Laupäev, 4. november 2017
12:52
Rasmus Voolaid: Tere päevast! 36. voor läheb mõne minuti pärast käima, lõpetame selle hooaja väärikalt ära.
12:55
Rasmus Voolaid: Peatähelepanu on mõistagi Kadriorus, kus lähevad omavahel vastamisi selle hooaja kaks parimat. Põnevuse mõttes aga tasub keskenduda kohtadele kuus kuni kaheksa, mis on veel lahtised.
12:58
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast Hiiu staadionilt, Kalju ja Transi meeskonnad marssisid ilutulestiku saatel väljakule.
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalju pani palli mängu.
13:00
Rasmus Voolaid: Pall on mängus ka Sportland Arenal, kus kohtuvad Infonet ja Tammeka.
13:00
Kasper Elissaar: Tervitused Kadriorust. Ilm on siin pilves, aga sooja seitse kraadi ja päris mõnus on olla.
13:01
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
13:01
Meinhard Pulk: Mäng on ka kohe algamas Sillamäe ja Tuleviku vahel. Kuigi Sillamäel eriti palju publikut ei ole, siis kohalikud fännid on hooaja viimase mängu puhul tavapärasest mõned lipud rohkem staadionile toonud.
13:01
Kristjan Remmelkoor: Juba esimesel minutil Kaljul supervõimalus! Liliu purjetas kasti ja tõstis palli värava alla, kus Subbotin sai täiesti vabalt löögile, aga saatis palli üle värava!
13:01
Meinhard Pulk: Viljandi pani palli mängu.
13:01
Kasper Elissaar: Publikut on täna Kadriorus väga mõnusalt. Levadia ultrad on ennast kokku võtnud, Floral on korralik punt kohal. Tõeline jalgpallipidu on siin.
13:02
Rasmus Voolaid: Ja nüüd oli avavile ka Paides, kus mängivad Linnameeskond ja Pärnu Vaprus.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  VäravTeisel minutil esimene Transi rünnak ja Plotnikov skooris! Pall põrkas talle ette, lõi selle alumise nurga lähistele sisse ja tegi tähistamiseks saltod!
13:03
Meinhard Pulk: Esimene pisivõimalus Sillamäel, kui Zahharov sai päris palju vaba ruumi. Löök 20 meetrilt jäi nõrgaks ja ebatäpseks.
13:03
Külastaja Rallikas kommentaar
Klassikaline ise ei löö
13:04
Kasper Elissaar: Kadriorus on mäng alanud väga tempikalt. Hetkel on kõik võrdne.
13:04
Kristjan Remmelkoor: Plotnikovi värava puhul läks sööt Mihhailovile.
13:04
Meinhard Pulk: Nüüd oli Viljandil päris hea võimalus! Nurgalöök mängiti lühidalt lahti, Herol tõstis palli värava ette ning Kähr suunas kuklaga palli üle värava.
13:05
Rasmus Voolaid: Paides proovis Rauno Tutk üllatada debüütmängu tegevat Rene Merilot, aga otse õhust tulnud kauglöök lendas siiski veidi üle.
13:07
Rasmus Voolaid: Värav 6. minutil eksib Merilo jubedalt ja Kristen Saarts lööb oma hooaja seitsmenda värava! Pärnu ees!
13:07
Kasper Elissaar: Hetkel tundub, et Floral mingit tiitlipohmelust küll ei ole. Siin peetakse ikkagi põhimõttelist vastasseisu.
13:08
Kristjan Remmelkoor: Mitme kaardimehe puudumise tõttu on Trans viinud sisse sellise muudatuse, et ründaja Ferapontov mängib täna vasakkaitses.
13:08
Kasper Elissaar: Hoiatus8. minutil saab Aloe Roosnupule sisse lendamise eest kollase.
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on pärast kaotusseisu jäämist rünnanud ja kahe Sidorenkovi nurgalöögi järel on Tjapkin saanud palli pärast võidelda, aga löögile pole end mängida suutnud.
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljukalt hirmus tugev kauglöök, Teleš pani rusikad vastu.
13:12
Kasper Elissaar: Sappinen sai Beglarišvili söödu järel kasti, aga halva puute järel kaotas palli.
13:12
Meinhard Pulk:  Sillamäel ei ole peale paari standardolukorra midagi erilist juhtunud. Päris võrdne mäng.
13:12
Kasper Elissaar: Kams võitis nüüd Florale välja nurgalöögi. Tänase mängu esimese.
13:13
Meinhard Pulk:  Nüüd lõi Ivanjušin kasti tagant madala palli esipostist mööda. Nõmmel oli olukord ilusti kontrolli all.
13:13
Kasper Elissaar: Lepmets sai rusika vastu ja sooritus läheb kordamisele.
13:13
Kasper Elissaar: Ka teise palli Levadia mehed klaarisid.
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Ugge pika läbisöödu järel pääses Dmitrijev üks-ühele, aga Matrossovist palli kõrvale lükates lükkas selle ühtlasi väravast liialt eemale ja kaitsjad jõudsid värava ette tagasi.
13:15
Meinhard Pulk: Taas on Viljandi nurgalöögi järel ohtlik. Esmalt blokeeriti Posti jalalöök, järgmisest olukorrast maandus viljandlase pealöök Starodubtsevi kätes.
13:15
Kasper Elissaar: Sappinen jättis palli kasti paremas nurgas Allikule, kelle vasakuga virutatud kauglöögist lendas pall üle värava. Kadriorus on väga mõnusa tempoga mäng. Tõesti hea tase on.
13:16
Kasper Elissaar: Sappinen jõudis kasti ja jättis palli värava ette kaaslastele, aga kedagi ei olnud.
Miller oli tagapostis.
13:16
Rasmus Voolaid: Paides kulgeb kõik rahulikult, kodumeeskond ei suuda Vapruse viiemehelisest kaitseliinist jagu saada.
13:16
Kasper Elissaar: TOOM teeb supertõrje! Kink sai kastis umbes seitsme meetri pealt vabana löögile, aga Toom võttis jalgadega ära!
13:18
Kasper Elissaar: Nüüd saab Levadia nurgalöögi. Mäng käib ühelt poolt teisele poole.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPlotnikov rikkus võitluses Tjapkiniga määruseid ja sai 18. minutil kollase kaardi.
13:18
Rasmus Voolaid: Mõne aasta eest aasta värava endale saanud Tutk proovis uuesti Paide väravavahti Merilot kaugelt üllatada, aga mööda.
13:18
Kasper Elissaar: Löögile Levadia ei saanud.
13:19
Kasper Elissaar: Nüüd tuli ka päike välja. Läheb aina paremaks.
13:20
Külastaja asd kommentaar
tervist härrased! Kas keegi viitsiks selle panuse lahti seletada 3-Way händikäp Paide Linnameeskond (0-1)
13:20
Kasper Elissaar:  Kobzar läks 35 pealt löögile, aga löks pall tugevalt üle värava.
13:20
Rasmus Voolaid: Värav 19. JA LILANDER VIIGISTAB PAIDE EEST SEISU!
13:21
Külastaja komandant kommentaar
Kui Kink taolist võimalust ei suuda realiseerida, siis polegi enam millestki rääkida...
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi söödu järel lükkas Liliu palli väravasse, aga oli suluseisus.
13:21
Rasmus Voolaid: Frolovi karistuslöök põrkab müürist Lilanderile ja Uku Kõrre rikošetist lendab pall Vainu selja taha.
13:21
Meinhard Pulk: Eelnevale panustamisküsimusele vastuseks, et tuleb loota Paide vähemalt kaheväravalist võitu.
13:22
Meinhard Pulk:  Sillamäel on kodumeeskond kontrolli haaranud, aga erilisi võimalusi pole suudetud tekitada.
13:23
Külastaja ? kommentaar
Sillamäel on litsents veel alles?
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus24. minutil kollane Ferapontovile, kes võttis Subbotini äärel seljatagant maha.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov keerutas terava nurga alt karistuslöögi napilt ristnurgast üle.
13:25
Meinhard Pulk: Juhkami madalale söödule pani Slaštšjov ohtlikult jala vahele. Omavärav oli lähedal, kuid pall läks siiski napilt esipostist mööda.
13:25
Kasper Elissaar: Kink sai nüüd kasti joonelt paremaga löögile, aga üle!
13:26
Kasper Elissaar: Toom pani nüüd valesöödu Kingile jalale, aga Tamm jõudis piisavalt segama. Nii Kink kui Tamm hoiavad veidi jalgadest kinni, aga tundub, et saavad jätkata.
13:26
Meinhard Pulk:  Mängu esimene tõrje! Viljandi pikema rünnaku lõpetuseks maandus pall 15-16 meetri peal olnud Heroli jalale, kuid madala vasaku jala löögi võtab Starodubtsev posti kõrvalt ära.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Lvov tei Valikajevile karistusala kaare peal vea, nii et Kaljule üliohtlikust kohast karistuslöök.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi karistuslöök võttis 28. minutil müürist rikošeti ja tabas posti!
13:31
Rasmus Voolaid: Toomas Pent pani karistuslöögi otse Merilo peale ja noorelt väravavahilt rahulik, kindel tõrje.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov ei suutnud Mašitševi tsenderdust rusikaga eriti kaugele klaarida, aga tõrjus jalaga järgnenud Mööli löögi.
13:32
Kasper Elissaar: 32. minutil virutas Beglarišvili kuuli lati alla, aga Lepmets tõi ära!
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini ja Ugge söötude järel pääses 20 meetrilt Mööl virutama, virutas üle.
13:33
Ivar Lepik:  Hilised tervitused Sportlandilt! Seis on siin endiselt 0:0, Infonet domineerib. Albert Prosa luhtas alustuseks paar-kolm head momenti, kui ei tabanud korralikult palli, aga nüüd on mäng rohkem keskväljale vajunud.
13:33
Kasper Elissaar: Kink mängis suurepäraselt Andrejevi löögile, aga pall vuhises tagapostist mööda.
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Ovsjannikov niitis Liliu kastis maha ja Kalju teenis penalti!
13:35
Kristjan Remmelkoor:  VäravDmitrijev realiseeris 36. minutil penalti, saates Matrossovi valele poole ja palli alla nurka! 1:1!
13:38
Kasper Elissaar: Kingilt võimas pomm, aga Toom taas tõrjub!
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav38. minutil lõi Liliu peaga ja maapõrkega Sidorenkovi nurgalöögi lati alla! 2:1 Kaljule.
13:41
Kasper Elissaar: Mäng Kadriorus on veidi rahunenud.
13:41
Meinhard Pulk:  Vnukov sai karistusala joonelt löögile, kuid Nõmm toob posti kõrvalt ära!
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav42. minutil Mööl tsenderdas paremalt äärelt ja Valikajev lõi peaga alla nurka! 3:1 Kaljule.
13:42
Meinhard Pulk:  Nüüd tegi Nõmm veel suurepärasema tõrje! Nurgalöögi järel maandus pall Tšurilkini jalale, kuid keskkaitsja pommi tõi Nõmm lati alt ära!
13:42
Külastaja mjaasa kommentaar
Miks saadeti Rääbis väljaku äärde, peale seda kui arstid väljakul käisid? Uute reeglite järgi ei pea ju minema
13:43
Ivar Lepik:  VäravJürgen Lorenzi omavärav viib Infoneti 1:0 ette!
13:43
Meinhard Pulk:  Ja järjekordse Sillamäe nurgalöögi järel tõrjuti pealöök väravajoonelt.
13:43
Rasmus Voolaid: Frolov luhtas suurepärase võimaluse! Vainumäe lükkas äärele Iyedele, kes omakorda saatis palli värava ette, aga kerge põrke järel saatis Paide kapten palli väravast mööda!
13:43
Kasper Elissaar: Flora lõi latti! Standardolukorra järel kas Alliku äkki oli see, kes palli mõnelt meetrilt vastu raame virutas.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Väha ohtlik kontrarünnak Transilt. Plotnikov andis läbisöödu äärele Jakovlevile, kes jooksis edasi ja söötis kasti, kus pääses löögile Mihhailov. Teleš päästis hea tõrjega.
13:44
Ivar Lepik:  Tsenderdus tuli paremalt kasti ja Lorenz ennetas Prosat. Õnnetu omavärav, aga Prosa oleks seda kindlasti enda nimele tahtnud!
13:44
Ivar Lepik:  Ja nüüd sahiseb võrk uuesti, aga Nesterov on suluseisus ja Prosa värav ei loe.
13:44
13:45
Kasper Elissaar: Latti lõi Ainsalu, täpsustasid kordust näinud inimesed.
13:45
Meinhard Pulk:  Sillamäel on kahe meeskonna peale teenitud esimesel poolajal koguni 14 nurgalööki. Päris rekordihõnguline number.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Valikajevi ja Liliu söötude järel sai Dmitrijev värava eest löögile, kuid Tamberg jõudis viimasel hetkel libistades löögi blokeerida.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Hiiul lõppes. Kalju 3, Trans 1.
13:46
Ivar Lepik:  Poolaeg Sportlandil ka ja Infonet 1:0 ees.
13:46
Rasmus Voolaid: Paides on viimased minutid vihma saatel kulgenud, aga poolaeg ka seal.
13:47
Kasper Elissaar: Kingil suurepärane madal karistuslöök, aga Toom tõrjus ja avapoolaeg Kadriorus on lõppenud 0:0 skooriga! Oli tempokas ja võrdne lahing, oleks võinud sündida juba mitu väravat.
13:47
Meinhard Pulk:  Volkovi pomm terava nurga alt läheb üle, kuid kohtunik määrab nurgalöögi. See on Sillamäe kümnes ja mängu 15. nurgalöök. Olid vist Nõmme näpud vahel.
13:47
Meinhard Pulk:  Poolaeg Sillamäel. Väravaid seni pole löödud, paremad võimalused on võõrustajatel.
13:51
Ivar Lepik:  55 pealtvaatajat Sportlandil.
13:57
Rasmus Voolaid: Paides 138.
14:00
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Kadriorus!
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Hiiul teine poolaeg algas.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTrans vahetas vaheajal Jakovlevi välja ja Kovaltšuki sisse.
14:01
Ivar Lepik:  Sportlandil ka teine poolaeg läks, esialgu vahetusteta.
14:01
Meinhard Pulk:  Algas uuesti ka Sillamäel.
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov liikus paremalt äärelt vasakule ja Kovaltšuk võttis sisse koha parempoolkaitsjana.
14:03
Rasmus Voolaid: Ja läks ka Paides.
14:03
Ivar Lepik:  Hoiatus Sportlandil läheb tõukamiseks! Vist Bulavkin võtab kollase. Tegi vea Tšernjavskile. Aga jätkuolukorras on Harinil midagi öelda, teda tõugatakse, ja siis tõukab Kruglov Harini eemale.
14:04
Meinhard Pulk:  Herol! Starodubtsevi lahtilöök maandub Herolile, kes 40-45 meetri pealt lööb palli õhust värava suunas, kuid Starodubtsev suudab palli lati alt nurgalöögiks suunata!
14:06
Kasper Elissaar: Andrejev keeras end 20 meetri peal löögile, aga Toom tõi altnurgast ära!
14:06
Ivar Lepik: Vaabel tõrjub põlvedega Prosa lähilöögi! No ei tule kuidagi juurde 27-le.
14:07
Kasper Elissaar: Saliste on Flora poolelt peagi sisse tulemas.
14:07
Ivar Lepik:  Harin on närvis. Sattus nüüd kohe minu ees Pajuga sõnelusse.
14:07
Külastaja misasja kommentaar
jalgpall.ee näitab paides poolaega aga kirjas on et mäng käib? loogika?
14:07
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg kindlasti käib, rohkem aidata ei oska.
14:08
Kasper Elissaar: Muide, Levadia fännisektor on tänaseks täiendust saanud Minski Dinamo toetajate näol.
14:08
Kasper Elissaar: Vahetus54. minutil Aloe välja ja Saliste sisse.
14:08
Meinhard Pulk: Tšurilkin keerutas 25-30 meetrilt palli üle müüri, kuid Nõmm püüdis rahulikult.
14:09
Kasper Elissaar: Krznaricilt vägev kuul, aga keskele ja Toom sai käed  vastu!
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Teleš tõrjus Plotnikovi kauge pommlöögi üle otsajoone.
14:10
Meinhard Pulk:  Nõmmelt taas hea tõrje! Toob palli lati alt ära.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus56. minutil Kalju esimene vahetus: Subbotin välja, Kirss sisse.
14:10
Kasper Elissaar:  Vahetus56. minutil Kams välja ja Lukka sisse. Flora legendil lahkumisega kiiret ei ole.
14:11
Rasmus Voolaid: Vaprusele penalti, Martin Mägi mängis käega!
14:11
Meinhard Pulk:  Hoiatus 56. Volkov saab esimese kollase kaardi.
14:12
Rasmus Voolaid: Värav 54. minutil lööb Kristen Saarts Pärnu taas ette!
14:12
Kristjan Remmelkoor:  VäravMööl mängis Liliuga seina ja pall jõudis seejärel Sidorenkovini, kes lõi selle kindlalt tagumisse küljevõrku! 57. minutil 5:1 Kaljule!
14:12
Külastaja Naljakas kommentaar
Kui Paide mängu ülekande kvalli vahepeal vahetada kehvemaks (360p), siis on kindlalt näha, et mäng käib. Kuigi ka see on paari minuti jagu maas. Vähemalt minul.
14:12
paide on ikka si** mis **tt
14:12
Meinhard Pulk:  Tšurilkin saab Sillamäe kiirrünnaku järel 16 meetrilt täiesti vabana löögile, kuid saadab palli ristnurgast üle!
14:13
Kasper Elissaar: Eemaldamine59. minutil saab Gando punase!
14:14
Ivar Lepik: Vahetus  Infonet teeb esimese vahetuse ja Roman Nesterovski. Andrei Kalimullini 517. mäng lõppeb siin, vist viimane! Ikka nullimänguga!
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Levadia hooaja esimene punane kaart siis.
14:14
Meinhard Pulk: Hoiatus  Sillamäe oli 42. minutil kollase kaardi saanud. Selle autor jääb veel küsimärgi alla.
14:15
Kasper Elissaar: Väga põnev olukord. Gando libistas kaks minutit tagasi Allikule sisse, lüües palli mehelt ära, aga libisedes ka jalga. Äärekohtunik näitas viga, peakohtunik oli esialgu tagasihoidlik. Nüüd raviti Allikut ja kohtunik mõtles lõpuks, et Gando peaks punase ka saama. Tribüünil tuleb: "Äraostetud kohtunikud! Te olete äraostetud!"
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Valikajevi söödu järel sai Mašitšev täiesti vabalt kastist löögile, aga kõmmutas üle.
14:15
Külastaja Paide kommentaar
See sats on ikka täiesti lootusetu.
14:15
Paide mängu 720p pilt on vähemalt 10+ minutit maas.... Kellelgi veel sama probleem?
14:15
Kasper Elissaar: HoiatusVaidlemise eest sai Andrejev 60. minutil kollase. Gando ütles veel päris krõbedaid sõnu ka kohtunikule. Riietusruumi läks Gando tribüüni marulise aplausi saatel.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Kalju teine vahetus: Mööl välja, Elhi sisse.
14:16
Kasper Elissaar: Levadia pingilt tuli mitu sarkastilist plaksutust.
14:16
Ivar Lepik: Vahetus  Rääbis välja, Sander Kapper sisse.
14:17
Kasper Elissaar: 63. minutil sai Kobzar läbi, mängis Toomist mööda ja lõi palli võrku, aga tõusis suluseisulipp. Väike fänn karjus: "Ta rikub mu elu ära!"
14:18
Kasper Elissaar: Suluseis oli õige.
14:20
Meinhard Pulk:  MIS JUHTUS SILLAMÄEL!? Vnukovi läbisöödu järel lükkas Volkov üks-üks olukorras palli Nõmmest mööda, jätab otsustava puute tegemata, pall läheb posti ning seejärel klaaris Viljandi mängija palli joonelt! Liiga koomiline olukord, et adekvaatselt edasi kirjutada.
14:21
Rasmus Voolaid: Nõmmel 366 pealtvaatajat.
14:21
Meinhard Pulk: Ning nüüd andis Grigorevski madala söödu tühja värava ees olnud Volkovi jalale, kuid venelasest ründaja hindab palli veeremist valesti ja lööb pallist mööda. Valusad minutid Sillamäe parima väravaküti jaoks.
14:23
Kasper Elissaar: Levadial mängib Gando punase järel Roosnupp vasakkaitses.
14:23
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil Zakaria Beglarišvili välja ja Markus Poom sisse.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil lööb Liliu 6:1 Kaljule! Narvalased klaarisid palli kehvasti otse Mašitševi jalale, kelle kauglöögi tõrjus Matrossov posti, aga tagasipõrganud pallil oli Liliu jaol.
14:24
Rasmus Voolaid: Paide jahib viigiväravat, aga seni on Pärnul kõik rahulik.
14:25
Meinhard Pulk:  Ei saa Sillamäe väravat kätte! Grigorevski tõmbab end kiirrünnakul keskele, kuid madal löök veereb tagumisest postist napilt mööda!
14:25
Ivar Lepik: Värav  TAUNO TEKKO! 1:1!
14:25
Ivar Lepik:  Tammeka murdis järsku viis-ühele läbi ja Tekko ei hakka söötu otsima, vaid lükkab ise ära!
14:25
Kasper Elissaar: Sappinen suluseisus.
14:26
Ivar Lepik: Vahetus  Ja Infoneti teine vahetus, Bulavkin välja ja Rättel sisse.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil mõlemad meeskonnad vahetavad. Kaljul Dmitrijev välja, Neemelo sisse; Transil Lvov välja, N. Mihhailov sisse.
14:26
Külastaja SaunaMadis kommentaar
Lepistu teeb ikka metsikult praaki .
14:27
Ivar Lepik: Hoiatus  Kapperile kollane.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  VäravElhi madalale tsenderdusele pani Savenkov ebaõnnestunult jala vahele ja Neemelo toksas kiirelt 7:1!
14:29
Kasper Elissaar: Dudarev klaaris joonelt! Alliku pani terava palli värava ette, Sappinen üritas suunata, aga mehed olid vahel ja lõpuks Dudarev lükkas joonelt palli ära. Tõusis ka suluseisulipp tagantjärgi.
14:30
Meinhard Pulk:  74. minutil Viljandi latti! Heroli nurgalöök, Juhkam kerkis kõige kõrgemale, kuid väravast jääb napilt puudu.
14:30
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Kähr pääsemas üks-üks olukorda, aga jäi aeglaseks ja Starodubtsev tuli välja ning noppis palli.
14:31
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Hiiul 366.
14:32
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Ronaldo Tiismaa vahetab välja Pärnu sangari Kristen Saartsi.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Transi viimane vahetus: Tunjov välja, Bondar sisse.
14:32
Meinhard Pulk:  Sillamäel on mõlemad meeskonnad jõudnud kahekohalise arvu nurgalöökideni. Sillamäe juhib vastavas arvestuses 13:10.
14:32
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil läheb Tarmo Kink puhkama ja Andreas Raudsepp sekkub mängu.
14:33
Kasper Elissaar: Raudsepp läks vasakkaitsesse ja Roosnupp keskväljale tagasi.
14:33
Ivar Lepik: Hoiatus  Kevin Anderson.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi tsenderdusest lõi Kirss terava nurga alt ülepuusa, Matrossov tõrjus.
14:34
Kasper Elissaar: Saliste soolo lõppes Podholjuzini veaga. Karistuslöök umbes 35 pealt.
14:34
Meinhard Pulk:  Viljandi nurgalöögile järgnenud kiirrünnakus jooksis Volkov Posti ära, kuid jäi veidi terava nurga alla ning Nõmm jäi ette.
14:34
Kasper Elissaar: Levadia klaaris tsenderduse.
14:35
Ivar Lepik: Vahetus Infoneti kolmas vahetus: Avilov välja ja Volodin sisse.
14:35
Ivar Lepik: Hoiatus Harin sai kollase ka.
14:35
Meinhard Pulk:  Hoiatus 79. ja 80. minuti vahetumisel saab Tšurilkin Sillamäe kolmanda kollase kaardi.
14:37
Kasper Elissaar: Vahetus  82. minutil Andrejev välja ja Teever sisse. Vigastusega maas olev Roosnupp näitab, et võtku hoopis tema välja.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Liliu teenis mängu teise penalti, seekord tegi vea Tamberg. Teleš läheb lööma!
14:37
Kasper Elissaar: Ja nii lähebki. Andrejev jääb sisse ja hoopis Roosnupp tuleb ära. Ta ei saa ühele jalale toetuda.
14:38
Kristjan Remmelkoor: Värav  83. minutil Teleš penaltist 8:1! Matrossov hüppas õigesti ja oli lähedal, aga tugev pall sahises võrku!
14:38
Kasper Elissaar: Ei, vale. Andrejev tuleb ka ikkagi ära ja Alex Roosalu tuleb Roosnupu asemele. Vahetused toimuvad lõpuks 84. minutil. Roosalu debüüt.
14:38
Ivar Lepik:  SULUSEIS! PROSA LÖÖB, AGA EI!
14:39
Ivar Lepik:  Koskor munes ära! Oi kui halb Tammekalt!
14:39
Rasmus Voolaid: Värav 81. Michael Lilander viigistab Paide eest seisu!
14:39
Fännid tõid Teleši penaltit lööma!!
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev keerutas karistusala nurgast latti!
14:40
Kasper Elissaar: Roosalu lõi kaugelt üle.
14:41
Rasmus Voolaid: Lilanderile põrkas 20 meetri peale pall karistusalast välja ja otse õhust allanurka ära, vägev värav!
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo pikendas kõrge palli Liliule, kes lõi üle aia.
14:42
Meinhard Pulk:  VäravHoiatus 86. minutil viib Kristen Kähr Viljandi juhtima ja saab särgi seljastvõtmise eest kollase kaardi!
14:42
Meinhard Pulk: Kiirrünnak ja Kähr lükkab värava eest palli tühja!
14:43
Rasmus Voolaid: Vahetus 84. Rauno Tutk välja, Kristofer Kaasik mängu.
14:43
Meinhard Pulk:  Vahetus Sillamäe vahetus 87. minutil. Tšurilkin välja, Aleksejev sisse.
14:43
Ivar Lepik:  VahetusPaur välja ja Preiman sekkub. Viimane vahetus Sportlandil.
14:44
Kasper Elissaar: Levadia fännid tõmbasid püro ka käima!
14:44
Ivar Lepik: Hoiatus  Rättel.
14:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit Kadriorus.
14:45
Meinhard Pulk: Hoiatus 89. Juhkamile (Viljandi)
14:45
Meinhard Pulk:  Vahetus 90. Zahharov välja, Erik Anohhin asemele.
14:45
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit.
14:46
Kasper Elissaar: Kobzar kukkus kastis, penaltit ei tulnud.
14:46
Rasmus Voolaid: Palatu päästis Pärnu, kui Vainumäe tugevale löögile ette hüppas. Praeguses seisus siis kuues koht Tammekale, aga Paide võidu korral saaksid nad selle ise.
14:46
Ivar Lepik: Vahetus  Parandan, üks vahetus siiski veel. Järviste on valmis pandud, Tšernjavski välja.
14:47
Rasmus Voolaid: Vahetus 89. Pärnu vahetab: Toomas Pent välja, Rocco Mõtt platsile.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Läbi! Kaljule 8:1 võit Transi üle.
14:48
Külastaja Juss kommentaar
Miks fantasys punkte ei näe?
14:48
Rasmus Voolaid: Eks natuke läheb aega.
14:48
Kasper Elissaar: LÄBI! 0:0! Flora on Eesti meister.
14:48
Meinhard Pulk:  Läbi ka Sillamäel! Viljandi lõpetab Premium liiga hooaja nii nagu nad ka alustasid. 1:0 võiduga Sillamäe üle!
14:49
Rasmus Voolaid: Värav JA PAIDE TÕUSEB KUUENDAKS! SÖREN KALDMA ESIMESEL ÜLEMINUTIL!