Laupäev, 20. aprill 2013
16:45
Mart Treial: Tere õhtupoolikut, head jalgpallisõbrad! Meistriliiga jätkub juba veerandtunni pärast, kui Sportland Arenale jooksevad Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju!
16:46
Mart Treial: Tänavu esimest korda pärismurule sammuvad FC Kuressaare ja FC Flora ning Narvas on vastamisi kohalik Trans ja Paide Linnameeskond.
16:46
Mart Treial:  Nagu uudisest lugeda võib, siis on meil paraku reporter vaid Sportland Arenal. Teisi sündmuseid piilume EJL-i kodulehelt.
16:47
Mart Treial: Igal juhul, Tallinnas on ilm päikeseline, ent puhub vali tuul. Plats, nagu ikka, on hea. Publikut oli mõni minut tagasi 60 ringis, kelle seas kaks Kalevi ja kümmekond Kalju fänni.
16:50
Külastaja kris kommentaar
hei, kas interneti ülekannet mingist mängust ka on või veel mitte?
16:50
Mart Treial: Nüüd on uudist uuendades võimalik leida kõik algkoosseisud.
16:50
Mart Treial: Internetiülekandeid pole minu teada siiani käima lükatud.
16:51
Mart Treial: Võib vist öelda, et üllatusi üheski algrivistuses pole.
16:51
Külastaja x kommentaar
jep, karikast ka polnud ülekannet
16:52
Floral protokolli järgi kolm ründajat, üks neist vist paremale äärele pandud?
16:53
Mart Treial: Küllap vist, paraku kinnitust ei oska leida, kuna reporter saarel puudub.
16:54
Külastaja .. kommentaar
mitte norimise pärast, aga 13 minti enne mängu algust pole mingit mõtet publikunumbrit vahendada, pigem ikka umbes siis kui 5-10 minti on mängitud
16:54
Mart Treial: Tuleb ka täiendav info mängu käigus.
16:59
Külastaja Sander kommentaar
Tere! Oskate öelda, miks Mööli koosseisus pole?
16:59
Mart Treial: Kuniks mängud algavad, viskan mõned huvitavad faktid: Kalju poolkaitsja Hidetoshi Wakui on löönud tänavu meistriliigas rohkem väravaid kui terve Kalevi meeskond kokku.
17:00
Mart Treial: Kalev on meistriliigas kõige suuremate distsipliiniprobleemidega meeskond, olles teeninud kõige rohkem nii punaseid (0,4 mängu kohta) kui ka kollaseid (3,6) kaarte. Kalju vastavad näitajad on 0,17 ja 1,83.
17:00
Külastaja hello kommentaar
Neemelo - Vosko what a duo lol... they will compete to see who misses the most chances Lol
17:01
Mart Treial: Sportland Arenal on pall mängus! Ja ilmselt ka mujal.
17:02
Mart Treial: Kalju kapten nagu ikka Alo Bärengrub, Kalevi oma Yasar Koca.
17:03
Mart Treial:  Mööli kohta kahjuks infot pole, ent mängukeeldu ta ei kanna.
17:04
Mart Treial: Värav Paide Linnameeskond on kohe kohtumise alguses juhtima asunud.
17:05
Mart Treial: Väravaautori edastan nii pea, kui EJL selle avaldab.
17:05
Mart Treial: Autorik 3. minutil Tiit Tikenberg.
17:06
Külastaja Misasja kommentaar
Noh toodi ju suur talent Kaljusse, miks Kimbaloua siis ei mängi algkooseisus?
17:07
Mart Treial: Mäng Sportland Arenal on alanud rahulikus tempos. Esimese pealelöögi sai kirja Tallinna Kalev, ent nende ründaja pealöök 10 meetrilt läks väravast selgelt mööda.
17:07
Külastaja hmm kommentaar
Ka Tikerberi endiselt Kuressaare rivistusest puudu. On infot, et mis mehel viga?
17:08
Külastaja lohh kommentaar
Kimbaloua ütles Norwich cityle ära et Kalju pingil istuda
17:09
Mart Treial: Tikenbergile oli see hooaja teiseks tabamuseks.
17:11
Mart Treial: Värav Vladimir Voskoboinikov viib Nõmme Kalju 1:0 juhtima!
17:12
Mart Treial: Vanameister Sergei Terehhovi vasakult äärelt antud tsenderdus leidis karistusalast Vosko jala ning pikakasvuline ründaja ei eksinud.
17:13
Mart Treial: Vosko värav oli ühtlasi Kalju esimene ohtlik rünnak ja esimene pealelöök.
17:14
Mart Treial: Neemelo oli lähedal eduseisu duubeldamisele, ent äärekohtunik fikseeris viimasel hetkel suluseisu.
17:17
Mart Treial: Hoiatus Risto Kägo (Kalev) niitis keskväljal Eino Puri. Ühtlasi tähendab tänane kaart, et Kägo jätab Kalevi järgmise kohtumise Sillamäega vahele.
17:17
Mart Treial:  Järgnenud karistuslöögi põrutas aga Andres Koogas üle.
17:18
Mart Treial:  Poolohtlik pealelöök Ats Sillastelt, ent pisut mööda.
17:20
Mart Treial: Seekord pääses Kalevi leerist löögile nr 19 Šišic. Kalju väravavaht Vitali Teleš on oma kaitsjate peale pahane, et nõnda lihtsalt vastaseid löögile lastakse.
17:20
Mart Treial: Värav 13. minutil on Karl Palatu viinud FC Flora juhtima.
17:20
Koogas pole viimasel ajal neid karistuslööke enam raamidesse saanud eriti, kuigi eelmine aasta lõi vist isegi kaks korda ristnurka sisse
17:22
Mart Treial: Neemelo tabas peaga posti!
17:24
Mart Treial: Taas tabas Kalju posti, sedapuhku Terehhov, jalaga ja trahvikasti nurgast.
17:24
Mart Treial: Vahetult enne kaht postilööki raporteeris meie reporter, et mänguohjad on Kalevi käes, kuid Kalju nõelas valusalt.
17:25
Mart Treial: Pikk pall leidis eest Neemelo, kes pääses ka löögile, ent Daniil Savitski Kalevi väravas oli valvel.
17:26
Mart Treial: Kuressaares ja Narvas juhivad endiselt külalismeeskonnad 1:0.
17:28
Mart Treial:  Tarmo Neemelo oli lähedal omaväravale. Ründaja klaaris vasakult antud nurgalöögi napilt posti kõrvalt mööda uueks korneriks.
17:29
Mart Treial: Uus nurgalöök Kalju väravale ohtu ei kujutanud.
17:29
Külastaja juks kommentaar
kas on infot, kuidas flora kure mäng kulgeb, kas flora surub?
17:30
Mart Treial: Ragisemine jätkub. Seni ainsa värava autor Vladimir Voskoboinikov virutas trahvikasti joonelt pommlöögi Kalevi väravalatti.
17:30
Mart Treial: Paraku ei õnnestunud meil kedagi Kuressaarde täna lähetada.
17:31
Külastaja mait kommentaar
prins eelistab isegi 38-aastane sergei terehhovi välismaalastele nüüd? äkki ta varsti tahab ise wakui asemel väljakule joosta?
17:32
Mart Treial: Paistab, et Kalevil on kõvasti õnne olnud. Kalju on viimase kümne minuti jooksul tabanud kaks korda posti ja korra latti.
17:35
Mart Treial: Üldiselt on initsiatiiv Kalju käes. Keskvälja võitlust on Tallinnas vähe. Ka Kalev toob võimalusel palli kiiresti üle ohtlikkusse tsooni.
17:35
Mart Treial: Värav  Sander Post on 30. minutil Flora eduseisu duubeldanud.
17:36
Külastaja Kalju kommentaar
Mait, Prins ei ole praegu treener, tal karistus peal pigem on see Getulio valik.
17:37
Mart Treial: Kollaseid kaarte Kuressaares ega Narvas seni nähtud pole.
17:39
Mart Treial: Hoiatus Daniel Evuy (Kalev), põhjuseks demonstratiivne leppimatus kohtuniku otsusega.
17:39
algkooseisu juures arvatavasti on Prinsil oma sõna öelda, kui just varem kommenteerinud Kaljul siseinfot ei ole. Nii või teisiti, Terehhov sinna halb valik ei ole ju, eriti arvestades et juba väravasöödu andis
17:41
Külastaja Asd kommentaar
Väga hea, kui Paide suudaks esineliku sabast kinni hoida tabelis. Selleks oleks vaja täna kindlasti võita.
17:42
Mart Treial: Aladin Šišic pääses penaltipunktilt löögile, ent sooritus läks kõrge kaarega üle Teleši valvatava värava.
17:42
Külastaja tere kommentaar
kes juhib premium liigas?
17:43
Mart Treial: Jooksvas tabelis FC Levadia, ent Flora ja Kalju on hetkeseisul tõusmas samade punktide peale.
17:44
Külastaja 420 kommentaar
Mis jama see et on, et käimas aprilli eelviimane nädal(mängude poolest) ning ikka pole internetipõhist ülekannet?Järgmine nädal on siis esimest korda kui mängud hajutatud?Ehk siis näeb... Muidu TV3play pidi seda interaktiivset otseülekannet näitama? Ja head kanepipäeva kõigile!
17:44
Külastaja mar kommentaar
Kuidas Mihhail Lavrentjev seal?
17:46
Mart Treial: Hoiatus Tarmo Neemelo (Kalju)
17:47
Mart Treial: Kalju oli lähedal õnnelikule väravale, kui nende tsenderdusena mõeldud löök läks hoopis otse väravale, kuid Daniel Evuy klaaris väravajoonelt olukorra. Daniil Savitski oli olukorrast väljas, tõenäoliselt päikese tõttu.
17:49
Mart Treial: Hoiatus Karl Palatu (Flora) on 42. minutil teeninud hoiatuse.
17:50
Mart Treial:  Poolaeg!
17:51
Mart Treial: Kalevi ja Kalju vahelise esimese poolaja kokkuvõtteks võib öelda, et külalismeeskond omas initsiatiivi, kuid oli hädas realiseerimisega. Poolaja teine pool oli pisut rahulikum ja võimalustevaesem.
17:52
Külastaja küllap vist kommentaar
Kalju leegionärid pole ehkerilised ekstreemifännid ja kunstmurul piirduvad minimaalsete mänguminutitega, loodetavasti hiljem nende osa suureneb
17:53
Mart Treial: Hoiatus Ilja Šesterkov (Trans) on 26. minutil teeninud kollase kaardi, kuid info viibis.
17:54
Mart Treial: Kuressaares mindi vaheajale Flora 2:0 eduseisul ning Narvas juhib Tiit Tikenbergi varajasest väravast Paide.
17:54
Nkn Kalju uued täiendused hoitakse muru jaoks ja 2. või enamaks Euromänguks, Trans panustas taas oma kaotusele?
17:57
Külastaja wunts kommentaar
nõmme leegionäärid saavad mängida ainult temperatuurivahemikus 20,5-23,2 C ja vaid murul, mida on niidetud vasakult paremale
17:59
tea kas nüüd igas mängus mõtet Narva teemal spekuleerida. Kui see tulemus nii palju nende teha oleks, siis võidu pealt teenib selles mängus palju rohkem
18:00
Külastaja Jass kommentaar
Lugupeetud Wunts saab asjale pihta!
18:02
Mart Treial: Statistikast veel nii palju, et Vosko avas tänase tabamusega siis liigaväravate arve Nõmme Kalju särgis.
18:02
Mart Treial: Hoo sai mees sisse nädala keskel, kui karikamängus II liigas pallivale Türi Ganvixile kolm lõi.
18:03
Mart Treial: Läks! Sportland Arenal pandi pall mängu.
18:04
Mart Treial: Vahetus Palatu välja, Mütt sisse (Flora). Huvitav, kas vigastus?
18:05
Külastaja 024 kommentaar
Narva ebaedu teeb head meelt.
18:05
Mart Treial: Mujal senistel andmetel vahetusi pole tehtud.
18:06
Kus on Andrejs Pereplotkins?
18:07
Mart Treial: Jään vastuse võlgu.
18:07
Küll mõni mees jõuab palju - ühe poolajaga värav, hoiatus, väljavahetamine. Edasi, mehed!
18:10
Mart Treial: 2. poolaeg Tallinnas on alanud rahulikult.
18:10
Mart Treial: Kalju valdab küll enamuse ajast palli, ent ohtlikke olukordi pole kumbki meeskond tekitada suutnud.
18:13
Mart Treial: Värav Risto Kägo viigistab!
18:13
Mart Treial: Paremalt äärelt tuli sööt trahvikasti ning Kägo virutas ühe puutega palli Teleši selja taha.
18:15
Mart Treial:  Penalti Kaljule!
18:16
Mart Treial: Värav Ei keegi muu kui Hidetoshi Wakui realiseerib selle ja viib Kalju 2:1 ette.
18:16
Mart Treial: Wakui lõi vasakule, Savitski hüppas paremale.
18:17
Mart Treial: Penalti teenis Vosko, kelle vastu rikkus määrusi Evuy.
18:17
Mart Treial:  VahetusEnne penaltiolukorda oli tegelikult ka vahetus. Toomet välja, Quintieri sisse.
18:19
Mart Treial: Hoiatus Bärengrub (Kalju) ja Altundag (Kalev) rüselevad trahvikastis enne trahvilöögi lahtimängimist ja teenivad mõlemad kollase.
18:20
Mart Treial: Värav Pelle Pohlak on 62. minutil realiseerinud penalti.
18:22
Mart Treial: Penalti Kalevile!
18:23
Mart Treial: Ent Fatih Altundag ei suuda viiki tabloole sepistada. Teleš hüppas küll valele poole, ent sakslane lõi palli väravast mööda.
18:26
Külastaja Tom kommentaar
Krt, see saksa türklaste bande ei hiilga seal Kalevis ma vaatan. Siiamaani on Kalevi eest väravaid löönud vaid oma poisid ja nüüd ei saa penaltitki sisse.
18:26
Mart Treial: Vahetus Stepanjan välja, Tomson sisse (Kalev)
18:27
Mart Treial:  VahetusTerehhov välja, Kimbaloula sisse (Kalju)
18:27
Aastal 2011 oli Cekulajevs peale 7. ja ka 8. vooru väravaküttide edetabelis 2. kohal 7 väravaga, nüüd on Wakuil peale 7. vooru juba 8 väravat, kas rekord tuleb?
18:28
Mart Treial: Värav Sander Post on 67. minutil Flora 3:1 ette viinud.
18:28
Mart Treial: Hoiatus Damiano Quintieri (Kalju), lobisemise eest.
18:28
Külastaja T.Kalev kommentaar
See T.Kalev peaks kokku korjama oma suutmatud mängijad ja tagasi Esiliigasse ronima...Kohutav.
18:28
Külastaja dasd kommentaar
Mis narvas toimub?
18:28
Mart Treial:  Paide juhib endiselt 1:0.
18:31
Mart Treial: Hoiatus Tšegodajev (Kalev) niitis trahvikasti lähistel Kimbaloula.
18:31
Mart Treial: Mäng on läinud väga tuliseks Tallinnas.
18:31
Hoopis Narva peaks oma Pereplotkinsi üles otsima (kui ta veel piirilinna naasta tahab) ja aastakese Esiliigas kvaliteetaega veetma.
18:32
Mart Treial: Värav Elari Valmas on 73. minutil taas Kure kaotusseisu minimaalseks vähendanud.
18:34
Mart Treial: Värav Vladimir Voskoboinikov teeb seisuks 3:1!
18:35
Mart Treial: Allan Kimbaloula murdis paremalt äärelt läbi, sooritas pealelöögi, mille Daniil Savitski tõrjus, kuid esimesena oli jaol Vosko, kes lükkas paarilt meetrilt tühja.
18:36
Mart Treial:  VäravIrakli Logua on 78. minutil jätkanud väravatesadu Saaremaal. Flora juhib 4:2!
18:36
Külastaja oeh kommentaar
Kuidagi imelik on kutsuda poisse saamatuteks kui valitseva eesti meistri vastu ollakse vaid 1:2 kaotuses ja korra suudeti viigistadagi.
18:36
Mart Treial: Hoiatus Yasar Koca (Kalev)
18:38
paistab, et Flora ja Kalju on nüüd oma kätte saanud, Narvas võib veel midagi muutuda
18:39
Mart Treial: Vahetus topeltvahetus Kalevil. Ats Sillaste ja Altundag välja, Aleksei Savitski ja Monakov sisse.
18:41
Mart Treial:  Vahetusest sekkunud Rasmus Tomson pääses 10 meetrilt löögile, kuid sooritus jäi nõrgaks ning Teleš noppis probleemideta.
18:43
Mart Treial: Eemaldamine Valdimir Voskoboinikov teenis teise kollase ehk punase.
18:43
Mart Treial: Vabandust.

18:44
Mart Treial:  Siiski esimene kollane Voskol.
18:44
Mart Treial: Igatahes ta lõi pärast vilet palliga Kalevi mängijat, rumal kaart igal juhul.
18:47
Mart Treial:  EemaldamineRisto Kägo jätkab oma tuntud "headuses". Teine kollane ja varajane dušš on Kalevi mängijale taas tõsiasi.
18:47
Külastaja ants kommentaar
neemelo on väga ära vajunud ikka :)
18:48
Mart Treial: Eemaldamine Viktor Pltonikov (Trans) on 67. minutil teeninud samuti punase kaardi.
18:48
Mart Treial: Plotnikov*
18:49
Mart Treial:  Kahe järjestikuse kollase eest siis (63. ja 67. minut).
18:50
Külastaja M13 kommentaar
Tallinnas siis üheksa kollast jagatud?
18:50
Mart Treial: Just nii.
18:51
Mart Treial: Wakui mängis end hea triblinguga löögile, Savitski tõrjus üle otsajoone. Nurgalöök klaariti Kalevi kaitsjate poolt.
18:51
Mart Treial: Kohtumised Narvas ja Kuressaare on lõppenud. Flora võitis 4:2 ja Paide 1:0.
18:52
Mart Treial: Eemaldamine HIDETOSHI WAKUI!
18:53
Mart Treial: Wakui teenis mängu viimastel sekunditel keskväljal tehtud vea eest otse punase. Meie reporterile jäi olukord paraku segaseks.
18:53
Mart Treial: Igal juhul on kohtumine Sportland Arenal lõppenud Kalju 3:1 võiduga.
18:53
Külastaja Meintz kommentaar
kuressaares on alguses olnud publikunumber 52 asendatud 102ga
18:54
Mart Treial: Äärmiselt dramaatiline ja põnev meistriliiga-päev on nüüdseks sisi lõppenud. Tänan Teid jälgimast ja uute mängudeni!