Rasmus Voolaid: Õhtust! Vaatame vahelduseks natuke Meistrite liigat.
21:36
Rasmus Voolaid: Nagu juba teada, siis Liverpooli keskkaitses on täna jätkuvalt Dejan Lovren - Joel Matip ehk Ragnar Klavan on pingil.
21:38
Rasmus Voolaid: Liverpooli algkoosseisus saavad end tõestada ka Alex Oxlade-Chamberlain ja James Milner, kes seni sel hooajal liiga palju mänguaega teeninud pole. Väravas on, nagu Meistrite liigas ikka, Loris Karius.
21:39
Rasmus Voolaid: Vaatame veidi ka muid algkoosseise: Manchester Cityl on pingil Sergio Agüero. Napoli puhul spekuleeriti, et ehk antakse staaridele puhkust, aga põhid on ikkagi sees.
21:40
Rasmus Voolaid: Real ja Tottenham ka midagi hoidma pole läinud.
21:42
Ivar Lepik:  Tervitused ka minu poolt! Kui Rasmus läheb peale Liverpooli ja Mariboriga, siis mina alustan Real Madridi ja Tottenhamiga.
21:42
Külastaja Alek kommentaar
Ja tere õhtust ka minu poolt. Saad sa ivar täna võtta liverpooli mängu ehk?
21:44
Rasmus Voolaid: Liverpooli mängu vilistab täna siis Viktor Kassai ja Maribori väravas on Eesti kangelase Samir Handanovici nõbu Jasmin. Seoseid Eesti koondisega kui palju.
21:45
Rasmus Voolaid: LÄKS!
21:45
Ivar Lepik: Reali koosseis on küll täna hirmkõva.
21:45
Rasmus Voolaid: Tundub, et Mariboris pandigi kõige esimesena pall mängu.
21:46
Ivar Lepik:  Tottenhami poolel võib üllatuseks lugeda Fernando Llorentet, kes paberi peal on lausa number kümne peale mängima asetatud. Elame-näeme, mis mõtted Mauricio Pochettinol on.
21:47
Ivar Lepik:  Kellad on jah ühtseks sättimata jäetud.
21:47
Rasmus Voolaid: Liverpooli kapten on Jordan Hendersoni pingile jätmise puhul James Milner.
21:47
Rasmus Voolaid: Leipzigis pole vist ikka veel mäng alanud, Mariboris on kaks minutit.
21:48
Rasmus Voolaid: Värav ROBERTO FIRMINO!
21:49
Rasmus Voolaid: Salah suutis väga hästi palli kaasa võtta, sööt värava ette ja Firmino koksab ära.
21:49
Ivar Lepik: Liverpool kaua sättima ei hakanud. Nagu ikka.
21:52
Ivar Lepik:  Aga Madridis postid ragisevad! Ronaldo!
21:52
Rasmus Voolaid: Milner ja Coutinho skeemitasid päris hästi, aga kapteni löök oli Handamovicile lihtne saak.
21:52
Ivar Lepik:  Real oli päris-päris lähedal, jätkuolukorras lükkas Benzema postist mööda.
21:54
Rasmus Voolaid: Värav Feyenoordi viib Donetski vastu juhtima Steven Berghuis.
21:56
Rasmus Voolaid:  Värav RAHEEM STERLING viib City Napoli vastu ette!
21:56
Külastaja noorfänn kommentaar
Kas pigem vaadata City-Napoli mängu või Real-Tottenham?
21:57
21:57
Rasmus Voolaid: Värav Ja Leipzig läks Porto vastu juhtima. Willi Orban!
21:57
Ivar Lepik:  Siin ei ole õiget vastust, kui vaid jalgpalli nautimisel väljas olla - võimalusel alustada ühega ja kui see igavaks kisub, siis ümber lülitada.
21:58
Rasmus Voolaid: Värav Coutinho lööb Liverpooli eest teise! Suurepärane tsenderdus Milnerilt.
21:58
Ivar Lepik:  Isiklikult arvan, et põnevam paar on ehk City-Napoli, sest Napoli vaatamine on elamus omaette.
22:00
tõeline elamus on vaadata maribori
22:00
mis elamus omaette
22:00
Rasmus Voolaid: Liverpool lustib täiega, Firmino proovis kannaga juba. Nüüd tõusis ja pommitas Moreno.
22:00
Rasmus Voolaid:  Värav City lõi teise! Gabriel Jesus!
22:03
Ivar, ei taha nöökida aga pole selle Napoli vaatamine nii miskit elamus omaette. (eeldades, et tegu polnud sarkasmiga)
22:04
Rasmus Voolaid: Värav 19 minutit ja järjekordse pallikaotuse järel lõi Salah 3:0!
22:05
Rasmus Voolaid: Kogu Liverpooli ründekolmik on juba jala valgeks saanud.
22:05
22:05
Ivar Lepik:  Täna, tundub, ei ole jah.
22:07
Ivar Lepik:  Harry Kane tuleb nurgalöögile kõrge hüppega peale ja ainult Navase refleks hoiab Tottenhami kuival!
22:07
Rasmus Voolaid: Värav Ohhoo! Spartak läks Sevilla vastu ette ja Porto viigistas Leipzigis.
22:08
Ivar Lepik:  Nonoh. Casemiro aitab Llorente kukkumisele karistusalas kaasa. Oleks võinud Tottenhamile penalti olla siit!
22:09
Rasmus Voolaid: Kui juba Milner saab vastaste kastis end nii pöörata nagu ise tahab, siis järelikult on Liverpoolil ikkagi lihtne.
22:10
Rasmus Voolaid: Muidugi Milner on täna super olnud, ei imestaks kui Henderson saab järgmises liigamängus Tottenhami vastu ka jalga puhata.
22:11
Rasmus Voolaid: Värav Bernard viigistas Šahtjori eest Feyenoordi vastu.
22:12
Ivar Lepik:  Kolm mängu siis veel nullidel: Real-Tottenham, Monaco-Besikatas ja APOEL-Dortmund.
22:15
Ivar Lepik:  HARRY KANE! OIOIOI!
22:15
Külastaja Aa kommentaar
City st rääkida, siis de bruyne on kunn täna ka, pani just kastist väljast latti ka ja imeline sööt ka kirjas
22:16
Kas Besiktase fännid läksid siis lõpuks Monaco staadionile?
22:16
Ivar Lepik: Värav  Tundus, et Kane kannaga, aga hoopis Raphael Varane lükkas selle palli võrku. Hooaja ilusaim värva jäi sündimata, aga Tottenham 1:0 juhtima Madridis!
22:18
Rasmus Voolaid: Värav Radamel Falcao viis Monaco juhtima ja Sevilla viigistas tänu Simon Kjaerile!
22:19
Rasmus Voolaid:
22:22
Rasmus Voolaid:  Värav Cenk Tosun viigistab Besiktase eest Monaco vastu!
22:24
Rasmus Voolaid:  Värav 39. minutil lõid Firmino ja Salah KORRAGA Moreno tsenderduse ära! Napilt oleks üksteisele haiget teinud, põrkasid palli peale minnes kokku lihtsalt.
22:25
Rasmus Voolaid: Vist lõi Firmino.
22:25
Rasmus Voolaid: Või ma ei tea kah.
22:25
Rasmus Voolaid: Oi-oi! Dries Mertens eksis City vastu penaltil...
22:26
Rasmus Voolaid: Värav Emil Forsberg lõi Leipzigi uuesti Porto vastu juhtima!
22:29
Ivar Lepik:  PENALTI REALILE!
22:29
Ivar Lepik:  Kroos võeti maha. Jah, Aurier käis jala pihta.
22:30
Ivar Lepik:  VäravJA RONALDO REALISEERIB!
22:30
Rasmus Voolaid: Värav 41. ja Leipzig lõi Portole juba kolmanda. Jean-Kevin Augustin.
22:30
Külastaja Asd kommentaar
Varane värava videot?
22:30
Ivar Lepik:
22:32
Rasmus Voolaid: Viasatis pandi juba kolm minutit lisaaega peale, aga vilistati poolaeg Madridis ära.
22:33
Rasmus Voolaid: Värav Ivan Marcano lõi Portole ühe tagasi, seal käib korralik paugutamine.
22:33
Ivar Lepik:  Nii, okei, teiseks poolajaks üks mäng on Real-Tottenham. Liverpooliga võib praeguseks vist ühele poole saada, City-Napoli tundub ka pigem tehtud olema. Mida teiseks mänguks soovita(ta)kse?
22:33
Ivar Lepik: Ainus väravateta mäng APOEL-Dortmund. Tundub, et see nädalavahetuse kaotus ei ole liiga hästi Dortmundi poistele mõjunud.
22:34
Rasmus Voolaid: Leipzig - Porto!
22:34
Külastaja Hull kommentaar
Kassaiga on kõik veel võimalik, lisaminutitel paar käega väravat #byernreal
22:39
Rasmus Voolaid: Liverpool ise ka veel ei tea, et kelle värav oli. Pandi oma Instagrami storysse küsitlus, et kumb rahva arust lõi.
22:44
22:45
Ivar Lepik:  Niisiis. Lähmegi teiseks poolajaks Ida-Saksamaale, kus Leipzig 3:2 Porto vastu juhtimas. Rasmus võtab Real-Tottenhami üle - tahtis ka näha, mis mees see Reali paremkaitsja on.
22:47
Rasmus Voolaid: Lähevad peale vaikselt teised poolajad.
22:48
Külastaja RealFan kommentaar
Hea mees on, Reali poolelt üks parimaid nii täna kui eelmises liigamängus.
22:51
22:55
Rasmus Voolaid: Värav Firmino lõi Liverpooli viienda. Pigem läks eelmine värav Salahile, et brasiillasel on veel üht kübaratrikiks vaja.
22:55
Külastaja juss kommentaar
Liverpooli 5-s Firmino
22:57
Rasmus Voolaid: MIDA HULLU?! Benzema pani kahe meetri pealt pallile pea vastu, kogu maailm oli kindel, et Real on ees, aga Hugo Lloris ei olnud!
22:58
Rasmus Voolaid: Hugo Lloris hüppas küll hoopis teises suunas, aga lihtsalt Benzema lõi ta varba pihta! Rets tõrje! Küll poolkogemata, aga rets!
22:58
suur oht, et Mariboris läheb seis veel vägaväga koledaks....
22:58
Rasmus Voolaid: Värav Bernard on löönud Šahtjori teise ja Ryan Babel on viinud Besiktase Monacos juhtima!
22:59
Rasmus Voolaid: Seal muudeti ikka lööjaks taas Tosun ja sööt jäi Babelile.
23:04
Rasmus Voolaid: Värav Spartak taas Sevilla vastu juhtima - Lorenzo Melgarejo!
23:05
Rasmus Voolaid: HUGO LLORIS' LUUD LÜÜAKSE TÄNA PURUKS, AGA MEES EI VAJU ÄRA!
23:06
Rasmus Voolaid: Järjekordne hull tõrje Ronaldo vastu!
23:06
Rasmus Voolaid: Värav JA APOEL ON DORTMUNDI VASTU EES!
23:07
Külastaja Tõrje kommentaar
Kas Llorise tõrjet saab näha
23:07
Rasmus Voolaid: Sellega oleks põhimõtteliselt sakslaste eurohooaeg läbi kah.
23:07
Ivar Lepik:
23:08
Rasmus Voolaid: Ronaldo võttis kolm venda järjest ette ja puhtalt tegi ära, aga taas Lloris ees.
23:08
Ivar Lepik: JOONELT ÄRA, PORTO ELAB! Esimene ärevam moment, aga kaitsjad jõuavad veerevale pallile järgi!
23:10
Ivar Lepik:  Bruma löök puges väravavahi ja kaitsjate vahelt läbi, aga Marcano jõudis klaarima. Vedas Portol, 4:2 oleks juba väga keeruline olnud.
23:13
Dea Gea tõrje sarnane, suts parem isegi Küsin ühe küsimuse ikka üle, et kas Besiktase fännid läksid kohale või mitte? Kui Rasmus ja Ivar ei tea, siis äkki mõni ülekande vaataja
23:14
Rasmus Voolaid: HARRY KANE LÕI SAJAPROSSASE MÖÖDA!
23:14
Rasmus Voolaid: Värav DORTMUND VASTAB - Sokratis! Ja Deniss Glušakov lõi Sevillale Spartaki kolmanda!
23:14
Rasmus Voolaid: Kane'i löögile sai ikkagi Navas nimetissõrme vahele, supertõrje taas.
23:17
Rasmus Voolaid: Tottenham on surve peale saanud - järjest on tulnud Kane'i, Erikseni ja Sanchezi head üritused.
23:18
Spartak lõi kolmanda
23:18
Rasmus Voolaid: Värav Napoli lõi ühe tagasi! Diawara penaltist ja 20 minutit on veel aega.
23:19
Ivar Lepik:  Liigume sellepeale ka Manchesteri, sest Leipzigi mängus Portol oli väga raske midagi ära teha.
23:20
Rasmus Voolaid: EemaldamineHollandis 2:1 eduseisus olev Šahtjor jäi kümnekesi, sest teise kollase noppis Jaroslav Rakitski.
23:20
Rasmus Voolaid: Värav Luiz Adriano lõi Spartaki neljanda!
23:20
ja spartaki neljas
23:21
Ivar Lepik:  Spartak-Sevilla 4:1 on küll tänase õhtu üllatustulemus number üks.
23:22
Rasmus Voolaid: Liverpool on kõik vahetused ära teinud ja Klavan nende sekka kahjuks ei kuulunud.