Reede, 20. oktoober 2017
19:19
Ivar Lepik: Kena reede õhtut kõigile!
19:20
Ivar Lepik:  Premium liiga on tagasi ja kohe reede õhtul mänguga, mis vähemalt enne vooru on igal juhul kõige olulisem.
19:20
Ivar Lepik: Narva Trans võõrsil on see, mis Tallinna Flora teel hetkel risti ees on. Eks näeme, mis mäng toob.
19:21
Ivar Lepik:  Koosseisud on juba mõnda aega uudises olnud ja siia kopeerima ei hakka, aga mõne sõnaga...
19:22
Ivar Lepik: Transil on Denis Poljakov olude sunnil vasakkaitsesse liikunud - väike üllatus, et seal ei ole Viktor Plotnikov, kes aastaid sellel positsioonil leiba teenis - aga üldiselt on kodumeeskond korraliku meeskonna välja pannud. Üllatusvõimeline? Kindlasti.
19:24
Ivar Lepik:  Flora jätkab selle üheteistkümnega, mis eelmisel nädalal Vaprusest 3:0 jagu sai ehk nii Kevin Aloe kui Hannes Anier tegid piisavalt, et kohta hoida. Joseph Saliste (kaartidega väljas) ja Rauno Alliku (vigastus) on küll tagasi, kuid peavad hetkel leppima kohaga pingil. Suurem üllatus on vist Salistegi, kuigi abitreener Jürgen Henni jutu järgi ei olnud ka Allikul midagi tõsist.
19:25
Ivar Lepik:  Mina ennustada ei julge. Trans on kindlasti võimeline siit vähemalt viigi võtma, aga Flora peab võitma.
19:25
Ivar Lepik:  Keegi julgeb?
19:27
Külastaja RA kommentaar
Aloe on ennast jälle algkoosseisu võidelnud? Pakun Florale suurt võitu, Narva saab siit mängust hingelise trauma.
19:28
Külastaja realist kommentaar
Flora vôiks vaid siis meistriks tulla kui Euroopas viimaks ei piirduta kahe mänguga nagu
19:29
Ivar Lepik:  Narvas on neli soojakraadi, aga sademeteta. Kargevõitu jalgpalliõhtu.
19:31
Ivar Lepik: Kindlasti on Flora jällegi seisus, kus võimalikult kiiresti tuleks värav ära lüüa. On küll tänavu näidatud, et kannatlikkus on olemas, aga see on hoopis teine pinge.
19:32
Ivar Lepik:  Ja Juri Frischeri avavile kõlab!
19:38
Ivar Lepik:  Esimesed viis minutit on üsna võrdsed olnud. Joonas Tamm eksis kaitses sööduga, aga Trans ka löögile ei jõudnud.
19:39
Ivar Lepik:  Flora mängis nüüd hästi Anieri jooksule läbi, aga suluseisu jõudis ründaja. Liiga passiivne kaitse Transi poolt.
19:40
Ivar Lepik:  MÖÖDA!
19:41
Ivar Lepik:  Huu! Flora oleks hooaja kõige ebatõenäolisema värava löönud praegu. Küljeaudist - kust suluseisu teatavasti ei ole - viskas Gert Kams oma poolelt pika palli ette, kus Sappinen oli kaitseliini taha ära unustatud. Sai jooksule veel ette võtta, aga ei lükanud postide vahele ära!
19:43
Ivar Lepik:  Trans mängib praegu küll julgelt, kõrge kaitseliiniga. Kui eelmisel nädalal pidi Flora murdma Vapruse bussi, siis täna tundub hoopis teise iseloomuga mäng tulevat. Muidugi au Transile, et suures plaanis üsna noore koosseisuga tahetakse rind-rinnaga vastamisi minna.
19:44
Ivar Lepik:  Sappinen saab peaga lüüa, Anieri tsenderdus oli päris hea, aga Sappinen ei saa korralikult jõudu taha ja Kotenko kontrollib, kuidas pall auti läheb.
19:45
Ivar Lepik: Anier on selgelt aktiivsem kui Vapruse vastu. Tea, kas Pijpersi juhtnöör on just paremat äärt otsida, kus Poljakov võibolla ennast kõige kindlamalt ei tunne? Oleks väga loogiline.
19:46
Ivar Lepik:  Brõlini tsenderdus karistuslöögist sai ohtlikult viiekastijoonel maha põrgata. Flora õnn, et keegi jalga vahele ei pannud.
19:49
Ivar Lepik:  Tamberg sai viga ja viidi küljejoone taha. Mõned rasked hetked Transile.
19:50
Ivar Lepik: Aga vist lapitakse kokku. Nüüd Transile löögikoht karistuslöögist ka.
19:51
Ivar Lepik:  Plotnikov paneb hirmsa paugu, aga keegi pani seal pea ette, Miller vist. Apteegist läbi käima pärast.
19:52
Ivar Lepik:  Miller nüüd nibin-nabin suluseisus. Äärtelt leitakse ruumi küll.
19:53
Ivar Lepik:  VäravJA OLEMAS!
19:53
Ivar Lepik:  Nii tuligi! Anier saab paremal palli, natuke liiga palju ruumi, lükkab keskele ja Sappinen paneb jala vastu!
19:54
Ivar Lepik:  Liiga palju ruumi nii Anierile kui Sappinenile. Nii Trans siit midagi ei saa.
19:59
Ivar Lepik:  Mängupilt pole suurt muutunud sellest väravast.
20:02
Ivar Lepik:  Sappinen teeb Iriele haiget ja saab ka loengu, aga kaarti mitte.
20:02
Ivar Lepik: Värav RAUNO SAPPINEN UUESTI!
20:03
Ivar Lepik:  Läheb see värav Sappineni arvele, kes murdis hästi vasakult sisse, aga ... Tanel Tamberg pani täpselt nii palju pea vahele, et Artur Kotenko käte vahelt võrku lükata.
20:06
Ivar Lepik: Hoiatus  34. minutil Tamberg võtab Milleri maha. Kindel kollane. Võibolla et...
20:06
Külastaja Soccernet kommentaar
Flora peab võitma, sealt tuleb niikuinii, ent Trans on rünnakul väga hea. Koefitsient on ka korralik.
20:06
Külastaja Hipper kommentaar
Ikka väga uljalt hoiab trans kaitseliini keskjoonel
20:06
Külastaja igav kommentaar
Pm Floral kuld olemas, ei usu sellest Tammekast, mittemidagi ütlev mäng tuleb Levadiaga.
20:06
Ivar Lepik:  Vabandan, tehniline viperus ei lasknud vahepeal kommentaare minuni.
20:07
Mis sa "Mõlemad meeskonnad skoorivad" betist arvad? Ise panin sellele.
20:07
Ivar Lepik:  See tundunuks mõistlik, jah, kuigi praeguses seisus ma poleks nii kindel enam.
20:08
Ivar Lepik:  Trans kaotab ohtlikult palli oma poolel, aga Sappinen oli pool meetrit sulus. Ei olnud praegu õnne, 3:0 lähedal.
20:17
Ivar Lepik:  Otsib Trans küll, aga ei leita kuidagi neid käike. Flora ohtlikud momendid ei ole ka pealelöökideks realiseerunud.
20:18
Ivar Lepik:  Poolaeg!
20:18
Ivar Lepik:  Flora 2:0 eduseis annab hea aluse, aga eks näeme, mida teine poolaeg toob.
20:30
Ivar Lepik: Vahetus Rauno Alliku on ennast valmis pannud, väravasöödu andnud Hannes Anier puhkama.
20:31
Ivar Lepik: Vahetus  Trans vahetab ka, Vadim Mihhailov pandi valmis ja ära tuli German-Guri Lvov.
20:34
Ivar Lepik: Alliku paneb teravalt palli kasti ja kaitsjate pihta, aga ei tule!
20:34
Ivar Lepik: Värav  AGA NÜÜD!
20:35
Ivar Lepik:  Tuli küll! Mihkel Ainsalu tuleb hooga karistusalla ja lükkab posti kõrvale ära! Savenkov jääb aeglaseks. Söödupunkt Millerile.
20:37
Ivar Lepik:  KOTENKO! Miller paneb madala nurgalöögi ja Tamm saab hästi lüüa, aga 36-aastased refleksid on tasemel!
20:38
Ivar Lepik: Värav  AGA NÜÜD TULEB ÄRA IKKAGI! Zakaria nurgalöök ja Brent Lepistu lööb ära!
20:39
Ivar Lepik: Värav 53. minut ja Rauno Sappinenilt kübaratrikk!
20:39
Ivar Lepik:  Kaitse käriseb, Alliku leiab supersööduga Sappineni ja ründaja paneb latist sisse! 26. värav tänavu ja Albert Prosast nüüd vaid ühe kaugusel!
20:39
Tiitel taskus sisuliselt.
20:42
Ivar Lepik: Värav  KUUES!
20:42
Ivar Lepik: Kotenko sööt Savenkovile on kehv ja noor kaitsja omaltpoolt panustab ka, Miller tuleb hirmsa hooga peale ja lükkab võrku ära.
20:45
Ivar Lepik:  VahetusMarkus Poom 59. minutil sisse, Brent Lepistu taas tunni peal puhkama.
20:46
Ivar Lepik:  Fantasy mängijatele uudiseid: Flora teise puhul on sööt Zakaria Beglarišvilile märgitud, seega tal täna kaks resultatiivset söötu kirjas.
20:48
Ivar Lepik: HoiatusVadim Mihhailov võttis Joonas Tamme maha.
20:49
Ivar Lepik: Vahetus  Nikita Brõlin välja ja Arseni Kovaltšuk sisse. 63. minut.
20:50
Ivar Lepik: Ma ei ole nüüd Mihhailovi kollases sada protsenti kindel, aga tema tegi Tammele vea ja Frischer võttis kaardi juba vilega koos kätte küll. Samal ajal näidati kordust.
20:54
Ivar Lepik:  Transi poolt ka vahelduseks ohtlikku, Jakovlevi tsenderdust polnud kedagi võrku lükkamas.
20:54
Ivar Lepik:  Joonas Tamm õigupoolest klaaris, oli küll tema selja taga mees olemas.
20:56
Ivar Lepik: Vahetus Flora viimane vahetus ja Joseph Saliste saab kõrgemal proovida - Martin Miller puhkama.
20:57
Ivar Lepik: Hoiatus  70. minutil Aleksandr Zakarljuka läheb ka Ainsalule frustratsioonist sisse.
20:58
Ivar Lepik:  Kotenko refleksid jälle! Sappinen viielt meetrilt peaga, aga jõuab Kotenko käe tõsta!
20:58
Ivar Lepik:  Täitsa üksi jäeti taas.
21:00
Ivar Lepik: Eemaldamine Vadim Mihhailov duši alla!
21:00
Ivar Lepik:  Joonas Tamm peaga madalalt mängis ja Mihhailov oleks korgijäljed napilt näole jätnud. Otsus selline.
21:01
Ivar Lepik:  Vaieldav, aga suurt tähtsust ei oma.
21:04
Külastaja Jaan kommentaar
Jalaga näkku, siin pole midagi vaieldavat
21:04
Ivar Lepik:  Kõrgus oli puus - aga jah, ei saa öelda, et ta poleks Tamme näinud.
21:09
Ivar Lepik:  Trans ka lähedal, 83. minut, aga Plotnikovi löök läheb postist natuke mööda.
21:09
Ivar Lepik:  Toomil poleks siin midagi teha olnud.
21:13
Ivar Lepik: Hoiatus  86. minutil Zakaria Beglarišvilile rumal kollane kaart. Iriele kanda.
21:15
Ivar Lepik:  Flora seitsmendale lähedal, aga Markus Poomi löök tuuakse joonelt ära.
21:15
Ivar Lepik: Värav  89. Sappinen! 27!
21:16
Ivar Lepik:  Savenkovi horror saab jätku! Alliku magati maha, Savenkov lööb Kotenko eest oma värava poole ja latist põrkab pall Sappinenile, kes täna lihtsamat pole löönud.