Teisipäev, 20. veebruar 2018
20:34
Ivar Lepik:  Tere Meistrite liiga õhtut! Iga hetk nüüd võime koosseise oodata.
20:36
Ivar Lepik: Aga alustame kurbade uudistega - Philippe Coutinho, kes niikuinii Meistrite liigas mängida ei saa ja otsustas Hispaaniasse jääda, sattus täna röövi ohvriks. Tema maja tehti tühjaks, kui brasiillane perega söömas oli.
20:41
Ivar Lepik: Nonii!
20:41
Ivar Lepik:
20:42
Ivar Lepik:  Raskekahurvägi. See on õige Meistrite liiga!
20:44
Ivar Lepik: Chelsea viivitab, seega Bayern vahele.
20:44
Ivar Lepik:  Igal mehel ei ole pingilt Arjen Robbenit ja Franck Riberyd võtta...
20:49
Ivar Lepik: Aga nende vastu on Besiktas ja siin on ägedaid nimesid rohkem kui euro eest.
20:50
Ivar Lepik:  Ja Chelsea!
20:52
Ivar Lepik: Põnev, et Antonio Conte on ründajad sisuliselt pingile jätnud. Eden Hazard siis tipus eeldatavasti - Conte lubas, et tal on plaan, ootame põnevusega!
20:52
Ivar Lepik:  Siit nüüd veel väike paus, aga olge tagasi juba 21.30, kui mängude lainele üle lähme.
20:53
Ivar Lepik: Jätan akna avatuks - küsida võib peaaegu kõike!
21:31
Ivar Lepik:  Nonii. Oleme valmis!
21:33
Ivar Lepik:  Münchenis on külm, teatakse rääkida. Õigus on ka. Mitte nii külm, kui meil siin, aga miinuskraadid ikkagi täna õhtul.
21:35
Külastaja ses kommentaar
Kes see TV6 peal teine kommentaator on, kes debüüdi teeb ?
21:35
Ivar Lepik:  Ausaltöeldes jään võlgu, jäi mul ka kuulmata.
21:37
Külastaja besiktas kommentaar
ma söön oma mütsi ära kui besiktas läheb võiduga koju täna!
21:37
Ivar Lepik: Neil on ikka väga raske jah, aga mine tea. Leipzigiga ju saadi ilusti hakkama, tõsi, see oli mõnda aega tagasi ja Leipzig pole Bayern.
21:38
Ivar Lepik:  Aga tänane põhimäng on ikka Londonis ja seal natuke soojem, hetkel termomeeter peaks näitama kuue plusskraadi ringi.
21:38
Külastaja ee kommentaar
Millise mütsiga tegu on
21:39
Ivar Lepik: Mida täna siis oodata?
21:40
Ivar Lepik:  Barcelona ei ole tegelikult viimastel nädalatel väga hea olnud. See on kas täpselt see mäng, kus Messi matab kõik needused maha - või läheb täna kõik valesti ja Barcelona peab kodus jälle imet tegema hakkama. Mul on Contesse usku, aga näis, mis ta välja on mõelnud.
21:40
ma ei tea , leian mingi , ise vaatan ka chelsea - barca aga poole silmaga jälgin saksamaal toimuvat mängu
21:40
Külastaja mubarak kommentaar
chelsea ja besiktas võidavad
21:41
Ivar Lepik:  Saksamaal ootaks Bayerni võitu, aga tahaks väga loota, et kordusmängu eel ei ole paar otsustatud. Kardan aga, et Bayern võtab kahega ära.
21:41
Ilmselt kõike muud kui seda, et MEssi lööb värava
21:42
usun et barca teeb täna mängu ära , tegemist on ikkagist pea iga aasta veerand/poolfinali/finaali murdva meeskonnaga
21:45
Ivar Lepik:  Ja läksime!
21:46
Ivar Lepik:  Saksamaal saadi õigeaegselt minema (Saksa täpsus on ikkagi Saksa täpsus), Londonis läheb aega veel.
21:47
Ivar Lepik:  Aga käivad nüüd mõlemad.
21:49
Külastaja Ivar Kepik kommentaar
Besiktase koef suht uskumatu ikka tänavust taset vaadates
21:49
Ivar Lepik: Ei ole argentiinlasele head märgid.
21:51
Ivar Lepik:  Momendipoeg Bayernil, Mülleri pealöök läheb postist napilt mööda.
21:51
Ivar Lepik:  Hazard annab tuld, aga napilt üle!
21:53
Ivar Lepik:  Ei saa Bayern võrku seda! Natuke antakse ruumi ja juba toimub!
21:54
Ivar Lepik:  Fabricio on Besiktase väravas mitu tõrjet juba teha saanud. Viimati proovis Alaba kaugelt.
21:55
Ivar Lepik:  Arturo Vidal jäetakse nüüd täitsa üksi, aga ta ei leia raami üles.
21:56
Ivar Lepik:  Chelseal ka nurgalöögist võimalus, Rüdiger päris nii vaba ei olnud kui Vidal, aga löögile sai.
21:57
Ivar Lepik:  Pepe soeng. Vau. Ei näe üldse nii hirmus välja enam.
21:59
Ivar Lepik:  Messi on hoos küll, pole probleemi viite meest ette võtta, aga seni pole ta midagi väga ohtlikku luua suutnud. Üsna võimalustevaene algus, Münchenis on hoopis teisel tasemel andmine praegu. Eks tasemevahe annab rohkem tunda.
22:00
Ivar Lepik: Eemaldamine BESIKTAS VÄHEMUSES!
22:01
Ivar Lepik:  Oi-oi-oi...Domagoj Vida, horvaat, jääb Lewandowski vastu raskesse olukorda ja võtab poolaka jalust. Besiktas kümnekesi. Penalti ei ole, asi seegi.
22:01
Külastaja Morna linnapea kommentaar
Kes Chelsea mängu viasatis kommenteerivad? Pean täna Bayernit vahtima ;(
22:02
Ivar Lepik: Chelsea-Bayernit Kruus-Vara nagu arvata võis.
22:02
Ivar Lepik:  Barcelonal oli moment vahepeal, Paulinho sai peaga lüüa, aga mööda.
22:03
Ivar Lepik:  Karistuslööki läks James Rodriguez ristnurka tõstma, aga läheb õige veidi mööda.
22:03
Külastaja Tundus aint kommentaar
Tundus et Lewa ise topis selle varba sinna :D Pole kindel
22:03
Külastaja Fuuu kommentaar
Puhas punane, viimase mehe viga ja puude oli selge.
22:04
Ivar Lepik:  No supermoment kohe Besiktasele vastu, aga ei löö Vagner Love ära!
22:04
See mäng on seal tehtud varsti
22:05
Ivar Lepik:
22:07
Ivar Lepik:  Atiba Hutchinson Kanadast on see mees, kes lohaka sööduga Vidale punase teenis.
22:09
Ivar Lepik:  Londonis domineerib Barcelona, pall kõvasti neile. Aga ei midagi üllatavat samas.
22:09
nojah minul jääb müts söömata , lewa vajutab varsti paar tükki ära :S chelsea-barca : barca 77% pallivaldamine ja chelseal pikad pallid ette :d
22:10
Ivar Lepik: Messi purjetab kaheteist meetri kaugusel, aga külgsuunas. Viie mehe vahel. Valvatakse.
22:13
Külastaja Kommentaatorile kommentaar
Milliseid klubisid enim Tallinna superkarikafinaalile sooviksid?
22:14
real CList / atleti EList :D millal pileteid osta saab muide???
22:15
Ivar Lepik:  Euroopa liigast keegi valikust Milan-Arsenal-Dortmund-Atletico, Meistrite liigast tuleb ilmselt niikuinii suur klubi. Mul isiklikult suurt vahet ei ole, peaasi, et inimestele korda läheb.
22:15
Ivar Lepik:  Aga Fabricio teeb praegu imet!
22:15
Ivar Lepik:  Hummels saab kuuelt meetrilt peaga suunata, aga Besiktasi väravavaht tõrjub ühe käega üle lati.
22:15
Külastaja Galatasaray kommentaar
Krdi punane kaart kirjutas sellele paarile ikka surmaotsuse. Besiktas ei suuda täna midagi ja Bayern lööb 4-5 ikka ära
22:16
Ivar Lepik:  Londonis võetakse Willian maha ja Rakiticile kollane. Oli ohtlikult läbi minemas.
22:18
Ivar Lepik:  Ter Stegenit prooviti seal, aga püüab kindlalt karistuslöögi.
22:20
Ivar Lepik:  POSTI! Willian proovib kahekümnelt ja vasakuga kõlistab!
22:20
Ivar Lepik:  Väravavahil polnud võimalustki.
22:22
Külastaja Fenerbahce kommentaar
Chelsea läheb edasi ka ja seejuures eksib Messi penaltil. Viis klubi veerandfinaalis oleks hull ja see seisab pmst vaid tselsi taga
22:22
Ivar Lepik:  Eelmine nädal oli küll inglastele väga hea.
22:23
Ivar Lepik:  Lewandowski saab nüüd käärlöögi proovimise eest kollase, saab Gary Medeli peale pihta. No ma ei tea.
22:26
Pakun veerandfinaale Bayen-Real, Chelsea-Liverpool, Man United-Man City, Roma-Tottenham. Ehk vaid üks tiim oleks, kes reaalselt tiitlile mängida ei võiks
22:26
suarez üsna nähtamatu praegu olnud, messi on korralikult lukku pandud kuigi pall rohkem barca käes
22:29
Ivar Lepik:  Bayern läheb 1:0 juhtima 43. minutil ja Thomas Mülleri nimele! Coman teeb vasakul eeltöö, Alaba suunab edasi ja Müller on väravavahi ette jäänud. Klassikaline tema värav!
22:29
Ivar Lepik:  Aga Londonis samal ajal ragiseb uuesti post, Barcelonal on õnne! Jälle Willian!
22:29
Korralik istmikupõrke värav
22:30
Ivar Lepik:  Willianil nüüd mõlemad postid kirjas, ainult latt veel puudu.
22:32
Ivar Lepik: VahetusVahepeal üks valus hoop ka Bayernile, James Rodriguez vigastusega ära ja Robben sisse.
22:33
Ivar Lepik:  Aga poolajad! 1:0 Bayernile ja Londonis 0:0. Kõik mänguks veel! Väike paus ja siis oleme teise poolajaga tagasi.
22:33
Kuidas Barca mäng avapoolajal olnud on?
22:33
Ivar Lepik: Palju palli, vähe võimalusi. Natuke on Chelsea murdmisega hätta jäädud nagu arvata võiski. Chelsea momendid on natuke et ohtlikumadki olnud.
22:34
Ivar Lepik:
22:36
Ivar Lepik:
22:46
Ivar Lepik:  Nii. Teised poolajad. Besiktas peab nüüd küll lihtsalt minema ja ära kannatama, 0:1 pealt kodus alustada ei oleks katastroof.
22:48
Külastaja Jürto kommentaar
Millist varianti Besiktasel selles paaris veel näed?
22:49
Ivar Lepik:  Türgi katlas on ehk Bayernil raskem mängida, aga ega suurt ei näe. Keeruline igaljuhul.
22:49
Ivar Lepik:  Läksime uuesti!
22:51
Ivar Lepik:  Karistuslöök! Õige napilt!
22:52
Ivar Lepik:  Lewandowski kukub sügaval karistusalas, aga viga oli sisuliselt joone peal!
22:53
Ivar Lepik: POSTI! LEWANDOWSKI ise lööb ja ei tule! Täpselt ristnurga alla!
22:54
Ivar Lepik:  Hazardi karistusalas pikutamist näidatakse mitme nurga alt, aga ei olnud seal küll penaltit.
22:55
Ivar Lepik: Värav Ja ikkagi! TEINE!
22:55
Ivar Lepik:  Besiktasi võimalused ei kestnud kaua. Lewandowski lükkab söödu välja ja Kingsley Coman penaltipunktilt alla nurka.
22:55
Bayern edasi
22:58
Ilmselt vaid Wembleyl, Barcelonas ja Romas (?) jäävad kordusmängu eel asjad reaalselt lahtiseks
22:58
Ivar Lepik:  Arvan, et Sevilla ka kodus suudab Unitedit ohjata. Mourinho võõrsil läheb ilmselt turvaliselt mängima.
23:01
Ivar Lepik:  Suarez pani Courtois ka tööle vahepeal, aga Barcelonal on ikkagi raske olnud täna.
23:02
Külastaja Rwnx kommentaar
Psg seis pole ka väga hull aga neil CLis kombeks end tãis lasta :/
23:03
Ivar Lepik:
23:03
Ivar Lepik:  Comani värav ka. Lihtne on see jalgpall.
23:04
ei tööta barca 442 londoni bussimeeste vastu
23:05
Ivar Lepik: Värav JA CHELSEA!
23:05
Ivar Lepik:  Nurgalöök mitte millestki, mängitakse lühidalt lahti, Hazard leiab Williani ja NÜÜD teeb brass ära!
23:06
Ivar Lepik:  Kiire nõks paremale ja alla nurka seekord!
23:06
Külastaja RealFan kommentaar
Nagu arvata oli, siis Willian kolmandal katsel lõi ära
23:08
Külastaja Floid kommentaar
Willian sai oma lõpuks. Krdi hea mees on.
23:08
Ivar Lepik: Värav  Ja kolm Bayernile! Müller taas!
23:09
Ivar Lepik:  Kimmich riputab ette posti, Müller lööb väravavahi põrkest ära. Jälle klassikaline Müller.
23:15
ei tea jah mis see alzeeria liiga superstaar xavi tuleb ütlema näoraamatus kui barca ei suuda midagi ära teha....sai ju reali sopaga puistatud peale psg mängu
23:15
Barca peab midagi muutma järelikult
23:15
Ivar Lepik:  Pallivaldamine 66-34 Bayernile. Isegi vähe numbrites, mänguline ülekaal on ikka selgem.
23:17
Päris huvitavaid vigu vilistatakse Chelsea meestele
23:17
Ivar Lepik:  Eks kohtunikud on varemgi selles paaris kuum teema olnud... Muidugi hea põhjusega ka.
23:18
Ivar Lepik:  Supermoment Chelseal, Willian oli kasti joonel ja kaitsjaga silmitsi, aga...
23:18
Ivar Lepik: Värav TULEB JA TULEB VASTU!
23:18
Ivar Lepik:  Suarez nõuab penaltit, ei tule, Iniesta lõikab vahelt ja Messi lööb ära selle! Messi murrab needuse!
23:19
Ivar Lepik:  Chelsea kaitse peab nüüd kollektiivselt peeglisse vaatama.
23:20
Ivar Lepik:  9 mängu, 730 minutit, 30 pealelööki - Messi sai Chelsea vastu korgi maha.
23:21
Ivar Lepik: Värav Neljas. Lewandowski. Besiktasega on korras.
23:22
Ivar Lepik:  Fabricio teeb hea ühekäetõrje, aga ainult Lewandowski jookseb järgi ja rebound on tema.
23:23
Külastaja Priit kommentaar
See on nüüd küll puhas Conte kala. Meeskond on viimased 5-10min surve all, Willian ei suuda mängida, oleks võinud mõne vahetuse teha ja aja natukeseks maha võtta.
23:23
Mis kuradi paanika Chelseal oli
23:24
Ivar Lepik:  Rüdigerile kollane. Selline nii ja naa olukord, Sergi Roberto vastu. Oleks võinud ka punase saada, aga see oleks vaieldav olnud. Pigem mitte hakata rikkuma.
23:24
Külastaja Harry kommentaar
Vida punane oli punast väärt? Kaa Bayern võib veel lüüa?
23:24
Ivar Lepik:  Vida punane oli punast väärt. Tal polnud valikut.
23:25
Priiduga nõus aga see väravaolukord oli ka selline, kus umbes kolm meest peale Williani võtsid üsna mõttetu riski ja lasid Iniesta endast lihtsalt mööda
23:25
Lillekülas Bayern vs Arsenal, kuna Bayern see hooaeg ei saanud meistrite liigas ju Arsenaliga mängida. Tavataks, et korra kokku satuvad
23:28
Ivar Lepik:  Fabricio hoiab, aga siin pole suurt hoida enam. Väravavahti täna küll süüdistada ei saa.
23:28
jeap , atleti ja/või milan on finaalis ma pakun.... kui just varem kokku ei lähe
23:28
Külastaja Bayern kommentaar
Mida Ivar arvab, kes võidab EL?
23:29
Ivar Lepik:  Atletico on ilmselt seal kõige kvaliteetsem meeskond - kui neil ei ole parasjagu vaja Hispaania meistritiitli püüdmiseks kuskil roteerida vaja, siis usun, et Diego Simeone võtab seda tõsiselt ka.
23:30
Ivar Lepik:  Värav88. minut, Lewandowski ka teine. 5:0.
23:31
Ivar Lepik:  Müller oleks siit kübarat proovida saanud, aga andis kaaslasele.
23:31
Iseenesest oleks lahe näha mõnda eriti tulist derbit, a la Atleti vs Real või der Klassiker
23:36
Ivar Lepik:  Bayern on sisuliselt edasi, ei ole mõtet end petta. Teises paaris aga kõik Camp Noul otsustada. Barcelona võib rahul olla tänase seisuga, aga kindlat ei ole midagi.