Laupäev, 9. september 2017
12:50
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, Sillamäe ja Transi mängu alguseni on jäänud kõigest 10 minutit.
12:50
Külastaja Soccernet kommentaar
Koosseisudes peale uue ründaja veel muudatusi on?
12:50
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes eelmise mänguga, on Transi põhikoosseisus ainult üks muudatus: uus mees Zakarljuka alustab mängukeeldu kandva Jakovlevi asemel.
Sillamäel on kaks muudatust: mängukeeldu kandvat Slaštšjovi asendab keskkaitses Tšurilkin, rünnakul alustab Grigorevski asemel Savin.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad marsivad EJL-i hümni saatel väljakule.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovile antakse augustikuu ilusaima värava eest auhind.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läks käima!
13:03
Kristjan Remmelkoor:  VäravSavin lööb juba teisel minutil 1:0 Sillamäele!
13:06
Kristjan Remmelkoor: Vist oli Volkov see, kes tsenderdas paremalt äärelt, ja Savin suunas peaga palli väravasse.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Pärast väravat on mäng olnud rahulik, palju veeretatakse keskväljal.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Savin lõi 20 meetrilt Kotenkole sülle.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Uus mees Zakarljuka läks kohtumise esimest nurgalööki andma. Selle klaaris esiposti juurest Suhharov.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil lööb Volkov 2:0! Söödu andis Kovtunovitš.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov andis kolm järjestikust nurgalööki. Neist viimase lõi Irie küll kastist välja, aga mitte kuigi kaugele. Järgnesid kaks Tšurilkini tsenderdust, millest teise sai Kovtunovitš kastis maha võtta. Parempoolkaitsja lükkas palli keskele ja Volkov suunas palli väravasse.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Kotenko pillas tsenderduse, aga Irie klaaris ära.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Volkov libistas Iriele väga hilinenult jalga ja aafriklane sai pisut haiget, aga jätkas mängu.
13:40
Kristjan Remmelkoor:  Savinil oli kastis väga hea võimalus 3:0 lüüa, aga sai pihta Tambergile, mitte väravale.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAleksejev tegi 40. minutil Plotnikovile vea ja sai mängu esimese kaardi.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Savini olukorda kordusest vaadates oli näha, et pall oleks täpselt alla nurka sisse läinud, aga Tamberg tegi jalasirutusega suurepärase tõrje.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Saar vilistas sekundi pealt avapoolaja lõppenuks. Sillamäe 2, Trans 0.
14:01
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Poljakovi karistuslöögi lõi Orehov rusikatega ära.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Trans on teist poolaega palju aktiivsemalt alustanud.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVnukov libistas Ovsjannikovile sisse ja sai 52. minutil kollase.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  VäravPoljakovilt 57. minutil suurepärane karistuslöök üle müüri ristnurka! Orehov sai näpud vahele, aga ei suutnud päästa. Vahe on nüüd minimaalne.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Ferapontov libises murule ja vajab arstiabi.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Transi esimene vahetus: Mihhailov välja, Savenkov sisse.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Savenkov läks keskväljale, Ovsjannikov nihutati sealt vasakkaitsesse ja Plotnikov ründesse.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Arstiabi vajab Suhharov, kelle põlv Plotnikovi omaga kokku põrkas.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov lõi 18 meetrilt mööda.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Tšurilkin sai Sillamäe nurgalöögile pea vahele, aga korralikku lööki ei tulnud.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusFedotov tegi kaks selget viga järjest (Poljakovile ja Plotnikovile) ning sai 75. minutil kollase.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Savenkov lükkas palli väravasse, kuid oli suluseisus.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus77. minutil Transi teine vahetus: Zakarljuka välja, Lvov sisse.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Sillamäel 105.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Poljakov mängis end parema jalaga löögile, Orehov tõrjus altnurgast.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Škinjov pani pärast Vnukovi nurgalööki ohtlikult oma kanna pallile vastu, aga Kotenko sai palli püütud.
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Volkov pääses üks-ühele (küll mitte päris keskelt, vaid väikese nurga alt), aga Kotenko tuli hästi vastu ja tõrjus palli ära.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Tšurilkini karistuslöök 86. minutil lendas üle.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  VahetusAlles 87. minutil Sillamäe esimene vahetus: jalutav Kovtunovitš välja, Davõdov sisse.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus89. minutil kollane kaart Suhharovile ajaraiskamise eest.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 3 minutit, millest 1 on juba täis.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+2. minutil lööb Tamberg omavärava! Sillamäe juhib 3:1.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Ja mäng on lõppenud, 3:1.
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Viimase värava olukorras pääses Volkov keskelt üks-ühele. Kotenko tõrjus tema löögi jalaga ära, aga seejärel koperdas Tamberg palliga oma väravasse.
14:51
Külastaja jah kommentaar
Orehov on väravavavahi nimi "hh" häältatakse kahesena.
14:51
Külastaja Hyrax kommentaar
Siiski Volkovile läks see viimane värav
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Esialgu märgiti Volkovile, aga minu loogika järgi peaks see minema Tambergi omaväravaks.
14:53
Kristjan Remmelkoor:  Igatahes Sillamäe on võitnud 3:1. Õhtul kell 19 kohtuvad veel Infonet ja Flora, minu poolt kõike head.