Laupäev, 23. september 2017
15:55
Ivar Lepik: Tervitused Hiiult!
15:56
Ivar Lepik:  Kalju ja Vaprus vastamisi, favoriit selge, aga Vaprusel viimane õlekõrs täna. Tuleb võita, muidu on Esiliigas.
15:57
Ivar Lepik: Koosseisudes suuri üllatusi pole, Maximiliano Ugge vigastatud Kalju poolel. Pärnakad on üsna tugeva üheteistkümne kokku ajanud.
15:57
Kristjan Remmelkoor: Tere ka minu poolt, vahendan sündmusi Sillamäe Kalevi ja Tallinna Flora mängust.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe ja Flora koosseisus samuti üllatusi pole. Floral on põhikeskkaitsjad väljas (Tamm kaartidega, Vihmaann vigastusega), Aloe ja Lukka on neid asendamas.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on eelmise vooruga võrreldes Grigorevski pingile jätnud ja Aleksejevi põhikoosseisu lükanud.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe pani palli mängu!
16:01
Ivar Lepik: Hiiul läks!
16:03
Ivar Lepik:  Esimene moment - Kalju kiirelt kontrasse, aga Liliu lükkab mööda!
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimese kolme minuti jooksul on pall paar korda mõlemas karistusalas käinud. Suhharovi karistuslöögile sai Tšurilkin kastis varba vahele, aga nurk oli terav ja pall veeres mööda.
16:08
Ivar Lepik:  Kalju on alustanud selgelt paremini. Oodatult. Liliul mitu võimalust, Subbotin sai proovida, aga ei ole Vainut seni üle mängida suudetud.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili proovis karistusala kõrvalt trahvilöögiga Orehovit üllatada, kuid lõi üle värava.
16:13
Ivar Lepik: Värav  Liliu ja 1:0!
16:15
Ivar Lepik:  Kirss tõmbab võitlusega mitme mehe tähelepanu, lõpuks paneb Vihmoja valesöödu Liliule, kes ei eksi.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav14. minutil viib Miller Flora 1:0 juhtima! Alliku tsenderdas paremalt äärelt ja Miller lükkas tagumise posti juurest palli sisse.
16:19
Kristjan Remmelkoor: Tšurilkin lõi kontrarünnakul 30 meetrilt peale, Toom püüdis.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Alliku lõikas paremalt äärelt keskele ja lõi kasti tagant peale, Orehov püüdis selle pehme löögi kindlalt.
16:21
Ivar Lepik: Värav  NIKOLAI MAŠITŠEV!
16:22
Ivar Lepik:  Artjom Dmitrijev paneb söödu, Mašitšev pöörab 20 meetri peal üsna ohutus kohas, aga paneb selline palli üle Vainu ja võrku!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Martin selgitas Slaštšjovile, et selliseid vigu, nagu kaitsja just tegi, ei tohi teha.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Aloe lõi kornerist peaga mööda.
16:24
Ivar Lepik: Värav Valikajev lükkab peaga keskele tagasi ja Liliu teeb seisuks juba 3:0!
16:31
Ivar Lepik: Värav 29. minutil 4:0, Deniss Tjapkin realiseerib nurgalöögijärgse olukorra.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Värav32. minutil Sillamäe viigistab! Vnukovi karistuslöögi Toom tõrjus, aga tagasipõrganud palli vajutas Aleksejev võrku.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Aleksejevi löök võttis Kamsist põrke ka.
16:35
Ivar Lepik: Vahetus  34. minutil Henrik Pürg vigastusega ära ja Kermo Pihelgas saab võimaluse.
16:35
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  34. minutil sai esimese kaardi Suhharov, kes libistas sisse Millerile.
16:40
Kristjan Remmelkoor: Toom päästis 39. minutil hea tõrjega Flora! Savin andis söödu karistusalasse, kus Volkov suskas varbaga palli alumise nurga suunas, Toom tõrjus ära.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Kohe pärast Toomi head tõrjet sai järgmisel rünnakul hästi 15 meetrilt löögile Sappinen, kes tulistas napilt mööda.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe teenis kaks järjestikust nurgalööki. Flora oli seejärel ohtlikku kontrarünnakut tegemas, Beglarišvili andis pika palli Sappineni suunas ja Orehov pidi tulema keskväljale palli põlvega puhtaks lööma.
16:47
Ivar Lepik:  Poolaeg Hiiul! Rohkem väravaid ei tulnud, aga 4:0 eduga Kalju läheb pausile ja see mäng on tehtud. Polegi midagi muud.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Aleksejevil oli poolaja viimases olukorras suurepärane võimalus, aga ta ei suutnud 8 meetrilt palli raamide vahele saata. Võrdne avapoolaeg Sillamäel lõppes seisuga 1:1.
17:00
Ivar Lepik:  2. poolaeg Hiiul!
17:00
Ivar Lepik: Värav  16 sekundiga on pall võrgus. 5:0!
17:01
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg Sillamäel algas.
17:01
Ivar Lepik:  Mašitšev autor ja Liliu söötja. Meetrilt lükkas peaga võrku. Lihtne mäng see jalgpall.
17:03
Külastaja Asd kommentaar
Fantasy suurimad punktitoojad viimastes voorudes suht saamatud ikka.
17:11
Ivar Lepik: Vahetus 56. Mašitšev kahe värava pealt pingile ja Carlos saab võimaluse.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Savin pääses palliga kasti ja üritas leida värava alt Volkovit, aga Lukka sai jala vahele.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus58. minutil sai Kovtunovitš kollase, kuna tegi vea Allikule, ja peab järgmise mängu Vaprusega vahele jätma.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin lõi palliga nurgalipu paigast ära, abikohtunik sättis selle uuesti paika.
17:18
Ivar Lepik:  548 pealtvaatajat Hiiul.
17:19
Ivar Lepik: Vahetus  65. Oskar Lepik sisse ja Enrico Veensalu välja. Pärnu esimene vahetus.
17:20
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen on teisel poolajal vist juba neljandat korda suluseisus. Senise mängu jooksul on paremaid võimalusi tekitanud Sillamäe.
17:21
Ivar Lepik: Vahetus  66. Kalju viimane vahetus, Trevor Elhi sisse ja Andrei Sidorenkov välja.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  68. minutil tegi Alliku paremal äärel hea eeltöö ja söötis Sappinenile, kelle pehmeks jäänud löögi Orehov altnurgast püüdis.
17:24
Külastaja tra kommentaar
flora võiks vahetusi teha
17:25
Kristjan Remmelkoor:  69. minutil teeb Flora mängu esimese vahetuse: Miller välja, Gussev sisse.
17:25
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Sillamäel 164.
17:26
Kristjan Remmelkoor: Värav  70. minutil kohe vahetus ennast õigustab! Gussevi löögi Orehov tõrjus, aga tagasipõrganud palli lõi Alliku võrku ja Flora juhib 2:1.
17:32
Ivar Lepik: Vahetus  78., Uku Kõrre välja ja Rocco Mõtt sekkub.
17:35
Ivar Lepik:  Kalju ei ole nüüd tükk aega juurde löönud. Pigem Pärnu üritamas.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Sillamäe esimene vahetus: Jepifanov välja, Grigorevski sisse.
17:38
Ivar Lepik: Vahetus  Pärnu teeb ka vahetuse veel ära, Dmitri Kutsarev sisse ja Rasmus Peetson puhkama. 84. minut.
17:39
Külastaja Mees Vestiga kommentaar
Alliku võiks juuksurisse lõpuks minna!
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjov tsenderdas, Savin jätkas ja Aleksejev kukkus võitluses Kamsiga, kuid penaltit ei saanud.
17:40
Ivar Lepik: Värav  86. minut ja Liliu lööb kübaratriki ära!
17:40
Külastaja Y kommentaar
Floral nii lihtaad möngud jäänud. Nii et tiitel nende see aasta
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Sillamäe teine vahetus: Kovtunovitš välja, Laks sisse.
17:41
Ivar Lepik:  Trevor Elhile sööt.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Flora teine vahetus: Beglarišvili välja, Lepik sisse.
17:42
Ivar Lepik:  Mööl lööb karistusala joonelt posti!
17:44
Külastaja Sandaal kommentaar
Floral edu 6 punkti ja viimane mäng Levadiaga Tammeka vastu on Flora ennegi komistanud, trans võib üllatada, sel juhul leks viimane mäng tiitli peale
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel hakkasid käima 3 lisaminutit.
17:46
flora ei komista
17:47
Ivar Lepik: Hoiatus  Hoiatus90+1. ja 90+2. võtavad Robert Kirss ja Igor Subbotin kollased. Meelega?
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Sillamäe 1, Flora 2. Mäng oli võrdne, aga Flora oli otsustavates momentides tõhusam.