Laupäev, 28. oktoober 2017
12:54
Kasper Elissaar: Tervitused vutisõpradele! Mina toon teieni täna Tuleviku ja Kalju kohtumise.
12:54
Kasper Elissaar:

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Martin Allik, Raiko Mutle, Janar Õunap, Siim Saar, Illimar Loigo, Indrek Ilves, Kristen Kähr, Roger Teor, Vlasi Sinjavski, Herol.
Varus: Ergo Hünerson, Rainer Peips, Arlet Hunt, Gunnar-Laur Sindi, Lauri Elur.

Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Maximiliano Ugge, Deniss Tjapkin, Andrei Sidorenkov, Reginald, Artur Valikajev, Artjom Dmitrijev, Igor Subbotin, Nikolai Mašitšev, Liliu.
Varus: Pavel Londak, Trevor Elhi, Tarmo Neemelo, Jevgeni Demidov, Kermo Pihelgas, Robert Kirss.

12:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere, mina vahendan Vapruse ja Infoneti kohtumist.
12:55
Kasper Elissaar: Algkoosseisude ennustusest 22-st 21 läks täppi. Ainus erinevus meie pakutuga on see, et Gerdo Juhkamit täna Tuleviku koosseisus ei ole, tema asemel on Viljandi keskkaitses klubi president Raiko Mutle.
12:55
Meinhard Pulk:  Tere ka minu poolt! Kajastan tabelis tänastest vastastest teineteisele kõige lähedamal olevate Sillamäe ja Paide mängu.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Rogic lubas enne mängu noortele mängijatele võimalusi anda. Enamus põhikoosseisust moodustavad siiski tavapärased põhimehed, aga väravavaht Lavrentjev saab sel hooajal esmakordselt kõrgliigas platsile. Bulavkin ja Golovljov on samuti algrivistuses.
12:58
Rasmus Voolaid: Kuivõrd otsepildiga Pärnust on suured probleemid, siis aitan Kristjani välja. Veel viis minutit tagasi polnud kaamerad isegi staadionile veel jõudnud. Väga suur segadus täna selle ülekandega olnud on, aga vähemalt Soccernet.ee-s saab mängukäiku otse jälgida.
12:58
Meinhard Pulk: Ka Paide algkoosseisu ennustus läks meil ideaalselt. Ehk siis Sören Kaldma ja Martin Kase puudumisel alustab keskkaitses Sander Sinilaid. Sillamäe koosseisuga läks oodatult keerulisemalt. Aleksandr Savini ja Aleksandr Volkovi duot asendab Irakli Torinava ja Roman Grigorevski. Algkoosseisus alustab ka paar mängu vahele jätnud Oleksandr Suhharov.
12:58
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on Pärnus murul ja hümn on kuulatud.
12:59
Külastaja ee kommentaar
Sillamäe väljakul on võimalik üldse mängida? Kunstmuru pole?
12:59
Rasmus Voolaid: Pärnus läks!
13:00
Meinhard Pulk: Sillamäe kunstmuru kvaliteet peaks vist olema veelgi hullem kui oktoobri lõpu naturaalmuru. Ega väga head tingimused mängimiseks ei ole.
13:00
Meinhard Pulk:  Sillamäel läks!
13:02
Kasper Elissaar: Viljandis mängus!
13:02
Rasmus Voolaid: Aleksandr Tumasjan proovis 30 pealt paugutada, aga selgelt mööda.
13:03
Rasmus Voolaid: Infoneti pingil on täna Sergei Tumasjan ja mängus Aleksandr. Ilmselt Sergei sekkumist aga oodata pole, sest ainsa varumehena tema enne mängu sooja ei teinud.
13:04
Meinhard Pulk: Sillamäe ründas juba ohtlikult. Grigorevski pääses kaitseliini seljataha jooksu, pall veeres aga liialt küljejoone suunas. Järgnevast lainest anti pall värava ette, kuid Fedotovi nina eest noppis Karofeld palli.
13:05
Rasmus Voolaid: Infoneti "noormängija" Bulavkin tulistas ja tuli ka kerge rikošett, aga Kallaste kindlalt püüdis.
13:05
Meinhard Pulk:  Üldiselt on mõlema meeskonna mängijatel rohkem tegu väljakul püsti püsimisega. Päris kehv on see olukord Sillamäel.
13:06
Meinhard Pulk: Grigorevski sai vasakuga kasti nurgas virutada, aga madal löök läks tagumisest postist kindlalt mööda.
13:07
Kasper Elissaar: Valikajev proovis peale lüüa, aga ebaõnnestus tema sooritus täielikult. Kalju on alustanud oodatult kõvemalt

13:07
Rasmus Voolaid: Täna 23. sünnipäeva tähistav Pärnu ründaja Kristen Saarts sai tsenderdada, aga selgelt üle jala.
13:08
Meinhard Pulk:  Karofeld tassib! Ivanjušin teeb ääres Mägile atškood, nõrk sööt maandub Torinava jalal, aga tema löögi võtab Paide kiiper esipostist ära.
13:09
Meinhard Pulk:  Nüüd Karofeld eksib ja pall on väravas! Grigorevski röövib palli, on sisuliselt tühja värava ees, aga palli lööb väravasse hoopis Vnukov! Oleks Grigorevski löönud, oleks seis 1:0 olnud.
13:09
Kasper Elissaar: Sinjavski (Tulevik) sai kasti ja löögile, aga Teleš püüdis!
13:10
Meinhard Pulk: Väga lahtiselt on mäng alanud. Kuigi Sillamäel on mitu hiilgavat võimalust olnud, siis omad standardolukorrad on ka Paidele langenud.
13:11
Rasmus Voolaid: Kulinitš ja Tutk läksid nüüd omavahel miski pärast raksu, aga pall jäi Pärnule. Kaardid ei välkunud.
13:12
Rasmus Voolaid: Nüüd jäi Vapruse kapten Peetson sõna otseses mõttes Tumasjani alla ja sai põlvega kuklasse, aga midagi hullu õnneks pole.
13:12
Kasper Elissaar: Värav10. minutil Kalju 1:0 juhtima! Paremalt äärelt tsenderdus ja Liliu lööb peaga ära!
13:12
Meinhard Pulk:  Frolov tõmbas kauni konksuga keskele, aga 20-25 meetri kaugusel ei tulnud löögist midagi välja.
13:12
Kasper Elissaar: Tsenderdjat hetkel fikseerida ei suutnud.
13:14
Meinhard Pulk: Mis toimub Sillamäel!? Vnukov keerutas imelise karistuslöögi latti, Grigorevski sai reboundi peaga rünnata, kuid latti läks ka see!
13:15
Rasmus Voolaid: Infoneti kolm fänni laulavad "Matvei! Matvei-Matvei-Matvei!" Igonen istub aga rahus pingil edasi.
13:16
Meinhard Pulk:  Valge ja Frolov said nüüd järjest ohtlikult üks-üks olukorda, kuid mõlemad olid suluseisus.
13:17
Meinhard Pulk: Erinevates situatsioonides sattusid siis Frolov ja Valge suluseisu. Hoiatus Aga 16. minutil tabas Grigorevski paidekat ja sai mängu esimese kollase
13:17
13:18
Rasmus Voolaid: Vapruse kapten Peetson on nüüd taas pikali ja kohale tuuakse kanderaam. Parema jalaga tundub päris halvasti. Tundus, et see jäi kuidagi Bulavkini taha kinni ja viga ei olnud. Nüüd Marko liiva ei mäleta täpselt, kelle pall oli. Infonet nõuab palli endale, aga see jääb vist Vaprusele.
13:18
Kasper Elissaar: Kalju kontrollib Viljandis toimuvat, aga Tulevik käib ka aeg-ajalt rünnakul.
13:19
Rasmus Voolaid:  Vahetus Rocco Mõtt tulebki Peetsoni asemele platsile.
13:20
Kasper Elissaar: Martin Allik sai viga veidi, aga tõuseb püsti ja mängib edasi.
13:20
Rasmus Voolaid: Pärnu kaptenipael rändas Magnus Villotale.
13:21
Kasper Elissaar: Värav Nõmmelt hea tõrje Liliu löögile, aga kohe selle järel lõi Valikajev jalaga palli võrku 19. minutil! Seega Liliu saab omale statistikasse resultatiivse söödu.
13:21
Külastaja Oi kommentaar
Sillamäe staadion on tõesti kohutav
13:22
Kasper Elissaar: Valikajev võttis palli rinnaga alla ja seejärel virutas mõnelt meetrilt palli sisse.
13:23
Rasmus Voolaid: Värav GOLOVLJOV LÕI ÄRA!
13:23
Kasper Elissaar: EI SAA SINJAVSKI PALLI SISSE! Sinjavski jõudis kasti, mängis Telešist mööda, mängis Tjapkinist mööda, aga viimase konksu järel jõudis Ugge joonele ja lõi sealt palli minema!
13:24
Rasmus Voolaid: Kulinitš tsenderdas värava ette ja Golovljov lõi selle vist posti (või kellelegi pihta - olen teisel pool staadionit ja hästi ei näe). Sealt põrkas see talle tagasi ja rahulikult paarilt meetrilt lendas pall võrku.
13:25
Meinhard Pulk:  Sillamäel on mäng viimastel minutitel rahunenud. Kerge ülekaal on võõrustajate käes.
13:26
Rasmus Voolaid: NESTEROV TÕMMATI KRUGLOVI TSENDERDUSE JÄREL KASTIS MAHA JA INFONETILE PENALTI!
13:26
Meinhard Pulk:  Värav 25. Deniss Vnukov annab 40-45 meetrilt karistuslöögi, keegi pead vahele ei pane ning pall läheb otse väravasse! Sillamäe saab teenitud värava kätte!
13:26
Rasmus Voolaid: Kruglov lõi suhteliselt keskele ja Kallaste võttis ära!
13:28
Rasmus Voolaid: Hoiatus Lavrentjev mängis karistusalast väljas palli käega ja saab kollase. Pärnu nõuab punast.
13:28
Kasper Elissaar: Hoiatus27. minutil libistas Valikajev jalg ees sisse Saarele ja kaart kaljukal käes.
13:28
Rasmus Voolaid: Paarkümmend sekundit varem oleks keskväljakul pidanud pall selgelt Pärnule minema, aga läks Infonetile. Lelov koos kamraadidega oli tulivihane ja neljas kohtunik Toomas Nõmmiste sai mõnusa sõnavalangu kraesse.
13:29
Rasmus Voolaid: Hoiatus GOLOVLJOV MÄNGIB SAARTSI KARISTUSLÖÖKI KÄEGA JA NÜÜD PÄRNULE PENALTI!
13:29
Rasmus Voolaid: Pöörane, mis toimub.
13:29
Rasmus Voolaid: Saarts palli taha.
13:29
Rasmus Voolaid: Värav LAVRENTJEV TÕRJUS ÄRA, AGA KUIDAGI VEEREB PALL IKKAGI ÜLE JOONE!
13:30
Kasper Elissaar: Kalju kombineeris kastis väga hästi, aga Nõmm tõrjus!
13:31
Kasper Elissaar: Dmitrijev läks kaugelt löögile, aga Nõmm püüdis.
13:32
Meinhard Pulk:  Torinava sai kuidagi tsenderdust suunata, aga napilt väravast mööda.
13:35
Meinhard Pulk: Paide keskväljalt tõsteti pall kaitseliini seljataha, jooksu pääsenud Hanson ja Iyede ei läinud aga kumbki löögile. Nende omavaheline kombineerimine lõppes hooaja vist kõige kehvemini realiseeritud nurgalöögiga.
13:35
Kasper Elissaar: Nõmm võtab 34. minutil ära järjekordse Liliu löögi!
13:35
Rasmus Voolaid: Pärnu saab täna päris hästi hakkama ja järjest on teenitud keskväljal karistuslööke.
13:36
Kasper Elissaar: Sinjavski murdis vasakult kasti ja lõi peale ka, aga üle.
13:38
Kasper Elissaar: HoiatusIndrek Ilves saab 37. minutil kollase kaardi Dmitrijevile 20 meetri peal tehtud vea eest.
13:39
Kasper Elissaar: Karistuslöögist saatis Kalju palli üle värava.
13:39
Rasmus Voolaid: Kruglov pani pika söödumängu järel võimsa kuuli teele, aga ikkagi mööda.
13:39
Meinhard Pulk:  Värav 39. Hansonilt 1:1! Paide pikk rünnak lõppes Lilanderi madala tsenderdusega ja Hanson lükkab palli värava ees võrku!
13:41
Meinhard Pulk:  Torinavalt päris hea löök, aga raamide vahele siiski ei läinud.
13:41
Kasper Elissaar: Mööl tegi äärel vea ja Tulevikule ohtlikut pkoha pealt millest karistuslöök, millest pall lendas ohtlikult värava eest läbi aga ei midagi enamat.
13:41
Rasmus Voolaid: Nüüd proovis kavala löögiga Kallastet üllatada Bulavkin, aga napilt valele poole posti. Infonet on hakkanud eemalt üritama.
13:42
Rasmus Voolaid: Värav BULAVKIN LÜKKAS GOLOVLJOVILE IDEAALSE LÄBISÖÖDU JA GOLOVLJOV LÕI INFONETI RAHULIKULT TAAS ETTE!
13:44
Kasper Elissaar: Mašitšev murdis 42. minutil end kastijoonelt löögile, aga üle.
13:44
Meinhard Pulk:  Sillamäe keskkaitsja Tšurilkin pääses Fedotovi söödu järel Paide kaitseliini seljataha. Löök maandus Karofeldi käte vahel.
13:45
Meinhard Pulk:  Üks lisaminut Sillamäel.
13:45
Rasmus Voolaid: Pärnus anti üks lisaminut.
13:46
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg. Infonet ikka kvaliteetsem, aga Pärnu täna tahab kõvasti.
13:47
Meinhard Pulk:  Iyede sai veel heast positsioonist löögile, kuid läks veidi üle jala. Sellega avapoolaeg ka lõppes. Alustas Sillamäe selgelt paremini, poolaja teine pool kuulus pigem Paidele.
13:47
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Viljandis on lõppenud Kalju 2:0 eduseisuga. Teenitud eduseis, aga Tulevikul peaks vähemalt üks värav samuti kirjas olema.
13:51
Rasmus Voolaid: Prosa pani end Infoneti pooelt enamvähem mänguriietusse. Tundub, et tuleb varsti parima väravaküti tiitlit noolima. Ootamatu, et teda algkoosseisu ei pandud.
13:57
Rasmus Voolaid: Vahetus Infoneti väravavahtide treener Oleg Andrejev näitas mulle ära, et tõesti on Golovljov - Prosa vahetus tulemas.
14:00
Rasmus Voolaid: Pärnu jätkab sama koosseisuga.
14:00
Rasmus Voolaid: Läks taas!
14:01
Rasmus Voolaid: Nesterov juba tulistas, aga napilt mööda.
14:02
Rasmus Voolaid: Põnev on nüüd vaadata, et kui palju proovitakse meelega just Prosale väravat tekitada.
14:03
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas ka Sillamäel!
14:04
Meinhard Pulk: Paide väga ohtlik kontrarünnak lõppes sellega, et Slaštšjov võttis osavalt maha üks-üks olukorda pääsemisele lähedal olnud Hansoni.
14:04
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on ka Viljandis käimas ja Tulevik ka ühe värava tagasi löönud! Minu arvuti suri ära vahepeal, seega palju öelda ei oska.
14:05
Kasper Elissaar: VäravHerol realiseeris 48. minutil penalti.
14:05
Rasmus Voolaid: Nüüd läksid tülli Palatu ja sooja tegev Sergei Tumasjan: "Mis kuradi käsi? Pane oma suu kinni!" ja vastuseks "Shut the f*ck up!"
14:05
Külastaja es kommentaar
kas pärnu mängu streami ei tulegi täna?
14:06
Rasmus Voolaid: On lootust! Mingid härrad jõudsid avapoolaja lõpus siia kohale. Ma muidugi nii tark ei ole, et teaks, mis faasis nad praegu oma asjadega on ja kui lihtne see pilt EJL-i kodukale üles saada on.
14:08
Meinhard Pulk: Mängupilt on üpris sarnane sellele, kuidas lõppes ka avapoolaeg. Üldiselt suhteliselt võrdne, kuid pigem on ohtlikum Paide.
14:08
Kasper Elissaar: Herol lööb 53. minutil posti! Sinjavski saatis Ugge sõna otseses mõttes käpukile, mängis söödu Herolile, kes madalalalt esimest nurka sihtis, aga post päästis Kalju.
14:09
Meinhard Pulk: Hoiatus 52. minutil sai Suhharov kollase kaardi suupruukimise eest. Samal ajal sai Paide heast kohast karistuslöögi, aga Lilander keerutas üle.
14:10
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus Kalju löögi nurgalöögiks.
14:13
Meinhard Pulk:  Karofeld päästab! Grigorevski sai tsenderdusele lähedalt löögile, aga Paide väravavaht oli valvel.
14:13
Kasper Elissaar: Hoiatus57. minutil võttis Mašitšev sukeldumise eest kollase. Olukorrale lähedal olnud Martin Allik plaksutas hea otsuse peale.
14:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Vaprus vahetab: Veensalu välja, Kanter platsile.
14:16
Meinhard Pulk:  Mägi andis otsajoone juures söödu karistusalas üksi olnud Iyedele, aga pall veeres liialt kiiresti ja korralikku lööki ei tulnud.
14:16
Kasper Elissaar: Vahetus61. minutil Kristen Kähr puhkama ja Rainer Peips sisse.
14:16
Rasmus Voolaid: Värav KRUGLOV PANI RAHULIKULT TERAVA PALLI VÄRAVA ETTE JA HARIN LÜKKAS ÜHE PUUTEGA ESIPOSTI ÄRA!
14:17
Meinhard Pulk:  Värav 60. minut, Andre Frolov jookseb Ivanjušini üle, pääseb üks-üks olukorda ja viib Paide 2:1 juhtima!
14:17
Meinhard Pulk:  Resulatiivne sööt peaks Hansonile kirja minema.
14:17
Rasmus Voolaid: Infonet vahetab Harini varsti ka välja ja platsil on tulemas Artjom Ostrovski.
14:20
Rasmus Voolaid: Vahetus Nüüd tuli Ostrovski Harini asemele.
14:20
Kasper Elissaar: Vahetus65. minutil Liliu puhkama ja Neemelo sisse. Ei ole Brasiilia mees rahul, et peab puhkama minema.
14:20
Meinhard Pulk: Frolov näitab taas keskväljal oma tehnilist pagasit. Madala löögi püüab Orehov.
14:21
Rasmus Voolaid: Värav RÄTTELILT ILUVÄRAV! Rahulike puudetega mängis end vabaks ja keris löögi ristnurka ära. Tundub, et sööt läheb siin Ostrovskile.
14:22
Kasper Elissaar: Mašitšev keeras löögile, aga Nõmm tõrjus!
14:23
Meinhard Pulk:  Orehov tõrjub esimese löögi, järgmisest olukorrast lükkab Iyede palli tühja väravasse, aga oli suluseis. Minut hiljem sai Paide veel ühe hea võimaluse, kuid seekord püüdis Orehov  Hansoni chip-katse. Paide on selgelt üle.
14:23
Rasmus Voolaid: Tumasjani kauglöögi Kallaste raskustega tõrjus ja jätkuolukorras mängiti löögile Prosa, aga taas vastu Vapruse väravavahti.
14:23
Rasmus Voolaid: Varsti on platsile tulemas Sergei Tumasjan ja välja Rättel.
14:24
Kasper Elissaar: Nõmmelt taas supertõrje! Tundus, et Valikajev sai Sidorenkovi karistuslöögist antud tsenderdusest peaga löögile, aga Viljandi väravavaht tõi pantrihüppega palli joonelt ära.
14:24
Meinhard Pulk:  Eemaldamine 67. minutil saab Semjon Fedotov otse punase kaardi! Ebamäärane olukord, tegi vist löögi liigutuse Vainumäe suunas.
14:25
Meinhard Pulk:  Iyede teeb korralikku karuselli nüüd Suhharovile, kuid lööki sellele ei järgnenud. Kui üks võimalus välja jätta, on Sillamäe teisel poolajal ümmargune null olnud.
14:26
Meinhard Pulk:  Vnukovi löök 20 meetrilt oli päris hea, kuid läks veidi üle siiski.
14:27
Meinhard Pulk:  Värav 71. Ja tuleb kolmas! Randin Rande!
14:27
Rasmus Voolaid: VahetusInfonet vangerdas ja Tumasjanid vahetavad üksteist. Nüüd siis platsil Sergei.
14:28
Meinhard Pulk:  Kaunis-kaunis kiirrünnak Paidelt, kes harutab Sillamäe kaitse lahti ja Frolovi söödu järel lükkab Rande lihtsalt tühja.
14:29
Kasper Elissaar: Hästi teist poolaega alustanud Tuleviku hoog on veidi raugenud. Kalju kolmas on lähemal kui Tuleviku teine.
14:29
Rasmus Voolaid: Rättel sai paugu vastu jalgu, aga Marko Liiva ütles, et mees kukkus ise. Seepeale said Rättelilt sõimata nii Liiva kui ka Oskar Lepik.
14:30
Rasmus Voolaid: Pärnu poolelt on nüüd pikali Jako Kanter.
14:31
Rasmus Voolaid: Saarts mängis end hästi löögile ja Pärnu teise poolaja parim variant. Tasuks nurgalöök.
14:31
Kasper Elissaar: HoiatusRoger Teor teeb 75. minutil penaltivea ja Mutle räägib omale samuti Hoiatuskaardi välja.
14:32
Rasmus Voolaid: Nüüd mängis Nesterov selgelt Prosa jaoks. Ostrovski pani hea tsenderduse ja iselöömise asemel jättis Prosale, kelleni see pall aga ei jõudnud.
14:32
Kasper Elissaar: VäravArtjom Dmitrijev viib 76. minutil Kalju 3:1 juhtima! Suunas palli penaltipunktilt vasakusse nurka, Nõmm aimas, aga ei küündinud.
14:33
Meinhard Pulk:  Hoiatus 77. Kõva karjatus paidekalt ja kaart Torinavale.
14:34
Kasper Elissaar: Penaltist ausalt öeldes aru ei saanud. Täiesti seosetu olukord. Mööl justkui kukkus, aga mingit viga ei täheldanud. Eriti tundus, et Teor ei teinud seal midagi. Ma ei tea. Nõmm läks jalgadega libistama ehk Kalju lööki tõrjuma, aga kaardi sai Teor. Tõesti ei tea, mille eest see penalti anti. Kui keegi märkas või sai aru, siis valgustage aga.
14:34
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil tuli ka Mutle puhkama ja Sindi tuli sisse.
14:34
Meinhard Pulk:  Vahetus 78. minutil tuleb mängu esimene vahetus. Korraliku mängu teinud Grigorevski välja, Anohhin sisse.
14:35
Meinhard Pulk:  Vahetus 79. minutil vahetab ka Paide. Rande välja, Mandrikov sisse.
14:36
Kasper Elissaar: Vahetus81. minutil läheb Dmitrijev puhkama ja kaitseväest väljaloal olev Robert Kirss väljakule.
14:36
Rasmus Voolaid: Prosa ja Kallaste põrkasid nüüd karistusalas kokku ja Pärnu väravavahil Kallastel on valus. Kutsutakse arstid platsile.
14:36
Meinhard Pulk: Suhharov murrab end äärest läbi, saab ka löögile, kuid Karofeld teeb veel ühe hea tõrje!
14:38
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus nurgalöögi järel palli lati alt ära.
14:38
Meinhard Pulk:  Vahetus 82. Jelissei Zahharov sisse, Torinava välja.
14:39
Kasper Elissaar: Vahetus84. minutil saab Trevor Elhi platsile ja Karl Mööl läheb puhkama.
14:39
Meinhard Pulk:  Vahetus 83. Tänavu Premium liigas vaid ühe minuti mänginud Johannes Kukebal sisse, Martin Mägi välja.
14:39
Külastaja vinge kommentaar
Pärnakatel on vägev arst. Tuleb seisab veidi maas vähkreva poisi kõrval ja kohe tuleb elu jälle sisse :)
14:40
Rasmus Voolaid: Kruglov pani ideaalse nurgalöögi tahaposti, kust Tumasjan peaga mööda lõi.
14:41
Rasmus Voolaid: Vahetus Ronaldo Tiismaa vahetab sünnipäeval värava löönud Kristen Saartsi puhkama.
14:42
Külastaja @vinge kommentaar kommentaar
Nagu arvutimängus
14:42
Meinhard Pulk:  Vahetus 86. Valge välja, Rait Õige sisse.
14:43
Kasper Elissaar: Saar päästis värava ees suurepärase libistamisega Tuleviku ja Neemelo ei saanud mõnelt meetrilt löögile.
14:44
Kasper Elissaar: Kirss lõi mõne meetri pealt mööda!
14:44
Meinhard Pulk:  Lilander tõstis üks-üks olukorras, kuid tõstis üle värava.
14:46
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit Viljandis.
14:46
Meinhard Pulk:  78 pealtvaatajat on Sillamäel.
14:46
Rasmus Voolaid: JA PÄRNUS KÕIK!
14:47
Meinhard Pulk:  Frolov sai veel üks-üks olukorda ning sai kukkumise pealt veel löögi teha. Orehov tõrjus ja Frolov ise nõudis väga aktiivselt penaltit.