Laupäev, 16. september 2017
15:54
Ivar Lepik: Tervitused! Premium liiga jätkub ja 30. vooru laupäeva pärastlõuna toob kolm kohtumist, milleks kaks kohe-kohe algamas.
15:55
Ivar Lepik: Mina toon teieni Viljandi Tuleviku ja FC Infoneti mängu käigu, Kristjan hoiab silma peal Sillamäe Kalevi ja Nõmme Kalju madinal.
15:56
Külastaja a kommentaar
üks on õhtul mitte pärastlõunal
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka ka minu poolt. Kalju meestest kannab Sidorenkov mängukeeldu, teda asendab Elhi. Puuduvad täna ka Ugge ja Liliu. Esmakordselt pärast aprillikuud mahub Premium liigas põhikoosseisu Klein.
15:58
Ivar Lepik: Eks jah, praegu sügisel vist võib nii öelda küll juba. Aga Viljandis Tulevik päris korraliku koosseisu kokku saanud, Sander Post ka tagasi. Infonetil aga kaitseliin endiselt klapitud - kaks äärekaitsjat keskel ja Nesterov paremkaitsjana. Tõsi, vähemalt pingilt on keskkaitsjaid võtta, aga midagi lihtsat ilmselt ei oota.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel ei ole täna Fedotovit, kes vahetati teisipäeval juba avapoolajal välja. Väravapostide vahel on täna eelistatud Orehovit, pingile on jäänud Starodubtsev.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel pandi pall käima!
16:00
Ivar Lepik:  11 sekundit võttis aega, et Infonet esimese pealelöögi teeks! Kohe tungiti peale. Nõmm tõrjub.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Teleš oli esimesel minutil rängalt eksimas ja lõi palli pihta Volkovile, aga lõpuks maandus see taas ikkagi Teleši süles.
16:04
Ivar Lepik:  Aga Tulevik ei jää võlgu, Kähr saab karistusala joonelt ka proovida ja Igonen tõrjub.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Elhi purjetas vasakul äärel ja pani madala tsenderduse kasti, aga Suhharovi jalad olid vahel.
16:08
Ivar Lepik:  Uuesti tuleb Tulevik, Kähr saab kaitseliini taha palli, aga lööb Igonenile pihta!
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Jepifanov sai haiget ja läks väga hapu näoga korraks väljaku kõrvale.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Grigorevski mängis end karistusala nurgas löögile, kuid löök jäi väge abatäpseks ja ka pehmeks.
16:12
Ivar Lepik:  Viljandis on taevaluugid taas avanenud ja viimase kahe päeva sademed on väljaku niigi väga pehmeks muutnud. Võib päris inetuks lõpuks kiskuda, kui väga kõvaks sajuks läheb.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Vokov mängis end Pürgist mööda, aga Reginald pani tema ees lõpuks ukse kinni.
16:17
Ivar Lepik:  Martin Allik Viljandi poolel pikali maas ja hoiab puusast kinni. Libises ja kukkus.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin lõi karistuslöögist 30 meetrilt hullu litaka, Orehov tõrjus suht keskelt ära.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Volkov tegi eeltöö ja Savin pääses 17 meetrilt löögile, kuid lõi väga üle.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Reginald vajab arstiabi.
16:19
Ivar Lepik:  Nõmm aitab! Rättel saab kümnelt meetrilt peaga lükata, aga Viljandi väravavaht toob alt nurgast ära!
16:23
Kristjan Remmelkoor: Sillamäel on 138 pealtvaatajat.
16:26
Ivar Lepik:  Igonen eksib nüüd väljatulekul. Ei ole Infonetil väga lihtne tööpäev seni, tulega mängitakse.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Pool tundi on olnud Sillamäel päris võrdsete meeskondade heitlus.
16:34
Ivar Lepik:  Viljandis ei saa ka öelda, et Infonet väga kõvasti üle oleks. Domineeritakse, aga häid võimalusi sisuliselt võrdselt.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Reginald teenis Kaljule üliheast kohast karistuslöögi, Griogorevski tõmbas ta veaga maha.
16:36
Ivar Lepik: Värav 36. minut ja Viljandi Tulevik läheb 1:0 juhtima!
16:36
Ivar Lepik:  Tanel Lang viib Tuleviku ette! Vägev!
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Aga Dmitrijev lõi mitme meetri jagu mööda.
16:37
Ivar Lepik:  Ilves tsenderdab pika diagonaali, Kähr peaga ei ulata, aga Lang jõuab eikuskilt sinna ja virutab otse õhust ära!
16:37
Ivar Lepik: Värav AGA 38. MINUT JA ÜKS TAGASI!
16:39
Ivar Lepik:  Infoneti nurgalöök viigistab seisu, üleni mudane Albert Prosa saab siit värava kirja! Tundus, et Harin vist pikendas seda Dõmovi nurgalööki ja Prosa seal viiekastis on mees õiges kohas!
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Orehov tõrjus Mašitševi pommlöögi rusikatega värava ette, kuhu jooksis Klein. Seejärel jõudis Orehov hästi ennast Kleini löögile enne sättida.
16:45
Ivar Lepik:  45 täis, kaks lisaminutit.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel pandi juurde 1 lisaminut.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Tugeva tuule ja vihmaga lõppes avapoolaeg Sillamäel ära, seis on 0:0.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  "Kirss, pane valmis!" ütles Terehhov. Ilmselt siis Kirss on teiseks poolajaks sekkumas, näiteks Kleini asemele. Aga 15 minuti pärast saame täpsemalt teada.
16:48
Ivar Lepik:  Poolaja lõpus Gerdo Juhkam sai veel väikese hoobi, aga 1:1 pealt Viljandist pausile. Ütleks, et mõlemal on siin veel tahtmist küllaga.
16:54
Külastaja Saabas kommentaar
Klein on täitsa kasutu :(
17:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi vaheajal vahetuse. Välja võeti Klein, aga sisse vahetati hoopis Neemelo.
17:02
Ivar Lepik: VahetusVoskoboinikov ja Golovljov välja, Tumasjan ja Avilov sisse. Infonet ei lähe siit viigiga leppima. Teine poolaeg!
17:07
Ivar Lepik:  Hea standardolukord Tumasjanilt kasti, aga mingi väikese imega ei saa keegi pallile vist pihta!
17:07
Kristjan Remmelkoor: Kalju on teiseks poolajaks riietusruumist palju aktiivsemalt välja astunud ja Dmitrijev tulistas 50. minutil vasaku jalaga kauglöögi latti!
17:11
Ivar Lepik:  Infoneti surve on tugev, aga nagu esimeselgi poolajal ei suudeta kuidagi ülekaalu väravateks vormistada.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus57. minutil Carlos välja ja Kirss sisse.
17:16
Ivar Lepik:  NÕMM! Nesterov teeb pika soolo ja virutab kasti joonelt peale, aga ei saa Nõmme üle mängitud!
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus59. minutil tegi Tšurilkin Subbotinile päris jõhkra vea ja Tohver leidis oma taskust kaardi üles.
17:18
Ivar Lepik:  Pool tundi veel. Infonet otsib võimalust, aga ei taha kuidagi tulla.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev tsenderdas, kuid Subbotini pealöök jäi pehmeks.
17:21
Ivar Lepik: Vahetus  64. minutil tuleb Roger Teor platsile ja Kristen Kähr tuleb ära. Natuke teistsuguse mänguplaani peale.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderdusest lõi Neemelo peaga mööda.
17:23
Ivar Lepik:  Ei tule! Rättel paneb madala palli kasti ja Nesterov saab proovida penaltipunktilt, aga müür on ees!
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Volkov pääses 67. minutil kontrarünnakul üks-ühele, aga Teleš tõrjus ära!
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi 25 meetrilt väga mööda.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Kalju viimane vahetus: Mašitšev välja, Valikajev sisse.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Kirss nihkus vasakule, et Valikajev saaks minna keskele.
17:27
Ivar Lepik: Hoiatus  70. minutil Jevgeni Harin teeb karistusalas mingi vale liigutuse Martin Alliku vastu. Jäi kaamera eest täpselt Sander Posti selja taha, niiet eks mehed ise peavad teadma, mis toimus.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo tsenderdus oli Tsurilkini rikošetiga lati alla kukkumas, aga Orehov lükkas selle üle lati.
17:28
Ivar Lepik: Näidati kordust ka, aga ma ei tea, üsna tavaline võitlus seal väravavahi juures. Mingit suurt löögiliigutust Harinilt ei olnud.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil teeb Sillamäe oma esimese vahetuse: Grigorevski välja, Laks sisse.
17:30
Ivar Lepik: Prosa on ikka erakordselt porine, aga see ei ole praegu kasuks tulnud - ei sobi sinna rohelisele taustale.
17:31
Ivar Lepik:  Rättel ei saa Nõmme üle mängitud kuidagi! Purjetab löögipositsioonile ja paneb madala löögi ette posti, aga Nõmm saab näpud vahele!
17:31
Ivar Lepik:  Nõmm on ikka erakordselt hea täna.
17:32
Ivar Lepik:  Infonetil oli vahepeal veel kaks väga head võimalust, aga kuidagi ei saada palli sinna võrku. Üks kinnastega mees on ees.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Elhi virutas 35 meetrilt, Orehov tõrjus.
17:33
Külastaja Sart Mander kommentaar
Kas siinsed reporterid Flora mängu vaatasid? Kas Toomi kollane oli õigustatud?
17:33
Ivar Lepik:  Oli õigustatud. Tundus, et pall oli Toomil käes juba tegelikult, see Pihtile kõhtu viskumine ei olnud üldse vajalik.
17:34
Ivar Lepik: Vahetus  Aga Viljandilt selline vahetus, et 78. minutil Herol välja ja Jarmo Ahjupera sisse! Võitu püüdma?
17:37
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSavin sai 81. minutil sukeldumise eest kollase kaardi.
17:39
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit veel, aga pall on jälle Nõmme käes - kaua nii saab?
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tsenderdas, Kirss lõi peaga mööda.
17:41
Ivar Lepik: Hoiatus  Tulevik avab ka oma kaardikonto, kui 84. minutil Tanel Lang vea teeb.
17:42
Ivar Lepik:  Juhkam ei leidnud nüüd mingit lahendust ja läks nurgalöögilipu juurde, aga aga palju seal aega viivitada ei saadud. Siiski Tuleviku rünnak jätkus. 85 minutit.
17:43
Ivar Lepik:  Nesterov keerutab mööda! Ei tule!
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Viljandi publik tegi ühe inimesega Sillamäe publikule ära. 139 vs 138 pealtvaatajat.
17:46
Ivar Lepik:  Nõmm tõrjub veel ühe löögi! Geniaalne!
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on suutnud viimastel minutitel Kaljut oma trahvikastist eemal hoida. Vnukov jäi korraks pikutama ja krampi ravima.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel lisati normaalajale 3 minutit. Sellest 1 saab kohe täis.
17:48
Ivar Lepik:  Ainus lisaminut ka läbi ja TULEVIK SAAB PUNKTI KÄTTE!
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Kolm lisaminutit ka läbi ja Sillamäe saab punkti kätte!
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg oli võrdne, teisel poolajal Kalju surus, aga ühtki väravat ei löödudki. Kõige lähemal oli Kalju meestest Dmitrijev, kes tabas latti. Sillamäelastest jättis Volkov realiseerimata üks-üks olukorra.