Laupäev, 30. september 2017
15:52
Rasmus Voolaid: Tervitused! Septembri viimane päev on Premium liigas tihe - mina olen koha peal Kadriorus ja Narvas toimuvat kajastab Kasper.
15:52
Rasmus Voolaid: Levadia tantsutüdrukute mängueelne kava on juba peal, enam pole kaugel ka meeskonde platsile tulek.
15:56
Rasmus Voolaid: Levadia peatreeneri Igor Prinsi sõnadekohaselt võis täna tagasi oodata Joao Morellit, keda me siiski ei näe. Jätkuvalt on pingil Jevgeni Kobzar. Enamasti paremal äärel mänginud Tarmo Kink on seega taas number kümne peal, äärtel Roosnupp ja Marin.
15:57
Rasmus Voolaid: Infoneti algkoosseisus midagi üllatavat pole, mängukeelu ära kandnud Jevgeni Harin on väljakul ja Eduard Golovljov pingil.
15:59
Rasmus Voolaid: Levadial on pingile jätnud ka Artjom Artjunini ehk vasakkaitses alustab viimasel ajal korraliku mängu näidanud Gando.
15:59
Rasmus Voolaid: Kadriorus läks!
16:01
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Narvas pall mängus!
16:02
Rasmus Voolaid: Dudarev pani päris korraliku pommlöögi, aga lühikeste juustega Igonen suutis selle probleemideta tõrjuda.
16:03
Rasmus Voolaid: Krznaric kaugelt küllalt nõrk löök, aga Igonen tõrjub nii õnnetult, et läheb nurgalöögiks.
16:03
Rasmus Voolaid: Indrek Petersoo samal ajal teadustas, et ühele autole on staadioni ees parklas kogemata sisse sõidetud. Pahandus.
16:07
Rasmus Voolaid: Mutso sai Krznarici nurgalöögi järel tagapostist proovida, aga Igonen tõrjub jalgadega uueks korneriks. Levadia surve on peal!
16:07
Kasper Elissaar: Kui veidi Narva ja Paide koosseisudest rääkida, siis Transi poolelt on Jakovlev pingile jäänud ja Brõlin põhis. Paide poolelt on eelmises mängus poolajal välja võetud Martin Kase tänasest mängust eemale jäänud ehk Kaldma alustas Novopašini kõrval keskkaitses ja poolkaitses on Rande. Muu läks nii, nagu ennustasime.
16:08
Kasper Elissaar: Paide poolelt on Vainumäe ka esmakordselt sel kuul Paide koosseisus. On oma vigastuspausi lõpetanud.
16:09
Kasper Elissaar: Trans teenib mängu esimese nurgalöögi. Karofeld lükkas tsenderduse üle lati.
16:09
Kasper Elissaar: Tamberg jäi tsenderduse järel maha lebama. Hoiab näost kinni.
16:10
Rasmus Voolaid: Rättel pani jõuliselt Marini põrandale, aga Tohver lubas edasi mängida. Infoneti esimene rünnak ja nurgalöök.
16:10
Kasper Elissaar: Jooksis Mägiga kokku ja ei saanud aru, kas lihtsalt kukkus halvasti või sai Mägilt käega hoobi. Saab igatahes veidi jääd pea peale ja läheb edasi.
16:10
Kasper Elissaar: Iyede mängis käega. 11. minutil Transile 25 meetri pealt hea karistuslöök.
16:11
Kasper Elissaar: Poljakov lõi mööda!
16:11
Kasper Elissaar: Enne karistuslööki pudistas Karofeld ka palli värava ees maja ja Kaldma klaaris joonelt!
16:12
Kasper Elissaar: Tambergil on silma alt päris sinine - tundub, et sai Mägilt korraliku vopsu ikkagi.
16:13
Rasmus Voolaid: Hundi käsi käis Avilovi näo juures. Infoneti kapten on murul pikali ja arstid väljakul.
16:14
Rasmus Voolaid: Samal ajal vahetab Roosnupp jalanõud ära ja midagi sätiti ka Tabil.
16:14
Külastaja asd kommentaar
Kas Rogic serblasena ka vene keelt oskab või ...
16:14
Rasmus Voolaid: Ei oska.
16:15
Rasmus Voolaid: Dudarev mängis lohakalt ja Harin pääses seetõttu tsenderdama, aga Prosa küllaltki ohtlik pealöök lendas üle.
16:15
Rasmus Voolaid: Tagasi platsil on nüüd ka Avilov ja tema puudumisel keskkaitses mänginud Dõmov saab tõusta ettepoole.
16:17
Kasper Elissaar: Zakarljuka sai 17. minutil kasti tagant löögile, aga mööda. Paide ise ehitas selle olukorra. Sinilaid kaotas rumalalt palli.
16:17
Rasmus Voolaid: Nüüd saab ravi Krznaric, vist on midagi vasaku sääre või hüppeliigesega.
16:18
Rasmus Voolaid: Andrejev on juba igaks juhuks sooja tegemas.
16:19
Rasmus Voolaid: Krznaricit ikka ravitakse ja Prins käis uurimas, et kui tõsine on. Praegu ta veel Andrejevile mingit signaali ei andnud.
16:20
Rasmus Voolaid: Levadia mängib praegu siis sisuliselt number kümneta, sest Roosnupp on Mutsoga langenud alla ja Kink liikunud äärele.
16:21
Rasmus Voolaid: Andrejev tuleb ära, kas tehakse vahetus? Keti võttis ründaja juba kaelast ära.
16:21
Kasper Elissaar: Paide lükkab taga söötu, aga Trans tuleb väga heade kontrarünnakutega. Nüüd teenib Paide 25 pealt trahvilöögi.
16:22
Rasmus Voolaid: Siiski sai Krznaric putsa tagasi jalga ja lonkab tagasi platsile!
16:22
Kasper Elissaar: Lilander lõi madalalt otse müüri. Kehv löök!
16:22
Rasmus Voolaid: Siiski-siiski hakkas Andrejev ka riietuma, pikka pidu Krznaricil ikkagi pole.
16:23
Rasmus Voolaid: Kui Levadia vahepeal kümnekesi platsil oli, siis sai Infonet kerge surve peale, aga kõik löögiüritused on olnud ebatäpsed.
16:23
Rasmus Voolaid: Värav ALBERT PROSA MÄNGIB NESTEROVIGA KOKKU JA LÜKKAB PALLI LEPMETSAST MÖÖDA!
16:24
Kasper Elissaar: Lilanderi järjekordsest karistuslöögist maandus tsenderdus Kotenko süles.
16:25
Rasmus Voolaid: Rimo Hunt võeti kastis maha, aga Kristo Tohver raputab pead.
16:26
Kasper Elissaar: Frolov pani Tambergi pettega istukile, aga tsenderdus lendas üle kõikide meeste peade.
16:27
Külastaja Hyrax kommentaar
"Prosa suurtes mängudes ei löö" kriitika on asja ette läinud. Prosa on hakanud lööma
16:30
Kasper Elissaar: Iyede murdis vasakult äärelt Tšerezovi eksimuse järel kasti, aga taas jäi tsenderdus liiga kõrgeks.
16:30
Rasmus Voolaid: Roosnupp-Hunt-Marin-Hunt kombinatsioon töötas päris osavalt, aga lõpuks veeres Levadia kapteni löök tagapostist ikkagi selgelt mööda.
16:30
Rasmus Voolaid: Igor Prins on küljejoone ääres kuri ja Levadia mehed on end liigutama hakanud.
16:32
Kasper Elissaar: Narvas käib tempokas andmine - mõlemad saavad palliga mängida, aga viimasel kolmandikul jääb täpsusest puudu.
16:36
Rasmus Voolaid: Marin riputas palli karistusalasse ja välja tulnud Igonen paneb rusikatega õnnetult Hundile kuklasse. Tohver laseb mängul jätkuda ja Hunt ajas ennast ka peagi püsti.
16:37
Rasmus Voolaid: Värav KAS TABI OMAVÄRAV? INFONETILE IGAL JUHUL TEINE!
16:38
Rasmus Voolaid: 38. minutil tuli igatahes nurgalöök kasti, keegi pikendas ja minu arust lendas see lõpuks Tabi peast võrku.
16:38
Kasper Elissaar: Ferapontov kukkus tõuke peale kastis, aga viga ei järgnenud. Kohe vastu tulnud kontrarünnakus püüdis Kotenko Iyede löögi.
16:38
Külastaja mc kommentaar
Levadia jaoks on tiitel läinud
16:38
Rasmus Voolaid: Võis olla Kulinitš see mees, kes veel enne Tabit pea vahele sai.
16:39
Rasmus Voolaid: Kas Levadiat segavad närvid ja ei saada võidukohustusega hakkama?
16:39
Kasper Elissaar: Karofeld mängis väljastpool kasti käega! Transile karistuslöök. Karofeld kaarti ei saanud.
16:39
Külastaja Juss kommentaar
Kindlasti Tabi oma värav.
16:40
Kasper Elissaar: Transi karistuslöök ei olnud ohtlik.
16:41
Rasmus Voolaid: Levadia ei suuda end enam üldse koguda ja Infonet tunneb end platsil päris mugavalt.
16:42
Kasper Elissaar: Iyede leidis kastis hea sööduga Valge, kes ei saanud palli korralikult omaks ja ei jõudnud löögile.
16:42
Kasper Elissaar:  Hoiatus43. minutil rikub Frolov Ferapontovi vastu rünnakul olles määruseid ja saab kaardi.
16:44
Rasmus Voolaid: Hunt mängis Gandole kandikul hiilgava võimaluse ette, aga Igonen suudab piisavalt segada ja pall lendab veel üle küljejoone.
16:44
Rasmus Voolaid: 45 minutit on Kadriorus täis ja kaks üleminutit.
16:45
Rasmus Voolaid: Värav 45+1. JA RIMO HUNT LÜKKAB ÜHE TAGASI!
16:45
Rasmus Voolaid: Krznarici nurgalöök lendas kõigist kaugelt üle, aga Mutso suudab selle päästa. Mutso ise tsenderdab kasti ja Hunt lükkab värava eest ära.
16:46
Rasmus Voolaid: Levadia muidugi ei viigistanud ja lõi alles esimese tagasi. Korralik mägi on neil veel ronida.
16:46
Rasmus Voolaid: Ja Kadriorus poolaeg.
16:46
Kasper Elissaar: Narvas on avapoolaeg lõppenud 0:0 viigiga. Mõlemal oli võimalusi, aga tegevus viimasel kolmandikul jäi soovida. Võrdne ja tempokas mäng.
16:59
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Narvas! Vahetusi tundub, et ei olnud.
17:00
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on taas platsil ja Rimo Hunt pani palli mängu.
17:01
Rasmus Voolaid: Hoiatus 46. minutil tuli kohe esimene kaart, mille sai Albert Prosa liigse suupruukimise eest.
17:01
Rasmus Voolaid: Pavel Marin pääses üks-ühele, aga Matvei Igonen tõrjus!
17:02
Rasmus Voolaid: Gando vahetas kiirelt särgi ära, mis ilmselt oli katki läinud.
17:02
Kasper Elissaar: Iyede oli palliga kastis, aga mänguvahend veeres parema post kõrvalt mööda.
17:02
Rasmus Voolaid: Gandol kohe supervõimalus, kui tagapostist Tarmo Kingi tsenderduse mööda lükkas.
17:02
Rasmus Voolaid: Kaks ja pool minutit on mängitud ja oi kui palju on juhtunud. Igor Prins plaksutab ja ergutab omasid.
17:04
Kasper Elissaar: Hoiatus50. minutil tõmbas Tšerezov kasti vasaku serva ees Paide mehe maha ja sai hoiatada. Karistuslöögist tulnud tsenderdusest lendas pall üle meestesumma.
17:05
Rasmus Voolaid: KULINITŠ PÄÄSTAB INFONETI!
17:06
Kasper Elissaar: Kotenko haaras üks-üks olukorras Iyede nina alt palli!
17:06
Rasmus Voolaid: Rimo Hunt mängis juba Igonenist mööda, aga Kulinitš suudab siiski palli minema libistada.
17:07
Rasmus Voolaid: Sergei Tumasjani raviti nüüd minutikese jagu ja mees läheb platsi kõrvale.
17:08
Rasmus Voolaid: Hunt raiskas taas supervõimaluse ja lõi mööda. Levadia surve on meeletu.
17:09
Kasper Elissaar: Novopašin ja Mägi ehitasid kahe peale korraliku käki kokku, aga Brõlini löök maandus Karofeldi süles.
17:10
Kasper Elissaar: VäravRandin Rande viib kohe vasturünnakul 56. minutil Paide juhtima! Iyede mängis Valgega seina, pani vasakuga söödu värava ette ja Rande lükkas kindlalt sisse. 1:0!
17:11
Rasmus Voolaid: Hoiatus 56. minutil sikutas Dõmov Krznaricit käest ja võttis kiirrünnaku maha.
17:11
Rasmus Voolaid: Roman Nesterovski tuleb varsti platsile ja tundub, et ära võetakse Infoneti kapten Vladimir Avilov.
17:12
Rasmus Voolaid: Vahetus Ja nii ongi. Kaptenipael läks 58. minutil Sergei Tumasjani käele ja Nesterovski vahetab Avilovi välja.
17:14
Rasmus Voolaid: Gando puges Volodini ja Nesterovi vahelt läbi ja teenis karistusala küljejoonelt karistuslöögi.
17:15
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Mihhailov puhkama ja Jakovlev sisse Transi poolelt.
17:17
Kasper Elissaar: Iyede sai löögile, aga mööda. 19-aastane nigeerlane on täna väga terav olnud.
17:17
Rasmus Voolaid: Kruglovi teravat nurgalööki oli Podholjuzin napilt oma võrku saatmas, aga lõi ikkagi üle värava.
17:18
Rasmus Voolaid: Vahetus64. Platsile tuleb Aleksander Tumasjan, kelle särgile on alles jäänud ainult Tum____ A. Ära võetakse Pavel Dõmov.
17:19
Kasper Elissaar: Iyede kukkus kastis ja Paide nõudis penaltit, aga seda ei tulnud.
17:19
Kasper Elissaar: Zakarljuka sai geniaalse läbisöödu liini taha, aga Karofeld tõrjus!
17:20
Rasmus Voolaid: Marin proovis vahelduseks Igoneni testida, aga seni väga hea mängu teinud väravavaht võttis ka selle löögi ära.
17:21
Kasper Elissaar: Brõlin tegi Mägile ära, aga seitsme meetri pealt läks löök tagumise posti kõrvalt mööda!
17:22
Kasper Elissaar: Vahetus68. minutil Paide värava löönud Rande puhkama ja Piht väljakule.
17:23
Kasper Elissaar: Brõlin mängis nüüd Jakovlevi kasti keskele löögile, aga pall lendas selgelt üle värava. Raiskamine!
17:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 69. puhkama tuleb Kink, platsile Kobzar.
17:24
Rasmus Voolaid: MATVEI IGONEN!
17:24
Rasmus Voolaid: Õnnega pooleks jõudis pall Hundile, kes läks Igoneniga üks-ühele, aga Infoneti fännid saavad taas Igoneni nime laulda.
17:25
Rasmus Voolaid: Infoneti viimane vahetus ehk Vladimir Voskoboinikov on end valmis panemas.
17:25
Kasper Elissaar: Trans on päris korraliku surve peale saanud.
17:26
Kasper Elissaar: Vahetus73. minutil Sinilaid ära ja Jasper väljakule.
17:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus 72. Podholjuzin võttis Tumasjani maha.
17:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Infoneti viimane vahetus: Vosko tuleb 77. minutil platsile Sergei Tumasjani asemele. Infoneti uueks (täna juba kolmandaks) kapteniks sai Kruglov.
17:31
Kasper Elissaar: Piht sai löögile, aga lõi mööda väravast Kotenkoga vastamisi saades!
17:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Levadia vahetab Andrejevi Roosnupu asemele. Aeg hakkab tasapisi Levadia jaoks otsa saama.
17:34
Rasmus Voolaid: Nesterov sai iluväravat proovida, aga selgelt üle.
17:35
Rasmus Voolaid: Igonen säras taas!
17:36
Kasper Elissaar: Kotenkolt supertõrje! Valge sai kasti tagant löögile, aga Transi väravavaht tõi nurgast ära!
17:36
Kasper Elissaar: Kotenko jälle! Väravavaht oli väravast väljas ja võttis kaks lööki järjest ära. Kolmanda blokeerisid kaitsjad. Paide ei saanud kuidagi palli väravasse!
17:37
Rasmus Voolaid: Vahetus 83. minutil läheb Levadia all in - Dudarev ära ja vanameister Ingemar Teever platsile.
17:38
Rasmus Voolaid: Tabi sai löögile, aga kas ta lõi vastu oma meest või Infoneti oma? Tundus, et võis isegi Teever sellele teele ette jääda.
17:38
Kasper Elissaar: Paide sai kolm-kaks rünnakule, Jasper sai kasti söödu, hakkas löögile minema, aga Ovsjannikov libistas palli nurgalöögiks.
17:42
Kasper Elissaar: HoiatusBrõlin sai kollase 88. minutil.
17:42
Rasmus Voolaid: Värav 88. MINUT JA KASPAR MUTSO!
17:43
Rasmus Voolaid: Karistusalast väljast siseküljega tagumise posti põrkest, aga ühte oleks veel vaja!
17:43
Kasper Elissaar: Hoiatus90. minutil sai Valge hoiatada ründetsoonis rikutud määruste eest.
17:44
Rasmus Voolaid: Värav KES MUU?!?!?! INGEMAR TEEVER!
17:44
Kasper Elissaar: Plotnikov ja Karofeld põrkavad kokku omadega. Arstid väljakule.
17:44
Rasmus Voolaid: VAHETUSEST SEKKUNUD VANAMEISTER LÕI 89. MINUTIL LEVADIALE ÜLIÜLIÜLITÄHTSA  VÄRAVA!
17:45
Rasmus Voolaid: Vist oli Hunt Teeveri pealöögile söötjaks.
17:46
Kasper Elissaar: Narvas anti kolm üleminutit. Trans otsib viigiväravat terve meeskonnaga.
17:46
Rasmus Voolaid: Viis lisaminutit.
17:47
Kasper Elissaar: HoiatusOvsjannikov lendas väravat noolides kolmandal üleminutil jalaga kõhtu Paide mehele.
17:48
Kasper Elissaar: VahetusNeljandal üleminutil tuleb Valge puhkama ja Vainumäe lõpetab oma vigastuspausi.
17:49
Kasper Elissaar: LÄBI! Paide võtab võõrsil 1:0 võidu Narva Transi üle. Sellega tõusti hoobilt kuuendaks. Vähemalt korraks. Mäng oli põnev, võrdne. Võimalusi oli mõlemal poolel. Võidu tõi järvamaalastele lõpuks Randin Rande värav.