Ivar Lepik: Tere taas! Premium liiga läheb pärast kahte puhkepäeva taas edasi, seda tänavu viimast korda - rohkem nädalasiseseid voore meeskondasid ees ei oota.
Ivar Lepik:  Vastamisi Pärnu Vaprus ja Tallinna Levadia ehk tabeli viimane ja teine, aga kindlasti ei tasu ennatlikke järeldusi teha. See kõik lõhnab selle järele, et siin võib täna miskit sündida. Tõsi, Levadia on siiski selge favoriit.
Ivar Lepik: Ilm on Pärnus igatahes kena, loodame, et ka jalgpalliõhtu!
Ivar Lepik:  Koosseisudest: Pärnul ehk väike üllatus, et kapten Rasmus Peetson pingil - kas said eilsed kommentaarid saatuslikuks? - aga muidu on kokku saadud üsna selline 11, nagu loota võiks. Martin Vunk vist endiselt vigastatud ja Karl Palatu ka kõige paremas korras pole, seetõttu pingil.
19:30
Külastaja Henri kommentaar
Huvitav, et Dudarev pingil on.
19:31
Ivar Lepik: Dudarev oli pingil ka teisipäeval, oletan küll, et mingi väike trauma, sest Gando sai eelmisel nädalavahetusel natuke viga, aga pidi teisipäeval 90 mängima ja nüüd täna ka alustab. Ju hoitakse.
19:32
Ivar Lepik:  Aga Levadial, jah, ehk suurima üllatusena Rimo Hunt esialgu puhkamas - no mäletame, kuidas Levadia siin on meestele puhkuse andmisega näppu lõiganud, aga paberil on see koosseis ikka kõva. Eks näeme, mis siin saama hakkab.
19:33
Ivar Lepik:  Ja läksime!
19:33
Ivar Lepik:  20 sekundiga jõuab Nikita Andrejev löögile - esialgu mööda.
19:37
Ivar Lepik:  Värav5. minut ja Mark Oliver Roosnupp!
19:38
Ivar Lepik:  Huu. Tahtsin just öelda, et ei ole nüüd viis minutit midagi, aga Krznaric leiab paremalt Gando, Gando söödab teravalt penaltipunktile ja Roosnupp ei oleks saanud enam täpsemalt ristnurka panna seda palli.
19:42
Ivar Lepik:  Pärnu kaitseb üsna madalalt ja kompaktselt, aga Levadia ei ole siia nalja tegema tulnud. Hoopis teine pilt võrreldes augustikuise mänguga Kadriorus, kus Levadia 3:0 võidule sisuliselt jalutas.
19:42
Külastaja . kommentaar
5 minutit ja mäng läbi. põnev
19:43
Ivar Lepik:  Jah, eks see tugeva hoobi annab, aga esimese väravaga mängu lõppenuks ei loeks veel. Nii ümmargune on jalgpall küll.
19:50
Ivar Lepik:  17 minutit selja taga ja Andrejev jõuab löögile, aga lõhnas ka nagu suluseisu järele.
19:52
Ivar Lepik:  Andrejev esialgu üsna aktiivne olnud, aga eks seal meeste vahel istudes ei ole tal lihtne.
19:56
Ivar Lepik:  Levadia korra tänavu on Pärnus oma elu üsna raskeks teinud, kui napp 2:1 võit võeti kevadel. Igor Prins ei ole praegu ka väga rahulolev.
19:59
Külastaja Mister kommentaar
Pärnu on juba põhimõtteliselt kindlustanud koha esiliigasse?
19:59
Ivar Lepik:  Põhimõtteliselt nii on. Siin oleks suuremat sorti imet vaja, et langust vältida.
20:01
Külastaja Hull kommentaar
püsimajäämiseks oleks vaja viimasest seitsmest mängust võtta 5 võitu rohkem kui tulevik.
20:02
Ivar Lepik:  Levadia teenis pooltunnil ka esimese nurgalöögi, aga siit tulemust ei tulnud.
20:04
Ivar Lepik:  Aga jah - Pärnut me järgmisel hooajal ilmselt kõrgliigas ei näe. Praegu on huvitavam võitlus üheksandale kohale: Tulevik ja Paide hakkavad seal veel madistama.
20:04
Ivar Lepik:  Kink virutab karistuslöögi 18 meetri pealt üle.
20:05
Ivar Lepik:  Oleks vist ilusti lati alla läinud, aga kaitsja peast rikošetitab üle - nurka ikkagi ei saa. Vale otsus Mart Martinilt.
20:11
Ivar Lepik: Levadia on nüüd paari minutiga jälle natuke ohtlikum olnud, aga Vaprus kaitseb sitkelt.
20:12
Ivar Lepik: Värav Aga teine tuleb! Krznaric!
20:13
Ivar Lepik:  No ei tea, kas Roosnupule läheb siit sööt? Pigem vist libistas Kutsarev palli Krznaricile ette. Aga pikk pall üle liini Roosnupule, ta ei saa seda korralikult omaks, Krznaric tuleb ja lükkab ära. Kaks ja null.
20:18
Ivar Lepik:  Ja 2:0 pealt poolaeg, kuigi Levadial oli siin veel võimalusi kasvatada! Eks näeme, mida teine pool toob.
20:20
Ivar Lepik:  Levadia abitreener Vladimir Vassiljev tõdes poolajal, et eesmärk on praegu täidetud ja mäng sisuliselt tehtud.
20:22
Ivar Lepik:  Pärnu peatreener Marko Lelov rääkis seda, mida kõik näeme - et raske on. Natuke kurvastas, et teine värav lubati, mis ka tema meelest natuke seda asja kallutas.
20:33
Ivar Lepik:  Vaprus alustab poolaega väga innukalt ja teeb kõrget pressi, aga Levadia loob sellest kohe ohtlikku olukorra ka.
20:36
Ivar Lepik:  Latt kõliseb! Villota ennetab Andrejevit ja on omaväravale päris lähedal.
20:36
Ivar Lepik:  Levadia on vihaga peale tulnud.
20:42
Ivar Lepik:  Kus on Levadial need mehed, kes äärtest tulevaid madalaid palle sisse peaksid lükkama? Ei lähe Andrejev sinna nende peale.
20:47
Ivar Lepik: VahetusPärnu alustab vahetustega, Jako Kanter sisse ja Enrico Veensalu välja.
20:49
Ivar Lepik:  Artjunin mängitakse seinasööduga kasti, aga Kallaste tõrjub jalaga! Ei tule kuidagi Levadial. Mängitakse natuke üle kohati või siis ei mängita üldse.
20:49
Külastaja wayneRooney kommentaar
mitu pealtvaatajat need vapruse käpardid kohale meelitada suutsid?
20:50
Ivar Lepik: Väidetavalt umbes 400. Täpset numbrit ootame veel.
20:51
Ivar Lepik:  Kingi nurgalöök, Mutso saab peaga pihta ja kuigi Tutk paneb joonel puusa ette, läheb see Kaspar Mutso nimele!
20:52
1/100 pärnakatest staadionil. uskumatult vilets näitaja, aga eks vaprus on mökude klubi kah ja võiks tegevuse lõpetada!
20:53
Ivar Lepik:  Levadiale veel natuke tagalat, Vaprus jahib kõvasti auväravat. Kõrgelt-kõrgelt survestatakse.
20:56
Ivar Lepik:  Pärnul esimene võimalus! Tutk saab palli liini taha, Lepmets läheb kaugele vastu ja jõuab napilt esimesena! Jätkuolukorras jõuab pall vist Saartsile, kes aga teeb kehva puute ja siis vea otsa.
21:00
Ivar Lepik:  Ligikaudu 20 minutit veel jäänud. Mäng natuke rahunenud.
21:01
Ivar Lepik: Värav  74. minut ja 4:0! Krznaric Roosnupule ja nüüd mees ei värista!
21:02
Ivar Lepik:  Hea sööt horvaadilt teise lainesse ja seal on Roosnupp küsimas. Lahendab ka.
21:03
Ivar Lepik: Vahetus  76. minutil tuleb Pent ära ja Karl Palatu peale. Eks natuke mängupraktikat vigastusest taastudes.
21:05
Ivar Lepik: Vahetus Igor Morozov tuleb tagasi! Esimene mäng tal Premium liigas tänavu. 78. minut ja Artjom Artjunini asemele.
21:06
Ivar Lepik:  Levadia on nüüd Vapruse karistusalas ka üsna vabalt tegutsemas. Pakuks ehk, et kaks lüüakse veel, tundub, et mingi nälg on jäänud.
21:07
Ivar Lepik: Vahetus Pärnu viimane vahetus 80. minutil, Kristen Saartsi asendab Rocco Mõtt.
21:09
Ivar Lepik: Vahetus  82. Nikita Andrejev välja ja Ingemar Teever väravat jahtima.
21:10
Ivar Lepik: Vahetus Tarmo Kink välja ja Andreas Raudsepp. 83. minut. Nüüd kõik vahetused tehtud.
21:11
Ivar Lepik:  Raudseppa sai kolmapäeval näiteks Kristiine keskuse Prismas kohata. Täna siis Pärnus. Oh seda elu.
21:11
Ivar Lepik:  Aga vaatame, kas vahetustega tõmmatakse nüüd mäng lukku või tuleb veel siit midagi.
21:11
Külastaja mõtlik kommentaar
teeveri compäkk on suht kahvatu olnud
21:12
Ivar Lepik: Nõus. Eks see on kahe otsaga asi alati, mõnel õnnestub hästi, mõnel mitte nii väga. Teever pole ka täielikult lati alt läbi jooksnud, aga jah, Levadias tänavu tal raske olnud mänguaega ka teenida.
21:13
Ivar Lepik:  Kallaste lükkab näppudega üle lati! 86. minut.
21:18
Ivar Lepik:  Üks lisaminut ja kohe on kõik.
21:18
Ivar Lepik:  4:0 Levadiale! Töö tehtud kiirelt ja korralikult. Mina tänan ja olge tagasi juba homme!