19:27
Kasper Elissaar: Tervitused kõikidele Premium liiga sõpradele! Uus voor on kohe-kohe algamas.
19:27
Külastaja asd kommentaar
Kas Eesti liigas on hattricki teinud palluril võimalik mängupalliga koju jalutada vms
19:27
Kasper Elissaar: Ei ole siin väga levinud see traditsioon. Koondise debütandid jalutavad mängupalliga koju.
19:29
Kasper Elissaar: Nagu koosseisudest näha, siis mõningaid üllatusi on. Käime need kohe ka üle.

Infonet: Matvei Igonen, Vladimir Avilov, Dmitri Kruglov, Aleksandr Kulinitš, Aleksandr Volodin, Timur Bulavkin, Pavel Dõmov, Artur Rättel, Kirill Nesterov, Sergei Tumasjan, Eduard Golovljov.
Varus: Andrei Kalimullin, Roman Nesterovski, Vladimir Voskoboinikov, Aleksandr Tumasjan, Mihhail Lavrentjev, Deniss Maksimenko.

Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Nikita Savenkov, Igor Ovsjannikov, Vadim Mihhailov, Aleksandr Zakarljuka, Denis Poljakov, Ioan Jakovlev, Ilja Ferapontov, Viktor Plotnikov, Maksim Tšerezov.
Varus: Aleksei Matrossov, German-Guri Lvov, Nikita Brõlin, Georgi Tunjov.

19:30
Kasper Elissaar: Infoneti poolelt jääb eemale Albert Prosa, Transi poolelt Irie ja Škinjov.
19:32
Kasper Elissaar: Sergei Tumasjan pani palli mängu!
19:33
Kasper Elissaar: Golovljov lõi juba enne 30. sekundit peaga värava suunas, aga pall lendas mööda.
19:38
Kasper Elissaar: Infonet on mängu alustanud selgelt tugevamalt.
19:41
Kasper Elissaar: Kusjuures Infoneti 19-aastase keskpoolkaitsja Timur Bulavkini jaoks on täna tegu selle hooaja esimese algkoosseisumänguga Premium liigas.
19:43
Kasper Elissaar: Kodumeeskond valdab palli.
19:47
Kasper Elissaar: Tumasjani kauglöök lendas kosmilistesse kõrgustesse.
19:49
Kasper Elissaar: Rättel teenis Infonetile nurgalöögi.
19:49
Kasper Elissaar: Korner läheb kordamisele, Ovsjannikov oli esimesel vahel.
19:50
Kasper Elissaar: VäravEduard Golovljov viib 18. minutil Infoneti 1:0 juhtima! Dmitri Kruglov keerutas nurgalöögist palli etteposti, kust Golovljov palli peaga võrku suunas.
19:52
Kasper Elissaar: See oli 20-aastase ründaja selle hooaja kolmas värav Premium liigas.
19:52
Kasper Elissaar: Trans teenis 20 pealt karistuslöögi.
19:52
Kasper Elissaar: Zakarljuka lõi müüri.
19:53
Kasper Elissaar: Golovljov virutas keskjoonelt värava suunas, aga mööda. Kotenko poleks ilmselt tagasi jõudnud.
19:59
Kasper Elissaar: Infonet sai 30 pealt karistuslöögi, aga Tumasjan mängis sööduga lahti otse Ferapontovi jalale.
20:00
Kasper Elissaar: Nesterov mängis Bulavkini kasti joonele löögile, aga Kotenko püüdis.
20:02
Kasper Elissaar: Kruglovi karistuslöök takerdus kastis meestesumma.
20:02
Kasper Elissaar: Infonet teenib 30. minutil nurgalöögi. Üks selline olukord on täna värava toonud.
20:03
Kasper Elissaar: Seekord maandus pall Savenkovi pea peal, klaarides ohu.
20:06
Kasper Elissaar: Plotnikov virutas 21 meetri pealt kõva pommi parema posti kõrval mööda!
20:08
Kasper Elissaar: Nesterov lõi tagapostist mööda.
20:11
Kasper Elissaar: Jakovlev jooksis kärmelt vastase kasti, aga seal röövisid võõrustajate kaitsjad talt palli.
20:14
Kasper Elissaar: Kotenko püüdis Golovljovi terava tsenderduse.
20:17
Külastaja jamh kommentaar
täitsa mõttetu mäng. null põnevust
20:19
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Infoneti 1:0 võiduga. Värava lõi poolaja keskel Eduard Golovjov. Infonet domineeris, üritas peamiselt läbi vasaku ääre Dmitri Kruglovi ja Artur Rätteli, kuid Trans seisis kaitses väga hästi.
20:32
Kasper Elissaar: Vahetus Ioan Jakovlev poolajal puhkama ja Brõlin tema asemel sisse.
20:33
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
20:39
Kasper Elissaar: Plotnikovi löök blokeeriti nurgalöögiks.
20:39
Kasper Elissaar: Poljakov keerutas Igonenile kätte.
20:40
Kasper Elissaar: VäravZakarljuka viigistab 52. minutil seisu!
20:41
Kasper Elissaar: Brõlin jooksis vasakul äärel Volodinist mööda, pani terava madala söödu värava ette, kust Zakaraljuka kerge pausi järel palli värava paremasse nurka lükkas. 1:1!
20:44
Kasper Elissaar: Transile korner.
20:44
Kasper Elissaar: Infonet klaaris.
20:46
Kasper Elissaar: Infonet eksis tagant sööduga, Brõlin murdis kasti ja tulistas korraliku kuuli vasaku posti kõrvale, aga Igonen tõrjus!
20:46
Kasper Elissaar: VäravTrans läheb 59. minutil juhtima!
20:47
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel tõi Mihhailov kasti servast palli tagasi värava ette, kust Infoneti meeste rikošetide järel Nikita Savenkov palli enda kätte sai ning pöörde järel virutas keskkaitsja 2:1!
20:48
Külastaja Irw. kommentaar
Seda ei osanud nüüd küll oodata, pole vähemalt neli aastat näinud Narvat võitmas telemängu võõrsil.
20:48
Kasper Elissaar: Teisel poolajal on olnud mäng väga palju võrdsem kui avapoolajal ja praegu on Trans ees teenitult. Täiesti teise hingamisega on nad praegu mänginud.
20:49
Kasper Elissaar: Igonen nüüd püüdis Transi tsenderduse.
20:50
Kasper Elissaar: Kruglovi tsenderduse järel teenib Infonet nurgalöögi.
20:50
Kasper Elissaar: Löögile keegi sellest ei saanud.
20:52
Kasper Elissaar: Tumasjan leidis tõstega Bulavkini, aga üle meetri suluseisus ja lipp tõuseb.
20:54
Kasper Elissaar: 167 pealtvaatajat Lasnamäel.
20:54
Kasper Elissaar: VäravTrans läheb 67. minutil 3:1 juhtima! 3:1!
20:55
Kasper Elissaar: Plotnikov sai Kruglovi kõrvalt jooksma, andis söödu värava ette, kust Zakarljuka palli võrku pani.
20:56
Kasper Elissaar: HoiatusPavel Dõmov võtab päeva esimese kollase. Tiris Plotnikovi maha. Ohtlikust kohast karistuslöök.
20:56
Külastaja Rallikas kommentaar
Täiesti lõpp mis vennad Narval väravaid löövad ja mängu teevad :D
20:57
Kasper Elissaar: Poljakov lõi üle müüri, aga mitte liiga tugevalt ja Igonen püüdis.
20:58
Kasper Elissaar: Transi mehed nõuavad penaltit Kruglovi käe eest.
20:58
Kasper Elissaar: Oli selge käega mäng. Kohtunik halastas.
20:59
Kasper Elissaar: Golovljov sai Kotenkoga vastamisi, aga vanameister tõrjus jalgadega!
20:59
Kasper Elissaar: Bulavkini kauglöök lendas väravast mööda.
21:00
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil tuleb Bulavkin kohe puhkama ja Nesterovski sisse. Rättel liigub keskele, Nesterovski keskkaitsesse, Kulinitš äärele.
21:04
Kasper Elissaar: Kotenko püüdis Nesterovski pealöögi.
21:10
Kasper Elissaar: Vahetus83. minutil tuleb Voskoboinikov Golovljovi asemel väljakule.