Laupäev, 9. september 2017
18:54
Ivar Lepik: Laupäevaõhtused tervitused!
18:55
Ivar Lepik:  28. voorule tõmmatakse joon alla Lasnamäel järjekordse suure mänguga, kui vastamisi FC Infonet ja Tallinna Flora.
18:57
Ivar Lepik:  Koosseisudest - Infonetil suurt üllatust pole, Floral küll - Richard Aland alustab Mait Toomi asemel. Toom küll pingil, aga koondisest ta vigastusele viidates ära läks eelmisel nädalal ja ju siis ei ole hetkel 100% valmis. Lisaks pingil ka äsjane koondislane Martin Miller, tema asemel alustab Roman Sobtšenko.
18:58
Ivar Lepik: Olgu siis ka öeldud, et kuigi meil on inimene staadionil olemas, toon seda ülekannet teieni pildi vahendusel. Küll aga on meil ühendus staadioniga olemas, seega millestki teravast ilma ei jää!
19:00
Ivar Lepik:  Vladimir Avilovit nägite seal telefoniga filmimas, käsi kipsis. Mihhail Kõlvart ka platsis. Kahju, valimised tulekul jälle.
19:01
Ivar Lepik:  Aga Aleksandar Rogic teenib oma esimesel kuul Eestis kuu parima treeneri auhinna.
19:02
Ivar Lepik:  Aga tänase päeva tähtsaim mees kindlasti Andrei Kalimullin, kellel täna 515. mäng Eesti kõrgliigas. See on Stanislav Kitto rekordi kordamine ja kui kõik läheb hästi, eks Kalimullin järgmisel nädalal rekordi ka oma nimele saab.
19:02
Ivar Lepik:  Aga läks!
19:09
Ivar Lepik:  Esimesed viis minutit üsna luuravad. Pall pole väga karistusaladessegi jõudnud.
19:13
Ivar Lepik:  Infonet saab teist rünnakut järjest karistusala küljelt karistuslöögi. Esimene ei toonud midagi, vaatame, kuidas teine.
19:13
Külastaja Edgar Savisaar kommentaar
Mina olen endiselt Tallinna linnapea ja kes arvavad teisiti, eksivad.
19:14
Ivar Lepik:  Ei toonud seegi midagi. Tumasjan proovis madalat palli viiekasti viia, aga löögini ei jõutud.
19:17
Ivar Lepik:  Esimene hea moment! Nesterov paneb madala palli paremalt kasti, Prosa ei ulata ja teise mehe eest klaaritakse!
19:19
Ivar Lepik:  Ei olnud Nesterov, hoopis Volodin paneb selle palli kasti sealt kombinatsiooni järel. Harin oli tagumises postis mees.
19:19
Külastaja Kõhail Milf Fart kommentaar
Flora on jube uimas, aga FC i on ka muidugi vastavalt nüri rünnakul.
19:22
Ivar Lepik:  20 minutit kohe-kohe täis. Flora tõesti ei ole sisuliselt midagi veel luua suutnud. Natuke meenutab eilset suurt mängu selles plaanis, et kodumeeskond on väljakul veidi üle hetkepildis.
19:23
Ivar Lepik:  Igonen tegi nüüd üle Sappineni ühe tõsisemat sorti salto. Jäi vist terveks, kuigi katsus seal veel natuke kaela.
19:27
Ivar Lepik: Viimased kolm-neli minutit nüüd Flora mäng vastukaaluks täiesti, aga täpsusest jääb puudu.
19:31
Ivar Lepik: Värav Flora läheb ette, Rauno Sappinen!
19:32
Ivar Lepik:  Nagu viimased minutid näitasid, Flora kasutab võimaluse ära! Kams tsenderdab paremalt, Sappinen lükkab peaga Igoneni liikumisele vastu ja viib Flora 1:0 ette pooltunniks!
19:38
Ivar Lepik: VäravKAKS!
19:39
Ivar Lepik:  Nüüd tuleb teiselt poolt, Roman Sobtšenko toob palli äärelt keskele, Kulinitš magab Sappineni jooksu täiesti maha, Igonen on ka mängust väljas ja Sappinen lükkab otse õhust lati alla ära!
19:45
Ivar Lepik:  Kamsi küljeauti pikendab Lepistu peaaegu tagumise posti äärde, aga Igonen tagasihüppelt toob ära. Eks ta muidugi tegi selle ühe sammu sinna ette ka natuke asjatult.
19:46
Ivar Lepik: Hoiatus  Kulinitš aga võtab 44. minutil kollase ja jääb teisipäevasest mängust Paidega eemale. Tõotab ka juba potentsiaalne banaanikoor olla, Paide on heas hoos ja päeva rohkem puhanud.
19:47
Ivar Lepik:  Aga poolaeg 2:0 Flora eduseisus! Saame näha, mida teine poolaeg toob, aga hetkel küll Flora kõva avaldust tegemas.
19:58
Külastaja junn kommentaar
Küsiks,et milline on Paide hea hoog? Aga noh Ärge humoriste Kingi nimega solvake!
19:58
Ivar Lepik:  Ehk hea hoog ei ole tõesti päris see, kuidas seda väljendada, aga Paide on ohtlik. Nad olid Infonetist kodus ka tegelikult üle.
20:01
Ivar Lepik:  Ja läks uuesti!
20:03
Ivar Lepik: Värav  HARIN LÖÖB ÜHE TAGASI!
20:04
Ivar Lepik:  Kruglovi nurgalöök 48. minutil lendab esimesse posti ja Flora kaitse magab selle täitsa maha!
20:05
Ivar Lepik:  Harin oli ikka hämmastavalt vaba.
20:06
Ivar Lepik:  LATT! Lepistu pall on lähedal! No nüüd on tempot mängus!
20:12
Ivar Lepik: Infonet ikkagi üldiselt domineerib seda mängu praegu.
20:14
Ivar Lepik:  Aland nüüd tassib! Nesterov saab proovida karistusalas, aga ei saagi aru, kas oleks raami läinud või mitte. Igatahes näpud pani Aland vahele.
20:15
Ivar Lepik: Hoiatus  Jevgeni Harin võtab 60. minutil liiga jõuliselt Flora mehe maha. Oli suuline hoiatus all esimesest poolajast ja igati õige hetkel.
20:21
Ivar Lepik:  Infonet domineerib, aga küsimus on, kui kaua seda suudetakse? Flora on raskustes, aga piisab ühest võimalusest.
20:22
Ivar Lepik: Vahetus  Väikestviisi üllatus: Timur Bulavkin tuleb sisse ja Artur Rättel istuma 66. minutil.
20:24
Ivar Lepik: Hoiatus  Aleksandr Volodin võtab 69. minutil ka kollase. Sobtšenkole väike "sein".
20:27
Ivar Lepik:  Voskoboinikov paneb ennast nüüd valmis. Huvitavalt teipis praegu tribüünil kaitsme jala külge kinni - polegi varem näinud sellist taktikat.
20:27
Ivar Lepik: Hoiatus  71. ja Brent Lepistu võttis väikese libistamisega ka kollase kaardi siit.
20:28
Ivar Lepik:  Infoneti karistuslöögi järel tuleb Kalimullin Alandile natuke pahasti sisse, aga saab Flora vaht püsti, pole hullu.
20:28
Ivar Lepik:  Vahetus73. minutil Vladimir Voskoboinikov päeva päästma!
20:29
Ivar Lepik:  VahetusFlora vahetab ka: Sobtšenko välja, Martin Miller peale. Infonetil tuli Prosa välja, tundub.
20:33
Ivar Lepik: Infonet on selgelt üle praegu. Floral on raskusi palli oma väljakupoolelt ära viimisega. Kas Flora peab 15 minutit veel? Või kas Infonetil on üldse jõudu, et häid võimalusi luua?
20:34
Ivar Lepik:  Uhuu! Miller testib 18 meetri pealt Igoneni, päris hea pauk ristnurga suunas. Küljevõrku.
20:34
Ivar Lepik: Hoiatus  Marco Lukka hakib mehe maha. 79. minut.
20:36
Ivar Lepik:  Tumasjan lööb karistuslöögi raami, aga üsna pehmelt ja Alandile kätte.
20:37
Ivar Lepik:  VOSKO JÄTAB LÖÖMATA!
20:37
Ivar Lepik:  Suluseis oli ka. Tema õnneks. Aga saatis neljalt meetrilt taevasse!
20:38
Ivar Lepik: Hoiatus  83. Rauno Alliku. Flora kaitseb suurte jõududega.
20:40
Ivar Lepik:  Flora saab vahepeal ka nüüd oma jõude ette tuua, aga suures plaanis on ikkagi Infoneti teha see mäng praegu.
20:41
Ivar Lepik:  317 pealtvaatajat.
20:42
Ivar Lepik: Vahetus Harin tuleb nüüd päris ohtlikult Millerile sisse, aga pääseb vahetusse ära. 86. minut ja Golovljov peale.
20:42
Ivar Lepik:  Kordust ei näinud, aga tundus, et tuli tald ees põlvekõrguselt. Kollane oli all. Harini võinuks siit ära saata vabalt, kui see päriselt ka nii oli.
20:43
Ivar Lepik: Vahetus  Flora toob Mark Anders Lepiku sisse. Zakaria Beglarišvili välja. 88.
20:45
Ivar Lepik:  Keegi nüüd vist jooksis väljakule. Flora salliga vist. Ainult Flora salliga.
20:46
Ivar Lepik:  Tumasjan saab karistusala joonelt proovida, aga poole meetri jagu mööda!