Kolmapäev, 13. detsember 2017
21:58
Ivar Lepik:  Kena kolmapäeva õhtut!
21:58
Ivar Lepik: Täna pole Meistrite liiga, on Inglismaa kõrgliiga. Liverpool on ikka, Ragnar Klavan on ikka. Loodame parimat!
21:59
Ivar Lepik:  Meie püstoltoimetaja Rasmus Voolaid on täna Anfieldil ja raporteeris, et enne matši sadas Liverpoolis ka korralikult vihma, aga nüüd on sadu lakanud.
22:00
Ivar Lepik:  Pildid näitavad, et sellist vihma ja lume segu isegi. Kraad termomeetril on seal umbes sama nagu meil siin Eestis.
22:01
Ivar Lepik:  Ja avavile!
22:02
Ivar Lepik:  Olgu siis ka öeldud, et vaatan mängu Viaplay vahendusel. Kes jälgib mingit väledamat striimi või skooriäppi, siis te olete minust mõned kümned sekundid ees.
22:05
Ivar Lepik: Oodatult Liverpool domineerinud esimesi minuteid. Klavan seni pole tööd saanud, on aidanud natuke ehitada tagant.
22:06
Ivar Lepik:  Rabedavõitu on see Liverpooli söödumäng seni.
22:08
Ivar Lepik:  Peapalle läheb Lovren ründama, Klavan pakub katet.
22:11
Ivar Lepik:  Nüüd esimene momendipoeg West Bromilt, aga Rondon oli Lovreni vastu. Klavani roll taas jälgida.
22:15
Ivar Lepik: Väga kindel mäng meie mehelt seni.
22:16
Ivar Lepik:  Teistes mängudes Manchester City, Everton ja Leicester ette läinud.
22:18
Ivar Lepik:  Esimene hea moment! Salah lükkab hea diagonaali värava eest läbi ja Firmino saab tagumuses postis löögile, aga raske nurga alt ja postist mööda! Oleks saanud keskele Coutinhole lükata.
22:21
Külastaja mc kommentaar
Siin pole kahtlustki, kes see hooaega Inglismaa kõrgliiga võidab. Manchester City on lihtsalt ülivõimas.
22:22
Ivar Lepik:  Jah, 2:0 nüüd juba Swansea vastu. Pole midagi öelda, poole hooajaga 50 punkti koguda on saavutus isegi Barcelona, Reali või PSG jaoks.
22:25
Ivar Lepik:  Nurgalöök West Bromile.
22:25
Ivar Lepik:  Aga ei tule ka sealt midagi.
22:27
Lukaku sai lõpuks Inglismaa kõrgliigas üle pika aja värava kirja.
22:27
Ivar Lepik:  Nii on!
22:28
Ivar Lepik:  Vaatasin - lükkas Mata tsenderduse peaga võrku. Ei olnud kõige lihtsam värav.
22:28
Ivar Lepik:  Klavan nüüd saab puhastada! Korraks oli pall kastis ohtlikult lahti.
22:30
Ivar Lepik:  Pallivaldamine 70-30, löögid 4-0, aga raamidesse 0-0. Ei ole Liverpoolil väga hästi seni sujunud asjad.
22:31
Ivar Lepik:  AGA NÜÜD LATTI!
22:31
Ivar Lepik:  Robson-Kanu keerutab 25 meetrilt, Klavan on vastas, hoiab käed ilusti keha vastas ja ümber tema Walesi mees lööb. Kukub ristnurga juurde lati peale.
22:38
Ivar Lepik:  Hea moment nüüd! Alexander-Arnold laseb kaugelt tsenderduse kasti ja Salah liikus hästi kaheksa meetri peale, aga kümmekond sentimeetrit jääb varbaga puutumisest puudu.
22:39
Kuidas Lovren täna hakkama on saanud?
22:39
Ivar Lepik:  Siiani täitsa hästi.
22:42
Külastaja asjapulk kommentaar
kumb praegu paremini on mänginud. Klavan või Lovren?
22:42
Ivar Lepik: Seda on väga keeruline öelda nii. Kumbki ei ole halvasti mänginud.
22:43
Ivar Lepik:  Aga võimalused nüüd! Coutinho proovib esimesena, saab seal keegi vastu pead, ja pall kukub Salahile ette, kes meestesumma lööb.
22:43
Ivar Lepik:  Klavan karistusalla.
22:44
Ivar Lepik:  Aga Coutinho riputab teisele poole, kus on Lovren, ja nurgalöök järgneb.
22:44
Külastaja Hull kommentaar
võrdsed. mõlemad on vajalikul hetkel õigel kohal olnud.
22:45
Aurier sai Inglismaa kõrgliigas oma esimese värava kirja.
22:46
Ivar Lepik:  Klavan tegi oma kohustusliku üleaste ka praegu ära.
22:46
Ivar Lepik:  Kas sai nüüd ka natuke haiget?
22:47
Ivar Lepik:  Tundub, et siiski mitte. Korra jäi seal pärast Rondoniga võitlust jalast hoidma.
22:47
Ivar Lepik:  Aga poolaeg ja 0:0! Ei ole Liverpool täna tuulises ja vihmases mängus suutnud murrangut leida.
22:47
Lester lammutab saitsi... esimese värava puhul van dijk jalutas ei kellegimaal mängust väljas. Lester jättis veel esimese 15 minutiga kaks supervõimalust kasutamata
23:03
Ivar Lepik:  Teine poolaeg!
23:04
Ivar Lepik:  Vahetusi pole.
23:05
Kas Mkhitaryan ei kuulugi enam Mourinho plaanidesse?
23:06
Ivar Lepik:  Tundub nii. Hea vorm, mis tal hooaja alguses oli, kadus musta auku.
23:07
Ivar Lepik:  Klavan teeb Rondonile vea. Karistuslöök äärelt.
23:07
Ivar Lepik:  Ja kukub see pall sinna värava peale, Karius peab päris kõvasti pingutama, et ära tuua!
23:08
Ivar Lepik:  Natukene rohkem posti äärde ja oleks väravavaht võimetu olnud.
23:08
Ivar Lepik:  Hea tõrje Kariuselt! Yacob saab peaga löögile. Klavan oli kaugel olukorras, aga Lovreni mees see ka ei olnud. Kellegi teise tagant jooksis välja.
23:09
Ivar Lepik:  Nüüd saab Hegazi peaga lüüa, aga Klavan lükkab ta tasakaalust välja ja see on Liverpoolile hea.
23:12
Ivar Lepik:  Rondon jäi Lovreniga tantsima ja sai söödu kõrvale lükata, aga sinna jõudis Klavan üksi. Järgmises olukorras jäi meie mees aga ehk natuke liiga passiivseks äärele, kuid suudeti välja mängida.
23:12
Ehk võiks Klopp täna Ingsile natukene rohkem mänguaega anda, kui eelmises mängus.
23:13
Ivar Lepik:  Mane! Saab 13 meetri pealt lükata ja natukene mööda.
23:15
Ivar Lepik:  Ja nüüd Salah ei lükka viielt meetrilt peaga ära!
23:15
Ivar Lepik:  Liverpool raiskab jälle...
23:17
Ivar Lepik:  Liverpooli mehed nõuavad tagasisöötu, aga ei olnud siin.
23:19
Kas Zinchenko teeb täna oma Inglise kõrgliiga debüüdi? Just sekkus väljakule Fabian Delphi asemele.
23:19
Shots On Target 1:1
23:20
Ivar Lepik:  Debüüt jah.
23:21
Ivar Lepik:  Klavan seisis nüüd ka karistuslöögi taga, et vasaku jala nurka anda. Ilmselgelt ta lööma ei läinud ikkagi.
23:22
Ivar Lepik:  Foster kaotab kaks korda järjest värava ees palli, aga Evans klaarib!
23:26
Ivar Lepik: Hoiatus Emre Can võtab kollase ja järgmine mäng jääb tal vahele. Bournemouthiga mäng jääb vahele.
23:26
Kes Liverpoolil hetkel sooja teevad?
23:26
Ivar Lepik:  Telepildist seda öelda ei oska küll, aga neid variante on küll. Oleks aeg juba, kohe 70 minutit mängitud.
23:27
Mane on omadega läbi. Jube aeglaseks jäänud söötude andmisega, tehnika lonkab ja jookseb palliga vastastele sisse.
23:30
Ivar Lepik:  Umbes 20 minutit jäänud. Liverpool hädas.
23:33
Vahepeal tegi oma esimese vahetuse West Brom, kui mängu sekkus Jay Rodriquez Hal Robson-Kanu asemele.
23:33
Ivar Lepik:  Tegi küll.
23:34
Ivar Lepik: Vahetus  Liverpool vahetab: Mane ja Wijnaldum välja, Oxlade-Chamberlain ja Solanke sisse.
23:36
Ivar Lepik:  Püstoltoimetaja Rasmus Voolaid teatas Anfieldilt, et Gomez on viimane vahetus.
23:36
Ivar Lepik:  Alexander-Arnold tegi Kloppi silme all mõned halvad liigutused eelnevalt. Nii palju ongi vaja?
23:36
Arsenal on täna samuti hädas.
23:37
Ivar Lepik:  Manchester City ei ole. Ajalugu on tehtud - 15 järjestikust võitu Inglismaa kõrgliigas!
23:37
Miks Gomez ja mitte Ings??? Väravat on ju vaja!
23:38
Ivar Lepik: Vahetus  Tuligi see vahetus ära 80. minutil, Alexander-Arnold välja ja Gomez sisse. Miks nii - ei tea.
23:39
Ivar Lepik: Värav  DOMINIC SOLANKE!
23:39
Ivar Lepik: Ei? KÄSI! EI LOE!
23:40
Ivar Lepik:  Nii kiiresti Solanke jäigi oma esimesest väravst ilma!
23:40
Ivar Lepik:  Jah. Kohtunikule siit ikkagi õigus. Oli küll.
23:41
Ivar Lepik:  Joone pealt tuuakse ära nüüd! Liverpool otsib isuga. Kümme minutit!
23:41
Külastaja fads kommentaar
verdict klavani mängule? samal tasemel, kui eelnevad kuu aega?
23:41
Ivar Lepik:  Klavan on väga okei olnud täna jah. Nullimäng ka hetkeseisuga tulemas.
23:42
Ivar Lepik:  Käib postis nüüd Kariusel, aga suluseis enne!
23:42
See juba nagu tänane Real Madridi mäng, kus võimalusi palju, aga ei suudeta ära realiseerida. Kuigi Real lõpuks võitis, ehk võidab ka Liverpool.
23:43
kaitsjates pole küsimust. 0 on taga. Asi on selles, et kuidas seda palli teisel pool sisse ei saada 70-30 pallivaldamise juures jälle.
23:43
Ivar Lepik:  Solanke proovib jälle, aga Foster on ülesannete kõrgusel.
23:46
Zlatan täna ka mängida ei saa.
23:47
Külastaja Fuuu kommentaar
Liverpool mängibki pooleldi kontrate peale, see pole ime, et ei suudeta busse lahti muukida. Fab4 on vägev ründejõud niikaua, kuni nende ees ei ole 10 marutõves venda, kes proovivad iga nurga alt palli ära võtta.
23:47
fabfour nädalaga on beatlesist saanud meie mees.
23:50
Ivar Lepik:  West Bromi soojendusetegija Sam Field sai nüüd kollase kaardi. Kaval noormees.
23:50
Ivar Lepik:  Igat meest ei ole Philippe Coutinho tõuganud.
23:51
Ivar Lepik:  Aga läbi ja 0:0! Punktid läinud, aga Klavanile nullimäng.
23:51
pool mängib alati ju palli hoidmise peale. Väga hästi murti lahti neid bussiparkijaid varem.