Laupäev, 16. september 2017
16:54
Meinhard Pulk: Tere pärastlõunat!
16:55
Meinhard Pulk: Vahepeal tuli ka kinnitus, et Dejan Lovren jätab tänase mängu vahele seljavalu tõttu.
16:55
Meinhard Pulk: Burnley näol on siis tegu vastasega, kellega Klavan pidas mullu oma teise Premier League'i mängu. Eriti edukalt see eestlase jaoks ei kulgenud ning võeti vastu 0:2 kaotus.
16:57
Meinhard Pulk: Burnley enda poolt ei tee täna ega ka paaril järgneval kuul kaasa nende üks silmapaistvamaid mängijaid Tom Heaton. Teda asendab väravasuul Nick Pope.
16:59
Meinhard Pulk:  Tabelis tähendab Burnley korralik hooaja algus seda, et nelja vooru järel on nad Liverpooliga võrdselt seitsme punkti peal esikümne lõpus.
16:59
Meinhard Pulk:  Täna on Premier League'is ka üks mäng peetud - Roy Hodgsoni debüütmäng lõppes Crystal Palace'i jaoks 0:1 kaotusega Southamptoni vastu. Ehk siis viie mängu järel on neil endiselt null punkti ja null väravat.
17:01
Meinhard Pulk: Pall on mängus!
17:04
Meinhard Pulk: Burnley karistuslöögile järgnes kerge ping-pong ning lõpuks alistas Klavan Chris Woodi õhuduellis. Mõlemad said ka haiget ja meie mees vajab ka arstiabi.
17:05
Meinhard Pulk:  Ning Klavan on platsil tagasi.
17:06
Meinhard Pulk:  Coutinhol oli 20 meetri kauguselt löögikoht, kuid otsustas hoopis kasti murda. Olukord lõppes Robertsoni madala tsenderdusega.
17:07
Meinhard Pulk: Nüüd läks Robertsoni madal pall isegi ohtlikult läbi, aga kuidagi said kaitsjad sellega siiski hakkama.
17:08
Meinhard Pulk: Päris lahtiselt on mäng alanud. Burnley ohtliku rünnaku lõpetas Woodi napp suluseis.
17:11
Külastaja eez kommentaar
Crystal Palacel üsna hea võimalus 8vooru järel olla ikka nulli peal, sest järgmised 3mängu on Chelsea, Man City ja Man Unitediga
17:12
Meinhard Pulk: Pallivaldamine on Liverpooli kasuks juba 75-25. Võimalusi pole veel suudetud tekitada.
17:14
Meinhard Pulk: Liverpool üritab usinalt äärest madalate tsenderdustega, kuid seni pole need ohtlikuks osutunud.
17:18
Meinhard Pulk: Klavanilt intelligentne tõste kaitseliini seljataha, aga Ben Mee saab enne Salahi pea vahele. Järgmises olukorras nõudsid Liverpooli fännid ja mängijad Salahi kukkumise tõttu penaltit.
17:19
Meinhard Pulk: Nüüd võttis Coutinho löögi ette, aga rikošetiga kaarlöök läheb nurgalöögiks.
17:21
Meinhard Pulk: Nüüd sai Sturridge kastis löögile, aga Burnley kaitse jäi ette.
17:22
Meinhard Pulk: Burnley keskpoolkaitse on korralikult lekkima hakanud ja Liverpool saab päris tihti sealt läbi. Nüüd jäi Salahi pealöök napilt ebatäpseks.
17:23
Meinhard Pulk:  Pallivaldamine on juba 80-20 Liverpoolile.
17:27
Meinhard Pulk: Burnley saab vasakust äärest madala tsenderduse panna värava ette, aga Moreno ja Klavan klaarivad selle kahe peale.
17:28
Meinhard Pulk:  Värav 27. minut ja eikusagilt viib Arfield Burnley juhtima! Matip ja Klavan ei saa Woodiga hakkama ning Arfield lööb palli alla nurka!
Külastaja Gunner kommentaar
See läheb kahjuks täielikult Klavani kapsaaeda. Aga nüüd Pool ka viigistab, Jess
17:31
Meinhard Pulk:  Canilt pikk pall, Salah võtab palli maha ja paneb vasakuga terava ning madala palli väravasse!
17:36
Meinhard Pulk: Milneri terava tsenderduse järel lööb Burnley kaitsja pallist mööda, aga Sturridge ei suuda reageerida.
17:37
Meinhard Pulk: Sturridge teeb ääres head tööd, otsajoone juures tõstab palli tagumisse posti, Salah toob palli peaga keskele, aga Coutinho löögile ei jõua.
17:37
Meinhard Pulk: Ja nüüd püüdis Pope Salahi madala löögi.
17:38
Meinhard Pulk: Burnley on päris korraliku surve all nüüd.
17:42
Meinhard Pulk: Sturridge pääseb karistusalla, aga tugev löök vasakuga maandub küljevõrgus!
17:46
Meinhard Pulk: Poolaja viimasel minutil maandus Burnley karistuslöögist pall Arfieldi peal, aga lõpuks läks pall siiski üle otsajoone. Arfieldi seljataga oli veel paremal positsioonil Wood palli noolimas.
17:46
Meinhard Pulk: Kolm lisaminutit. Selle põhjustamise au saab endale suuresti just Klavan.
17:47
Meinhard Pulk: Sturridge'i madala löögi nopib Pope posti kõrvalt.
17:49
Meinhard Pulk: Firmino saab kiirrünnakul löögile, aga taas on kaitsjad ees. Sellega on poolaeg ka läbi.
17:53
Iseenesest hea poolaeg Liverpoolilt kui järjekordne praak kaitses välja arvata.
17:55
Külastaja trollibuss kommentaar
mis klavanile hindeks 10-pallisüsteemis?
17:56
Meinhard Pulk: Värava tõttu oleks ehk 6 maksimum. Ilma selleta võiks isegi tugeva 7,5 panna.
17:57
Meinhard Pulk: Kuigi eks värav oli muidugi kollektiivne ämber. Matip ja Klavan ei saanud kahekesti Woodiga hakkama ning poolkaitsest ei tulnud kedagi appi teist palli klaarima.
18:06
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas. Vahetusi pole tehtud.
18:08
Meinhard Pulk:  Coutinho kauglöök jäi ebatäpseks.
18:10
Meinhard Pulk: Nüüd pani vasakuga päris tugeva pommi, aga siiski mööda veel.
18:12
Meinhard Pulk: Pope tõrjub Cani kauglöögi täpselt enda ette, aga Burnley väravavahi õnneks olid kaitsjad turvamas.
18:18
Meinhard Pulk:  Sturridge võtab kaitsja ette, läheb keskele, aga hea löögi tõrjub Pope! Vahelduseks üks löök ka raamide vahele.
18:18
Meinhard Pulk: Vahetus Mängu esimene vahetus. Gudmunsson välja, Ashley Barnes sisse.
18:19
Meinhard Pulk: Robertson lõikab söödu vahelt, murrab siis ka kasti, aga noormehe lahendus jätab soovida ja madal löök läheb tagumisest postist mööda. Oleks võinud vast sööta.
18:20
Meinhard Pulk:  Klavan on teise poolaja esimese veerandtunni sisuliselt veatult mänginud. Päris mitu olulist vahetlõiget on teinud.
18:22
Meinhard Pulk:  Kaunis kombinatsioon Liverpoolilt, aga Milneri ülepuusalöök blokeeritakse jällegist.
18:27
Meinhard Pulk: Burnley keskkaitsja Tarkowski laseb karistuslöögi järel pallil veereda üle otsajoone, aga kohtunik määrab hoopis väravalöögi.
18:30
Meinhard Pulk: Nurgalöögi järel ette jäänud Klavan andis mesutözililiku söödu, Milneri tsenderduse järel löödi aga pealöök üle.
18:31
Meinhard Pulk:  Klavan tegi nüüd üliolulise vaheltlõike. Potentsiaalne üks-üks olukord oli soolas.
18:32
No Mane No Party!
18:36
Meinhard Pulk:  Klavan pani Coutinhole üpris ebamugava söödu, brasiiliane kaotaski palli ning järgnenud kiirrünnaku järel püüdis Mignolet pisikeste raskustega Brady kauglöögi.
18:37
Meinhard Pulk:  VahetusVahetus 79. Lõpuks vahetab ka Liverpool. Firmino ja Milner välja, Oxlade-Chamberlain ning Solanke sisse.
18:37
Meinhard Pulk:  Milneri asemel tuleb siiski Coutinho välja.
18:38
Meinhard Pulk:  Emre Can ja Klavan hüppavad nüüd kahekesti ühe õhuduelli peale. Kaasa toob see nurgalöögi.
18:39
Meinhard Pulk:  Ja nurgalöök tööb kaasa üliohtliku löögi! Matip klaarib Ben Mee löögi joonelt ära!
18:40
Meinhard Pulk:  Ben Mee nurgalöögist vol 2 ja seekord päästis Mignolet!
18:40
Meinhard Pulk:  Suhteliselt kohutav on Liverpool viimased paarkümmend minutit olnud igatahes.
18:43
Meinhard Pulk:  Pope päästab! Milnerilt vasakust äärest suurepärane sööt, Arnold saab löögile, aga Pope saab sellega ilusti hakkama.
18:45
Meinhard Pulk: KUIDAS? Salahi ja Alexander-Arnoldi kombinatsiooni järel saab Solanke paari meetri pealt akrobaatiliselt löögile, aga pall läheb latti!
18:45
Meinhard Pulk:  87. minut on käimas.
18:47
korduste põhjal oleks pidanud penalti olema.
18:48
Meinhard Pulk:  Salah läheb kastis vasakuga keerutama, Pope püüab.
18:49
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit!
18:51
Meinhard Pulk:  Can keerutab 30 meetri pealt, pall on mööda minemas, aga Pope paneb käe vahele. Nurgalöök siiski ebaõnnestus.
18:52
Meinhard Pulk: Hoiatus Hoiatus  Väike tüli ning mõlemad meeskonnad saavad kollase. Liverpooli poolelt Can