Laupäev, 21. oktoober 2017
12:51
Ivar Lepik: Tervitused Hiiult!
12:55
Ivar Lepik:  Ilm on sügiseselt jahe. Ütleme nii, et tribüüni eest üritasin endale istekohta välja sulatada, aga pärast härmatisest jäänud niiskusega võitlemise katset kolisin teisele poole. Päikese käes pole nagu väga vigagi.
12:56
Ivar Lepik:  Koosseisudest - Kalju mingit hinnaalandust ei tee, põhikoosseis peal, ka Reginald, kes veel eelmine nädal väga kõndidagi ei saanud. Paidegi oma parima välja pannud.
12:57
Ivar Lepik:  Puudu Artjom Dmitrijev (Kalju) ja Henri Hanson (Paide) kaartidega, aga muidu üsnagi täies rivis. Carlos Kaljul küll jällegi koosseisust kadunud.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mina hakkan vahendama Sillamäe ja Infoneti mängu sündmusi.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemas meeskonnas on kaks mängijat mängukeelu all. Sillamäel Suhharov ja Tšurilkin, Infonetil Nesterovski ja Rättel.
12:59
Ivar Lepik:  Suurt kaalu see mäng ei oma - Kalju on sisuliselt kolmanda koha kindlustanud, Paidel käib võitlus sisuliselt kohtadele kuus kuni kaheksa ehk midagi nagu mängus on, aga eks see on rohkem kirje statistikasse kui reaalne vahe. Aga koosseisud ikkagi näitavad, et kumbki pole siin lõdvalt võtma tulnud.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Oma meistriliiga debüüdi teeb täna Sillamäe mängija Gurtckaia. Infoneti poolelt saab Bulavkin kirja kõrgliigas oma teise põhikoosseisumängu.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Infonet pani palli mängu.
13:01
Ivar Lepik:  Hiiul läks ka!
13:02
Ivar Lepik:  Paide on üsna hästi alustanud. Lastakse Randel praegu karistusala joonelt terav tsenderdus vahelt läbi panna, väga palju postist mööda ei läinudki.
13:03
Ivar Lepik:  Neemelo ei lükka ära! Kalju murrab rünnakule, Subbotin paneb paremalt äärelt terava palli läbi, aga Neemelo jätab löömata. Raiskamine, mida oleme tänavu vanameistrilt ootamatult palju näinud.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Infonet valdab palli ja on paar korda palli ka Sillamäe kasti riputanud, aga seal pole löögile pääsetud.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjani karistuslöögi Gurtckaia peaga klaaris.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Harin sai 15 meetrilt otse õhust virutada, lõi taevasse.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjani pehme tõste maandus otse Orehovi süles.
13:12
Ivar Lepik:  Võib julgelt öelda, et üsnagi võrdsete mäng praegu. Paide proovib igal võimalusel palli kiirelt ette viia, Kalju on veidi rohkem palli vallanud.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Nesterov lõi 20 meetrilt vasakuga peale, Orehov tõrjus.
13:14
Külastaja na kommentaar
Kes on Emmanuel Gurtckaia?
13:14
Ivar Lepik:  Valikajevile loetakse sõnad peale, kaardist veel pääseb.
13:15
Kristjan Remmelkoor: Gurtckaia on Sillamäe duubli mängija, mängib täna Sillamäe vasakus äärepoolkaitses.
13:15
Ivar Lepik: Hoiatus  16. minutil Maximiliano Ugge jääb selgelt hiljaks, tuli Mägile sisse. Šokk oli õnneks suurem kui vigastus.
13:16
Ivar Lepik: Hoiatus  17. minutil Sören Kaldma jätab Kaljule hea koha karistuslöögiks.
13:17
Ivar Lepik:  Sidorenkov lükkab hästi müüri kõrvalt Liliule, aga ründaja puude on alla igasuguse arvestuse.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Volkov oli lähedal läbipääsemisele, väravast välja rutanud Igonen jõudis napilt enne teda pallini.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Vnukov lõi karistuslöögi, mis enne Igoneni maapõrke tegi, aga läks täpselt keskele ja väravavahil ei tekkinud püüdmisega probleeme.
13:22
Ivar Lepik:  Neemelo saab peaga suunata, aga jällegi valele poole posti kõrvale.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Nesterov läks paremaga kasti joonelt löögile, Orehovi sülest põrkas pall lahti, aga mitte ohtlikusse tsooni.
13:23
Ivar Lepik:  Ja uuesti Neemelo. Liliu puude on natuke ebaõnnestunud, aga pall jõuab Neemelole, kes ka löögile läheb, aga ei ole kõige parem. Järgmises olukorras võidab Karu uuesti palli kaitsjatelt endale, aga löök ebaõnnestub.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjani kauglöök läks selgelt mööda.
13:24
Ivar Lepik:  Paide pool ohtlik! Iyede jõuab karistusalas löögile, aga natuke postist mööda.
13:27
Kristjan Remmelkoor: 26. minutil senise mängu parim võimalus. Harin tsenderdas, Prosa jätkas ja Tumasjan sai vabalt kümnelt meetrilt löögile, aga virutas üle. Ebaõnnestunult tsenderdust lõikama läinud Orehov oli juba mängust väljas.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Prosa sai esipostis tsenderdusele pea vahele, kuid suunas palli väravast mööda.
13:30
Ivar Lepik:  Sidorenkovi nurgalöök leiab viie meetri peal Ugge, kellel on ruumi maa ja ilm, aga vist natuke üllatus talle endalegi - ei saa postide vahele suunatud!
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Harin jätkas ohtlikult peaga Kruglovi nurgalööki, aga lõpuks olid sillamäelaste jalad vahel.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe esimene nurgalöök läks liiga pikaks.
13:32
Ivar Lepik:  Paidel hea võimalus kontrasse murda ja Iyede leiab Rande, aga järgnev lahendus oli väga arusaamatu. Kahel pool seda aga head võimalused Kaljul - esmalt kukub Mašitšev pallile otsa, seejärel Liliu puude ebaõnnestub.
13:33
Kristjan Remmelkoor:  33. minutil andis Harin madala tsenderduse ja Jepifanovi jalast lendas pall latti! Omavärav oli väga lähedal.
13:34
Ivar Lepik: Värav  IYEDE!
13:35
Ivar Lepik: 35. minutil läheb Paide 1:0 ette! Tagant karjutakse, et pall auti löödaks - Frolov jäi oma karistusalla pikali - aga Iyede jättis väga hästi palli Vainumäele, kes küll natuke kaua ootab, aga Iyede ei jäta jonni, küsib erinevatesse kanalitesse ja saab lõpuks palli. Teleš tuleb välja, aga leegionär ennetab ja lükkab postipõrkest sisse!
13:36
Ivar Lepik:  Vainumäele siit väravasööt siis kirja.
13:36
Ivar Lepik:  Frolov nüüd otsajoone taga, kus kulmu kokku lapitakse. Rasked hetked Paidele.
13:37
Külastaja Soccernet kommentaar
See, millise ristijooksu Iyede enne väravat tegi, oli muljetavaldav. Eesti liigas ei näe just ülemäära tihti selliseid korrektseid jookse - minnakse ikka sirgjooneliselt nagu lammas jooksma.
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Volkov lõi terava nurga alt peale, Igoneni näppude kaudu läks pall üle otsajoone. Seejärel tegi kolm teravat rünnakut Infonet, aga ohtlikele pallidele ei saanud värava ees keegi jalga vahele ning Harin virutas kasti joonelt üle.
13:37
Külastaja Serjoga kommentaar
Paide tak derzat
13:38
Ivar Lepik:  Kaldma paneb jala vastu! Kukub Liliule viiele meetrile, aga Kaldma blokeerib löögi!
13:38
Kristjan Remmelkoor:  VahetusGurtckaia debüüt lõppes 37. minutil, kui ta otsustati Laksi vastu välja vahetada.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Volodin tegi Volkovile vea, järgnenud karistuslöögi saatis Vnukov müüri.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov lõi 20 meetrilt üle.
13:45
Ivar Lepik:  Neemelo proovib taas pöördelt lüüa, aga Vahile sülle. Kaks lisaminutit.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel üks lisaminut.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov lõi karistusala vasakust äärest peale, Orehov tõstis löögile käed ette.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Dõmovi kauglöögi tõrjus Orehov altnurgast ära. Tagasipõrganud palli lükkas Prosa võrku, kuid oli suluseisus.
13:47
Ivar Lepik:  1:0 poolaeg Paidele! Ütleme nii, et oma võimalus kasutati ära, Kalju pole seda teha suutnud.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel on esimene poolaeg lõppenud. Infonet domineeris ja omas mitmeid häid võimalusi, pall käis ka latis, aga seis on endiselt 0:0.
13:49
Miks Flashscore ja Coolbet ütlevad, et Infonet võitis poolaja 1:0?
13:49
Ivar Lepik:  Kiirustavad. Eks see Prosa suluseisuvärav neid eksitas.
13:56
Külastaja Rallikas kommentaar
Absoluutselt mõttetu pask on see Kalju mäng.
13:56
Mul oli bet FCI ja Sillamäe esimese poolaja viigi peal? Kinnitad, et bet tuli ära?
13:56
Ivar Lepik:  Muidugi tuli ära.
13:56
Külastaja urmar kommentaar
Ma ei taha ennast kiita, aga Premium liiga infot saab ikka jalgpall.ee vahendusel rutem kätte, kui muudest portaalidest. Vaid viimases voorus, kui on 5 mängu korraga, siis võib kahtlusi tekkida.
13:57
*löön risti ette* 13 koefiga mitmikpanuse tähtsaim lüli tuli siis ära. Super, Sillamäe!
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Sillamäel on alanud.
14:01
Ivar Lepik:  Hiiul teine poolaeg läks! Vahetusi pole.
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Harin lükkas Kruglovi pika audi peaga edasi, aga Orehov noppis palli kindlalt.
14:03
Ivar Lepik:  Paidel supervõimalus! Iyede võidab Möölilt palli ja paneb jooksu, jõuab veel käsi laiutada, lõpuks paneb madala palli värava eest läbi, aga ei tule sinna kedagi!
14:04
Külastaja asd kommentaar
Ehk keegi teist ajakirjanikest teab, et kas Järvela hakkab (kunagi) Postimehes ka Eesti liigat kommenteerima vms ....
14:04
Ivar Lepik:  Mäletamist mööda on ta mingeid mänge kommenteerinud.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Prosa tsenderdusele keegi jalga vahele ei saanud.
14:06
Ivar Lepik:  Mitmes vile Siim Rinkenilt täna juba, kus tundub, et piisava karjumise peale saab. Ei taha kriitiline olla, aga ...
14:07
Ivar Lepik:  Praeguses olukorras tegi pigem Mööl Iyedele vea kui vastupidi, aga eelis läks Kaljule.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov lõi terava nurga alt valelepoole küljevõrku.
14:09
Kristjan Remmelkoor: Orehov võttis Tumasjani pika söödu järel Harini jalalt palli ära.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Vnukov proovis ülikaugelt ise peale lüüa, Igonen püüdis probleemideta.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Prosa lõi jälle suluseisus olles värava. Tumasjani läbisööt talle jäi hiljaks.
14:12
Ivar Lepik: Värav  Andrei Sidorenkovi karistuslöök kõrgub üle meeste ja 55. minutil Tarmo Neemelo paneb peaga posti äärde!
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovi tsenderdus jäi Harini jaoks pisut kõrgeks ja Harini peast läks pall üle otsajoone.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Vnukov teenis karistusala nurga juurest trahvilöögi ja lõi selle üle müüri, kuid Igonen püüdis.
14:16
Ivar Lepik:  VäravNEEMELO TEINE, 59. MINUT!
14:16
Ivar Lepik:  Valikajev võitleb endale vasakul äärel hästi koha välja ja riputab palli keskele, kus Neemelo on täitsa üksi jäänud. Jälle peaga.
14:17
Ivar Lepik: Vahetus  61. Randin Rande puhkama ja Edgar Tur väljakule. Mängu esimene vahetus.
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Infoneti esimene vahetus: Bulavkin välja, Golovljov sisse.
14:18
Ivar Lepik: Kalju müür lagunes nüüd küll väga ohtlikult, aga Lilanderi löök ei olnud Teleši õnneks väga tugev.
14:18
Ivar Lepik: Vahetus  62. Nikolai Mašitšev välja ja Trevor Elhi sekkub.
14:19
Ivar Lepik:  Iyede on nüüd viidud teisele poole Sidorenkovi kiusama, Tur tulnud vasakule Mööli vastu.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Golovljovi terav pall värava ette põrkas Slaštšjovist üle värava. Järges veel mitu Infoneti tsenderdust, kuid tulemust ei tulnud.
14:22
Külastaja Saabas kommentaar
Kaljust tuleks osa mehi minema saata. Subbotinit pole praktiliselt platsil näha - löndib palli järgi ja null pingutust. Teleš on sel aastal korduvalt korralike pätsidega hakkama saanud. Mašitševi pole ka platsil näha.
14:23
Ivar Lepik:  See on iseenesest huvitav fenomen, sest Subbotin -2014 ja Mašitšev -2016 olid selgelt ikkagi liiga parimate hulgas. Ei ole nagu vanus peale tulnud, vaid tundub olevat enesekindluse küsimus natuke.
14:24
Külastaja Fuuu kommentaar
Aga ometi on peaaegu alati põhis nii Mašitšev, kui Sidorenkov. Sidole on ju päris korralik alternatiiv ka võtta - Elhi.
14:25
Ivar Lepik:  Vahetus69. minutil saab Neemelo puhkama ja Robert Kirss võimaluse. Väärt tööpäev Neemelolt.
14:26
Ivar Lepik:  Pigem on Kalju lähedal kolmandale kui Paide viigile. Mitu ohtlikku nurgalööki kasti tulnud.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVolkov sai kastis sukeldumise eest 72. minutil kollase kaardi ja peab järgmise mängu Paide vastu vahele jätma.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Harin välja, Voskoboinikov sisse.
14:30
Külastaja SaunaMadis kommentaar
Kui Mašitšev välja läks siis Frantsev andis talle kätt aga kui 2 värva lööja Neemelo välja läks siis Frantsev kõndis seljaga eemale ja kätt ei andnud , see iseloomustab Kaljut 2017 hästi
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Sillamäe teine vahetus: Grigorevski välja, Zahharov sisse.
14:35
Ivar Lepik:  Paide on natuke sisse elanud jälle, aga Kalju näiliselt kontrollib kõike.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjani nurgalöögi püüdis Orehov rahulikult.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVoskoboinikov tegi Orehovile vea ja sai 83. minutil kollase kaardi. Järgmise mängu Vapruse vastu peab Voskoboinikov vahele jätma.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav83. minutil läheb hoopis Sillamäe juhtima!
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Kovtunovitš andis kõrge söödu, Laks sai kastist löögile. Igonen tõrjus, aga tagasipõrganud palli rammis Fedotov võrku.
14:43
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Hiiu staadionil 594 ja Sillamäel 86.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov kukkus kastis kõhuli, aga kohtunik ei andnud ei penaltit ega ka Voskole teist kollast kaarti.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+1. minutil Sillamäe viimane vahetus: Volkov välja, Anohhin sisse.
14:45
Ivar Lepik:  Paide üritab neid kohti leida, aga ei tule kuidagi. Teleš küll taga teeb üsna kurja häält juba.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Kahest lisaminutist üks on peagi täis.
14:46
Ivar Lepik:  Kalju on Jevgeni Demidovi valmis pannud, aga eks näeme, kas saab peale.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe venitas nurgalipu juures aja ära ja mäng on lõppenud. Vastupidiselt mängukäigule teenis Sillamäe 1:0 võidu.
14:47
Ivar Lepik: Vahetus  90+1. Demidov sisse ja Subbotin välja.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt head päeva jätku.
14:48
Ivar Lepik:  Viimane lõpp Hiiul ka. Mõnikümmend sekundit.
14:49
Ivar Lepik: Paide 2:2! 90+3! Ander Ott Valge!
14:50
Ivar Lepik: Söötu nüüd ei näinud, aga Valge virutab kaugelt lati alla ja 2:2 viiki!