Laupäev, 30. september 2017
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Pärnu Vaprus ja Sillamäe Kalev panevad peagi Premium liiga 32. voorule punkti.
19:01
Kristjan Remmelkoor: Eelmise mänguga võrreldes on Vapruse algkoosseisus kolm muudatust: sealt puuduvad Vainu, Veensalu ja Saarts; nende asemel on Kallaste, Lepik ja Tiismaa.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel on mängukeelu all Kovtunovitš, pingile on jäetud Orehov ja koosseisust puudub täna Jepifanov.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Starodubtsev, Fedotov ja Laks on aga põhikoosseisus.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Volkov proovis kaugelt, Kallaste tõrjus altnurgast.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on hästi alustanud ja kiirelt mitu nurgalööki teeninud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  VäravSillamäe teenis karistusala vahetust lähedusest karistuslöögi ja Vnukov keerutas selle 7. minutil üle müüri ristnurka! Sillamäe juhib.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Fedotovi löök võttis rikošeti ja pall põrkas Savini ette, kes lõi mõnelt meetrilt pallist mööda!
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Värav15. minutil lõi Villota omavärava! Suhharov andis paremalt äärelt madala tsenderduse ja keskkaitsja libistas palli oma väravasse.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste pillas Suhharovi nurgalöögi, aga keegi järgnenud segaduses kastist löögile ei saanud.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPeetson pani Ivanjušinile jala ette ja sai 22. minutil kohtumise esimese kaardi. Järgmise mängu Flora vastu peab Peetson vahele jätma.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Villota jäi natukeseks murule istuma, aga saab mängu jätkata.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe domineerib täielikult, Vaprus klaaris peaga nurgalöögi.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav37. minutil kõmmutas Vnukov kauglöögi posti ja Volkov saatis tagasipõrganud palli alla nurka! Sillamäe juhib 3:0.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav39. minutil läks Sillamäe 4:0 ette! Savin lõi Vnukovi ja Volkovi söötude järel palli tühja väravasse.
19:42
Külastaja Hull kommentaar
Pärnul jälle juubel - 130 väravat.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes seisuga 0:4.
20:02
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
20:04
Kristjan Remmelkoor:  VäravKanter lõi 48. minutil ühe tagasi!
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Sai pika söödu Sillamäe kaitseliini taha ja lükkas palli kindlalt alla nurka.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Pärnus 82.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Villota on kolmandat korda pikali maas ja saab arstiabi.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Volkov võttis osavalt kõrge palli maha ja puges mööda otsajoont vastastest läbi, tema värava ette pandud terav pall löödi aga puhtaks.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Savin üritas 15 meetrilt palli üle Kallaste tõsta. Üle Kallaste tõstiski, aga samuti üle värava.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil teeb Vaprus esimese vahetuse: vigastatud Villota välja, Kutsarev sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil lööb Savin oma teise värava ja Sillamäe juhib 5:1!
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovi söödu järel pääsesid Volkov ja Savin kahekesi Vapruse kaitsest läbi. Volkov lükkas palli kõrvale Savinile, kes lükkas selle oma korda tühja väravasse.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Sillamäe esimene vahetus: Aleksejev välja, Šepelev sisse.
Vahetus 74. minutil Vapruse teine vahetus: Tutk välja, Mõtt sisse.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Šepelevi jaoks on tegemist esimeste minutitega Premium liigas.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Värav79. minutil lööb Volkov Sillamäele 6:1!
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Võttis Vnukovi pika söödu rinnaga maha ja lõi alla nurka.
20:36
Kristjan Remmelkoor: Värav  80. minutil lööb Tiismaa seisuks 2:6!
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Jooksis palliga kasti ja lõi madala löögi võrku.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav81. minutil vormistab Volkov kübaratriki ja Sillamäe juhib 7:2! Volkovilt ilus soolorünnak, triblas kahe libistava Vapruse kaitsja vahelt läbi ja lükkas palli lähedalt väravasse.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Sillamäe teine vahetus: Laks välja, Šišov sisse.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Sarnaselt Šepeleviga teeb ka Šišov täna oma Premium liiga debüüdi.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Tiismaa pääses Starodubtseviga silmitsi, aga lõi väravavahile pihta!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Vapruse viimane vahetus: Vihmoja välja, Hallmere sisse.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Ainus lisaminut sai läbi ja kohtumine lõppes Sillamäe 7:2 võiduga. Head õhtu jätku!