Kasper Elissaar: Tervitus jalgpallisõpradele!
19:19
Kasper Elissaar: Õige pea on Kadrioru staadionil algamas Tallinna Levadia ja FC Kuressaare lahing.
19:19
Kasper Elissaar: Mõne minuti eest pandi juba pall mängu Narvas, kus mängivad Trans ja Infonet.
19:21
Külastaja vasar kommentaar
mõni inimene seda ka vaatamas on? minu jaoks tuli täitsa ootamatult igatahes, et mingi mäng on
19:22
Kasper Elissaar: FC Levadia: 30-Pikker, 19-Kulinitš, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 22-Pikk, 6-Antonov, 15-Dmitrijev, 10-Subbotin, 20-Pebre, 28-Hunt, 7-Koliaev.
Varus: 12-Tamme, 11-Teever, 16-Paur, 17-Podholjuzin, 4-Kaldoja, 23-Kaljumäe, 5-Junolainen.

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 25-Viira, 14-Butlers, 21-Indermitte, 6-Pohlak, 23-Luup, 8-Sinilaid, 3-Könninge, 10-Ilves, 39-Valmas, 26-Laht.
Varus: 1-Palm, 7-Gerasimov, 11-Karpov, 19-Reinike, 2-Gavrilov, 33-Klemmer, 20-M. Rajaver.
19:23
Kasper Elissaar: Ilm on suurepärane, aga publikut vähe.
19:23
Kasper Elissaar: Praegu võib-olla 50 pead.
19:23
Külastaja 420 kommentaar
Staadion on linna teises otsas ja ma küll ei hakka sinna minema, eriti kuna autot pole.
19:29
Kasper Elissaar: MÄNG ALGAS!
19:32
Kasper Elissaar: Levadia on paremini alustanud. Koljajevilt juba ka esimene pealelöök, kuid see läks selgelt mööda.
19:33
Kasper Elissaar: Igor Subbotin suluseisus.
19:34
Kasper Elissaar: Levadia ründab vasakult, äärelt sööt alla, kuid Subbotini löögile said Kure kaitsjad end ette veetud.
19:35
Kasper Elissaar: Subbotin on esimestel minutitel väga aktiivne olnud. Tegi just oma esimese vea.
19:36
Kasper Elissaar: Siiski ka Kuressaare üritab, kuid midagi konkreetset pole veel olnud.
19:37
Kasper Elissaar: Levadial on kohal umbes kümmekond fänni, kes teevad ka häält, Kure toetajana tunneb ära ühe inimese, aga ta aktiivse fänlusega ei tegele.
19:37
Kasper Elissaar: Dmitrijev võttis Kuressaare kiirrünnakuürituse maha, kuid sedapuhku pääses veel kollasest. Jaan Roos tegi viimase hoiatuse.
19:40
Kasper Elissaar: Narvas on seni mäng meile teadaolevalt küllaltki võrdne olnud. Pealelöögid Transi kasuks 3-2, ohtlikud rünnakud 12-8, nurgalöögid 1-0 ja pallivaldamine 52-48. Infonet ei jää palju alla.
19:41
Kasper Elissaar: VäravInfonet läks Narvas juhtima!
19:42
Kasper Elissaar:  Levadia surub, aga saarlased ei anna olla. Tõsiseltvõetavaid pealelööke pole olnud.
19:42
Külastaja ennustaja kommentaar
nu narvva on koomikute punt,vähe vales liigas :) 0-1 taga
19:43
Kasper Elissaar: Kuressaare üritab rünnata, kuid vilistatakse suluseis.
19:44
Kasper Elissaar: Pebre sai Kulinitši paremalt äärelt tulnud tsenderdusest väga hästi löögile löögile, kuid Riido Reiman suutis tõrjuda!
19:44
Külastaja ..... kommentaar
Infonet on päris sümpaatne sats:)
19:46
Kasper Elissaar: Rimo Hundilt väga ohtlik pealelöök, kui Subbotinilt söödu said, kuid 20-30 sentimeetrit lendas pall väravast mööda. Esimene värav ei olnud kaugel.
19:47
Kasper Elissaar: Subbotin teeb taas vea. On täna väga aktiivne olnud!
19:47
Külastaja x kommentaar
paistab et Pukk enam eriti väljakul ei käi Kuressaare eest
19:49
Kasper Elissaar: Ta sai hooaja ettevalmistuse käigus vigastada, kui tal roided murti. See muutis palju asju.
19:49
Külastaja subs kommentaar
19:52
Kasper Elissaar: Hoiatus23. minut. Pelle Pohlak (Kuressaare) lõi Subbotinile küünarnukiga näkku.
19:53
Kasper Elissaar: Järgnenud karistuslöögist ei tulnud midagi. Pall jäi korraks küll Hundile, kuid Kure kaitsjad klaarisid olukorra.
19:53
Kasper Elissaar: Mängu esimene nurgalöök Kuressaarele.
19:54
Kasper Elissaar: Värav25. minut. SANDER LAHT!
19:55
Kasper Elissaar: Priit Pikker eksis, kui tõrjus palli väga kehvasti otse Kure mängija jalale ning Laht saatis kõrge kaarega palli väravasse. Külalismeeskond juhib 1:0!
19:55
tohohh
19:55
Kasper Elissaar: Vabandust. Andre Ilves oli siiski väravaautor!
19:57
Kasper Elissaar: Hoiatus27. minut. Aleksei Jahhimovitš (Levadia) teenib kollase.
19:57
Kasper Elissaar: Hoiatus28. minut. Kulinitš teenib kollase!
19:58
Kasper Elissaar: Joel Indermitte saab karistuslöögijärgselt löögile, kuid on napis suluseisus ja pall lendab ka üle.
19:58
Jahhimovits nüüd keelu all järgmine mäng?
19:59
Kure siit muidugi nii lihtsalt ei pääse :) Aga tuleb kiita kui oma vähesed võimalused ära realiseeritakse
20:00
Kasper Elissaar: Levadia üritab läbi murda, aga Indermitte klaarib.
20:01
Kasper Elissaar: Kure mängib sümpaatsemalt kui Levadia. Levadia on tulnud mängule mõttega, et võit tuleb üsna lihtsalt. Reaalsus on aga teine. Kure pusib tublilt ja hoopis Levadia on praegu see, kes vigu teeb.
20:01
Kasper Elissaar: Jahhimovitš  vist pääses siiski kaardist. EJL väidab, et läks hoopis Ilja Antonovile.
20:02
Kasper Elissaar: Narvas on esimene poolaeg lõppenud Infoneti 1:0 võiduga.
20:03
Kasper Elissaar: Subbotinilt 20 meetri pealt ohtlik pealelöök, aga Riido Reiman suutis tõrjuda.
20:03
Kasper Elissaar: Järgnes kaks nurgalööki, aga hetkel seis veel püsib.
20:03
Külastaja ? kommentaar
Pilti pole kummagist mängust?
20:03
Kasper Elissaar: Ei ole.
20:04
Kasper Elissaar: Levadialt taas nurgalöök.
20:05
Kasper Elissaar: Hunt pääses löögile, aga läks mööda.
20:07
Kasper Elissaar: Subbotin tegi taas vea, oleks võinud kollase saada, aga Jaan Roos andis armu.
20:07
Kasper Elissaar: Kure üritab rünnata, aga tsenderdus läheb pikaks.
20:09
Kasper Elissaar: Pebrelt ohtlik pealelöök, kuid Reiman püüab joonelt palli.
20:09
Kasper Elissaar: Levadiale järjekordne nurgalöök, kuid Kure kaitse seisab võimsalt.
20:12
Kasper Elissaar: Levadia teenis vasakult karistuslöögi. Artur Pikk oli löögipositsoonis, aga oma nõrgema parema jalaga sooritus ebaõnnestus.
20:13
Kasper Elissaar: Levadia on aktiviseerunud ja tahab väga viigiväravat.
20:13
Kasper Elissaar: Aga Kure kaitse peab seni hästi vastu.
20:13
Kasper Elissaar: Levadia suluseisus.
20:15
Kasper Elissaar: Subbotini tsenderdus paremalt läks selgelt üle, ühtlasi lõppes sellega avapoolaeg!
20:15
Kasper Elissaar: Kuressaare võitis esimese kolmveerandtunni 1:0.
20:17
Kasper Elissaar: Narvas algas teine poolaeg.
20:19
Kasper Elissaar: Kokkuvõttes oli Kurelt väga tubli esimene poolaeg. Ei kardeta, mängitakse organiseeritult ja kindlalt. Levadia mängus on näha vastase alahindamist. Lõpus võeti end küll juba kokku, kuid Kuressaare vääriks senise esitluse põhjal kindlasti punkte.
20:21
Kasper Elissaar: Teen siit aga lühikese pausi. Olen tagasi, kui algab teine poolaeg.
20:27
Külastaja Jass kommentaar
Edasi, mehed!! Lööge favoriitidele palle puuri lõpmatuseni! Ükskord me võidame niikuinii!
20:29
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Kadriorus!
20:29
Kasper Elissaar: Värav Trans viigistas penaltist.
20:30
Kasper Elissaar: Hundilt väga ohtlik pealelöök, Reiman tõrjus, Koljajev sai palli, kuid virutas latti. Väga tuline algus!
20:31
Kasper Elissaar: Ilves suluseisus.
20:32
Külastaja raika kommentaar
Tundub, et Reiman on täna Kure väravas väga kõva mängu tegemas.
20:33
Kasper Elissaar: Levadialt vasakult tsenderdus, aga Hundi pealöök jäi nõrgaks.
20:34
Kasper Elissaar: Levadia on võrreldes avapoolajaga palju-palju aktiivsem. Said puhkepausil tõenäoliselt korraliku peapesu.
20:36
Kasper Elissaar: Sander Lahelt pealelöök. Oli üsna ohtlik ning Pikker saatis palli üle lati.
20:37
Kasper Elissaar: Indermitte üritas nurgalöögist brasiillase kombel käärlööki, kuid pall läks väravast mööda.
20:40
Kasper Elissaar: Kristal saatis Teeveri, Kaljumäe ja Podholjuzini sooja tegema.
20:40
Kasper Elissaar: Hunt üritab pealelööki, aga sooritus on selgelt ebatäpne.
20:43
Kasper Elissaar: Pebre poollöök-tsenderdus lendas mööda.
20:43
Kasper Elissaar: Levadia surub küll ja valdab palli, aga ei midagi tõsist.
20:44
Külastaja Pall kommentaar
Kas Teever pole endiselt päris 100% terve või Kristal lihtsalt eelistabki teisi... ei usu päris hästi
20:45
Kasper Elissaar: Pikk vigastuspaus jättis ettevalmistusel pausi sisse ja tal läheb kindlasti aega, et jõuda oma parimale tasemele. Hooaja alguses olid seega Rättel ja Hunt väga kindel ründeduo. Rätteli vigastus andis võimaluse Koljajevile ja seni on mees seda üsna okeilt kasutanud.
20:46
Kasper Elissaar: Levadia nurgalöök. Artjunin pääses Antonovi tsenderdusest löögile, aga Hundi pea jäi ette.
20:47
Kasper Elissaar: Vahetus62 minut. Levadia vahetab. Pebre välja ja Teever sisse.
20:47
Külastaja juks kommentaar
kuidas mäng on ? Kes kontrollib? On Kurel sansid olemas?
20:48
Kasper Elissaar: Nagu ennist just ütlesin, siis Levadia valdab palli ja surub, aga pealelöögini väga ei jõuta. Selline tüüpiline pusimine.
20:48
Kasper Elissaar: Kure on aga väga vapralt kiiresse tormamas, kui Levadia meestelt pall kätte saadakse.
20:49
Kasper Elissaar: Levadial suurepärane võimalus, aga Subbotin lõi kuue-seitsme meetri pealt üle tühja värava.
20:49
Kasper Elissaar: Koljajev viigistab, aga suluseis.
20:50
aga mis sinu arvamus on, kes võidab ? :)
20:50
Kasper Elissaar: Võimatu ennustada. Levadia proovib, aga Kure vääriks kindlasti vähemalt punkti.
20:52
Kasper Elissaar: Hoiatus68. minut. Artjom Artjunin saab kollase kaardi protesteerimise eest.
20:52
Kas on siis viik või ei?
20:52
Kasper Elissaar: Ei ole. Koljajev lõi värava, aga tõusis suluseisulipp.
20:53
Kasper Elissaar: Levadia virutas vabalöögist väravale, aga Pikker tõrjus.
20:53
Kasper Elissaar: Roosil on mäng täna veidi käest ära.
20:54
Kasper Elissaar: Hoiatus70. minut. Ilves ja Jahhimovitš kollased. Tõuklesid omavahel.
20:54
Külastaja Meintz kommentaar
"Levadia virutas vabalöögist väravale, aga Pikker tõrjus. " veidi mööda ? :D
20:54
Kasper Elissaar: Reiman tõrjus jah. Vabandused.
20:55
Kasper Elissaar: Subbotin lõi väga selgelt mööda.
20:56
Persoon pole niivõrd tähtis, tõrjumine ikka põhiline.
20:56
Külastaja kure kommentaar
palju lõpuni veel on
20:57
Kasper Elissaar: Vahetus73. minut. Dmitrijev (Levadia) välja ja Kaljumäe sisse.
20:57
Külastaja juku kommentaar
17 min
20:57
17 min
20:58
Kasper Elissaar: Vahetus75. minut. Andre Ilves (Kure) välja, Gavrilov sisse.
20:58
kure pinguta lõpuni
21:00
Kasper Elissaar: Koljajev viivitas olukorras ja Viira klaaris olukorra.
21:00
Kasper Elissaar: Publik nõuab Levadia kasuks penaltit, aga Roos ei anna.
21:00
Külastaja ... kommentaar
Kadriorus tõesti 220 pealtvaatajat?
21:00
Kasper Elissaar: Võib-olla tõesti, aga tundub veidi pingutatud.
21:02
ikka parem, kui 500 inimesest teha 2100 :)
21:02
Kasper Elissaar: Teever lõi 12 meetri pealt väravale, kuid Reiman tõrjus nurgalöögiks. Nurgalöögist ei tulnud midagi.
21:04
Kasper Elissaar: Levadialt taas nurgalöök, aga Reiman on täna supermängu tegemas! Kõik pallid on mehe käes.
21:04
Külastaja rallikas kommentaar
Kui palju praegu Live'i jälgimas on?
21:05
Kasper Elissaar: Ei oska öelda. Kui meil süsteem vahetus, siis kadus see võimalus ära hetkelist voolu jälgida.
21:07
Kasper Elissaar: Vahetus82. minut. Mõlemad meeskonnad vahetavad. Könninge (Kure) ja Kulinitš (Levadia) välja, sisse Klemmer (Kure) ja Podholjuzin (Levadia).
21:07
Kasper Elissaar: Värav  1:1 Teever! Nurgalöök, Kure kaitsjad klaarisid, tsenderdus tagasi, aga Teever lõi peaga ära.
21:07
kuraaaaat
21:07
Külastaja Robert kommentaar
go Levadia Go
21:08
Kasper Elissaar: Narvas lõppes mäng 1:1 viigiga. Löögid jäid 12-13 (väravale 4-5), nurgad 4-3, pallivaldamine 54-46.
21:08
Külastaja Kure kommentaar
Palju mängida????
21:09
Kasper Elissaar: Koos lisaajaga umbes seitse minutit.
21:09
Kasper Elissaar: Vahetus86. minut. Valmas (Kure) välja, Karpov sisse.
21:09
Kasper Elissaar: Kurel nurgalöök kasutada.
21:10
Kasper Elissaar: Indermitte lõi peaga, aga Pikker püüdis.
21:10
Kasper Elissaar: VäravHUNT LÖÖB 2:1!!!
21:10
Kasper Elissaar: Levadia juhib.
21:11
Kasper Elissaar: Peaga Antonovi tsenderdusest.
21:11
Külastaja M. kommentaar
Nüüd tuleb pöidlaid rohkem pihku suruda et saarlased värava lööksid.
21:12
pekkis
21:12
Krt ikka jõuga oma lõpuks
21:13
Kasper Elissaar: HoiatusKoljajev kollane.
21:13
Kasper Elissaar: EemaldamineKohtunik saadab Marko Kristali minema...
21:15
Hakkab looma veidi. Äkšenit alati tarvis!
21:15
Külastaja lopez kommentaar
jumal tänatud! oleks 800 eurist ilma jäänud rsk. suht mõttetu koefiga sai jälle riskitud. 3 minta veel vastu pidada.
21:15
Kasper Elissaar: Üleminutid on käimas.
21:15
Külastaja grss kommentaar
Normaalne... kõik kolm tippklubi peatreenerit on saanud punase esimeses ringis :)
21:15
Kasper Elissaar: HoiatusTeeverile kollane.