Laupäev, 16. september 2017
18:56
Kasper Elissaar: Tervitused kõikidele vutisõpradele! Ragnar Klavani ja Liverpooli mäng on värskelt lõppenud, taas aeg pilgud Premium liiga poole pöörata.
18:56
Kasper Elissaar:

Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Nikita Savenkov, Bi Sehi Elysee Irie, Igor Ovsjannikov, Artjom Škinjov, Aleksandr Zakarljuka, Denis Poljakov, Ioan Jakovlev, Ilja Ferapontov, Viktor Plotnikov.
Varus: Aleksei Matrossov, Vadim Mihhailov, German-Guri Lvov, Nikita Brõlin, Arseni Kovaltšuk, Daniil Bondar, Mihhail Pavlov.

Tammeka: Karl Vaabel, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Martin Jõgi, Reio Laabus, Tauno Tekko, Sander Kapper, Kaspar Paur, Tristan Koskor, Mihkel Järviste.
Varus: Karli Kütt, Siim Kask, Silver Grauberg, Markus Lokk, Mart Paul Preiman, Mihhail Pavlov.

19:00
Kasper Elissaar: Koskor pani palli mängu!
19:01
Kasper Elissaar: Suuri üllatusi koosseisudes ei ole. Transi poolelt alustab eelmise mängu edukalt eesliinis mänginud Viktor Plotnikov taas ründes. Vasakkaitses Ovsjannikov. Pikalt keskkaitses mänginud Tamberg on seega teist mängu järjest vanal tuttaval paremkaitsja kohal ning keskel saab taas minuteid pika vigastuse selja taha jätnud Nikita Savenkov.
19:02
Kasper Elissaar: Tammeka poolelt ei ole Grauberg vasakkaitses Andersoni asendamas, vaid hoopis Martin Jõgi. Rünnakul Jõgist vabaks jäänud koha sai endale Järviste, keda meie toimetaja Rasmus Voolaid nimetab tihti uueks Martin Milleriks.
19:04
Külastaja tõesti kommentaar
mõni nimetab Rasmus Voolaidi jälle uueks Lembit Peegliks!
19:05
Kasper Elissaar: Tõsi ta on, temanimelise suurepärase Facebooki fotolehega võivad kõik soovijad omal initsiatiivil tutvuda.
19:05
Kasper Elissaar: Kuigi sellest on juba eelnevalt juttu olnud, siis toonitan üle - viienda koha seisukohast on tänane matš võtmetähtsusega. Täna võidakse otsustada palju.
19:05
Kasper Elissaar: Plotnikovilt vahepeal terav kauglöök, mille Vaabel tõrjus.
19:06
Kasper Elissaar: Tänane Premium liiga päev on selles suhtes põnev olnud, et Paide näitas hambaid, Sillamäe ja Tulevik näpistasid vastavalt Kaljut ja Infonetti. Siin on mängus võrdsed tiimid, seega sedalaadi üllatusi näha ei saa. Üllatav oleks vast emma-kumma suur võit.
19:11
Kasper Elissaar: Trans on koduväljakul mängu paremini alustanud. Tammekal on mõned rünnakualged olnud, aga seni on kõik algete tasemel.
19:13
Kasper Elissaar:  Jõgi oli äärekaitses Škinjovi vastu hädas, aga värava eest lõi Plotnikov üle.
19:14
Kasper Elissaar: Lorenz klaaris nurgalöögi.
19:17
Kasper Elissaar:  Tammeka on saanud proovida nüüd pallihoidmist, aga enne vastase kolmandikule jõudmist jooksevad rünnakud kokku.
19:19
Kasper Elissaar: VäravNüüd on olemas! Järvistelt seekord viimasele kolmandikule jõudes oivaline läbisööt Sander Kapperile, kes mängis Artur Kotenkost mööda ja lükkas terava nurga alt 19. minutil seisuks 1:0!
19:20
Kasper Elissaar: Tammeka võit lisaks tabelisse mõnuga vürtsi. Samas mäng on olnud vastupidine. Trans on selgelt tugevam olnud.
19:22
Kasper Elissaar: Sa mu meie! Kõigepealt lõi üks Transi mees käärid, Vaabel tõrjus enda ette ja Savenkov lõi paari meetri pealt mööda! Korralik keskkaitsja löök. Nurgalöögist oli üles jäänud.
19:24
Kasper Elissaar: Kordusest tundus, et Tamberg oli see mees, kes kääre proovis.
19:28
Kasper Elissaar: Oh sa issand! Poljakov andis kehva standardi, aga Plotnikov suutis seda jätkata ja Savenkov sai Vaabeliga silmitsi, aga löök lendas tagapostist selgelt mööda. Järjekordne keskkaitsja löök imelisest kohast.
19:28
Kasper Elissaar: Värav29. minutil saab Plotnikov üks-üks olukorda ja lööb kindlalt nurka! 1:1!
19:29
Kasper Elissaar: Kümme minutit kestis Tammeka eduseis. Just mindi kõrgemalt pressingusse ja kohe karistati.
19:30
Kasper Elissaar: Sööduandja jään hetkel võlgu. Ka kordust algas sedavõrd hilisest hetkest, et ei näinud,
19:31
Kasper Elissaar: VäravKahe minutiga kaotusseisust juhtima! Ilja Ferapontov lööb kasti keskelt paremasse nurka!
19:32
Kasper Elissaar: Sellel tabamusel söötu ei ole. Ovsjannikov tuli vasakult keskele, Zakarljuka oli läbi pääsemas, aga Lorenz klaaris otse Ferapontovi jalale.
19:33
Kasper Elissaar: Jakovlev tuli vasakult kasti, aga löök oli kerge veeretus Vaabelile sülle.
19:34
Kasper Elissaar: Mänguliselt on Transi eduseis kindlasti teenitud. Tammeka jaoks emotsionaalselt samas valus.
19:37
Kasper Elissaar: Plotnikov sai paremalt Škinjovilt söödu ja keeras end kohe vasakuga kasti tagant löögile, aga keerutas üle ristnurga.
19:39
Kasper Elissaar: Tammeka pallivaldamine lõppes Kapperi pikaks läinud tsenderdusega.
19:41
Kasper Elissaar: Kiidron sai Jõgi pikast audist peaga lüüa, Irie blokeeris ja jätkuolukorras lõi Kiidron kohe vasaku jalaga peale, aga mööda.
19:44
Kasper Elissaar: Tammeka valdab taga palli, aga sellest pole väga tolku. Rünnakul ei ole lahendusi lihtsalt.
19:45
Kasper Elissaar: Terav Tammeka sööt võeti kastis vahelt ja poolaeg on lõppenud!
19:47
Kasper Elissaar: Tammeka läks 19. minutil Kapperi väravast juhtima, aga kümme minutit hiljem esmalt Plotnikov viigistas ja seejärel lõi Ferapontov kiirelt Transi 2:1 ette. Seis on hetkel mängupildist lähtudes aus.
19:57
Külastaja Kk kommentaar
Kuidas järviste on?
19:57
Kasper Elissaar: Nii palju kui palli on saanud, siis sümpaatne. Ründavatest mängijatest vaat et enim pildis.
20:00
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
20:00
Kasper Elissaar: VahetusVadim Mihhailov vahetas puhkama Škinjovi.
20:03
Kasper Elissaar: Narvas on vahepeal päike ka täitsa ära langenud ja mängitakse valgustite toel. Teises Eesti otsas on veel veidi päevavalgust.
20:03
Kasper Elissaar: Hoiatus49. minutil lendas Zakarljuka keskväljal väga ohtlikult Järvistele sisse.
20:04
Kasper Elissaar: Jõgi kukkus karistusalas ja nõudis penaltit, aga seda ei tulnud.
20:08
Kasper Elissaar: Andre Pajuga on nüüd kehvasti. Vajus tagareiest hoides maha ja tuleb vahetus.
20:09
Kasper Elissaar: VäravFerapontov virutab 55. minutil palli karistusala joonelt paremasse ristnurka! 3:1!
20:10
Kasper Elissaar: VahetusLokk saab ühtlasi nüüd juba eelnevalt platsilt lahkunud Paju koha väljakul sisse võtta.
20:10
Kasper Elissaar: Kapper paremkaitses, Lokk parempoolikus.
20:12
Kasper Elissaar: Pauri löök blokeeriti ja Tammekale nurgalöök.
20:12
Külastaja Jaan kommentaar
Kaitsjast võttis rikošeti
20:13
Kasper Elissaar: Kordus peegeldas jah, et Jakovlev võib ilma jääda väravasöödust ja Ferapontov väravast. Selline piiripealne löök oli. Eks kohtunik pärast ütleb, kas pall oleks ka ilma Jõgita väravale läinud või mitte. Jõgi võib saada omavärava, aga Ferapontov võib saada tabamuse.
20:13
Külastaja Karl kommentaar
Kes viimase väravasöödu sai
20:14
Kasper Elissaar: Ferapontovile andis söödu Jakovlev. Nüüd sõltub, kas EJL jätab selle tabamuse Ferapontovile või annab Jõgile omaväravaks.
20:18
Kasper Elissaar: Poljakov hoiab puusast kinni ja tuleb vahetus.
20:21
Kasper Elissaar: Natuke raske on näha, et Tammeka siit seisust välja tuleks.
20:21
Kasper Elissaar: Mäng lihtsalt ei ole neil täna piisavalt hea.
20:21
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil võtab Nikita Brõlin Poljakovist tühjaks jäänud koha.
20:25
Kasper Elissaar: Tammeka nurgalöögi järel kahel korral pall blokeeriti ja siis lõi Laabus madalalt mööda.
20:26
Kasper Elissaar: Kiidron andis söödu Ferapontovi jalale, aga Vaabel päästis otsustaval hetkel!
20:27
Kasper Elissaar: Mihhailov triblas üle nüüd.
20:27
Kasper Elissaar: Lorenz päästis otsustaval hetkel Ferapontovi katse pall väravasse lüüa.
20:29
Kasper Elissaar: Ei ole praegu liiga atraktiivne see mäng. Rumalaid pallikaotuseid tehakse mõlemalt poolt üksteisega võidu. Tempot ja tahtmist on, aga loovust mitte.
20:31
Kasper Elissaar: Ründefaasis on Tammeka keskväli täna väga nõrk olnud.
20:32
Kasper Elissaar: Järviste lõi kaugelt 77. minutil, aga Kotenko püüdis.
20:33
Kasper Elissaar: Tammeka üritab mängu päästa: Lorenz tipuründesse, Järviste keskele ja Laabus keskkaitsesse.
20:33
Kasper Elissaar: Kiidronilt viimasel ajal juba teine ohtlik valesööt, taasi sai Ferapontov jooksma, aga Laabus suutis päästa.
20:37
Kasper Elissaar: No ei tule kummaltki mitte midagi. Ebatäpsed söödud ja tsenderdused. Kõik. 7 minutit jäänud normaalaega.
20:38
Kasper Elissaar: Trans saab 83. minutil 22 meetri pealt karistuslöögi. Kapper lükkas kätega Brõlini pikali.
20:39
Kasper Elissaar: Zakarljukalt pommlöök väravavahi alumisse nurka ja Vaabel pudistas nii mis kole, aga olukorda jooksnud Plotnikov ei jäänud võitjaks.
20:39
Kasper Elissaar: Vaabel pudistab ikka väga palju. Mitte ainult täna.
20:42
Kasper Elissaar: 93 pealtvaatajat täna end tribüünile vedanud.
20:45
Kasper Elissaar: Vahetus90+1. minutil sünnib mängu viimane vahetus: Ferapontov välja, Lvov sisse.
20:46
Kasper Elissaar: Vahepeal käis pall Tammeka latis ka. Tsenderdus tuli paremalt ja läks Vaabli näppudest latti.
20:46
Kasper Elissaar: Vahetuse osas: Trans tegi viimasel hetkel vangerduse ja Ferapontovi asemel võeti välja hoopis Jakovlev.
20:47
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit täna anti, aga see mäng on tehtud.
20:47
Kasper Elissaar: Hoiatus90+3. tõukles Brõlin omale kollase välja. Plotnikov karjus talle näkku, kas tüüp on aru kaotanud, et vehkima läks.
20:49
Kasper Elissaar: LÄBI! Trans võitis ja sisuliselt kindlustas oma viienda koha. Tammeka võib nüüd keskenduda kuuenda koha heitlusele Sillamäe Kaleviga.