Teisipäev, 12. september 2017
18:02
Kasper Elissaar: Tervitused Kadriorust! Lõpuks on arvuti internetti ühendatud ja olen valmis siin toimuvat kajastama. Esimesed kolm minutit Levadia ja Sillamäe vahel on olnud kompavad.
18:03
Kasper Elissaar: Ehk siis mäng algas umbes poolteist-kaks minutit enne täistundi.
18:05
Kasper Elissaar:

Levadia: Sergei Lepmets, Gando, Tabi, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Josip Krznaric, Kaspar Mutso, Pavel Marin, Tarmo Kink, Mark Oliver Roosnupp, Rimo Hunt.
Varus: Priit Pikker, Igor Dudarev, Igor Morozov, Andreas Raudsepp, Nikita Andrejev, Ingemar Teever.

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Oleksandr Suhharov, Vladislav Tšurilkin, Mihhail Slaštšjov, Aleksandr Ivanjušin, Dmitri Kovtunovitš, Deniss Vnukov, Semjon Fedotov, Artur Laks, Roman Grigorevski, Aleksei Jepifanov.
Varus: Eduard Orehov, Daniil Šišov, Aleksandr Vtorušin, Aleksandr Volkov, Erik Anohhin.

18:07
Kasper Elissaar: Koosseisud on sellised tänases avamängus. Gando on vigastusest terveks saanud, Dudarev pingile jäänud. Morelli on endiselt (tervise tõttu) eemal.
18:07
Kasper Elissaar:  Värav9. minutil viib Josip Krznaric Levadia juhtima!
18:08
Kasper Elissaar: Täna Sillamäe väravasuule naasnud Starodubtsev tuli väga veidralt väravast välja, hüppas suvalt pallist mööda, Gando oli palliga, Starodubtsev isegi ei üritanud väravasse tagasi jõuda, loivas niisama, Gando jätkas Krznaricile, kes lõi tühja väravasse.
18:09
Kasper Elissaar: Ei tahaks küll nii öelda, aga selline väga kihlveopettuselik värav.
18:13
Kasper Elissaar: Kui veel Sillamäe koosseisu puudutada, siis välismaalasena on täna jäetud välja Savin, pingil on ka nende parim väravakütt Volkov. Põhisse on pääsenud noor Artur Laks, kes liitus Sillamäega suvel Tammeka noorte hulgast. Jepifanov mängib täna kaitsva poolkaitsjana.
18:13
Kasper Elissaar: Levadia sahistas praegu võrku, aga tõusis suluseisulipp. Veidi kaheldav olukord oli, sest pall tuli Sillamäe mehe jalast.
18:14
Kasper Elissaar: Mõned hetked tagasi sai Sillamäe poolelt Suhharov löögile.
18:16
Külastaja KJ kommentaar
Jääb mulje nagu Laks oleks Tammekast... Laks mängis Tammeka noortes ainult põgusal laenul, on ikka Merkuur-Juuniori kasvandik ja tänaseni nende mängija.
18:17
Kasper Elissaar: Ma ütlesin seda jah, kus ta viimasena mängis lihtsalt enne Sillamäed.
18:18
Kasper Elissaar: Ohtlik! Hunt sai Krznarici söödule jala vastu, aga pall lendas napilt ristnurgast mööda!
18:19
Kasper Elissaar: Muide tähelepanek protokollist: Sillamäe peatreeneriks on täna Irfan Ametov, varasem Kalevi noortetreener.
18:20
Kasper Elissaar: Levadia kauglöögist lendas pall üle värava!
18:24
Kasper Elissaar: Hunt jäi suluseisu.
18:27
Kasper Elissaar: Starodubtsev pillas taas palli, aga kaitsjad said Kingi löögile jala vahele.
18:27
Kasper Elissaar: Värav29. minutil suunas Rimo Hunt nurgalöögist Krznarici söödu võrku. 2:0!
18:29
Külastaja Soccernet kommentaar
Mida kuradit ta teeb seal väravas? Väga kahtlane tõepoolest.
18:29
Külastaja Sillamäe kommentaar
Starodubtsev on kogu oma palga pannud Leva ülisuurele võidule
18:32
Kasper Elissaar: Grigorevski lükkas rünnakul Tabit selga. Selge viga.
18:33
Kasper Elissaar: Krznaricilt ülivõimas kauglöök, aga meetri jagu üle.
18:36
Kasper Elissaar: Värav3:0 Levadiale!
18:37
Kasper Elissaar: VahetusSillamäe võtab 38. minutil välja Fedotovi, sisse tuli number 95, keda protokollis ei ole.
18:38
Kasper Elissaar: Internetis on ta ikkagi lisatud. Erik Anohhin tuli sisse. Paberkujul protokollis teda polnud.
18:38
Kasper Elissaar: Väravast ka: Hunt andis madala söödu värava ette, mille Vnukov enda võrku libistas.
18:38
Selles mängus juhtuvad väga kummalised asjad. :D
18:40
Kasper Elissaar: Fedotov võeti vist täitsa niisama välja - ei tundu, et tal vigastust oleks.Vähemalt ravi ta oma arstidelt ei saa.
18:41
Kasper Elissaar: Krznaric teenis 20 pealt karistuslöögi.
18:42
Kasper Elissaar: Krznaric ise virutas palli väravast mööda.
18:44
Kasper Elissaar: Üks üleminut avapoolajale! Kuigi tabloo teisel küljel oli ka number kaheksa, aga see vast oli kogemata jäänud.
18:45
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Levadia 3:0 eduseisuga. Väga kummaline mäng on.
18:47
Kasper Elissaar: Ei ole võimalik :D. Levadia varumehed eesotsas Nikita Andrejeviga imiteerisid praegu Starodubtsevit. Dudarev veeretas palli, Andrejev ootas, kuni pall oli temast mööda veerenud ja siis hüppas pikali. Seejärel viipas hoolega Sillamäe värava suunas. Tegi mitu korda sama nalja.
18:58
Külastaja realist kommentaar
see Levadia horvaat ilmselt sel hooajal matšidest Sillamäega enim punkte toonud fantasy's, eriti Kui ta veel kapten kah vms
18:59
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, kohe on algamas mängud Trans - Vaprus ja Infonet - Paide.
18:59
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Kadriorus!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalimullin sai rekordilise 516. mängu puhul lillekimbu kätte. Palju õnne talle, võimas rekord!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kaitsjatepuuduse all kannatav Infonet pani tänaseks Volodini keskkaitsjaks ja Nesterovi äärekaitsjaks.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Lasnamäel ja Narvas mängud algasid!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Värav3. minutil läheb Infonet juba 1:0 juhtima!
19:03
Kasper Elissaar: Vau! Starodubtsevilt korralik tõrje Hundi pealöögile! Seejärel oleks küll pea-aegu palli pillanud, aga sai ikka kätte selle.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Rättel mängis kokku Krugloviga ja lükkas palli värava ette, kus Voskoboinikov edukalt oma jala pallile vastu pani.
19:05
Kasper Elissaar:  Vahetus52. minutil läheb Grigorevski Sillamäe poolelt puhkama ja klubi parim väravakütt Volkov sisse.
19:06
Kasper Elissaar: Kink tõmbas paremalt keskele ja virutas peale, aga löök maandus Starodubtsevi käte vahel.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Transi esimene nurgalöök langes Kallaste saagiks.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Iyede sai kastist löögile, kuid lõi mitu meetrit mööda.
19:08
Kasper Elissaar: Hoiatus55. minutil tegi Tšurilkin Hundile vea, mis jätab Levadia poolkaitsja maha lebama.
19:09
Kasper Elissaar: Hundile siiski, aga sai juba püsti.
19:09
Külastaja IKS kommentaar
Vb Starodubtsev panustas I poolaja tulemusele või oli juba enne mängu märku andnud, et kui palka ei tule, siis tuleb suur kaotus... Poolajal vaatas kontoseisu ja hakkas nüüd mängima :)
19:10
Kasper Elissaar: Tarmo Kink lõi teenitud karistuslöögist palli tugevalt värava suunas, aga selgelt üle.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev kukutas end Vapruse kastis maha, aga penaltit ei saanud.
19:13
Kasper Elissaar: Volkovilt (Sillamäe) üks vähe teravam jooks, aga tsenderdust ei noolinud värava ees keegi.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Tamberg teenis Transile nurgalöögi, aga see jäi madalaks ja Vaprus klaaris.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov lõi karistusalas palli Karofeldile pihta. Järgnenud Kruglovi kornerist pääses peaga löögile Prosa, aga see löök ebaõnnestus.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma sai võitluses Voskoboinikoviga haiget ja vajas korraks arstiabi.
19:19
Kasper Elissaar: Vahetus65. minutil Roosnupp puhkama Levadia poolelt ja Nikita Andrejev sisse.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi nurgalöögi klaaris peaga Sinilaid.
19:20
Kasper Elissaar: Hoiatus67. minutil saab Tabi (Levadia) tagantjärgi keskväljal tehtud vea eest kollase.
19:21
Kasper Elissaar: Slaštšjovi (Sillamäe) kauglöök lendas üle värava.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Harin jooksis palliga Paide kasti ja pani madala palli värava ette, aga seal lasnamäelased löögile ei pääsenud.
19:22
Kasper Elissaar: Värav68. minut ja Rimo Hunt lööb 4:0! Kink mängis Tšurilkinist mööda, Starodubtsev tuli ka väravast välja, Kink söötis Hundile ja Hunt lükkas tühja. Starodubtsev isegi ei proovinud tõrjuda.
19:23
Kasper Elissaar: Andrejev murdis kasti, aga Gando üritas ta nina eest palli ära lüüa ja mehed lõid jalad kokku ja kukkusid pikali. Andrejev oli püha viha täis.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil oli kasutada 20 meetrilt karistuslöök, Dõmov lõi müüri.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikov sooritas 18 meetrilt hea tugeva löögi, Kallaste tõrjus suurepäraselt ristnurgast ära.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  VäravGolovljov lõi 2:0 Infonetile! Harin andis vasakult äärelt madala tsenderduse ning Golovljov lõi palli tugevalt tagumise posti juurde.
19:29
Külastaja antrekoot kommentaar
No peale 4-0 väravat pole küll enam mingit kahtlust, mille peale Sillamäe seekord mängib....
19:29
Kasper Elissaar: Vahetus76. minutil tuleb Teever Levadia poolelt sisse. Hunt puhkama.
19:30
Kasper Elissaar: Andrejevi kauglöök vuhises postist mööda.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  VäravGolovljov lööb lühikese aja jooksul oma teise värava ja Infonet juhib 3:0! Nurgalöök kukkus viiekastis seisnud Golovljovile jala peale ja sealt mees ei eksinud.
19:32
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil vahetab Vtorušin puhkama Artur Laksi. Sillamäel vahetused tehtud.
19:33
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil Kink puhkama ja Raudsepp sisse. Mõlemal tiimil vahetused tehtud nüüd.
19:37
Kasper Elissaar: Starodubtsev püüdis Teeveri pealöögi.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  VäravPlotnikov viib 37. minutil Transi juhtima!
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Pika palli Vapruse kasti saanud Plotnikov virutas terava nurga alt peale. Kuna löök oli tugev, siis läks see Kallaste ja posti vahelt sisse.
19:40
Kasper Elissaar: Starodubtsevilt ilus tõrje! Võttis Levadia kauglöögi ära.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Juba kolm korda on Transi mehed end Vapruse kastis pikali visanud ning nüüd apelleeris Savenkov sellele, et Tutk mängis kastis käega, aga narvalased nii lihtsalt penaltit ei teeni.
19:42
Kasper Elissaar: Värav88. minutil lööb Pavel Marin 5:0! Värava ees jäi pall rikošettidega lahtiseks ja Marin virutas tugeva löögi võrku.
19:42
Külastaja junn kommentaar
perkeond Starod. teenib klubile raha!
19:44
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Ferapontov sai karistusalas pöörata ja lüüa, aga löök läks täpselt keskele ja Kallaste pani rusikad vastu.
19:45
Kasper Elissaar: Andrejev lõi karistuslöögist mööda! 5:0 võit Levadiale! Aitäh jälgimast.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Trans - Vaprus avapoolaeg lõppes seisuga 1:0.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Trans surus ja teenis ridamisi nurgalööke, aga on väravaid löönud seni ainult ühe.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes ka Lasnamäel, kus Infonet juhib Paide vastu turvaliselt 3:0.
19:57
Rasmus Voolaid: Tervitused ka A. Le Coq Arenale, kus Flora ja Kalju praegu murule jalutavad.
19:59
Rasmus Voolaid: Selle hooaja viimane raudteederbi on kohe käima minemas - Kuno Tehva, Pelle Pohlak, Alo Bärengrub ja keegi sponsorite poolelt on tänasteks kätlejateks.
20:00
Rasmus Voolaid: Flora koosseisus on üks suurem üllatus, kui Mihkel Ainsalu on Flora poolelt pingil ja Markus Poom alustab. Väravas on tagasi Mait Toom ning vasakul äärel jätkab Roman Sobtšenko. Martin Miller on pingil.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Narvas algas teine poolaeg.
20:01
Rasmus Voolaid: Ja Lillekülas on pall mängus!
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Ka Lasnamäel algas teine poolaeg.
20:02
Rasmus Voolaid: Kalju fännidel on püro lahti, aga võimsat etendust on täna lubanud ka Flora toetajad.
20:02
Rasmus Voolaid: Aga ka Kalju algkoosseisust: Deniss Tjapkin jätkab keskväljal ning üldse on koosseisust välja jäetud Artur Valikajev.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  VäravFrolov lööb 48. minutil ühe värava Paide poolt tagasi!
20:05
Rasmus Voolaid: Reginald läks 30 pealt ajalugu tegema, aga selgelt üle.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  VäravAga Harin lööb kohe Infonetile 4:1!
20:07
Kristjan Remmelkoor: Frolov sai söödu karistusala joone kandis, võttis esimese puutega endale palli kenasti ette ja lõi teise puutega täpselt alla nurka.
Harin sai palli pärast Prosa õhus tehtud kannapuudet. Terava nurga alt lõi Harin madala tugeva löögi tagumise posti kõrvale.
20:07
Rasmus Voolaid: Reginaldil oli tõusmiseks väga palju ruumi, leidis Tjapkini, kes andis kohe edasi Mašitševile, aga kauglöök lendas jälle üle.
20:08
Loodetavasti Golovjov saab liigas ka järgnevates pelades alustada peale tänast
20:09
Rasmus Voolaid: Sidorenkov jäi Alliku söödule ette ja Flora esimene korner.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev andis vasakult äärelt ohtliku madala tsenderduse ja Kutsarev oleks peaaegu omavärava löönud, aga oksakohaga tehtud puutest läks pall siiski üle värava.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravSavenkov kasvatab 55. minutil Transi eduseisu 2:0-le! Lõi peaga Jakovlevi tsenderdusest alla nurka.
20:12
Rasmus Voolaid: 12. minut ja nüüd lõi ka Flora traditsioonilise püro lahti.
20:14
Rasmus Voolaid: Mööl ja Saliste võitlesid palli pärast ja lõpuks sai ikkagi Kalju oma teise korneri. Ei tea, kas seda õnnestub kohe lahti mängida, sest paks tossupilv on Flora karistusalasse jõudnud.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  VäravProsa lööb 5:1 Infonetile! Voskoboinikov võttis Paide kastis palli maha, kuid kukkus. Prosa võttis seejärel kaaslaselt palli endale ja lõi madala löögi täpselt posti kõrvale.
20:14
Rasmus Voolaid: Sidorenkov seda siiski andis ja Saliste lükkas peaga välja. Mäng praegu jätkub, kuigi sajaprotsendiliselt väljakut enam näha ei ole.
20:16
Rasmus Voolaid: Poom pääses päris vabalt karistusalajoonelt tulistama, aga otse õhust tulnud ühepuutelöök lendas siiski mööda. Midagi väga-väga ohtlikku seni kumbki pool pakkunud pole.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Infoneti esimene vahetus: Rättel välja, Bulavkin sisse.
20:18
Rasmus Voolaid: Dmitrijev ei mõistnud praegu üldse Mööli tõusu ja andis küllaltki lihtsa ja rumala valesöödu. Kalju on seni parem pool olnud.
20:19
Kristjan Remmelkoor: Kallaste tõrjus altnurgast Ovsjannikovi kauglöögi.
20:20
Rasmus Voolaid: Sidorenkov pani suurepärase tsenderduse karistusalasse ja Ugge oli TÄIESTI üksinda, aga pani päris kohutava löögi.
20:20
Rasmus Voolaid: Mida tegi Poom? Toom pani pika ette, aga Poom lükkas peaga selle omale poolele tagasi. Olukord lõppes Dmitrijevi hea löögiga, mis lendas otse Toomi peale.
20:22
Rasmus Voolaid: Jälle olid Flora kaitsjad natuke passiivsed ja kaval Mööl sai raskest olukorrast palli küll puutuda, aga nahkkera veeres siiski üle otsajoone.
20:22
Rasmus Voolaid: Esimesed 20 minutit on näiteks Sappinen täiesti mängust väljas olnud.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikovi löögi 20 meetrilt tõrjus Kallaste altnurgast ära.
20:23
Rasmus Voolaid: Subbotinilt suurepärane tsenderdus ja Dmitrijev oli väga kõrgel, aga ei suutnud siiski palli raami lükata!
20:23
Kristjan Remmelkoor: VahetusPaide vahetab: Iyede välja, Rande sisse.
20:24
Rasmus Voolaid: Kalju mängijad on Juri Frischeri peale väga kurjad, kui Tamm Liliu maha võttis ja vile vaikis. "Sellest hakkabki kõik peale!" ütles eelmise mängu järel kohtunike kritiseerinud Mööl neljandale kohtunikule Veiko Mõtsnikule.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav70. minutil vähendab Kaasik Vapruse kaotusseisu 1:2-le!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja oli vist see, kes andis oivalise läbisöödu, ja Kaasik veeretas palli Tambergi eest täpselt posti kõrvale.
20:26
Rasmus Voolaid: Kalju pealelöögi suudavad florakad blokeerida, aga teine pall kukkus Möölile jala peale ja tema löök lendas otse Toomile sülle.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Transi vahetus: Škinjov välja, Vadim Mihhailov sisse.
20:28
Külastaja Karl kommentaar
Mòöl loi iseendale palli sùlle? :D
20:28
Rasmus Voolaid: Oi, Toomile muidugi. Parandatud.
20:29
Rasmus Voolaid: Dmitrijev paugutab, aga paugutab mööda. Floralt väga tagasihoidlik pooltund.
20:29
Külastaja MG kommentaar
Sobtsenko on ikka täiesti mõttetu mängija, milleks teda oli vaja Florasse?
20:29
Rasmus Voolaid: Kui Kaarel Kiidron kritiseeris eile Tammeka duellide kaotuseid, siis täpselt sama mure kimbutab praegu ka Florat. Kõik kahevõitlused kukuvad Kaljule.
20:31
Külastaja Jaan kommentaar
Sobtšenko on väga hea. Vaata eelmise mängu teise Flora värava eeltööd.
20:32
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Transi teine vahetus: Jakovlev välja, Brõlin sisse.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide teine vahetus: Hanson välja, Kurim sisse.
20:34
Rasmus Voolaid: Salistelt must puude ja kingib Kaljule kerge nurgalöögi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide kolmas vahetus: Kaldma välja, Tšvertko sisse.
20:35
Kõigil on vahest paremaid päevi, aga vaata praegust mängu ja olukordi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Infoneti teine vahetus: Harin välja, Ostrovski sisse.
20:36
Rasmus Voolaid: Liliu mängis hea söödu Tjapkinile, aga Kalju keskpoolik tõstis/lõi palli üle värava taha asetatud võrgu.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  VäravVahetusmees Brõlin lööb 83. minutil Transile 3:1!
20:38
Rasmus Voolaid: Värav DENISS TJAPKIN!
20:38
Rasmus Voolaid: Flora tõrjub Mašitševi tsenderduse kastist välja, aga Tjapkin paneb hullu pommi ja Toomil pole midagi teha!
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Ferapontovilt söödu saanud Brõlin lõi umbes 15 meetrilt palli tagumisse nurka.
20:39
Rasmus Voolaid: Kalju tuleb juba uuesti ja tuleb vägevalt! Hea tõste Subbonitile, kes palli värava peale ei suutnud lükata, aga Liliul ei jäänud palju puudu, et ta oleks siit teise löönud!
20:40
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVapruse vahetus: Mõtt välja, Palatu sisse.
20:41
Rasmus Voolaid: DMITRIJEVIL SUPERVÕIMALUS, AGA LÖÖB TOOMILE SÜLLE!
20:41
Rasmus Voolaid: Aga mida tegi enne seda Arno Pijpersi ja ka kohalike vutiekspertide poolt taevani kiidetud Joonas Tamm? Lasi rahulikult Reginaldil üleastetaga end pikali mängida ja vastasel endast mööda jalutada.
20:41
Poom võtab pea eest ära.
20:41
Külastaja SaunaMadis kommentaar
Pakun et Ainsalu tuleb II poolaeg Poomi asemel sisse .
20:42
Rasmus Voolaid: Ainsalu ja Miller läksidki Jürgen Henniga sooja tegema.
20:43
Rasmus Voolaid: Ja jälle tuli Kalju võimsalt! Tjapkin otsis Subbotinit, aga Kalju paremäär ei suutnud korralikult palli tabada.
20:44
Külastaja Rein kommentaar
kust saaks ülekannet vaadata?
20:44
Rasmus Voolaid: Flora - Kalju mängu? ERR-i spordiportaalist.
20:45
Rasmus Voolaid: Sappinen mängis palli hästi vasakult äärelt tõusnud Sobtšenkole, aga Telešilt hiilgetõrje!
20:45
Külastaja johhaidi kommentaar
jõõõhker kuidas Toom tassib see aasta florat
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90. minutil Transi viimane vahetus: Ferapontov välja, Kovaltšuk sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  VäravKruglov lõi otse karistuslöögist Infoneti kuuenda! Keerutas 20 meetrilt üle müüri posti kõrvale.
20:46
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  90. minutil Infoneti viimane vahetus: Nesterov välja, Maksimenko sisse.
20:46
Rasmus Voolaid: Sappinen leidis taas suurepäraselt Sobtšenko, aga Rauno Alliku ei ulatu endise Infoneti mehe tsenderduseni! Sellega poolaeg ka lõppes!
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Narvas lisati mängule 3 minutit, millest 2 saab varsti täis.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Lasnamäel lõppes pärast ühte lisaminutit mäng ära! Infonet 6, Paide 1.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Narvas kõlas lõpuvile! Trans 3, Vaprus 1.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt head õhtut!
20:57
Rasmus Voolaid: Martin Miller ja Mihkel Ainsalu on kahekesi platsil ja nad on mänguvormis!
20:57
Rasmus Voolaid: Kuna Sobtšenko oli üks teravamaid mehi, siis äkki tulevad välja Alliku ja Poom? Lihtsalt spekulatsioon.
20:59
Rasmus Voolaid: Alliku on siiski platsil ja Sobtšenkot pole.
20:59
Rasmus Voolaid: Vahetus Kuigi Kalju on veel sees, siis võib juba ära kuulutada, et Sobtšenko ja Poom välja, Miller ja Ainsalu platsile.
21:01
Rasmus Voolaid: Läks taas!
21:01
Külastaja b kommentaar
Poom ja Lukka Floras mõrgimad lülid, aga Lukkale pole asendust ka võtta kusagilt.
21:02
Rasmus Voolaid: Flora teenis juba nurgalöögi, aga ei midagi.
21:03
Rasmus Voolaid: Liliu on pikali maas. "Hey, get the f*ck out! Ma isegi ei puutunud seda venda!" Kummaline, et Lepistu muidugi üldse vingub, sest viga talle ei määratudki.
21:05
Rasmus Voolaid: Hoiatus Nüüd aga Lepistu Mašitševi puutus ja kohe kollase kaardi vääriliselt.
21:06
Rasmus Voolaid: Tjapkin pääses Sidorenkovi tsenderdust peaga lööma, aga pehme pall oli Toomile lihtne noppida.
21:07
Rasmus Voolaid: Mašitševil on jätkuvalt valus ja Robert Kirss panebki end valmis.
21:08
Rasmus Voolaid: Ja ongi näha tabloolt, et number üheksa ehk Mašitšev tuleb ära.
21:09
Rasmus Voolaid: Vahetus Kaljul küljeaut ja vahetus toimus.
21:09
Rasmus Voolaid: Artjom Dmitrijev pääses löögile ja pall raksatas postis, aga enne oli ka suluseis!
21:13
Rasmus Voolaid: Hoiatus Lukka võttis Liliu ja Kalju kontrarünnaku maha.
21:13
Rasmus Voolaid: Lukka jalg käis Lilu näo juures ja asi on vist tõsine!
21:14
Rasmus Voolaid: HoiatusEemaldamine LUKKA DUŠI ALLA! KAHE MINUTIGA LILIULE KAKS VIGA!
21:14
Rasmus Voolaid: Pijpers näitas Frantsevile pöial üles ja noogutas irooniliselt.
21:14
Arvata on , et Lepik tuleb mängu.
21:14
Rasmus Voolaid: Aga karistusalajoonelt Kaljule karistuslöök.
21:15
Rasmus Voolaid: Kalju nelja mehega palli taga, aga eks vast Sidorenkov lööb.
21:15
Rasmus Voolaid: Floral paneb end valmis Kevin Aloe.
21:15
Rasmus Voolaid: Hoopis Dmitrijev lõi madalalt, agamüüri.
21:15
Rasmus Voolaid: Pijpers nõuab ikka erakordselt aktiivselt Kalju meestele kollast ja käed olid vahepeal abikohtunikul küljes. Uno Tutk minu kõrvalt: "No ei olnud ju kollane."
21:16
Rasmus Voolaid: Pijpers on siiamaani väga agressiivne.
21:16
Rasmus Voolaid: VahetusVahepeal võeti ka Zaka ära ja Aloe keskkaitsesse.
21:16
Palju õnne, tuli see mis tulema pidi. Miks see Lukka Floras üldse on oskab keegi seletada?
21:16
Zaka on täna ikka ka üsna s.tt . Kuulus põnn on nii nõrk et ta et ta lükatakse iga nõksuga pikali , ta söödud on ka täna na mööda . Kutt on mingi Õhtulehe artilklitest vist sillas .
21:17
Rasmus Voolaid: Terehhov näitas Pijpersile Liliu verega rätikut. Kisub naljaks ära.
21:18
Külastaja Fuuu kommentaar
Kuidas on reglementeeritud treeneri ja neljanda kohtuniku suhe, kas siis, kui füüsiliselt käsi külge pannakse, ei peaks treenerit automaatselt minema saatma? A la nagu mängija, kes läheb kohtunikule kätega midagi selgeks tegema?
21:18
Rasmus Voolaid: Värav LILIU PANEB TAMME PIKALI JA PURJETAB VÄRAVANI!
21:18
Külastaja ... kommentaar
Mida see Pijpers üritab??? Viga oli ju, milleks nuu lapsik olla
21:19
Rasmus Voolaid: Alliku ja Pijpers käisid jälle neljanda kohtuniku juures õigust nõudmas, aga Kalju on 2:0 ees!
21:19
Rasmus Voolaid: Liliu pääseb jooksma, Tamm libistab täiesti valesti ning brasiillane purab mööda ka Aloest ja lükkab palli tahaposti!
21:19
Külastaja H kommentaar
Kaljuuuuuuuuu
21:19
Külastaja Koll kommentaar
Jalgpallurid kukuvadki iga nipsu peale pikali, kutsehaigus selline.
21:20
Rasmus Voolaid: Kamsilt hea tsenderdus ja Sappinen lükkab täiesti vabana palli väravast mööda.
21:20
Külastaja Oijah kommentaar
Flora kaitsjad Aloe ja Lukka on ikka K O H U T A V A D !!! ei mängi esiliiga tasetki välja
21:20
Flora laguneb. Treeneri kaotus. Koosseisuga totaalselt puusse ja häälestus mänguks null.
21:21
Rasmus Voolaid: Tamm tõusis ragnarklavanlikult rünnakule, aga sööt Allikuni ei ulatunud.
21:21
Aloe ei ole Premium liiga tase
21:23
Deja vuu. eelmise hooaja lõpus Flora hakkas samamoodi oma võrgust tihedalt välja võtma.
21:23
Mis tsensuur see on, kui täiesti viisakad kommentaarid läbi ei lasta???
21:23
Rasmus Voolaid: Võis juhtuda kogemata, vabandust. :)
21:24
Rasmus Voolaid: Kalju tuleb taas võimsalt, aga ei saadud korralikult löögile. Lõpuks lendab Tjapkini kauglöök rikošetist napilt valele poole posti!
21:24
Arvestage, et Floral oli üks puhkepäev vähem
21:24
Rasmus Voolaid: Ja seda on tõesti tunda, et mehed on väsinud.
21:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus Andrei Sidorenkovile kollane ja platsi kõrval paneb end valmis Carlos.
21:25
Rasmus Voolaid: Vahetus Ära lonkab viga saanud Liliu.
21:25
Kuigi treener pani Sobtšenko välja toomisega puusse
21:27
Rasmus Voolaid: Sappinen mängis hästi Pürgi üle, aga Teleš tõrjub. Tagasipõrkunud palli lõi Miller, aga nüüd Teleš juba püüdis!
21:28
Rasmus Voolaid: Värav  JA TULI KOLMAS! ROBERT KIRSS!
21:29
Rasmus Voolaid: Möölilt kukkumise pealt pall värava ette ja Kirss lükkas selle kuidagi kukkumise pealt võrku!
21:29
Rasmus Voolaid: "Kalju, löö neljas veel!" kõlab fännisektorist.
21:32
Rasmus Voolaid: Värav  MIDA TEEB CARLOS??????
21:32
Rasmus Voolaid:  SEPTEMBRI VÄRAV ON LÖÖDUD! RAHULIKULT 25 MEETRI PEALT KEERUTAB ULME VINDIGA RISTNURKA!
21:33
Rasmus Voolaid: Vahetus Väga viisaka mängu teinud Reginald ära ja Klein platsile.
21:41
Rasmus Voolaid: Carlos võttis taas rahulikult Flora kaitsjad ette, aga nüüd maandus tema löök otse Toomi süles.
21:42
Rasmus Voolaid: Ja jälle Carlos, aga nüüd krutib pall postist mööda!
21:44
Rasmus Voolaid: Nüüd pani Kirss Tamme pikali, aga tsenderdus lendas värava eest läbi.
21:45
Rasmus Voolaid: Kaks lisaminutit on tulemas.
21:47
Rasmus Voolaid: Mäng on rahulikult lõpusadamasse veeremas. Kaljult väga viisakas esitus ja Flora kumm on olnud täna silmnähtavalt väsinud.
21:47
Rasmus Voolaid: Pijpersi sõnavõtt seda ka natuke ennustas, kui ta pärast Infoneti võitu ütles meediale, et tema arust pole mõtet nii tihti mängida.