Lepik: Vahetus  Nüüd saab viimistluse see vahetus, Tabi väljakule.
20:00
Kasper Elissaar: VahetusTammeka toob teiseks poolajaks Graubergi platsile. Anderson ära.
20:01
Ivar Lepik:  Esimene päris moment Kaljule! Mašitšev saab vasakult palli kasti riputada ja Subbotin on kõige kõrgemal, aga väga lähedal ja ei suuda pealööki raami suunata!
20:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Tartus!
20:01
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg Pärnus.
20:02
Külastaja homne sünnipäevalaps kommentaar
Levadia fännid on seega säästusektoris ilusti kohal ?!?
20:03
Ivar Lepik:  Ausaltöeldes silm ei tunnista küll, et oleks. Politsenikud on ilusti kohal endiselt, aga Levadia fänne siit ei tuvasta.
20:05
Vaatan, et Antonovi koduklubil ka hetkel matš käimas vist, avapoolaeg Aluminji vastu igatahes 0:0 vms
20:06
Kasper Elissaar: Grauberg mängis Jõgi kastis löögile, aga sooritus selgelt üle värava.
20:07
Kasper Elissaar: Oi-oi! Vaabel puterdas Valge löögi peaaegu väravasse, aga sai õigeks ajaks palli ikkagi uuesti kätte. Ei tea, mis nende Tartu väravavahtidega on. Eile imes Lauri Särak Welco eest samal staadionil kaks palli konkreetselt ise sisse. Tegelikult tänane Paide avavärav oli ka küllaltki Vaabeli kapsaaias. Kindlasti oleks saanud paremini tegutseda.
20:08
Kasper Elissaar: Paur tegi vaheltlõike ja virutas kaugelt peale, aga Karofeld tõrjus!
20:08
Külastaja Jaan kommentaar
Levadia fännid vahepeal laulsid küll.
20:08
Ivar Lepik:  Võimalik. Press on siia Kalju fännitribüüni lähistele paigutatud, seega võite ette kujutada, et suurt muud ei kuule.
20:08
Kasper Elissaar: Pall jäi nurgalöögi järel Paide kasti ümbrusesse, aga taas lööki ei tulnud Tammeka meestelt.
20:09
Kasper Elissaar: 340 pealtvaatajat täna Tartus.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus55. minutil sai Peetson kollase kaardi, kui tegi vea oma karistusala kaare juures.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Pärnus on pealtvaatajaid 159.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Allik lõi ohtlikust kohast karistuslöögi müüri.
20:11
Kasper Elissaar: Lilanderi nurgalöögist lendas pall otse Karl Vaabelile.
20:13
Kasper Elissaar: Vaabel püüdis Paide meeste pealelöögi, mis saadeti teele kasti vasakust servast.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus55. minutil Vapruse vahetus: Hallmere välja, Kanter sisse.
20:14
Külastaja a kommentaar
suht mage mäng
20:15
Ivar Lepik:  Artjuninile jäi ründefaasis pall õnnega pooleks ette ja proovis Andrejeviga kombineerida, aga mehed ei mõistnud üksteist!
20:16
Kasper Elissaar: Paide proovis kaugelt, aga nurgalöögiks.
20:16
Kasper Elissaar: Kornerid on tänavu aga mõlema tiimi jaoks suhteliselt ebaõnnestunud olnud.
20:17
Ivar Lepik: Hoiatus  Krznaric röövib palli ja Subbotin ajab teda taga, tabades käega Krznarici nägu! Kohtunik annab siit kollase, tahtlik ei olnud, kuigi võinuks argumenteerida ka punasele. Üsna löögiliigutuse moodi tundus.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus63. minutil sai Villota, keda kohtunik juba avapoolajal rahustama pidi, kollase kaardi.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Tuleviku teine vahetus: Sinjavski välja, Teor sisse.
20:20
Kasper Elissaar: 64. minutil leidis Rääbis tõstega Pauri, kelle pealöögi võttis Karofeld supertõrjega ära!
20:20
Ivar Lepik: Kaks lisaminutit kaob kiiresti ja 0:0 pealt lähme poolajale! Nüüd on küsimus selles, kumb esimesena ja kui suuri riske võtma hakkab. Pakuks, et Kalju, aga eks näeme!
20:20
Kasper Elissaar: Järgnenud nurgalöök oli täpselt selline nagu seni täna kõik olnud on - okei, aga mitte selline, millest keegi löögile saaks.
20:21
Ivar Lepik:  Ja nüüd - Üllar Jörberg!
20:21
Kristjan Remmelkoor: Herolilt söödu saanud Teori löök jäi pehmeks ja Vainu püüdis.
20:22
Kasper Elissaar: Ossa! Rääbis läks kaitsjate vahelt läbi nagu Cristiano Ronaldo ja hea keriv pall tahaposti, kuid napilt mööda.
20:24
Kasper Elissaar: VäravTRISTAN KOSKOR viigistab 68. minutil seisu! Mõne meetri pealt taha nurka!
20:26
Kasper Elissaar: Paur pani söödu paremalt äärelt, mis võttis esmalt Paide kaitsja jalast rikošeti ning seejärel sai ka Kevin Rääbis jala vastu ning mänguvahend veeres Koskori nina ette. Rääbis võib selle ripse eest isegi söödu kirja saada.
20:26
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 71. minutil vahetab nii Vaprus kui ka Tulevik: Saarts välja, Tiismaa sisse; Ilves välja, Ahjupera sisse.
20:28
Kasper Elissaar: Ei ole võimalik! Koskor sai kolm korda järjest mõnelt meetrilt lüüa, aga kaks korda lõi vastu Paide mehi ja kolmandal korral posti kõrvalt mööda.
20:28
Kasper Elissaar: Vahetus73. minutil Martin Jõgi puhkama ja Tammekale tuleb ründejõudu lisandama Marek Tšernjavski.
20:30
Kasper Elissaar: Lorenz sai Paju karistuslöögist tulnud palli värava poole suunata, aga pall veeres posti kõrvalt mööda. Paide kontrollis ka.
20:31
Külastaja sosku kommentaar
Lelov tegi nalja: "See oleks esimene kord maailmas, kui üks mängija saab mängus 2 punast." Vihje oli Ošomkovile, kes andis Kõrrele punase, kuid vea tegi hoopis Pent.
20:31
Kasper Elissaar:  Vahetus75. minutil Vladimir Tšvertko puhkama ja Kristjan Kurim sisse. Kaitsja välja ja poolkaitsja sisse.
20:32
Kasper Elissaar: Hoiatus76. minutil saab Martin Kase kollase, sest virutas Tauno Tekkole. Kiidron läks punast nõudma ja sai selle eest ise kollase.Hoiatus
20:33
Kasper Elissaar: Hoiatus77. minutil võtab Kaldma Tšernvjaski kiiresse minnes maha ja saab ka kaardi.
20:34
Ivar Lepik:  Vahetusi Hiiul poolajal tehtud ei ole.
20:34
Ivar Lepik:  Ja läksime uuesti!
20:35
Kasper Elissaar: Tammeka nurgalöögist mõistagi taas löögile ei jõudnud. Meeletu raiskamine ikka. Järgmisel rünnakul lõi Raabis mööda.
20:36
Kasper Elissaar: Teisel pool väljakut lendas Lilanderi nurgalöögist pall üle kõikide meeste.
20:36
Külastaja ? kommentaar
Mille eest Karofeld kaardi sai?
20:36
Kasper Elissaar: Minul jäi see asi kahe silma vahele.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  VäravTiismaa lõi 81. minutil 2:3! Teine poolaeg on olnud seni väga rahulik, aga tõotab tulla põnev lõpp!
20:38
Kasper Elissaar: Koskor sai Karofeldiga vastamisi, aga suluseisulipp tõusis püsti.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Tiismaa sai Veensalult hea läbisöödu ja lükkas palli tagumisse alla nurka.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil kohtumise viimane vahetus: Pent välja, Mõtt sisse.
20:40
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil Tammeka poolelt Rääbis puhkama ja Lokk sisse.
Vahetus85. minut jõuab alata ja Iyede välja ning Piht sisse. Piht sai täna koondise juurest ikkagi klubi juurde ja pärast tänast liitub noortekoondisega.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil sai kollase Õunap.
20:41
Kasper Elissaar: Karofeld tõrjus Pauri löögi! Paur sai kasti keskelt löögile, aga Karofeld tuli õigeaegselt vastu ja ajas end vastu! Suurepärane tegutsemine!
20:42
Kasper Elissaar: Piht sai kohe kasti, tegi konksu, lõi peale, aga Vaabel tõrjus! Raskustega, aga tõrjus!
20:42
Kasper Elissaar: Lõpp on väga teravaks läinud. 87. minut algas just.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Ahjupera sai 87. minutil kontrarünnakul kastist löögile, aga Vainu püüdis.
20:43
Kasper Elissaar: Paur virutas kaugelt üle.
20:43
Kasper Elissaar: Kas Tartus teevad need kaks tiimi taas viigi või suudab kumbki veel lõpu eel oma paremuse maksma panna?
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu sai 88. minutil 15 meetrilt löögile, kuid oli ebatäpne.
20:44
Kasper Elissaar: Kaldmalt korralik tsenderdus kasti, aga Valge suunas palli mööda.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus lisatakse normaalajale 3 minutit.
20:46
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit ka Tartus.
20:46
Ivar Lepik:  Esialgu Hiiul kumbki pool suuri riske võtma läinud ei ole. Mäng jätkub samas võtmes.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Vainu hoiab veel Vapruse mängus. Hea tõrjega tõi Heroli lähilöögi ära.
20:47
Kasper Elissaar:  Tur jõudis kasti, aga löök ebaõnnestus.
20:47
Kasper Elissaar: Paide teenib teisel üleminutil nurgalöögi.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusEemaldamineÕunap sai 90+2. minutil oma teise kollase ja kokku punase kaardi, kui tegi vastaste värava lähistel vea Tutki vastu. Viimane lisaminut mängitakse kümme kümne vastu.
20:48
Kasper Elissaar: Nurgalöögist ei tulnud taas midagi.
20:48
Kasper Elissaar: Vaabel püüab lõpus löögi veel!
20:49
Kasper Elissaar: Tammeka saab karistuslöögi. Suured jõud viiakse kasti.
20:49
Kristjan Remmelkoor: Vaprus apelleeris viimasel lisaminutil penaltile, aga seda ei saanud.
20:49
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetus Levadial ja nüüd Kobzar tuleb! Andrejev välja. Saab näha, kuidas ümber paiknetakse.
20:49
Kasper Elissaar: Pall maandub Karofeldi süles. Ja mäng on lõppenud! Taas viik! Taas 1:1! Selline oli mäng Tammeka ja Paide vahel.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõik! Vaprus lõi kaks väravat tagasi, aga kaotas Tulevikule 2:3.
20:50
Ivar Lepik:  932 pealtvaatajat Hiiul.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt head õhtut.
20:50
Ivar Lepik:  Kink on liikunud kümne peale ja Hunt tippu, Kobzar vasakul.
20:50
Kasper Elissaar: Mina tänan ka. Jätan Ivari siia üksinda. Ilusat õhtu jätku ja püsige kindlasti Soccernet.ee lainel!
20:51
Ivar Lepik:  Liliu mängib nüüd üle! Murrab karistusalla ja ei lähe kohe löögile, vaid hakkab veel tõmbama! Raske oli nüüd siit risti väljakut näha, kui ohtlik see olukord oli, aga tundus küll, et oleks võinud varem lööki proovida.
20:54
Ivar Lepik:  Nüüd teeb Mašitšev sama! Tundus, et oleks võinud ühega löögile minna, aga ... Närvid?
20:56
Ivar Lepik:  Kink viib madala palli kasti, aga Teleš nopib selle Hundi eest.
21:00
Ivar Lepik:  Kink proovib pöördelt, aga raske lahendus ja mööda.
21:00
Ivar Lepik: Vahetus  Kalju esimene vahetus: Carlos välja ja Robert Kirss sekkub.
21:01
Ivar Lepik:  Veidi üllatav, oleks oodanud Neemelot, arvestades, et Kalju on grammi ka üle.
21:01
Mis moodi see üldse lahendatakse kui selgubki, et anti valele mängijale punane kaart?
21:01
Ivar Lepik:  Kahtlustan, et see pretsendent puudub Eestis. Inglismaal ei tehtud midagi mäletamist mööda, sest kohtuniku otsust ei saanud tagantjärgi muuta. Vist.
21:02
miks 4. kohtunik tabloo väljakult tulnud carlose kätte andis?
21:02
Ivar Lepik:  Need tablood on siin vist meeskondade omad. Mingist mängust meenub, et Kalju tõi igaks vahetuseks tabloo uuesti kohtunkule.
21:07
Ivar Lepik: Vahetus  Kalju teine vahetus, Mašitšev välja ja Tarmo Neemelo nüüd peale. Veerand tundi jäänud.
21:12
Ivar Lepik:  Kaljul ehk mängu parim šanss, aga Neemelo jätab ka esimesel võimalusel löömata ja pall lõpetab värava küljevõrgus! Ei saanud aru, kas oli ka postikõlks seal, aga 0:0 tablool ja see loeb.