Laupäev, 10. märts 2018
12:54
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Premium liiga jätkub kahe mänguga, kui mõne minuti pärast pannakse pall mängu nii Pärnus kui Viljandis.
12:55
Meinhard Pulk:  Tere ka minu poolt! Viljandis võõrustab Tulevik meeskonda, kellele nad viimati kaotasid ametlikus mängus 2008. aastal - Tallinna Kalevit!
12:57
Meinhard Pulk: Paar üllatust koosseisudes on. Viljandi poolt teeb algkoosseisudebüüdi Gustav-Hendrik Seeder, pingile on jäänud Kristen Kähr. Kalevil on Andre Järva erinevalt nädalatagusest mängust pingile pääsenud. Samuti on algkoosseisus leegionärist keskkaitsja Sandro Sakho.
12:57
Külastaja Crazy Frog kommentaar
Cmon Tammeka!!!! Pekske klounide puur täis! Mõmm Mõmm Vapruse koht on Teises liigas Mõmm Mõmm!
12:58
Rasmus Voolaid: Pärnus läheb Vaprus kokku Tartu Tammekaga, kellega muidu kuigi hästi pole läinud, aga päev vähem kui aasta eest mängiti siin samas 1:1 viiki.
Külastaja realist kommentaar
Elekter vôib ju âra olla aga vähemalt see ei takista jalka vaatamist ...
13:01
Meinhard Pulk:  Viljandis mängualgus veidi venib. Koos kohalike poliitikutega viidi läbi mängueelne tseremoonia.
13:02
Rasmus Voolaid: Värav TAMMEKA JUBA KOLMANDAL MINUTIL EES!
13:03
Rasmus Voolaid: Grauberg mängis korneri lühidalt lahti, Laabus tsenderdas palli kasti ja Rauno Tutk, vana Tammeka mees, pani palli õnnetult peaga oma väravasse.
13:03
Meinhard Pulk:  Kui Tammeka juba juhtima läks, pidasid Viljandis mõlemad meeskonnad alles ergutuskõnesid. Nüüd on aga ka seal pall mängus!
13:04
Külastaja Jann kommentaar
Kas asi mu nutiseadmes või tõesti ei suutnud Pärnu Premium liiga tunnuslaulu normaalselt mängida
13:04
Rasmus Voolaid: Ma ise panin pildi natuke hiljem peale, aga sain kinnituse, et tõesti probleeme seal oli.
13:04
Külastaja Lul kommentaar
Tammeka tuli praegu päris korraliku pressi alt mängleva kerglusega välja, hea näha seda, et tulakse lühikeste söötudega suht raskest olukorrast välja ja ei peksta palli ette ära igaksjuhuks
13:05
Külastaja sanderos kommentaar
Tänud Tutk! Ilus sooritus! Karmavõlad tulebki heastada.
13:06
Külastaja punane kommentaar
Natuke teine teema, aga vaatasin, et Flora U21 pingil on Aleksandr Šapovalov, kes sai eliitliigas 1. voorus punase ja pole seal oma karistust veel ära kandnud, sest 2. vooru pole toimunud. Ehk ta ei tohiks siis kuskil mujal ka mängida? Tehniline kaotus paistab soolas olevat, kui Flora ta sisse vahetab, mida ka ilmselt teeb.
13:08
Rasmus Voolaid: Lepik pani päris korralikult Kapperi küljejoone juures põrandale ja Tammekal taas karistuslöök. Eelmine kord tuli sarnasest olukorrast värav...
13:08
Meinhard Pulk: Viljandi kiirrünnak lõpeb Mõttuse löögiga 18-19 meetri pealt, kuid kaitsja oli segamas ning eriti mugavat lööki poolkaitsja teha ei saanud. Koroljovile lihtne saak.
13:08
Rasmus Voolaid: Tammeka mees Paur panigi palli värava peale, aga nüüd lõpetas pall Alandi süles.
13:08
Pärnu on pasa ja võit on meie oma! TAMMEKA!!!!
13:09
Meinhard Pulk:  Värav 6. Yosuke Saito!
13:09
Külastaja ee kommentaar
Hea,et Tutk fantasys pingil on.
13:10
Meinhard Pulk: Teorilt väga kaval läbisööt, Kalevi kaitsjate suluseisulõks ei lähe läbi (väidetavalt kattis Artjunin suluseisu ära) ja kolmest väljakul olevast jaapanlasest ainus kollases särgis olev mees lööb palli tagumisse nurka!
13:10
Külastaja To ee kommentaar
Miks sul üldse Vapruse mees tiimis on?
13:11
Rasmus Voolaid: Vihmoja pani tsenderduse tahaposti, kust Rocco Mõtt lööma pääses, aga Pechterilt ilus tõrje! Pärnu kindlasti parim võimalus.
13:12
Meinhard Pulk: Kalevilt kiirrünnak, kuid  see piirdub lõpuks nurgalöögiga. Wakui tsenderduse järel proovib Embalo ambitsioonikat ja ebaõnnestunud käärlööki.
13:12
Rasmus Voolaid: Paur tsenderdas, Sairinen sai peaga löögile, aga mitte piisavalt tugevalt. Alandile pigem rahulik tõrje.
13:14
Ise mõtlesin sama miks, tegin kiire vahetuse ruttu. Paur umbes 15x etem.
13:18
Meinhard Pulk: Hoiatus  15. Saito saab taas nime protokolli. Viga keskväljal.
13:19
Rasmus Voolaid: Oskar Lepik oli Tammeka karistusalas TÄIESTI üksinda, aga Karl Johan Pechter tuli vastu ja võttis ära! Aga mida tegid Tammeka kaitsjad? Olid kuuekesi keskel ja paremal äärel oli Lepik ihuüksi.
13:20
Meinhard Pulk: Kalev on palli valdamas, aga Viljandi jaoks on asjad väga ilusti kontrolli all.
13:20
Külastaja Hmm kommentaar
Meeskondlikult näha, et Tammeka ikka tunduvalt parem. Jah, Pärnu mehed oskavad ka miskit, aga hea näide oli see, et kui Pärnul üks mängija palliga tuleb, siis kolm tammeka meest teevad pressi. Pärnu sedasi ei tee pressi ja individuaalselt ei ole pärnu mehed head, tühjas kohas eksitakse sööduga kergelt ja mõeldaks liiga kaua löögile minemisel.
13:21
Meinhard Pulk: Aga nüüd nõelas Kalev ohtlikult! Paremalt äärelt tuli väga hea tsenderdus, kuid jäi vist Sobtšenkol paar sentimeetrit puudu, et pea vahele saada.
13:21
Rasmus Voolaid: Vapruse mehed on tõesti ärganud. Sõerde lõikab söödu vahelt ja võidab umbes 25 meetri pealt karistuslöögi. Rauno Tutk üksi palli taga ja sellise näoga, et läheb lööma.
13:22
Rasmus Voolaid: Suurepärane löök Tutkilt, aga Pechter on taas kuningas!
13:22
Meinhard Pulk: Kõva sagimine Viljandi karistusalas, kuid Rääbis lööb umbes neljalt meetrilt palli Nõmmele sülle!
13:24
Meinhard Pulk: Nõmm! Viljandi vasak äär lekib taaskord, Jakovlev toob otsajoone juurest palli penaltipunkti juurde, kuid Rääbise terava löögi tõrjub Nõmm!
13:24
Külastaja ooo kommentaar
Ilma Nõmmita oleks Viljandi juba kaotusseisus.
13:26
Meinhard Pulk: Ei saa Viljandi oma vasakut äärt pidama. Jakovlev jookseb algkoosseisudebütandi Seederi taaskord üle ja lõpuks lööb Kalev karistusalas rikošeti kaudu palli nurgalöögiks.
13:26
Meinhard Pulk:  Kolm-neli korralikku võimalust lühikese aja jooksul Kalevile.
13:27
Rasmus Voolaid: Pärnus on mäng lahtiseks läinud ja poolvõimalused vahelduvad mõlema värava all päris kiirelt.
13:28
Liotti, Rääbis, Liivak järgmine voor varus :)
13:28
13:29
Meinhard Pulk:  Bet365 väitel on Kalev vallanud palli koguni 78% mänguajast (ohtlikud rünnakud 15-3 Kalevi kasuks). Lisaks on teenitud neli nurgalööki.
13:29
Rasmus Voolaid: Hoiatus30. minutil võttis Villota oma karistusala lähistel Kapperi maha ja Tammekal päris hea koha pealt karistuslöök.
13:29
Liivak solvuks kui ta pingile pannakse, peab isegi Eesti liigas pingil olema.
13:29
Rasmus Voolaid: Laas läks etteposti lööma ja Aland lükkab igaks juhuks nurgalöögiks!
13:30
Meinhard Pulk: HoiatusEemaldamine 27. Mis nüüd juhtus?! Saitole sukeldumise eest teine kollane kaart!
13:32
Meinhard Pulk: Korduse järgi tundub, et sukeldumine seal ka oli. Proovis viga välja meelitada oma rahvuskaaslase Matsunaga vastu
13:33
Meinhard Pulk:  Hoiatus 29. Kalevile heast kohast karistuslöök trahvikasti äärest ning Juhkamile kollane kaart.
13:33
Külastaja Kollane kommentaar
Väga-väga-väga kerge kukkumine Saitolt. Ilmselge katse penaltit välja meelitada.
13:34
Meinhard Pulk:  Conte terav ja madal löök/tsenderdus liiga ohtlikuks ei kujune.
13:34
Külastaja ennustaja kommentaar
see hooaeg pole pärnu suuremasi,viljandi kuidagi ikka kobatab,aga pakun vilj-kalev 1-3,pärnu-tartu-0-3
13:35
Rasmus Voolaid: Tammeka eest tegi Kapper hea individuaalse eeltöö, pääses löögile ja Aland võttis altpostist ära. Taas tartlastele nurgalöök.
13:35
Meinhard Pulk:  Vahetus 32. Seederi algkoosseisudebüüt sai läbi. Kähr asemele.
13:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus37. Paur võttis Sõerde (ja poolkiire rünnaku) maha.
13:41
Külastaja Tiit kommentaar
No ikka uskumatult kehv partii Eiko Saarelt teist vooru järjest. Lihtsalt otsustab ise mängu "peategelaseks" taaskord hakata: selle asemel, et mängu elavana ja vaadatavana hoida, sa lihtsalt ise ehitad kangelt mängu ära. Kure mängus sama lugu.
13:41
Külastaja kordus kommentaar
kalevi mängust ka pilti näeb kuskilt?
13:41
Sukeldumine võis olla, aga anna lihtsalt tavaline viga kalevile ja mäng läheb edasi. Ei ole vaja 28. minuti sukeldumisega tervet mängu ära otsustada. Edasi läheb mängu vaatamine ikka jube raskeks (kui just diehard kalevi fänn pole)
13:41
Meinhard Pulk: Statistika värskendus: palli on Kalev vallanud 82% ja teenitud on seitse nurgalööki. Aga samas on ka Viljandi kaitse pidama saanud ja peale seda paariminutilist tormilist perioodi ei ole külalisi löögini lastud.
13:41
Külastaja Wrts kommentaar
Tere, kas Vilj mängu kannab miski kanal üle? Kust näen live pilti?
13:41
Rasmus Voolaid: Tammeka on mängu oma kontrolli alla saanud ja Vaprus on pandud palli järele jooksma. See ilmselt Kaido Koppelile sobib.
13:41
Meinhard Pulk:  Viljandi - Kalev mängu videopilti näeb EJL-i kodulehelt.
13:42
Pole just Kalevi fänn, aga sukeldumine kastis päädib alati kollase kaardiga.
13:42
Rasmus Voolaid: Veensalu pääses lööma ja Pechter taas püüab. Esimeses voorus Kalevi vastu tegi Tartu väravavaht superpartii ja hea vorm on ka tänasesse üle kandunud.
13:43
Rasmus Voolaid: Paur pääses ootamatult üks-ühele, aga Aland võttis ära!
13:43
Mida see kohtunik teeb???? Jätab Tammeka kasuks vea vilistamata, Paur puutub üliõrnalt Vapruse klouni ja kollane. 2 viga 5 sekundiga. Tubli!
13:44
mis jalkasõpsid te olet.minge ejl lehele ja vaadake pilti
13:44
Rasmus Voolaid: Pärnu väravavaht sai vist selles viimases olukorras ka veidi haiget, hoiab reiest kinni, aga tõusis püsti ja jätkab mängimist.
13:44
Rasmus Voolaid: On kuulda, kuidas Zelinski väga häälekalt nurgalöögiolukorras oma keskkaitsjat Dmitri Kutsarevi juhendas. "Dima, sa oled valel pool. Lükka minema ta sealt!"
13:45
Rasmus Voolaid: Aga kõik! Pärnus vilistas Miko Pupart isegi paar sekundit enne 45 minuti täitumist avapoolaja lõppenuks.
13:47
Üks hea erinevus eilse Flora-Paide mängust. On juba omajagu palle löödud Tammekale ja paar tükki on sellised löögid olnud nagu flora eile enne teist väravat peale lõi või siis hiljem veel, kus Liotti tõrjus enda ette ja ühest tuli ka värav. Siis erinevus ongi selles, et Pechter kõik sellised püüdnud, aga Liotti eile tõrjus sarnaseid lööke 3 tükki enda ette ja ühest karistati ära ka. See eilne Liotti mäng võiks aasta lõpus olla suurimate ämbrite seas ka, et nii kehva väravavahti pole ammu näinud.
13:47
Peale punast pole Kalev väga midagi hakkama saanud. Teiseks poolajaks peab midagi muutma või muidu viiki/võitu ei tule.
13:48
Meinhard Pulk: Tuleb nõustuda. Viljandi on viimasel paarikümnel minutil väga ilusti kaitse kinni pannud.
13:49
Meinhard Pulk: Üpris muhe moment Kalevi karistusala lähistel. Embolo lõi kõigepealt jalaga pallist mööda, siis sekund hiljem lõi peaga pallist mööda ning lõpuks suutis edeva sööduga olukorra lahendada.
13:50
Meinhard Pulk:  Aga poolaeg on läbi. Viljandi 1:0 juhtimas ning ootame põnevat teist poolaega!
13:56
Külastaja urmar kommentaar
Eliitliiga karistused ei too kaasa mängukeeldu teistes sarjades, seoses Šapovalovi mängimisega siis.
13:58
Rasmus Voolaid: Aga läheb Pärnus taas käima!
13:58
Rasmus Voolaid: Vahetusi ei tehtud.
14:00
Rasmus Voolaid: Deja vu oli õhus, aga kohe teise poolaja alguses keegi standardolukorra järel Pärnu poolelt endale ära ei löönud. Hoopis Jõgi oli peaga lähedal, aga suunas üle lati.
14:01
Rasmus Voolaid: Pikalt oli pall Alandi värava ees lahti, aga ei Kapper, Paur ega hiljem ka keegi teine ei suutnud seda ära lüüa.
14:03
Meinhard Pulk:  Pall mängus ka Viljandis.
14:04
Rasmus Voolaid: Veensalu istub väljakul ja vasakule hüppeliigesele lastakse külma peale.
14:05
Meinhard Pulk: Viljandil oli juba poolaja esimesel minutil superšanss tekkimas, kuid Kähr jääb üks-üks olukorras aeglaseks ja Koroljov tuleb välja ning päästab!
14:05
Meinhard Pulk:  Hoiatus 47. Sobtšenko teeb Viljandi karistusalas vea.
14:08
Rasmus Voolaid: Koskor ja Paur mängisid hästi kokku, ent Tammeka väravakütt ei suutnud palli raami suunata.
14:08
Rasmus Voolaid: Hoiatus 55. minutil teenib Paur Kaasikult vea ja taas kollane.
14:09
Rasmus Voolaid: Nüüd oli hea võimalus Jõgil, aga ka tema löögi suutis Aland parreerida.
14:10
Rasmus Voolaid: Hoiatus57. Ja nüüd võttis Vapruse kontrarünnaku maha Reio Laabus ja Puparti kaart taas välkus.
14:14
Rasmus Voolaid: KARL JOHAN PECHTER! Sõerdel oli hiilgav võimalus oma Premium liiga esimene värav kirja saada, aga mees ei suuda Andersoni kingitust ära kasutada, sest Pechter on ees!
14:15
Meinhard Pulk: Kohtunik palub Sobtšenkol väljaku äärde minna, kuna ääreründaja põlv on veidi verine. Samal ajal on Kalev jätkuvalt domineerimas.
14:15
Rasmus Voolaid: Nüüd kukub Sõerde Tammeka karistusalas ning kogu publik küsib penaltit, ent Miko Pupart ei anna.
14:16
Meinhard Pulk:  Artjunin proovib kaugelt, kuid on ebatäpne.
14:16
Meinhard Pulk:  Vahetus 59. Viljandi teine vahetus. Väravale söödu andnud Toer välja, Loigo asemele.
14:17
Meinhard Pulk: Juhkam teenib Hansbergi vastu karistusala lähistest karistuslöögi!
14:17
Rasmus Voolaid: PECHTER TAAS! Võtab ristnurgast Vihmoja löögi ära ja sõimab seepeale oma kaitseliini läbi. Igati õigustatult, tema täna võib!
14:18
Meinhard Pulk:  Post kerkis kõige kõrgemale, kuid ei suuda palli raamidesse suunata!
14:18
Noh, kaks penalti kohta, üks pärnule ja tammekale, aga midagi väga vinguda ei ole, kuna ei andnud mõlemale
14:19
Rasmus Voolaid: Minu arust olid mõlemad ka õiged otsused.
14:20
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. minutil Tammeka esimene vahetus, kui välja tuleb Tristan Koskor ja platsile Andre Paju. Kaitsma.
14:20
Meinhard Pulk:  Matsunagalt terav löök 20 meetrilt, kuid läheb siiski Nõmmele sülle.
14:22
Rasmus Voolaid: Jõgi hoiab väga hästi kolme-nelja Pärnu kaitsja vahel palli ja teenib praktiliselt karistusala joonelt karistuslöögi.
14:22
Meinhard Pulk:  207 pealtvaatajat on Viljandis.
14:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 70. minutil Kapper välja, Järviste sisse. Tammeka teeb lühikese aja jooksul teise vahetuse.
14:23
Külastaja mc kommentaar
Keila JK saab täna ikka korraliku ketuka. Põhimõtteliselt saadetakse nad Flora U21 poolt tagasi Esiliiga B-sse.
14:23
Meinhard Pulk:  Vahetus 65. Äärekaitsjate vahetus Kalevil. Džumadil sisse, Hansberg välja.
14:23
Rasmus Voolaid: Flora U21 on ikkagi väga Premium liiga maiguline ka täna. Gussev, Herol, Kreida, Lorenz, Sorga jne.
14:24
Rasmus Voolaid: Vahetus71. Teeb esimese vahetuse ka Pärnu: Lenk vahetas Kaasiku välja.
14:24
Tammeka mängib väga aupaklikult. Vapruse kehvakest kaitseliini rünnata pidevalt mängu jooksul AINULT 3-4 mehega on patt. Kui füüsis paigas, peaks rünnakule jõudma 6-7 mängumeest. Vaadaku Euroopa tippvutti, kui ei usu!
14:25
Meinhard Pulk:  Conte lööb kasti joonelt, kuid veidi ristnurgast üle ja mööda.
14:25
Külastaja asd kommentaar
Kalev ei ole küll midagi väga hullu teinud aga tunne selline, et Tulevikule tuleb järrjekordne viimaste minutite punktikaotus
14:26
Meinhard Pulk:  Pall on joonel, kuid ei lähe pall Viljandi väravasse! Nõmm on pealööki väravasse pudistamas, kuid suudab palli ise joonelt endale haarata!
14:26
Meinhard Pulk: Rääbis pani siis tsenderdusele pea vahele.
14:27
Rasmus Voolaid: Vahetus74. Kutsarev ja Sõerde välja ja Rasmus Ilves koos Ronaldo Tiismaaga platsile.
14:28
Meinhard Pulk:  Rääbis ja Jakovlev kombineerisid, kuid taas maandus pall Nõmme kätes. Surve on tugevnemas.
14:29
Rasmus Voolaid: Pajult hiilgav eeltöö, tsenderdus värava ette, aga Aland võtab jalatõrjega Järviste löögi ära!
14:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Tammeka viimane vahetus: 78. minutil tuleb Mart Paul Preiman Pauri asemel väljakule.
14:34
Külastaja njaa kommentaar
Kalevil jääb lihtsalt midagi puudu. Mängivad hästi aga...
14:36
No see oli nüüd väga suur eksimus, 100% läks Pärnu mehest nurgalöögiks ja ei tulegi nurgalööki. Tammeka mees ainult kehaga toksis tagant, aga jalaga ei surkinud mitte kuidagi.
14:37
Kalevi mängujoonis töötab jah, aga ei ole mängijaid, kes oskaks korralikult tsenderdada (suur probleem üldse eesti mängijatega) ja tugevat ründajat, kes suudaks endale kastis ruumi teha ja ära koksata.
14:37
Meinhard Pulk:  Kalevil paistavad ideed hetkel otsas olevat. Viljandi kaitse seisab, Kalev lükkab keskväljal palli.
14:38
Rasmus Voolaid: Pärnus on veel viis minutit jäänud ja Vaprus ikka otsib.
14:39
Meinhard Pulk: Vahetus Vahetus 81. Mõlemad meeskonnad vahetavad. Sobtšenko välja, Järva sisse Kalevi poolt ning Viljandil vahetab Roosalu välja Arlet Hunt.
14:40
Külastaja kslev kommentaar
Kalevil on ainult poolkaitse. Ehk suudavad palli hoida, aga pole ründajaid, kes lööks ja kaitses imetakse. Seda oli ju ette näha.
14:41
Rasmus Voolaid: Tutk riputas tahaposti ja Sarapuu ei ulatunud. Pechter saab nüüd rahulikult palli mängu panna. 88. minut käib.
14:41
Meinhard Pulk:  Raudsepp klaarib ebakindlalt, pall jääb õhku rippuma ning Juhkam teeb Koroljovile vea.
14:42
Rasmus Voolaid: Anderson on pikalt valudes maas, aga kedagi see ei huvita. Pärnu teenib hoopis väga hea koha pealt karistuslöögi.
14:43
Rasmus Voolaid: Lenk lõi maapõrkega peale, aga Pechter nägi kogu lööki enda suunas tulemas ning püüdis rahulikult. Normaalaja viimane minut käib.
14:43
Zelinski ikka jobu, ta on sama joonega kus pall on, Sairinen ei lase pallil puudutada joontki ja Zelinski karjub ja õiendab, et väljas, haige vana ikka
14:43
Külastaja huvitav kommentaar
tammeka päris kindel hooaja alguses olnud. loodan et nii ka jätkavad
14:43
Meinhard Pulk:  85 minutit mängitud VIljandis.
14:43
Rasmus Voolaid: End pidi nüüd natuke näitama ka Aland teisel pool väljakut, kui Preimani löögi ära võttis.
14:44
Meinhard Pulk:  Wakuilt väga kaunis tsenderdus kast, kuid kes muu kui Sander Post klaarib!
14:44
Külastaja kss kommentaar
Viljandi peab ära hoidma
14:44
14:44
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit ja Aland tuleb ise keskväljale palli mängu panema.
14:45
Meinhard Pulk:  Nüüd on Kalevi surve taas päris tugev juba.
14:46
Meinhard Pulk:  Järva teenib 20 meetrilt karistuslöögi!
14:46
Rasmus Voolaid: Pärnul veel viimasel minutil nurgalöök ja Aland tuleb kasti.
14:46
Rasmus Voolaid: Hoiatus Anderson sai veel varasema vea eest ka kollase.
14:46
Rasmus Voolaid: Alandi suunas, aga Pechter noppis Vapruse väravavahi eest selle palli!
14:47
Meinhard Pulk:  Artjunin virutas kaks korda, mõlemad korrad kaitsjatesse.
14:47
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Tammekale teine 1:0 võit järjest!
14:48
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit!
14:49
Meinhard Pulk:  Contelt hea löök, kuid taas veidi ebatäpne.
14:50
Pechter on aumees. Ei tahtnud Alandit alandada ja tema kasti tulemist ära karistada. Ilus lõpp mängule!
14:50
Väga kõva hooaja algus Viljandilt. Napp kaotus floralt ja napp võit natukene tugevama kalevi üle
14:50
Meinhard Pulk:  Conte soleerib äärest läbi, kuid lööb Nõmmele jalgadesse!
14:50
Noh, Tammeka mängupilt suuresti kiita ei saa, aga kui ikka võetakse ka sellise mänguga võidupunkte, siis võib enam kui rahul olla.
14:51
Meinhard Pulk:  KÕIK!
14:52
Meinhard Pulk:  Viljandile hooaja esimesed kolm punkti. Kalev jätkab aga igas mõttes nulli peal. Kusjuures mõlemas mängus on Kalev saanud mängida kümnemehelise meeskonna vastu.
14:52
Meinhard Pulk: Aga ma tänan jälgimast. Kell 16 juba põnevusmäng Transi ja Kalju näol.