Laupäev, 16. september 2017
12:55
Meinhard Pulk:  Tere päevast!
12:57
Meinhard Pulk: Kui eile spekuleeriti, et Marco Lukka koha võib endale saada kohe 18. sünnipäeva tähistav Vladislav Kreida, siis reaalsuses eelistas Arno Pjipers ikkagi kogenumat varianti - keskkaitses alustab Joonas Tamme kõrval Kevin Aloe.
12:58
Meinhard Pulk:  Paide poolelt mingeid üllatusi koosseisus ei paista. Endiselt on väljas nende suurim väravakütt Magnar Vainumäe, kes vigastas augusti keskel hüppeliigest.
12:59
Meinhard Pulk:  Brent Lepistu koha keskpoolkaitses võttis siis oodatult sisse U21 koondise kapten German Šlein.
13:01
Meinhard Pulk:  Flora pani palli mängu!
13:11
Meinhard Pulk:  Kaheksa minutit väga võrdset mängu, kuid nüüd oli Flora ohtlik. Karistuslöök mängiti kiirelt lahti ning Kamsi madal sööt läks värava eest läbi.
13:11
Meinhard Pulk:  Järgnenud kiirrünnakul ebaõnnestus Iyede löök.
13:13
Meinhard Pulk: Beglarišviili ründas Kamsi tsenderdust ja teenis nurgalöögi. Grusiini tsenderduse järel sai Flora ka löögile, kuid Karofeld suudab esipostist palli kätte saada!
13:13
Külastaja Wow kommentaar
See Mairo Miil mingi eriti kõva vend, kohe mõlemal satsid pingil!
13:13
Meinhard Pulk: Kiirrünnakul sai taas Iyede löögile, kuid sellest tuli välja hoopis tsenderdus, millele Paide ründajad lähedale ei jõudnud.
13:14
Meinhard Pulk:  Lilander sai 25-30 meetri pealt karistuslööki proovida. Päris korralik üritus oli, aga läks siiski mööda.
13:15
Meinhard Pulk:  Ja teisel pool sai Sappinen omakorda löögile, aga Karofeld sai sellega ilusti hakkama. Mängutempo on päris korralik.
13:15
Meinhard Pulk:  Värav 13. Iyede viis Paide juhtima!
13:16
Meinhard Pulk:  Noore nigeerlase teine värav kõrgliigas - pääses läbi ning seejärel terav löök alla nurka!
13:18
Meinhard Pulk: Floral suurepärane võimalus viigistamiseks! Rauno Alliku tegi ääres lionelmessiliku soolo, kastis sai keegi florakatest löögile, kuid Paide suutis blokeerida.
13:18
Külastaja jaan kommentaar
kelle süüks võib väravat ajada?
13:18
Ivar Lepik:  Päris piinlikult keeras Iyede selles olukorras Aloe ära, aga eks Aloe visati ka pea ees vette täna. Praegu ei uju.
13:20
Külastaja Kreida kommentaar
Kreida oleks ära võtnud
13:20
Meinhard Pulk: Kams keerutas karistuslöögist palli alumise posti kõrvale, kuid Karofeld tõi ära!
13:22
Meinhard Pulk: Võimalusi on Floral päris korralikult olnud. Ehk liigseks pessimismiks ei ole liiga palju põhjust.
13:22
Meinhard Pulk: Aga kaitse Floral siiski lekib - Frolov murdis täiesti vabana karistusalasse, kuid löök läks taevasse.
13:26
Meinhard Pulk: Taas sai Kams karistuslööki anda, aga tsenderdus jäi selgelt liiga kõrgeks.
13:28
Meinhard Pulk: Alliku ja Šlein mängivad ilusti seina, Alliku murrab kasti ning kukub Lilanderi puudutuse peale pikali. Penaltit ei järgne.
13:35
Meinhard Pulk:  Hoiatus 34. minutil esimene kaart Henri Hansonile.
13:37
Meinhard Pulk: Hoiatus35. Iyede lõi vile järel palli minema ja sai samuti kaardi.
13:37
Külastaja Ek kommentaar
Vest on vist kohtunikku teavitand et kaotuse korral on töö läinud
13:39
Meinhard Pulk:  Flora pääseb! Iyede mängib Kamsist mööda ning saab üpris terava nurga pealt löögile. Toom tõrjub palli täpselt värava ette, aga Paide ründaja koperdab ning Flora kaitsjal õnnestub klaarida!
13:39
Külastaja Jaan kommentaar
Et nagu Paidekad võiksid nagu teha, mida tahavad? Vastasel juhul on vest mängus?
13:40
Meinhard Pulk:  Iyede kaart läks ennist siiski Lilanderile.
13:41
Meinhard Pulk: Pall kukub kastis Ainsalu jalale, kuid poolkaitsja löök läheb tagumisest postist mööda.
13:41
Ei mõelnud seda, pidevalt on florakas kõhuli ja viga järgi
13:44
Meinhard Pulk: Kaldma mängib äärel väga lihtsalt Salistest mööda, aga kastis läheb Valge löök väga napilt mööda! Paide on endiselt ohtlik.
13:44
Külastaja Hull kommentaar
Selle nimi on jalgpall. Mängupilti arvestades ju loogiline, flora hoiab palli paide kasti läheduses paidekatel muud üle ei jää kui vigu teha.
Külastaja Jass kommentaar
Panna KESKkaitsesse niivõrd ühejalgne mängija!? Aloe ajab vasakut külge ette, kui temast paremalt mööda minnakse. See on nii naljakas vaadata. Mees ei õpi ega arene mitte üks tonks, kahju. Äärekaitses veel aga keskel... . Mehed, rünnakule!
13:47
Meinhard Pulk:  Värav 45. Sappinen ja Zakaria kombineerivad ning grusiini löök läheb väravasse! Karofeldi tegutsemine oli ka muidugi üpris küsitav.
13:47
Meinhard Pulk: Vahetus Paide teeb ka sunnitud vahetuse. Hanson välja, Kristofer Piht sisse.
13:49
Meinhard Pulk:  Aga enne jõuab Lilander karistuslöögi üle lüüa ning kohtunik poolajavile vilistada. Ehk vahetus lükkub teise poolaja algusesse.
13:49
Kreida oleks vast tõesti parem olnud.
13:50
Meinhard Pulk: Peakohtunik Andrei Karhul ei ole kerge. Zahovaikole ei meeldi, et vahetust ei lastud ära teha, Pjipers protesteeris ainult ühe lisaminuti andmise vastu.
13:50
Külastaja Henri kommentaar
Zahho ja Pijpers koos on vist kohtunikebrigaadide hirm :D
13:59
Külastaja johhaidii kommentaar
endal ei ole natuke imelik kommenteerida sellist jama? ilmselgelt tehti parim võimalik valik.. arvad, et Aloe ise on jube rahul, et peab seal mängima? ta ongi puht vasakujalgne mängija ning annab endast parima, et seal hakkam saada. ja mida vend peaks õppima? tüüp oli aasta aega vigastatud - õppis uuesti kõndima, mitte nii muuseas parema jalaga keskkaitset mängima.
14:06
Meinhard Pulk:  Paide sai Piht-Hanson vahetuse lõpuks ära tehtud. Pisikese valestardi järel sai teine poolaeg alguse!
14:06
kust selline statistika, et pallivaldamine 33:67?
14:07
Meinhard Pulk: Ühest kihlveokontorist. Puhta tõena muidugi ei saa seda võtta, aga ligikaudse pildi tõenäoliselt annab.
14:08
Meinhard Pulk: Paidele veel üks standardolukord, kuid Lilanderi tsenderdus umbes 35 meetri pealt läheb üle otsajoone.
14:09
Meinhard Pulk:  Florale teine nurgalöök - Beglarišvili esimese tsenderduse järel läheb pall grusiinile tagasi, Alliku saab kastis ka peaga löögile, aga joonel on Paide mees olemas! Korralik võimalus taaskord.
14:11
Meinhard Pulk: Flora vasak äär on täna korduvalt lekkinud ning nüüd tekitas Salistele probleeme Piht. Otsajoone juures toob ta palli kasti, aga Iyede löök blokeeritakse.
14:11
Meinhard Pulk: Nüüd tõi Toom kauglöögi ristnurga lähistelt ära! Taas ohtlik!
14:13
Meinhard Pulk: Karofeld põrkub tsenderdust püüdma tulles oma kaitsjaga kokku. Olukord suudeti kenasti lahendada, kuid Paide kiiper sai ise haiget.
14:14
Meinhard Pulk: Paide kombineerib keskelt ja Aloe on taas raskustes. Pealtnäha lihtsa olukorra klaarib ta nurgalöögiks.
14:20
Meinhard Pulk: Päris rahulikuks on viimastel minutitel mängutempo jäänud. Mõlemalt meeskonnalt palju praaki.
14:21
Meinhard Pulk:  Värav 60. Aga selle peale lööb Saliste Flora juhtima!
14:21
Meinhard Pulk:  Värava lõi siiski Miller!
14:22
Külastaja a kommentaar
karofeld jälle pudistas :D
14:22
rääkides praagist...
14:23
Meinhard Pulk:  Väravast: Nagu öeldud, siis Alliku mitte väga tugeva löögi Karofeld pudistas ning Paide kaitsja klaaris palli otse Milleri jalale.
14:26
Külastaja lol kommentaar
Karofeld aitab vesti võidule, muidu järgmine hooaeg läheb esiliigasse, Karofeldi tase ongi esiliiga, üks mõttetumaid vv.
14:30
Meinhard Pulk:  Kui platsil ei ole midagi erilist juhtunud, siis platsi ääres küll - pall läks üle Flora väljakupoole otsajoone ja kodumeeskonna pallipoiss põrgatas palli 4-5 sekundit rahulikult ühe koha peal enda käes ning viskas alles seejärel palli Toomile.
14:31
Meinhard Pulk: Paide sai nüüd tugeva surve peale, aga see lõppes Frolovi löögiga, mis maandus Toomi süles!
14:33
Meinhard Pulk: Hoiatus 72. minutil tõmbab Karofeld Sappineni maha, Karofeld saab kollase ja Flora penalti!
14:33
Meinhard Pulk:  Aga Karofeld toob Beglarišvili penalti nurgast ära! Rehabiliteerib korralikult ennast.
14:34
Zaka on ikka teist mängu nii sitt
14:34
Meinhard Pulk:  Nonii... punane Toomile on õhus?
14:35
Meinhard Pulk:  Toom puterdab pika palli, Piht läheb segama ja Toom teeb siis löögiliigutuse.
14:35
Meinhard Pulk:  HoiatusHoiatus Aga ei. Mõlemad saavad hoopis kollase.
14:36
Meinhard Pulk: Või sai ainult Toom. Veidi segaseks jäi olukorra lahendus minu jaoks.
14:36
keegi seletab lahti, miks mõlemad kollase ja kõik läheb edasi vanaviisi?
14:37
Meinhard Pulk:  Vahepeal tõrjus Beglarišvili löögi 6-7 meetri pealt Paide kaitsja joone pealt!
14:37
Külastaja ? kommentaar
Kust otsast Toom tegi löögiliigutuse? Kaitses palli, muud midagi..
14:40
Meinhard Pulk: Miller murrab keskele, aga tagumisse ülanurka suundunud pommlöögi toob Karofeld välja!
14:40
järelikult paide mängija tegi enne vea ja toomi väidetav löögiliigutus tuli peale seda
14:42
Meinhard Pulk:  Hoiatus 81. Sinilaid võtab kollase ja mängukeelu Tuleviku vastu.
14:43
Meinhard Pulk:  Hoiatus82. Mängukeeld ka Joonas Tammele.
14:43
Meinhard Pulk:  Florat on ees ootamas siis Sillamäe.
14:44
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ja kaart Mägile.
14:44
Meinhard Pulk:  Kolme minuti sees kolme erineva vea eest kolm kaarti.
14:45
Meinhard Pulk:  Hoiatus 84. minut ja neljas kaart nelja minuti sees. Frolovile sukeldumise eest.
14:46
Meinhard Pulk:  85. minutil võtab Tamm Pihti maha, aga pääseb teisest kollasest!
14:46
Külastaja Johhaidii kommentaar
Sügisel ikka lehed kollased
14:50
Meinhard Pulk:  Vahetus 90. Vahelduseks ka üks vahetus. Zakaria välja, Mark Anders Lepik sisse.
14:51
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit. Paide on korraliku surve peale saanud.
14:54
Meinhard Pulk:  Paide sai veel mitu nurgalööki, aga Flora pidas vastu. Ülitähtsad kolm punkti ning vahe taas kuus punkti!
14:54
Külastaja Levadia kommentaar
Leva toob tiitli ära ja impotentne Flora jääb veel teiseks. :)
14:54
Meinhard Pulk: Mina tänan. Juba tunni pärast pannakse pall mängu veel kahes kohtumises!