Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Vabandan hilise alguse pärast, aga mul läks poekotis piim katki ja pidin sellega mässama. Nüüd aga keskendugem jalgpallile.
Rasmus Voolaid: HUNT JUBA LATTI!
19:34
Rasmus Voolaid: Aga nüüd on Marin valudes pikali maas, sai paugu kuklasse.
19:35
Rasmus Voolaid: Aga käime siis kosseisud ka üle: Transi poolelt on ootamatult väravas Aleksei Matrossov ja Artur Kotenko pingil. Ma natuke pelgasin seda, kui Narva poolelt jagas mängueelseid kommentaare just Matrossov, aga ei julgenud siiski teda eeldatavasse algkoosseisu panna.
19:36
Rasmus Voolaid: Levadial midagi üllatuslikku pole - märkimist väärib ehk see, et alustab Joao Morelli ja pingil on Mark Oliver Roosnupp.
19:41
Rasmus Voolaid: Trans on nüüd ridamisi nurgalööke teeninud. Täitsa korralik algus ja Sergei Lepmets laiutab oma kaitsjate suunas käsi.
19:48
Rasmus Voolaid: Vaikselt hakkab Levadia oma mängu leidma ja eelkõige rünnatakse läbi Kobzari.
19:49
Rasmus Voolaid: Levadia küsib penaltit ja Igor Prinsi häält on lausa Tallinnasse kuulda, aga Roomer Tarajev ei anna Marini kasuks penaltit.
19:51
Külastaja papaCarlo kommentaar
Rass, 10 punkti ülekande sissejuhatuse eest
19:52
Rasmus Voolaid: Levadial nüüd karistusala nurgast karistuslöök. Lööma või tsenderdama?
19:53
Rasmus Voolaid: Morelli lõi peale, aga põrkega otse Matrossovile sülle.
19:53
Külastaja onu reemus kommentaar
piima tuleb osta pudelis, mitte kilepakendis! kas seda ajakirjanduskoolis siis ei räägitud?
19:54
Rasmus Voolaid: Kilepakendis on odavam ju.
19:55
Rasmus Voolaid: Hoiatus 23. Dudarevile kollane ja nüüd Transi võimalus.
19:56
Rasmus Voolaid: Lepmets lükkas kindla peale karistuslöögi üle lati, aga järgnenud nurgalöögist ei tulnud Transile midagi.
19:56
Rasmus Voolaid: Tarmo kink on juba end valmis pannud, Marin ikkagi ei saa jätkata?
19:57
Rasmus Voolaid: Marin lonkab praegu platsil ringi ja on peidetud keskväljale.
19:58
Rasmus Voolaid: Marin on uuesti pikali ja väga kurva näoga.
19:59
Rasmus Voolaid: Vahetus 27. minutil tuli Kink platsile, Marin ära.
20:01
Külastaja LaryGineker kommentaar
Joel Lindpere kõrval teine kõige otsustavam mängija platsile.nüüd on mängu saatus selge
20:05
Rasmus Voolaid: Levadia on hästi palli Transi kolmandikule püsima saanud, aga pealelöögin ei jõuta. Järjekordne karistuslöök.
20:06
Külastaja Jaan kommentaar
Kunagi otsustas. Viimasel ajal mitte.
20:10
Rasmus Voolaid: Ferapontov kukutati ja narvakad on tulivihased, et Tarajev Transile karistuslööki ei andnud. Samas olid seal ümber nii pea-, ääre-, kui ka lisakohtunik.
20:10
Rasmus Voolaid: Gando proovis pommitada, aga ikka selgelt mööda.
20:15
Rasmus Voolaid: Paar minutit poolajani aega ja jätkuvalt põhimõtteliselt võrdsete heitlus.
20:15
Rasmus Voolaid: Hoiatus 43. Poljakovile kollane.
20:18
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg!
20:18
Rasmus Voolaid: Levadia oli küll üritavam pool, aga Igor Prinsil on põhjust karmi häält teha.
20:31
Rasmus Voolaid: Nonii, meeskonnad on taas platsile ilmumas.
20:31
Rasmus Voolaid: Tundub, et vahetusi ei tulnud.
20:31
Rasmus Voolaid: Läks taas!
20:33
Rasmus Voolaid: Morelli murdis jõuga läbi ning Irie võttis ta umbes 20 meetri peal maha.
20:34
Rasmus Voolaid: Irie raputas pead ja polnud otsusega rahul ning tuleb välja, et puudet polnudki. Otse keskelt - kes lööma? Kink? Artjunin? Krznaric?
20:34
Rasmus Voolaid: Morelli lõi müüri.
20:35
Rasmus Voolaid: Poljakov pani juba enne lööki Hundi põrandale, aga sinna ta kogu rünnakuks jäigi.
20:35
Külastaja Narva Fänn kommentaar
Morelli on eit mis eit
20:38
Rasmus Voolaid: Ovsjannikov on pikali ja hoiab näost kinni.
20:39
Rasmus Voolaid: Tegelikult sai haiget ikkagi Ovsjannikovi jalg.
20:40
Rasmus Voolaid: Levadial on umbes 40 minutit aega, et värav ära lüüa. Vastasel juhul tuleb homme juba väga suurele imele loota. Muidu niisama imele.
20:43
Rasmus Voolaid: Jakovlev purjetas oma poolelt peaaegu Levadia karistusalasse välja, aga Podholjuzinilt geniaalne kaitsetöö.
20:44
Täna on puhtalt Levadia vile , kohtunik sai vist tonni metlli ):
20:45
Metalli
20:49
Huvitav on see, et levadia pole sel aastal Ida-Virumaal võitu maitsenud.
20:49
Rasmus Voolaid: Levadia on väljakule vangerdamas Nikita Andrejevit. Kas panin prohvetlikult just temast uudisepildi? Mäng ju ikkagi tema kodulinnas.
20:51
To: Narva Fänn. Narvale tehtud vigu ei tohi vilistada, muidu tassitakse Florat.
20:52
Rasmus Voolaid: Kink tõusis seinasööduga kasti, söötis värava ette, aga seal olid ainult Transi mehed. Kõik omad karjusid: "LÖÖ! LÖÖ!", aga Kink söötis.
20:53
Rasmus Voolaid: Transi kaitsjad lekkisid, aga Kobzari löögile jõudis Tamberg ette.
20:53
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. See jäigi Kobzari viimaseks soorituseks, Andrejev platsile.
20:53
Rasmus Voolaid: See mäng on muidugi ideaalselt selles suunas liikumas, et varsti tuleb platsile legendaarne Ingemar Teever, kes taas Levadia 89. minutil päästab.
20:55
Kas Teeveri jalg selles olukorras värisema ei hakka?
20:55
Rasmus Voolaid: Infoneti mängu nägid? Vähemalt pea ei värisenud!
20:56
Rasmus Voolaid: Krznaric, Dudarev ja teised aina panevad tsenderdusi kasti ja need tulevad sealt sama kiirelt tagasi.
20:57
Rasmus Voolaid: Dudarev mängis hästi Andrejevile palli jalga, aga Nikita ei saanud liikuma.
20:57
Infoneti mängu tähtsus oli väiksem ja Infonetil puudus ammu mängusära.
20:57
20:58
Rasmus Voolaid: Kink pani maasika tsenderduse, aga Andrejev lõi peaga napilt mööda!
20:59
Rasmus Voolaid: Tähtsus võis mõneti väiksem olla, aga mõnes mõttes ka mitte. Tund aega varem oli Flora punkte kaotanud ja Levadial oli ideaalne võimalus vahet vähendada. 1:2 kaotusseisust kodus linnarivaalide vastu kahe minutiga 3:2 võit välja võluda. Siiski väga kaalukas tegu.
20:59
kobzar minemas kuhugi või?
20:59
Külastaja saabas kommentaar
Ida-Viru klubidel on see hooaeg väga kahtlane ebastabiilsus.
21:00
Rasmus Voolaid: Hoiatus 74. Nikita Brõlin korjas endale kollase.
21:02
Rasmus Voolaid: Krznaric mängiti löögile, aga otse Matrossovi peale.
21:03
Rasmus Voolaid: Kuigi Matrossov pole imetõrjeid teinud, siis tuleb teda ikkagi kiita. Suhteliselt kindel esitus ja oma töö on ideaalselt ära teinud. Eriti arvestades, et terve hooaja on ju Transi väravas olnud Kotenko.
21:05
Rasmus Voolaid: Trans tuli vapustavalt hästi kontrarünnakusse, aga Zakarljuka ja Poljakov mängisid kommunikatsiooniga selle maha.
21:05
Rasmus Voolaid: Morelli tõstis ideaalse palli üle kaitseliini Andrejevile, aga Matrossov ja Irie suutsid kahepeale asja ära klaarida!
21:07
Rasmus Voolaid: Hoiatus 80. Ovsjannikov sai tagantjärele kollase Morelli mahavõtmise eest.
21:08
Rasmus Voolaid: Teever on valmis ja Morelli on taas katki!
21:08
Külastaja com kommentaar
kosmose-kink lööb nagu ikka
21:08
Rasmus Voolaid: Parema jalaga tundub olevat väga halvasti.
21:09
Rasmus Voolaid: Vahetus 82. Teever sisse, Morelli välja.
21:10
Rasmus Voolaid: Ioan Jakovlev tõusis ja läks löögile, aga otse Lepmetsa peale. See oleks võinud olla Flora tiitli löök!
21:13
Rasmus Voolaid: 86 minutit on täis ja Teever sai peaga löögile, aga ei.
21:16
Rasmus Voolaid: Zakarljuka klaaris palli oma kasti, aga Hunt ei suutnud hästi jätkata.
21:17
Rasmus Voolaid: Neli lisaminutit.
21:17
Rasmus Voolaid: Vahetus 90+1. Ioan Jakovlev puhkama ja German-Guri Lvov tuleb platsile.
21:20
Rasmus Voolaid: Kink mängis üle ja Trans mängib neid minuteid ideaalselt.
21:20
Rasmus Voolaid: Kink proovis veel nurgalööki teenida ja pidi vaid käsi laiutama.
21:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 90+5. Kovaltšuk tuli Plotnikovi asemel väljakule.
21:23
Rasmus Voolaid: JA KÕIK!
21:23
Rasmus Voolaid: Trans hoiab Levadia nulli peal ja teeb Florale suure kingituse. Tänud ja tuletan meelde, et homme on veel suurem mäng!